Ondernemers Collectief Dwingeloo
235 Meiden Onder 17 competitie (voorjaar)

Dwingeloo MO17-1

Staand: Mila Nieuwenhuis, Macielle Hatzmann, Aniek Donker, Babeth Schoenmaker, Lianne Luning, Marije Schoenmaker, Sanne de Weerd, Christa Bouw (trainer/leider)
Zittend: Isa Nieuwenhuis, Jilde Doek, Rilana Bloemerts, Lotte Vos, Vera Poot, Nantusha Nanthagobal

Op de foto ontbreken Kirsten Vliek, Joost Poot (leider), John Clocquet (trainer)
 

Teamleden

Spelers
Rilana Bloemerts        
Jilde Doek        
Aniek Donker        
Macielle Hatzmann        
Lianne Luning        
Nanthusha Nanthagobal        
Mila Nieuwenhuis        
Isa Nieuwenhuis        
Vera Poot        
Marije Schoenmaker        
Babeth Schoenmaker        
Kirsten Vliek        
Lotte Vos        
Sanne de Weerd        
 
Overige teamleden
Christa Bouw-Vliek Jeugdtrainer/leider
Joost Poot Jeugdleider
John Clocquet Jeugdtrainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 11-04-2020 09:00 SJO HH'97 MO17-1 Dwingeloo MO17-1
C 18-04-2020 09:00 SJO HH'97 MO17-1 Twedo MO17-1
C 18-04-2020 09:00 JCLE MO17-1 EHS'85 MO17-1
C 18-04-2020 10:00 SJO Dalen/DSC MO17-1 Dwingeloo MO17-1
C 18-04-2020 10:20 DESZ MO17-1 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2
C 18-04-2020 11:00 HHC Hardenberg MO17-1 Staphorst MO17-1
C 18-04-2020 12:15 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 SJO SWB MO17-1
C 02-05-2020 10:30 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 SJO HH'97 MO17-1
C 02-05-2020 10:30 SJO SWB MO17-1 JCLE MO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 04-04-2020 vervallen STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 Dwingeloo MO17-1 99020
C 28-03-2020 13:30 Dwingeloo MO17-1 DESZ MO17-1 99057
C 21-03-2020 12:30 Dwingeloo MO17-1 Staphorst MO17-1 R. (Roel) Mussche 99054
C 14-03-2020 12:30 Dwingeloo MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 P. (Paul) Hogerheijde 99055
C 07-03-2020 10:45 HHC Hardenberg MO17-1 Dwingeloo MO17-1 G. (Gertjan) Klokkert 99041 1 - 0
C 29-02-2020 12:30 Dwingeloo MO17-1 Twedo MO17-1 H. (Harrie) Wolters 99053 1 - 2
C 18-01-2020 vervallen Dwingeloo MO17-1 Noordscheschut MO17 Paul Hogerheijde (Scheidsrechter) 008
C 14-12-2019 10:30 SJO Ens/Kraggenburg MO17-1 Dwingeloo MO17-1 G. (Gert) van Sinderen 55447 2 - 6
C 23-11-2019 12:00 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 Dwingeloo MO17-1 W.J.G. (Wim) Moleman 42719 2 - 2
C 16-11-2019 12:30 Dwingeloo MO17-1 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 K.R.H. (Kleis) Lageveen 61571 6 - 2
C 13-11-2019 19:30 DESZ MO17-1 Dwingeloo MO17-1 J.W. (Jan-Willem) Oldenbeuving 38446 3 - 0
C 09-11-2019 10:00 DES MO17-1 Dwingeloo MO17-1 J. (Jan) Heerdink 40321 5 - 3
C 02-11-2019 12:30 Dwingeloo MO17-1 SJO FC Dalfsen MO17-1 A. (Alfred) Schoenmaker 39247 6 - 0
C 12-10-2019 12:30 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 Dwingeloo MO17-1 W.M.J. (Wilfried) Gerner 59449 3 - 2
C 05-10-2019 14:15 Dwingeloo MO17-1 Staphorst MO17-1 K.R.H. (Kleis) Lageveen 58643 2 - 2
C 28-09-2019 12:30 Dwingeloo MO17-1 Urk MO17-1 H. (Harrie) Wolters 56237 7 - 2
B 16-09-2019 19:45 Dwingeloo MO17-1 Staphorst MO17-1 P. (Paul) Hogerheijde… (+1) 10041 3 - 0
B 14-09-2019 13:00 Dwingeloo MO17-1 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 Afgeschermd 10165 0 - 2
B 07-09-2019 12:30 ST FC Meppel/Alcides MO17-1 Dwingeloo MO17-1 Afgeschermd 10109 8 - 0
V 26-08-2019 19:00 Dwingeloo MO17-1 VKW MO 17-1 Paul Hogerheijde (Scheidsrechter)
V 23-08-2019 19:00 Dwingeloo MO17-1 FC Assen MO 15 Kleis Lageveen (Scheidsrechter)
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 04-04-2020 12:45 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 Dwingeloo MO17-1 99020 0-0
C 04-04-2020 10:20 DESZ MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 99000 0-0
C 04-04-2020 10:30 Staphorst MO17-1 JCLE MO17-1 99025 0-0
C 04-04-2020 10:30 SJO SWB MO17-1 SJO Dalen/DSC MO17-1 99007 0-0
C 04-04-2020 11:00 EHS'85 MO17-1 Twedo MO17-1 98994 0-0
C 04-04-2020 12:20 HHC Hardenberg MO17-1 SJO HH'97 MO17-1 99042 0-0
C 28-03-2020 10:30 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 99016 0-0
C 28-03-2020 09:00 JCLE MO17-1 HHC Hardenberg MO17-1 99035 0-0
C 28-03-2020 09:00 SJO HH'97 MO17-1 Staphorst MO17-1 99049 0-0
C 28-03-2020 11:00 SJO Dalen/DSC MO17-1 EHS'85 MO17-1 99013 0-0
C 28-03-2020 11:30 Twedo MO17-1 SJO SWB MO17-1 99034 0-0
C 28-03-2020 13:30 Dwingeloo MO17-1 DESZ MO17-1 99057 0-0
C 26-03-2020 19:00 SJO Dalen/DSC MO17-1 HHC Hardenberg MO17-1 99011 0-0
C 21-03-2020 09:00 SJO HH'97 MO17-1 EHS'85 MO17-1 99051 0-0
C 21-03-2020 12:30 Dwingeloo MO17-1 Staphorst MO17-1 99054 0-0
C 21-03-2020 10:30 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 SJO SWB MO17-1 99024 0-0
C 19-03-2020 19:15 HHC Hardenberg MO17-1 DESZ MO17-1 99045 0-0
C 14-03-2020 12:30 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 SJO HH'97 MO17-1 99021 0-0
C 14-03-2020 12:30 Dwingeloo MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 99055 0-0
C 14-03-2020 11:00 EHS'85 MO17-1 HHC Hardenberg MO17-1 98993 0-0
C 14-03-2020 09:00 JCLE MO17-1 SJO Dalen/DSC MO17-1 99038 0-0
C 14-03-2020 10:30 DESZ MO17-1 Twedo MO17-1 98997 0-0
C 14-03-2020 10:30 SJO SWB MO17-1 Staphorst MO17-1 99006 0-0
C 12-03-2020 19:00 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 SJO Dalen/DSC MO17-1 99017 0-0
C 07-03-2020 11:00 Twedo MO17-1 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 99031 4-1
C 07-03-2020 10:45 HHC Hardenberg MO17-1 Dwingeloo MO17-1 99041 1-0
C 07-03-2020 10:30 SJO SWB MO17-1 DESZ MO17-1 99008 0-0
C 07-03-2020 10:30 Staphorst MO17-1 EHS'85 MO17-1 99029 2-1
C 07-03-2020 09:00 SJO HH'97 MO17-1 JCLE MO17-1 99047 2-4
C 29-02-2020 10:30 JCLE MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 99037 1-2
C 29-02-2020 11:00 SJO Dalen/DSC MO17-1 SJO HH'97 MO17-1 99010 0-0
C 29-02-2020 11:00 EHS'85 MO17-1 SJO SWB MO17-1 98996 0-0
C 29-02-2020 12:00 DESZ MO17-1 Staphorst MO17-1 98998 0-0
C 29-02-2020 12:30 Dwingeloo MO17-1 Twedo MO17-1 99053 1-2
C 29-02-2020 12:30 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 HHC Hardenberg MO17-1 99022 2-0
C 08-02-2020 11:30 Twedo MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 99032 1-0
C 08-02-2020 11:00 EHS'85 MO17-1 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 98995 1-5
C 08-02-2020 10:30 Staphorst MO17-1 SJO Dalen/DSC MO17-1 99028 5-3
C 01-02-2020 10:20 DESZ MO17-1 EHS'85 MO17-1 99002 2-3
C 01-02-2020 09:00 JCLE MO17-1 Twedo MO17-1 99036 0-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 10:30 Staphorst MO17-1 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 44857 5-1
C 14-12-2019 10:30 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 DESZ MO17-1 61306 3-1
C 14-12-2019 10:30 SJO Ens/Kraggenburg MO17-1 Dwingeloo MO17-1 55447 2-6
C 07-12-2019 12:30 SJO FC Dalfsen MO17-1 Staphorst MO17-1 45662 2-1
C 07-12-2019 11:00 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 DESZ MO17-1 46465 2-1
C 07-12-2019 10:30 SJO Ens/Kraggenburg MO17-1 Urk MO17-1 46201 3-3
C 07-12-2019 10:30 DES MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 45131 0-0
C 04-12-2019 19:30 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 SJO Ens/Kraggenburg MO17-1 59716 2-2
C 03-12-2019 19:30 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 DESZ MO17-1 44053 4-1
C 30-11-2019 12:30 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 SJO FC Dalfsen MO17-1 44321 1-5
C 30-11-2019 10:30 SJO Ens/Kraggenburg MO17-1 DES MO17-1 43790 2-6
C 23-11-2019 12:00 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 Dwingeloo MO17-1 42719 2-2
C 23-11-2019 10:00 DES MO17-1 Urk MO17-1 41922 4-2
C 23-11-2019 12:30 SJO FC Dalfsen MO17-1 SJO Ens/Kraggenburg MO17-1 37386 6-2
C 23-11-2019 09:00 DESZ MO17-1 Staphorst MO17-1 43253 0-3
C 16-11-2019 12:45 Urk MO17-1 SJO FC Dalfsen MO17-1 60779 3-3
C 16-11-2019 12:30 Dwingeloo MO17-1 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 61571 6-2
C 16-11-2019 10:30 DES MO17-1 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 60510 0-2
C 13-11-2019 19:30 DESZ MO17-1 Dwingeloo MO17-1 38446 3-0
C 09-11-2019 11:30 Urk MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 41399 1-5
C 09-11-2019 10:30 SJO Ens/Kraggenburg MO17-1 Staphorst MO17-1 41656 3-6
C 09-11-2019 12:30 SJO FC Dalfsen MO17-1 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 40852 2-1
C 09-11-2019 10:00 DES MO17-1 Dwingeloo MO17-1 40321 5-3
C 02-11-2019 12:30 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 SJO Ens/Kraggenburg MO17-1 38711 5-0
C 02-11-2019 12:30 Dwingeloo MO17-1 SJO FC Dalfsen MO17-1 39247 6-0
C 02-11-2019 11:30 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 DES MO17-1 39515 1-7
C 02-11-2019 10:30 Staphorst MO17-1 Urk MO17-1 40049 0-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Twedo MO17-1 4 4 0 0 12 9 2 7 0
2 Staphorst MO17-1 2 2 0 0 6 7 4 3 0
3 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 3 2 0 1 6 8 5 3 0
4 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 2 1 0 1 3 2 2 0 0
5 HHC Hardenberg MO17-1 2 1 0 1 3 1 2 -1 0
6 JCLE MO17-1 3 1 0 2 3 5 6 -1 0
7 EHS'85 MO17-1 3 1 0 2 3 5 9 -4 0
8 SJO SWB MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DESZ MO17-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
10 SJO Dalen/DSC MO17-1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
11 SJO HH'97 MO17-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
12 Dwingeloo MO17-1 2 0 0 2 0 1 3 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 9 8 0 1 24 40 12 28 0
2 DES MO17-1 8 6 1 1 19 37 18 19 0
3 SJO FC Dalfsen MO17-1 9 5 1 3 16 27 24 3 0
4 Dwingeloo MO17-1 9 4 2 3 14 34 21 13 0
5 Staphorst MO17-1 9 4 2 3 14 31 30 1 0
6 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 8 4 1 3 13 25 20 5 0
7 DESZ MO17-1 9 4 0 5 12 18 19 -1 0
8 Urk MO17-1 8 1 2 5 5 20 31 -11 0
9 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 8 1 1 6 4 9 38 -29 0
10 SJO Ens/Kraggenburg MO17-1 9 0 2 7 2 16 44 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST FC Meppel/Alcides MO17-1 3 3 0 0 9 24 1 23 0
2 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 3 2 0 1 6 4 9 -5 0
3 Dwingeloo MO17-1 3 1 0 2 3 3 10 -7 0
4 Staphorst MO17-1 3 0 0 3 0 2 13 -11 0

Training

Berichten



Terug naar boven