Ondernemers Collectief Dwingeloo

Uitslagen

Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 14-06-2019 19:50 Uffelte 35+1 Dwingeloo 35+ 1 3 - 1
C 14-06-2019 20:30 Dwingeloo 35+ 1 Wapserveen 35+1 0 - 2
C 14-06-2019 20:50 v.v. Diever-Wapse 35+1 Dwingeloo 35+ 1 3 - 0
C 14-06-2019 19:30 Dwingeloo 35+ 1 Havelte 35+1 4 - 0
V 12-06-2019 19:00 Dwingeloo MO15-1 ACV MO15
C 07-06-2019 20:10 Beilen VR3 Dwingeloo VR2 0 - 2
C 07-06-2019 19:30 DOS'63 VR1 Dwingeloo VR2 0 - 4
C 07-06-2019 20:50 Dwingeloo VR2 Noordscheschut VR2 2 - 0
C 07-06-2019 19:50 Dwingeloo VR2 Pesse VR4 3 - 0
- 02-06-2019 14:00 Dwingeloo 1 EMMS 1 J. (Jos) Boerema 3 - 6
C 01-06-2019 13:00 Dwingeloo JO17-1 Actief JO17-2 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 7 - 1
C 01-06-2019 10:30 Dwingeloo JO12-2 Pekelder Boys JO12-1 M. (Marjan) van Noord 3 - 0
C 01-06-2019 10:00 Dwingeloo JO9-1 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-1
C 01-06-2019 10:30 Trinitas JO8-2 Dwingeloo JO8-3
C 30-05-2019 18:30 Dwingeloo MO15-1 Gorecht MO15-1 P. (Paul) Hogerheijde 0 - 2
C 29-05-2019 19:00 Pekelder Boys JO12-1 Dwingeloo JO12-2 N.M. (Nando) van Rietschoten 1 - 0
C 29-05-2019 18:30 Dwingeloo JO8-1 GVAV-Rapiditas JO8-2
C 27-05-2019 19:00 Dwingeloo JO17-1 ACV JO17-3 K.R.H. (Kleis) Lageveen 2 - 0
C 27-05-2019 19:30 Ruinerwold MO17-1 Dwingeloo MO17-1 R.M. (René) Tulner 1 - 1
C 26-05-2019 14:00 Dwingeloo 1 VENO 1 D. (Dedmer) Swart 0 - 1
C 26-05-2019 10:30 Germanicus 3 Dwingeloo 2 N. (Niels) Schepers 6 - 4
C 26-05-2019 14:00 Ruinen 5 Dwingeloo 4 R. (Roelof) Reinders 3 - 0
C 25-05-2019 14:30 Dwingeloo VR1 ST Ens/Flevoboys VR1 R. (Roelof) Mooy 7 - 3
C 25-05-2019 12:30 Gorecht MO15-1 Dwingeloo MO15-1 F.J. (Frans) Schmidt 3 - 2
C 25-05-2019 10:30 Zevenhuizen MO15-1 ST Dwingeloo/DVSV MO15-2 Afgeschermd 0 - 2
C 25-05-2019 11:00 Dwingeloo JO13-1 Pesse JO13-1 N. (Nemo) de Vries 3 - 0
C 25-05-2019 10:30 VEV'67 JO12-2 Dwingeloo JO12-1G T. (Ton) Pruisscher 2 - 5
C 25-05-2019 09:00 Weide De JO8-5G Dwingeloo JO8-3
C 24-05-2019 19:50 Dwingeloo 35+ 1 Havelte 35+1 3 - 2
C 24-05-2019 20:10 Dwingeloo 35+ 1 Uffelte 35+1 0 - 2
C 24-05-2019 20:30 v.v. Diever-Wapse 35+1 Dwingeloo 35+ 1 2 - 0
C 24-05-2019 19:30 Wapserveen 35+1 Dwingeloo 35+ 1 1 - 0
C 23-05-2019 19:30 Dwingeloo 3 Pesse 2 J. (Jacob) de Wal 2 - 6
C 23-05-2019 19:30 Dwingeloo MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 4 - 0
C 23-05-2019 19:00 HHCombi JO13-1 Dwingeloo JO13-1 A (Aloys) Oostenbrink 3 - 3
C 21-05-2019 19:00 Dwingeloo MO15-1 FC Assen MO15-1 H. (Harrie) Wolters 1 - 8
C 19-05-2019 14:00 Trinitas 1 Dwingeloo 1 R. (Roelof) Leuning 2 - 4
C 19-05-2019 10:00 Dwingeloo 2 Titan 2 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 1 - 0
C 19-05-2019 10:00 Dwingeloo 4 Ruinerwold 4 A. (Andre) Boer 5 - 2
C 18-05-2019 14:30 DESZ VR1 Dwingeloo VR1 J.W. (Johan) Bruintjes 0 - 4
C 18-05-2019 14:30 Dwingeloo JO19-1 Olympia'28 JO19-1 Afgeschermd 3 - 0
C 18-05-2019 14:30 Dwingeloo JO17-1 Havelte JO17-1 P. (Paul) Hogerheijde 5 - 0
C 18-05-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 FC Zuidlaren JO15-4 E (Erwin) Hof 10 - 1
C 18-05-2019 09:00 Dwingeloo MO15-1 Gomos MO15-1 H. (Harrie) Wolters 1 - 1
C 18-05-2019 09:00 Drachten MO15-1 ST Dwingeloo/DVSV MO15-2 H. (Hilbrand) Nauta 2 - 0
C 18-05-2019 10:30 Dwingeloo JO13-1 Elim JO13-1 N. (Nemo) de Vries 4 - 3
C 18-05-2019 10:30 Havelte JO12-1 Dwingeloo JO12-1G P.C (Peter) Heupink 0 - 9
C 18-05-2019 12:30 Dwingeloo JO12-2 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO12-1 W. (William) Fledderus 4 - 2
C 18-05-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1G SJO J.V. Oostenburg JO11-3 Afgeschermd 15 - 1
C 18-05-2019 10:00 Trinitas JO10-1 Dwingeloo JO10-2
C 18-05-2019 10:30 Dwingeloo JO8-3 vv Stânfries JO8-2
C 17-05-2019 19:00 Dwingeloo 35+ 2 Pesse 35+1 3 - 0
C 17-05-2019 20:00 Nieuw Balinge 35+1 Dwingeloo 35+ 2 0 - 4
C 16-05-2019 20:00 Dwingeloo 4 MSC/Amslod 3 K.R.H. (Kleis) Lageveen 5 - 4
C 16-05-2019 18:45 Dwingeloo MO15-1 SV Bedum MO15-1 H. (Harrie) Wolters 0 - 1
C 15-05-2019 18:45 Dwingeloo JO8-3 Udiros JO8-1G
C 12-05-2019 14:00 Dwingeloo 1 Steenwijker Boys 1 R (Roelf) Koops 3 - 2
C 12-05-2019 11:00 Dalen 3 Dwingeloo 2 HJ (Henk) Kip 4 - 0
C 12-05-2019 10:00 Dwingeloo 3 SC Emmeloord 4 J. (Jacob) de Wal 3 - 2
C 12-05-2019 10:30 Wacker 4 Dwingeloo 4 B. (Berto) Smit 0 - 1
C 11-05-2019 14:30 Dwingeloo VR1 Hoogeveen VR1 K.R.H. (Kleis) Lageveen 8 - 2
C 11-05-2019 14:30 Dwingeloo JO19-1 MSC/Amslod JO19-1 G. (Geert) Kloppenburg 2 - 0
C 11-05-2019 10:45 ACV JO17-3 Dwingeloo JO17-1 R. (Roy) Kunstman 1 - 4
C 11-05-2019 10:00 LEO (Loon) JO15-2 Dwingeloo JO15-1 J.D (Jesse) van der Zeijden 2 - 1
C 11-05-2019 11:00 GVAV-Rapiditas MO15-1 Dwingeloo MO15-1 H.A. (Hector) van Dijk 1 - 3
C 11-05-2019 12:30 ST Dwingeloo/DVSV MO15-2 Zevenhuizen MO15-1 H. (Harrie) Wolters 1 - 1
C 11-05-2019 09:00 Pesse JO13-1 Dwingeloo JO13-1 B (Berend) Takens 2 - 2
C 11-05-2019 10:30 Dwingeloo JO12-1G Niekerk JO12-1 W. (William) Fledderus 4 - 1
C 11-05-2019 09:00 Wijster JO11-1 Dwingeloo JO11-1G N. (Niels) Wolda 6 - 1
C 11-05-2019 10:30 Dwingeloo JO9-1 Actief JO9-1
C 11-05-2019 09:00 Dwingeloo JO8-2 BSVV JO8-1
C 11-05-2019 11:30 Drachtster Boys JO8-5G Dwingeloo JO8-3
C 10-05-2019 20:10 Dwingeloo 35+ 1 v.v. Diever-Wapse 35+1 0 - 0
C 10-05-2019 20:30 Havelte 35+1 Dwingeloo 35+ 1 1 - 0
C 10-05-2019 20:50 Wapserveen 35+1 Dwingeloo 35+ 1 0 - 0
C 10-05-2019 19:30 Dwingeloo 35+ 1 Uffelte 35+1 0 - 3
C 10-05-2019 20:30 HZVV 35+1 Dwingeloo 35+ 2 1 - 1
C 10-05-2019 19:00 Dwingeloo 35+ 2 HZVV 35+3 2 - 2
C 10-05-2019 20:30 Pesse VR4 Dwingeloo VR2 1 - 0
C 10-05-2019 19:50 Dwingeloo VR2 DOS'63 VR1 2 - 1
C 10-05-2019 20:10 Dwingeloo VR2 Noordscheschut VR2 3 - 0
C 10-05-2019 19:30 ST Beilen/Fit Boys VR3 Dwingeloo VR2 2 - 0
C 09-05-2019 18:30 Dwingeloo JO10-1 FC Zuidlaren JO10-1
C 06-05-2019 18:45 Dwingeloo JO13-1 SJO JVZ JO13-2 A. (Andre) Boer 6 - 2
C 05-05-2019 14:00 Dwingeloo 1 Thor 1 W (Wim) Jagt 1 - 0
C 05-05-2019 10:00 Valther Boys 2 Dwingeloo 2 Afgeschermd 2 - 0
C 05-05-2019 10:00 Ruinen 3 Dwingeloo 3 M (Mischa) Kremer 0 - 3
C 05-05-2019 10:00 Dwingeloo 4 v.v. Diever-Wapse 2 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 1 - 1
C 04-05-2019 14:00 Oosterstreek VR1 Dwingeloo VR1 R (Richard) van der Zande 1 - 2
C 04-05-2019 12:30 ACV JO19-2 Dwingeloo JO19-1 L.B. (Lucian) Franzky 5 - 5
C 04-05-2019 09:00 BSVV JO15-1G Dwingeloo JO15-1 R.M. (Roan) Wolters 3 - 6
C 04-05-2019 12:05 Oldeholtpade MO17-1 Dwingeloo MO17-1 F. (Freek) Huismans 5 - 1
C 04-05-2019 09:00 Zuidhorn MO15-1 ST Dwingeloo/DVSV MO15-2 H. (Hielke) Duursma 1 - 4
C 04-05-2019 10:30 vv Stânfries JO11-2 Dwingeloo JO11-1G S. (Sytze) Westerveen 0 - 12
C 04-05-2019 10:15 FC Meppel JO10-5 Dwingeloo JO10-2
C 04-05-2019 09:00 Dwingeloo JO8-1 S.V. Haulerwijk JO8-1G
C 02-05-2019 19:00 Asser Boys 2 Dwingeloo 2 L. (Leon) Nanninga 12 - 0
C 01-05-2019 19:00 Tonego VR1 Dwingeloo VR1 B. (Bert) Geerts 1 - 1
C 28-04-2019 10:00 Dwingeloo 4 Uffelte 2 P. (Paul) Hogerheijde 6 - 1
C 26-04-2019 20:10 Dwingeloo VR2 DOS'63 VR1 1 - 1
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 14-06-2019 19:50 Uffelte 35+1 Dwingeloo 35+ 1 3 - 1
C 14-06-2019 20:30 Dwingeloo 35+ 1 Wapserveen 35+1 0 - 2
C 14-06-2019 20:50 v.v. Diever-Wapse 35+1 Dwingeloo 35+ 1 3 - 0
C 14-06-2019 19:30 Dwingeloo 35+ 1 Havelte 35+1 4 - 0
C 07-06-2019 20:10 Beilen VR3 Dwingeloo VR2 0 - 2
C 07-06-2019 19:30 DOS'63 VR1 Dwingeloo VR2 0 - 4
C 07-06-2019 20:50 Dwingeloo VR2 Noordscheschut VR2 2 - 0
C 07-06-2019 19:50 Dwingeloo VR2 Pesse VR4 3 - 0
C 01-06-2019 13:00 Dwingeloo JO17-1 Actief JO17-2 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 7 - 1
C 01-06-2019 10:30 Dwingeloo JO12-2 Pekelder Boys JO12-1 M. (Marjan) van Noord 3 - 0
C 01-06-2019 10:00 Dwingeloo JO9-1 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-1
C 01-06-2019 10:30 Trinitas JO8-2 Dwingeloo JO8-3
C 30-05-2019 18:30 Dwingeloo MO15-1 Gorecht MO15-1 P. (Paul) Hogerheijde 0 - 2
C 29-05-2019 19:00 Pekelder Boys JO12-1 Dwingeloo JO12-2 N.M. (Nando) van Rietschoten 1 - 0
C 29-05-2019 18:30 Dwingeloo JO8-1 GVAV-Rapiditas JO8-2
C 27-05-2019 19:00 Dwingeloo JO17-1 ACV JO17-3 K.R.H. (Kleis) Lageveen 2 - 0
C 27-05-2019 19:30 Ruinerwold MO17-1 Dwingeloo MO17-1 R.M. (René) Tulner 1 - 1
C 26-05-2019 14:00 Dwingeloo 1 VENO 1 D. (Dedmer) Swart 0 - 1
C 26-05-2019 10:30 Germanicus 3 Dwingeloo 2 N. (Niels) Schepers 6 - 4
C 26-05-2019 14:00 Ruinen 5 Dwingeloo 4 R. (Roelof) Reinders 3 - 0
C 25-05-2019 14:30 Dwingeloo VR1 ST Ens/Flevoboys VR1 R. (Roelof) Mooy 7 - 3
C 25-05-2019 12:30 Gorecht MO15-1 Dwingeloo MO15-1 F.J. (Frans) Schmidt 3 - 2
C 25-05-2019 10:30 Zevenhuizen MO15-1 ST Dwingeloo/DVSV MO15-2 Afgeschermd 0 - 2
C 25-05-2019 11:00 Dwingeloo JO13-1 Pesse JO13-1 N. (Nemo) de Vries 3 - 0
C 25-05-2019 10:30 VEV'67 JO12-2 Dwingeloo JO12-1G T. (Ton) Pruisscher 2 - 5
C 25-05-2019 09:00 Weide De JO8-5G Dwingeloo JO8-3
C 24-05-2019 19:50 Dwingeloo 35+ 1 Havelte 35+1 3 - 2
C 24-05-2019 20:10 Dwingeloo 35+ 1 Uffelte 35+1 0 - 2
C 24-05-2019 20:30 v.v. Diever-Wapse 35+1 Dwingeloo 35+ 1 2 - 0
C 24-05-2019 19:30 Wapserveen 35+1 Dwingeloo 35+ 1 1 - 0
C 23-05-2019 19:30 Dwingeloo 3 Pesse 2 J. (Jacob) de Wal 2 - 6
C 23-05-2019 19:30 Dwingeloo MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 4 - 0
C 23-05-2019 19:00 HHCombi JO13-1 Dwingeloo JO13-1 A (Aloys) Oostenbrink 3 - 3
C 21-05-2019 19:00 Dwingeloo MO15-1 FC Assen MO15-1 H. (Harrie) Wolters 1 - 8
C 19-05-2019 14:00 Trinitas 1 Dwingeloo 1 R. (Roelof) Leuning 2 - 4
C 19-05-2019 10:00 Dwingeloo 2 Titan 2 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 1 - 0
C 19-05-2019 10:00 Dwingeloo 4 Ruinerwold 4 A. (Andre) Boer 5 - 2
C 18-05-2019 14:30 DESZ VR1 Dwingeloo VR1 J.W. (Johan) Bruintjes 0 - 4
C 18-05-2019 14:30 Dwingeloo JO19-1 Olympia'28 JO19-1 Afgeschermd 3 - 0
C 18-05-2019 14:30 Dwingeloo JO17-1 Havelte JO17-1 P. (Paul) Hogerheijde 5 - 0
C 18-05-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 FC Zuidlaren JO15-4 E (Erwin) Hof 10 - 1
C 18-05-2019 09:00 Dwingeloo MO15-1 Gomos MO15-1 H. (Harrie) Wolters 1 - 1
C 18-05-2019 09:00 Drachten MO15-1 ST Dwingeloo/DVSV MO15-2 H. (Hilbrand) Nauta 2 - 0
C 18-05-2019 10:30 Dwingeloo JO13-1 Elim JO13-1 N. (Nemo) de Vries 4 - 3
C 18-05-2019 10:30 Havelte JO12-1 Dwingeloo JO12-1G P.C (Peter) Heupink 0 - 9
C 18-05-2019 12:30 Dwingeloo JO12-2 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO12-1 W. (William) Fledderus 4 - 2
C 18-05-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1G SJO J.V. Oostenburg JO11-3 Afgeschermd 15 - 1
C 18-05-2019 10:00 Trinitas JO10-1 Dwingeloo JO10-2
C 18-05-2019 10:30 Dwingeloo JO8-3 vv Stânfries JO8-2
C 17-05-2019 19:00 Dwingeloo 35+ 2 Pesse 35+1 3 - 0
C 17-05-2019 20:00 Nieuw Balinge 35+1 Dwingeloo 35+ 2 0 - 4
C 16-05-2019 20:00 Dwingeloo 4 MSC/Amslod 3 K.R.H. (Kleis) Lageveen 5 - 4
C 16-05-2019 18:45 Dwingeloo MO15-1 SV Bedum MO15-1 H. (Harrie) Wolters 0 - 1
C 15-05-2019 18:45 Dwingeloo JO8-3 Udiros JO8-1G
C 12-05-2019 14:00 Dwingeloo 1 Steenwijker Boys 1 R (Roelf) Koops 3 - 2
C 12-05-2019 11:00 Dalen 3 Dwingeloo 2 HJ (Henk) Kip 4 - 0
C 12-05-2019 10:00 Dwingeloo 3 SC Emmeloord 4 J. (Jacob) de Wal 3 - 2
C 12-05-2019 10:30 Wacker 4 Dwingeloo 4 B. (Berto) Smit 0 - 1
C 11-05-2019 14:30 Dwingeloo VR1 Hoogeveen VR1 K.R.H. (Kleis) Lageveen 8 - 2
C 11-05-2019 14:30 Dwingeloo JO19-1 MSC/Amslod JO19-1 G. (Geert) Kloppenburg 2 - 0
C 11-05-2019 10:45 ACV JO17-3 Dwingeloo JO17-1 R. (Roy) Kunstman 1 - 4
C 11-05-2019 10:00 LEO (Loon) JO15-2 Dwingeloo JO15-1 J.D (Jesse) van der Zeijden 2 - 1
C 11-05-2019 11:00 GVAV-Rapiditas MO15-1 Dwingeloo MO15-1 H.A. (Hector) van Dijk 1 - 3
C 11-05-2019 12:30 ST Dwingeloo/DVSV MO15-2 Zevenhuizen MO15-1 H. (Harrie) Wolters 1 - 1
C 11-05-2019 09:00 Pesse JO13-1 Dwingeloo JO13-1 B (Berend) Takens 2 - 2
C 11-05-2019 10:30 Dwingeloo JO12-1G Niekerk JO12-1 W. (William) Fledderus 4 - 1
C 11-05-2019 09:00 Wijster JO11-1 Dwingeloo JO11-1G N. (Niels) Wolda 6 - 1
C 11-05-2019 10:30 Dwingeloo JO9-1 Actief JO9-1
C 11-05-2019 09:00 Dwingeloo JO8-2 BSVV JO8-1
C 11-05-2019 11:30 Drachtster Boys JO8-5G Dwingeloo JO8-3
C 10-05-2019 20:10 Dwingeloo 35+ 1 v.v. Diever-Wapse 35+1 0 - 0
C 10-05-2019 20:30 Havelte 35+1 Dwingeloo 35+ 1 1 - 0
C 10-05-2019 20:50 Wapserveen 35+1 Dwingeloo 35+ 1 0 - 0
C 10-05-2019 19:30 Dwingeloo 35+ 1 Uffelte 35+1 0 - 3
C 10-05-2019 20:30 HZVV 35+1 Dwingeloo 35+ 2 1 - 1
C 10-05-2019 19:00 Dwingeloo 35+ 2 HZVV 35+3 2 - 2
C 10-05-2019 20:30 Pesse VR4 Dwingeloo VR2 1 - 0
C 10-05-2019 19:50 Dwingeloo VR2 DOS'63 VR1 2 - 1
C 10-05-2019 20:10 Dwingeloo VR2 Noordscheschut VR2 3 - 0
C 10-05-2019 19:30 ST Beilen/Fit Boys VR3 Dwingeloo VR2 2 - 0
C 09-05-2019 18:30 Dwingeloo JO10-1 FC Zuidlaren JO10-1
C 06-05-2019 18:45 Dwingeloo JO13-1 SJO JVZ JO13-2 A. (Andre) Boer 6 - 2
C 05-05-2019 14:00 Dwingeloo 1 Thor 1 W (Wim) Jagt 1 - 0
C 05-05-2019 10:00 Valther Boys 2 Dwingeloo 2 Afgeschermd 2 - 0
C 05-05-2019 10:00 Ruinen 3 Dwingeloo 3 M (Mischa) Kremer 0 - 3
C 05-05-2019 10:00 Dwingeloo 4 v.v. Diever-Wapse 2 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 1 - 1
C 04-05-2019 14:00 Oosterstreek VR1 Dwingeloo VR1 R (Richard) van der Zande 1 - 2
C 04-05-2019 12:30 ACV JO19-2 Dwingeloo JO19-1 L.B. (Lucian) Franzky 5 - 5
C 04-05-2019 09:00 BSVV JO15-1G Dwingeloo JO15-1 R.M. (Roan) Wolters 3 - 6
C 04-05-2019 12:05 Oldeholtpade MO17-1 Dwingeloo MO17-1 F. (Freek) Huismans 5 - 1
C 04-05-2019 09:00 Zuidhorn MO15-1 ST Dwingeloo/DVSV MO15-2 H. (Hielke) Duursma 1 - 4
C 04-05-2019 10:30 vv Stânfries JO11-2 Dwingeloo JO11-1G S. (Sytze) Westerveen 0 - 12
C 04-05-2019 10:15 FC Meppel JO10-5 Dwingeloo JO10-2
C 04-05-2019 09:00 Dwingeloo JO8-1 S.V. Haulerwijk JO8-1G
C 02-05-2019 19:00 Asser Boys 2 Dwingeloo 2 L. (Leon) Nanninga 12 - 0
C 01-05-2019 19:00 Tonego VR1 Dwingeloo VR1 B. (Bert) Geerts 1 - 1
C 28-04-2019 10:00 Dwingeloo 4 Uffelte 2 P. (Paul) Hogerheijde 6 - 1
C 26-04-2019 20:10 Dwingeloo VR2 DOS'63 VR1 1 - 1
C 26-04-2019 19:30 Noordscheschut VR2 Dwingeloo VR2 1 - 1
C 26-04-2019 20:30 Pesse VR4 Dwingeloo VR2 1 - 0
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 23-02-2019 10:30 Dwingeloo JO15-1 Havelte JO15-1 H. (Harrie) Wolters 3 - 6
B 23-02-2019 10:00 VHK JO11-1 Dwingeloo JO11-1G 11 - 3
B 16-01-2019 18:00 Dwingeloo JO11-1G Staphorst JO11-2 Afgeschermd 3 - 1
B 15-12-2018 10:00 Blesse De JO15-1G Dwingeloo JO15-1 Afgeschermd 2 - 7
B 11-11-2018 14:30 Hoogeveen Dwingeloo 1 H (Henk) Mulder 4 - 1
B 20-10-2018 10:00 Dwingeloo JO15-1 DESZ JO15-2G H. (Henk) Nijstad 7 - 3
B 20-10-2018 09:00 Dwingeloo JO13-1 Scharnegoutum\'70 JO13-1 J (Jan) Zinger 2 - 3
B 20-10-2018 10:00 S.V. Haulerwijk JO11-2G Dwingeloo JO11-1G M. (Mark) Veenstra 2 - 6
B 17-10-2018 18:00 Dwingeloo JO9-1 Nieuw Roden JO9-1 L.J.F. (Leo) vanZijl 4 - 10
B 19-09-2018 19:30 BSVV VR1 Dwingeloo VR1 P. (Paul) Hogerheijde 0 - 5
B 16-09-2018 14:00 Dwingeloo 1 Wijster 1 N (Niels) Boorsma 3 - 0
B 16-09-2018 10:00 Dwingeloo 2 Gorredijk 3 G.J. (Geert Jan) vanTongeren 1 - 2
B 16-09-2018 10:30 Havelte 2 Dwingeloo 4 J. (Jacob) deWal 1 - 2
B 15-09-2018 14:00 Oosterstreek VR1 Dwingeloo VR1 R (Richard) van derZande 1 - 0
B 15-09-2018 14:30 Dwingeloo JO19-1 Gorredijk JO19-1 Afgeschermd 1 - 3
B 15-09-2018 12:30 Dwingeloo JO17-1 Havelte JO17-1 P. (Paul) Hogerheijde 3 - 1
B 15-09-2018 09:00 v.v. Diever-Wapse JO15-1 Dwingeloo JO15-1 J. (Jarno) Schoemaker 3 - 8
B 15-09-2018 12:30 Dwingeloo MO17-1 d' Olde Veste'54 MO17-1 R. (Roelof) Fledderus 1 - 1
B 15-09-2018 09:00 Dwingeloo MO15-1 Pesse MO15-1 N. (Nemo) deVries 8 - 1
B 15-09-2018 12:30 Ruinerwold MO15-1 ST Dwingeloo/DVSV MO15-2 J. (Jordi) Schrotenboer 2 - 2
B 15-09-2018 10:45 FC Assen JO13-3 Dwingeloo JO13-1 A. (Adri) Oostra 0 - 9
B 15-09-2018 10:30 Dwingeloo JO12-1G Beilen JO12-1 I. (Iwan) deVries 2 - 2
B 15-09-2018 09:00 SJO J.V. Oostenburg JO12-1 Dwingeloo JO12-2 Afgeschermd 10 - 0
B 15-09-2018 10:00 Uffelte JO11-1G Dwingeloo JO11-1G A. (Arnold) Willems 2 - 4
B 15-09-2018 09:00 Dwingeloo JO10-1 ACV JO10-1 Afgeschermd 5 - 9
B 15-09-2018 11:00 FC Wolvega JO9-2 Dwingeloo JO9-1 P. (Peter) Hogeboom 4 - 7
B 15-09-2018 09:30 De Blesse JO8-1 Dwingeloo JO8-1 Afgeschermd 5 - 2
B 09-09-2018 14:00 Dwingeloo 1 S.V. Hoogersmilde 1 J (Jeffrey) Lubberts 6 - 0
B 09-09-2018 10:00 DIO Oosterwolde 2 Dwingeloo 2 Afgeschermd 2 - 0
B 09-09-2018 10:00 Dwingeloo 4 Ruinen 4 P. (Paul) Hogerheijde 8 - 4
B 08-09-2018 10:00 Ruinen JO17-1 Dwingeloo JO17-1 H. (Henk) Veeningen 3 - 3
B 08-09-2018 12:00 FC Oldemarkt JO15-1 Dwingeloo JO15-1 P. (Peter) Nijmeijer 3 - 11
B 08-09-2018 13:30 Dwingeloo MO17-1 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 P. (Paul) Hogerheijde 1 - 2
B 08-09-2018 09:00 Dwingeloo MO15-1 De Weide MO15-1 J (Jan) Zinger 9 - 0
B 08-09-2018 12:00 ST Dwingeloo/DVSV MO15-2 Urk MO15-1 N. (Nemo) deVries 0 - 4
B 08-09-2018 09:00 ACV JO13-2 Dwingeloo JO13-1 T. (Theodoor) Sikkema 1 - 5
B 08-09-2018 10:30 ACV JO12-2 Dwingeloo JO12-1G J. (Jari) deVries 5 - 1
B 08-09-2018 10:30 Dwingeloo JO11-1G Ruinen JO11-1 13 - 5
B 08-09-2018 11:30 FC Assen JO10-1 Dwingeloo JO10-1 J.J. (Jens) deMunnik 13 - 5
B 08-09-2018 09:00 Dwingeloo JO9-1 vv Steenwijk JO9-1 11 - 6
B 08-09-2018 09:00 Dwingeloo JO8-1 FC Oldemarkt JO8-1 3 - 2
B 05-09-2018 19:30 Dwingeloo VR1 ST Old Forward/BEW VR1 Afgeschermd 5 - 0
B 05-09-2018 19:00 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 ST Dwingeloo/DVSV MO15-2 W. (Wim) vanBeek 4 - 0
B 03-09-2018 19:00 Ruinerwold MO17-1 Dwingeloo MO17-1 J. (Jordi) Schrotenboer 1 - 1
B 02-09-2018 14:00 v.v. Diever-Wapse 1 Dwingeloo 1 Afgeschermd 1 - 4
B 02-09-2018 10:00 Dwingeloo 2 Jubbega 2 R. (Remon) Dijkstra… (+1) 1 - 1
B 02-09-2018 10:00 Ruinerwold 3 Dwingeloo 4 R. (Rudi) van derKlocht 8 - 0
B 01-09-2018 13:00 Dwingeloo JO17-1 Ruinerwold JO17-1 R.A. (Roland) Bouw 1 - 2
B 01-09-2018 10:30 Dwingeloo JO15-1 vv Steenwijk JO15-1 J (Jan) Otten 11 - 0
B 01-09-2018 09:00 HZVV MO15-1 Dwingeloo MO15-1 R. (Ricardo) Diemel 4 - 0
B 01-09-2018 09:00 Dwingeloo JO13-1 Asser Boys JO13-1 J (Jan) Zinger 3 - 3
B 01-09-2018 10:30 Dwingeloo JO12-1G Smilde'94 JO12-1 N. (Nemo) deVries 4 - 4
B 01-09-2018 09:00 Dwingeloo JO12-2 Waskemeer JO12-1 W. (Willem) Fledderus 1 - 7
B 01-09-2018 08:45 Steenwijkerwold JO9-1G Dwingeloo JO9-1 W. (Wessel) Bijl 3 - 0
B 01-09-2018 09:00 vv Steenwijk JO8-1 Dwingeloo JO8-1 H.J. (Eddy) Bosman 2 - 4


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 12-06-2019 19:00 Dwingeloo MO15-1 ACV MO15
V 02-03-2019 13:30 Dwingeloo JO19-1 Fit Boys JO19-1 Kleis Lageveen (Scheidsrechter)
V 28-02-2019 20:00 Beilen JO19 Dwingeloo JO19-1
V 12-02-2019 20:00 Dwingeloo JO19-1 Gomos JO19 Kleis Lageveen (Scheidsrechter)
V 05-02-2019 19:00 Dwingeloo JO19-1 VCG
V 05-02-2019 vervallen Dwingeloo JO19-1 VCG
V 05-02-2019 19:00 Dwingeloo JO19-1 VCG JO19 Kleis Lageveen (Scheidsrechter)
V 05-02-2019 vervallen Dwingeloo JO19-1 VCG
V 02-02-2019 afgelast Dwingeloo JO17-1 Ruinerwold JO 17-1 Paul Hogerheijde (Scheidsrechter)
V 27-01-2019 14:00 Ruinen 1 Dwingeloo 1
V 27-01-2019 14:00 vv Hoogeveen Dwingeloo 1
V 26-01-2019 11:00 Dwingeloo JO17-1 Staphorst JO17
V 26-01-2019 afgelast Dwingeloo JO17-1 Staphorst JO17 Harrie Wolters (Scheidsrechter)
V 22-01-2019 afgelast Dwingeloo JO23 Ruinerwold jo23 Kleis Lageveen (Scheidsrechter)
V 19-01-2019 afgelast Dwingeloo JO17-1 Havelte JO17 Harrie Wolters (Scheidsrechter)
V 13-01-2019 afgelast Wijster 1 Dwingeloo 1
V 28-11-2018 19:00 Dwingeloo MO15-1 DVSV Darp
V 24-10-2018 20:00 sc Erica Dwingeloo JO19-1
V 06-09-2018 19:30 Dwingeloo JO19-1 Gomos JO19 Kleis Lageveen (Scheidsrechter)
V 30-08-2018 19:00 Dwingeloo JO19-1 Ruinen JO 19 Kleis Lageveen (Scheidsrechter)


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 01-12-2018 09:00 toernooi Dingspilhuus Diever Kabouters
T 03-11-2018 09:00 Kabouters Old Forward BEW Diever/Wapse
T 02-09-2018 10:30 Dwingeloo JO8-2 kick off jeugd
T 25-08-2018 18:00 Dalen 1 Dwingeloo 1
T 23-08-2018 19:00 VV Sweel Dwingeloo 1



Terug naar boven