Ondernemers Collectief Dwingeloo
239 Meiden Onder 17 competitie (najaar)

Dwingeloo MO17-2

Staand: Isa Letsch, Merel Struik, Lieke Struik, Wieke Groen, Annelieke Grit, Wies Kleingeld, Ruud Groen (trainer/leider)

Zittend: Noa Koops, Marieke Westenbrink, Chris Schöller, Femke van de Vliert, Britt Voorn

 

Op de foto ontbreken Renske Welhuis, Marije de Weerd en René de Weerd (trainer/leider)

 

Teamleden

Spelers
Annelieke Grit        
Wieke Groen        
Wies Kleingeld        
Noa Koops        
Isa Letsch        
Chris Schöller        
Lieke Struik        
Merel Struik        
Femke van de Vliert        
Britt Voorn        
Marije de Weerd        
Renske Welhuis        
Marieke Westenbrink        
 
Overige teamleden
Ruud Groen Jeugdtrainer/leider
René de Weerd Jeugdtrainer/leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 09:00 Dwingeloo MO17-2 Nieuwleusen SV MO17-1
C 26-10-2019 10:30 ST VHK/VENO/SVBS'77 MO17-1 Olympia'28 MO17-1
C 26-10-2019 10:30 HTC MO17-1 SC Genemuiden MO17-2
C 26-10-2019 12:00 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 SJO JCO MO17-1
C 26-10-2019 12:30 Ruinerwold MO17-1 USV MO17-1
C 26-10-2019 12:45 Lemelerveld MO17-1 ST: HMC MO17-2
C 02-11-2019 12:45 Lemelerveld MO17-1 SJO JCO MO17-1
C 02-11-2019 11:45 SC Genemuiden MO17-2 ST FC Meppel/Alcides MO17-3
C 02-11-2019 11:00 ST: HMC MO17-2 Nieuwleusen SV MO17-1
C 02-11-2019 10:30 Olympia'28 MO17-1 Dwingeloo MO17-2
C 02-11-2019 10:30 ST VHK/VENO/SVBS'77 MO17-1 USV MO17-1
C 02-11-2019 09:00 HTC MO17-1 Ruinerwold MO17-1
C 09-11-2019 12:30 Ruinerwold MO17-1 ST VHK/VENO/SVBS'77 MO17-1
C 09-11-2019 10:15 Nieuwleusen SV MO17-1 Olympia'28 MO17-1
C 09-11-2019 10:30 SJO JCO MO17-1 ST: HMC MO17-2
C 09-11-2019 10:30 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 Lemelerveld MO17-1
C 09-11-2019 09:45 USV MO17-1 SC Genemuiden MO17-2
C 09-11-2019 09:00 Dwingeloo MO17-2 HTC MO17-1
C 16-11-2019 09:45 USV MO17-1 Lemelerveld MO17-1
C 16-11-2019 10:30 Olympia'28 MO17-1 HTC MO17-1
C 16-11-2019 10:30 SJO JCO MO17-1 Dwingeloo MO17-2
C 16-11-2019 12:15 SC Genemuiden MO17-2 ST VHK/VENO/SVBS'77 MO17-1
C 16-11-2019 12:30 Nieuwleusen SV MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3
C 16-11-2019 13:15 ST: HMC MO17-2 Ruinerwold MO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:30 VKW MO17-1 Dwingeloo MO17-2 10188 0-5
B 14-09-2019 12:45 ST Beilen/Fit Boys MO17-1 LEO (Loon) MO17-1 10171 2-1
B 07-09-2019 09:00 Dwingeloo MO17-2 LEO (Loon) MO17-1 10120 1-0
B 07-09-2019 10:30 VKW MO17-1 ST Beilen/Fit Boys MO17-1 10094 0-7
B 02-09-2019 19:00 LEO (Loon) MO17-1 VKW MO17-1 10078 9-0
B 31-08-2019 12:45 ST Beilen/Fit Boys MO17-1 Dwingeloo MO17-2 10047 2-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 19-10-2019 12:15 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 ST VHK/VENO/SVBS'77 MO17-1 54641 1-4
C 19-10-2019 10:30 SC Genemuiden MO17-2 ST: HMC MO17-2 58635 0-8
C 12-10-2019 12:45 Lemelerveld MO17-1 SC Genemuiden MO17-2 59452 9-0
C 12-10-2019 09:00 Dwingeloo MO17-2 Ruinerwold MO17-1 59179 2-0
C 12-10-2019 10:00 HTC MO17-1 Nieuwleusen SV MO17-1 59972 0-0
C 12-10-2019 10:30 ST VHK/VENO/SVBS'77 MO17-1 SJO JCO MO17-1 59713 2-2
C 12-10-2019 10:00 ST: HMC MO17-2 Olympia'28 MO17-1 60238 4-2
C 12-10-2019 11:15 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 USV MO17-1 58910 0-3
C 05-10-2019 12:30 Ruinerwold MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 57577 3-0
C 05-10-2019 10:15 Nieuwleusen SV MO17-1 ST VHK/VENO/SVBS'77 MO17-1 57848 10-1
C 05-10-2019 10:35 USV MO17-1 Dwingeloo MO17-2 57309 1-2
C 05-10-2019 10:30 SJO JCO MO17-1 HTC MO17-1 58116 1-2
C 05-10-2019 10:30 Olympia'28 MO17-1 Lemelerveld MO17-1 58376 5-3
C 28-09-2019 12:45 Lemelerveld MO17-1 Ruinerwold MO17-1 55709 5-1
C 28-09-2019 10:00 ST: HMC MO17-2 USV MO17-1 57039 0-0
C 28-09-2019 10:20 HTC MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 56765 4-2
C 28-09-2019 10:30 Olympia'28 MO17-1 SJO JCO MO17-1 55978 0-1
C 28-09-2019 10:30 ST VHK/VENO/SVBS'77 MO17-1 Dwingeloo MO17-2 56498 1-1
C 28-09-2019 12:15 SC Genemuiden MO17-2 Nieuwleusen SV MO17-1 56231 0-12
C 21-09-2019 12:15 Nieuwleusen SV MO17-1 Lemelerveld MO17-1 55186 3-1
C 21-09-2019 12:30 Ruinerwold MO17-1 Olympia'28 MO17-1 54377 1-4
C 21-09-2019 11:00 USV MO17-1 HTC MO17-1 54111 0-4
C 21-09-2019 10:30 SJO JCO MO17-1 SC Genemuiden MO17-2 55449 9-0
C 21-09-2019 14:30 Dwingeloo MO17-2 ST: HMC MO17-2 54913 3-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Beilen/Fit Boys MO17-1 3 2 1 0 7 11 3 8 0
2 Dwingeloo MO17-2 3 2 1 0 7 8 2 6 0
3 LEO (Loon) MO17-1 3 1 0 2 3 10 3 7 0
4 VKW MO17-1 3 0 0 3 0 0 21 -21 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo MO17-2 4 3 1 0 10 8 4 4 0
2 Nieuwleusen SV MO17-1 3 3 0 0 9 25 2 23 0
3 HTC MO17-1 3 3 0 0 9 10 3 7 0
4 SJO JCO MO17-1 4 2 1 1 7 13 4 9 0
5 ST: HMC MO17-2 3 2 0 1 6 14 5 9 0
6 Lemelerveld MO17-1 4 2 0 2 6 18 9 9 0
7 Olympia'28 MO17-1 4 2 0 2 6 11 9 2 0
8 ST VHK/VENO/SVBS'77 MO17-1 4 1 2 1 5 8 14 -6 0
9 USV MO17-1 3 1 0 2 3 4 6 -2 0
10 Ruinerwold MO17-1 4 1 0 3 3 5 11 -6 0
11 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 4 0 0 4 0 3 14 -11 0
12 SC Genemuiden MO17-2 4 0 0 4 0 0 38 -38 0

Training

Berichten



Terug naar boven