Ondernemers Collectief Dwingeloo
241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)

Dwingeloo MO15-1

Staand: Jan Schipper (trainer/leider), Esmee Schippe, Britt Wiechers, Ilse de Weerd, Noreen Waninge, Chantal Kerssies, Merel Wiechers, Resa Fledderus, William Fledderus (trainer/leider)
Zittend: Jet Bierhuizen, Chantal Hatzmann, Tess Boer, Dione Pierik, Bo van den Heuvel, Renee Schieving

 

Teamleden

Spelers
Jet Heiltje Louise Bierhuizen        
Tess Boer        
Resa Fledderus        
Chantal Hatzmann        
Bo van den Heuvel        
Chantal Kerssies        
Dione Pierik        
Renee Schieving        
Esmee Schipper        
Noreen Waninge        
Ilse de Weerd        
Merel Wiechers        
Britt Wiechers        
 
Overige teamleden
William Fledderus Jeugdtrainer/leider
Jan Schipper Jeugdtrainer/leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 afgelast Dwingeloo MO15-1 ST Hoogeveen/Tiendeveen MO15-1 99107
C 16-05-2020 vervallen ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-1 Dwingeloo MO15-1 99084
C 09-05-2020 vervallen Dwingeloo MO15-1 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO15-1 99105
C 04-04-2020 vervallen Lelystad '67 MO15-1 Dwingeloo MO15-1 99090
C 28-03-2020 10:30 Dwingeloo MO15-1 Urk MO15-1 99104
C 21-03-2020 09:00 Staphorst MO15-1 Dwingeloo MO15-1 99072
C 14-03-2020 13:10 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 Dwingeloo MO15-1 99058
C 07-03-2020 13:00 Dwingeloo MO15-1 BAS MO15-1 H. (Harrie) Wolters 99108 0 - 2
C 08-02-2020 10:30 Dwingeloo MO15-1 SC Rouveen MO15-1 H. (Henk) Nijstad… (+1) 99106 2 - 3
C 01-02-2020 09:45 asv Dronten MO15-1 Dwingeloo MO15-1 R.S. (Rozemarijn) Stellingwerf 99078 3 - 7
C 21-12-2019 09:00 Staphorst MO15-1 Dwingeloo MO15-1 G. (Gerjan) Dunnink 50763 1 - 5
C 07-12-2019 10:45 Dwingeloo MO15-1 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 H. (Henk) Nijstad 51314 0 - 1
C 30-11-2019 11:45 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 Dwingeloo MO15-1 Afgeschermd 49262 2 - 2
C 23-11-2019 10:30 Dwingeloo MO15-1 SC Rouveen MO15-1 Afgeschermd 50358 2 - 1
C 02-11-2019 10:30 Dwingeloo MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 H. (Harrie) Wolters 49404 9 - 1
C 12-10-2019 11:00 Dwingeloo MO15-1 Staphorst MO15-1 W. (William) Fledderus 48855 1 - 3
C 05-10-2019 10:30 SC Rouveen MO15-1 Dwingeloo MO15-1 L. (Lucel) Witte 48177 2 - 0
C 21-09-2019 10:30 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 Dwingeloo MO15-1 Afgeschermd 47632 0 - 5
B 14-09-2019 09:30 SVO BDE MO15-1 Dwingeloo MO15-1 D. (Dylan) Sijmons 10358 5 - 0
B 07-09-2019 09:00 ST Hoogeveen/Tiendeveen MO15-1 Dwingeloo MO15-1 G (Gerhold) Benjamins 10315 4 - 1
B 31-08-2019 10:30 Dwingeloo MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-1 Afgeschermd 10263 0 - 7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-05-2020 10:00 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO15-1 Urk MO15-1 99099 0-0
C 02-05-2020 12:30 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 Lelystad '67 MO15-1 99060 0-0
C 18-04-2020 10:45 BAS MO15-1 ST Hoogeveen/Tiendeveen MO15-1 99067 0-0
C 18-04-2020 09:00 Staphorst MO15-1 SC Rouveen MO15-1 99073 0-0
C 18-04-2020 10:00 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO15-1 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 99103 0-0
C 18-04-2020 09:45 asv Dronten MO15-1 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-1 99079 0-0
C 18-04-2020 10:00 Lelystad '67 MO15-1 Urk MO15-1 99089 0-0
C 16-04-2020 19:00 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-1 99061 0-0
C 04-04-2020 10:00 Lelystad '67 MO15-1 Dwingeloo MO15-1 99090 0-0
C 04-04-2020 10:00 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO15-1 asv Dronten MO15-1 99100 0-0
C 04-04-2020 10:30 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-1 Staphorst MO15-1 99087 0-0
C 04-04-2020 12:15 Urk MO15-1 BAS MO15-1 99111 0-0
C 04-04-2020 12:30 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 SC Rouveen MO15-1 99059 0-0
C 28-03-2020 10:30 BAS MO15-1 Lelystad '67 MO15-1 99064 0-0
C 28-03-2020 10:30 SC Rouveen MO15-1 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO15-1 99095 0-0
C 28-03-2020 11:15 asv Dronten MO15-1 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 99082 0-0
C 28-03-2020 09:00 Staphorst MO15-1 ST Hoogeveen/Tiendeveen MO15-1 99075 0-0
C 28-03-2020 10:30 Dwingeloo MO15-1 Urk MO15-1 99104 0-0
C 21-03-2020 09:00 Staphorst MO15-1 Dwingeloo MO15-1 99072 0-0
C 21-03-2020 10:00 Lelystad '67 MO15-1 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO15-1 99091 0-0
C 14-03-2020 13:10 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 Dwingeloo MO15-1 99058 0-0
C 14-03-2020 12:30 ST Hoogeveen/Tiendeveen MO15-1 Lelystad '67 MO15-1 99069 0-0
C 14-03-2020 11:05 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-1 Urk MO15-1 99083 0-0
C 14-03-2020 10:30 SC Rouveen MO15-1 asv Dronten MO15-1 99097 0-0
C 14-03-2020 10:30 BAS MO15-1 Staphorst MO15-1 99066 0-0
C 07-03-2020 10:30 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-1 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO15-1 99085 2-0
C 07-03-2020 13:00 Dwingeloo MO15-1 BAS MO15-1 99108 0-2
C 07-03-2020 12:30 asv Dronten MO15-1 Staphorst MO15-1 99080 5-2
C 07-03-2020 10:00 Lelystad '67 MO15-1 SC Rouveen MO15-1 99092 0-3
C 07-03-2020 10:00 Urk MO15-1 ST Hoogeveen/Tiendeveen MO15-1 99110 4-1
C 29-02-2020 10:30 BAS MO15-1 asv Dronten MO15-1 99065 3-4
C 29-02-2020 12:30 ST Hoogeveen/Tiendeveen MO15-1 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-1 99070 3-3
C 08-02-2020 12:30 ST Hoogeveen/Tiendeveen MO15-1 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 99071 3-3
C 08-02-2020 12:30 Urk MO15-1 Staphorst MO15-1 99109 3-2
C 08-02-2020 10:00 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-1 BAS MO15-1 99088 9-0
C 08-02-2020 10:30 Dwingeloo MO15-1 SC Rouveen MO15-1 99106 2-3
C 01-02-2020 10:00 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO15-1 ST Hoogeveen/Tiendeveen MO15-1 99102 0-1
C 01-02-2020 10:15 Staphorst MO15-1 Lelystad '67 MO15-1 99074 3-3
C 01-02-2020 09:45 asv Dronten MO15-1 Dwingeloo MO15-1 99078 3-7
C 01-02-2020 10:30 SC Rouveen MO15-1 Urk MO15-1 99094 3-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 09:00 Staphorst MO15-1 Dwingeloo MO15-1 50763 1-5
C 07-12-2019 11:30 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 Staphorst MO15-1 51177 2-2
C 07-12-2019 10:45 Dwingeloo MO15-1 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 51314 0-1
C 30-11-2019 11:45 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 Dwingeloo MO15-1 49262 2-2
C 30-11-2019 10:30 SC Rouveen MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 50632 6-0
C 23-11-2019 12:30 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 Staphorst MO15-1 50490 2-0
C 23-11-2019 10:30 Dwingeloo MO15-1 SC Rouveen MO15-1 50358 2-1
C 16-11-2019 10:30 SC Rouveen MO15-1 Staphorst MO15-1 49813 6-0
C 16-11-2019 09:30 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 50090 0-3
C 09-11-2019 09:00 Staphorst MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 49127 7-0
C 02-11-2019 12:30 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 SC Rouveen MO15-1 49674 1-1
C 02-11-2019 10:30 Dwingeloo MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 49404 9-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Rouveen MO15-1 3 3 0 0 9 9 3 6 0
2 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-1 3 2 1 0 7 14 3 11 0
3 Urk MO15-1 3 2 0 1 6 8 6 2 0
4 asv Dronten MO15-1 3 2 0 1 6 12 12 0 0
5 ST Hoogeveen/Tiendeveen MO15-1 4 1 2 1 5 8 10 -2 0
6 Dwingeloo MO15-1 3 1 0 2 3 9 8 1 0
7 BAS MO15-1 3 1 0 2 3 5 13 -8 0
8 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 1 0 1 0 1 3 3 0 0
9 Lelystad '67 MO15-1 2 0 1 1 1 3 6 -3 0
10 Staphorst MO15-1 3 0 1 2 1 7 11 -4 0
11 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO15-1 2 0 0 2 0 0 3 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 8 5 2 1 17 12 9 3 0
2 SC Rouveen MO15-1 8 5 1 2 16 28 7 21 0
3 Dwingeloo MO15-1 8 4 1 3 13 24 11 13 0
4 Staphorst MO15-1 8 3 1 4 10 18 19 -1 0
5 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 8 0 1 7 1 3 39 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST FC Meppel/Alcides MO15-1 3 3 0 0 9 22 3 19 0
2 SVO BDE MO15-1 3 1 1 1 4 9 8 1 0
3 ST Hoogeveen/Tiendeveen MO15-1 3 1 1 1 4 7 12 -5 0
4 Dwingeloo MO15-1 3 0 0 3 0 1 16 -15 0

Training

Berichten



Terug naar boven