Ondernemers Collectief Dwingeloo

Trainingsoverzicht

JO19 Dwingeloo JO19-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:45 - 19:30 Keepers training Rob Vliek
maandag 19:45 - 21:00 Team training veld 3 Rob Vliek
woensdag 18:45 - 19:30 Keepers training Rob Vliek
woensdag 19:45 - 21:00 Team training veld 3 Rob Vliek
 
JO17 Dwingeloo JO17-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:45 - 19:30 Keepers training Geert Jan van Tongeren
maandag 19:30 - 20:30 Team training rugby Geert Jan van Tongeren
woensdag 18:45 - 19:30 Keepers training Geert Jan van Tongeren
woensdag 19:30 - 20:30 Team training rugby Geert Jan van Tongeren
 
MO17 en MO15 ST Dwingeloo / Diever Wapse MO17-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:30 - 19:30 Team training veld 3 Rob Vliek
maandag 18:45 - 19:30 Keepers training John Clocquet, Rob Vliek
woensdag 18:30 - 19:30 Team training veld 3 John Clocquet
woensdag 18:45 - 19:30 Keepers training John Clocquet, Rob Vliek
 
MO17 en MO15 Dwingeloo MO15-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:15 - 18:45 Keepers training Ruud Groen, René de Weerd
maandag 18:45 - 20:00 Team training veld 3 Ruud Groen
woensdag 18:15 - 18:45 Keepers training Ruud Groen, René de Weerd
woensdag 18:45 - 20:00 Team training veld 3 Ruud Groen
 
JO15 Dwingeloo JO15-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:15 - 18:45 Keepers training Roland Bouw
dinsdag 19:15 - 20:30 Team training veld 3 Roland Bouw
woensdag 18:15 - 18:45 Keepers training Roland Bouw
donderdag 19:15 - 20:30 Team training veld 3 Roland Bouw
 
JO15 Dwingeloo JO15-2
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:15 - 18:45 Keepers training Ronald Prent, Albert Vos
dinsdag 19:15 - 20:30 Team training veld 3 Albert Vos
woensdag 18:15 - 18:45 Keepers training Ronald Prent, Albert Vos
donderdag 19:15 - 20:30 Team training veld 3 Ronald Prent
 
JO13 Dwingeloo JO13-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
woensdag 18:15 - 18:45 Keepers training Thijs Vos, Bram Donker
 
JO13 Dwingeloo JO13-2
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:15 - 18:45 Keepers training Jan Veldhuizen
maandag 18:30 - 19:30 Team training rugby Jan Veldhuizen
woensdag 18:15 - 18:45 Keepers training Jan Veldhuizen
woensdag 19:00 - 20:00 Team training rugby Jan Veldhuizen
 
MO13 en MO11 ST Dwingeloo / Diever Wapse MO13-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 18:15 - 18:45 Keepers training Jan Schipper
woensdag 18:15 - 18:45 Keepers training Jan Schipper
 
MO13 en MO11 Dwingeloo MO11-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 17:45 - 18:15 Keepers training Christa Bouw-Vliek
woensdag 17:45 - 18:15 Keepers training Christa Bouw-Vliek
 
JO11 Dwingeloo JO11-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 17:45 - 18:15 Keepers training Allard Wiechers
maandag 18:00 - 19:00 Team training veld 3 Allard Wiechers
woensdag 17:45 - 18:15 Keepers training Allard Wiechers
woensdag 18:00 - 19:00 Team training veld 3 Allard Wiechers
 
JO11 Dwingeloo JO11-2
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
maandag 17:45 - 18:15 Keepers training Harold Buiter
dinsdag 18:00 - 19:00 Team training veld 2 Harold Buiter
woensdag 17:45 - 18:15 Keepers training Harold Buiter
donderdag 18:00 - 19:00 Team training veld 2 Harold Buiter
 
JO9 en JO8 Dwingeloo JO9-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
woensdag 18:00 - 19:00 Team training veld 2 Peter Hoekstra
 
JO9 en JO8 Dwingeloo JO9-2
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
woensdag 18:00 - 19:00 Team training veld 2 Peter Spijkers
 
JO9 en JO8 Dwingeloo JO8-1
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
woensdag 18:00 - 19:00 Team training veld 2 Berdi Doorten
 
JO9 en JO8 Dwingeloo JO8-2
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
woensdag 18:00 - 19:00 Team training veld 2 Wouter Wiechers
 
Kabouters Kabouters
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
woensdag 18:00 - 18:45 Team training rugby Jan Veldhuizen
 
Zaal O13 Dwingeloo JO13-3 (zaal)
dag tijd type veld kleedkamer trainer(s)
woensdag 18:00 - 18:45 Team training rugby Jan Veldhuizen
 
Terug naar boven