Ondernemers Collectief Dwingeloo

Uitslagen

Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 13-11-2019 19:30 DESZ MO17-1 Dwingeloo MO17-1 J.W. (Jan-Willem) Oldenbeuving
C 12-11-2019 19:15 Dwingeloo JO17-1 Ruinerwold JO 17 Geert Jan van Tongeren (Scheidsrechter)
C 10-11-2019 14:00 Dwingeloo 1 vv Steenwijk 1 Afgeschermd 2 - 2
C 10-11-2019 10:00 Dwingeloo 2 ONB 2 K.R.H. (Kleis) Lageveen 2 - 2
C 10-11-2019 10:00 MSC/Amslod 3 Dwingeloo 4 H.A. (Han) Brommer 1 - 6
C 09-11-2019 12:30 Dwingeloo JO17-2 FC Zuidlaren JO17-3 R. (Roelof) Fledderus 4 - 6
C 09-11-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 ST Creil-Bant JO15-1G H. (Harrie) Wolters 2 - 8
C 09-11-2019 10:00 DES MO17-1 Dwingeloo MO17-1 J. (Jan) Heerdink 5 - 3
C 09-11-2019 11:00 Dwingeloo JO13-1 Giethoorn JO13-1 N. (Nemo) de Vries 10 - 0
C 09-11-2019 09:00 Dwingeloo JO12-1G BSVV JO12-1 A. (Andrea) de Groot 6 - 3
C 09-11-2019 10:00 Diever-Wapse JO11-1G Dwingeloo JO11-1 F. (Florian) Radstaak 4 - 1
C 09-11-2019 10:30 Wijster JO8-1G Dwingeloo JO8-1
C 06-11-2019 19:30 Dwingeloo JO17-1 Noordscheschut JO17-1G K.R.H. (Kleis) Lageveen… (+1)
C 03-11-2019 14:00 Dwingeloo 1 sv Olyphia 1 R. (Roelof) Leuning 5 - 1
C 03-11-2019 10:00 S.V. Hoogersmilde 2 Dwingeloo 3 J. (Jacob) de Wal 2 - 1
C 03-11-2019 10:00 Ruinen 6 Dwingeloo 4 H.A. (Han) Brommer 3 - 4
C 02-11-2019 14:30 Dwingeloo JO17-1 SJO Dalen/DSC JO17-1G P. (Paul) Hogerheijde 1 - 4
C 02-11-2019 12:30 Dwingeloo MO17-1 SJO FC Dalfsen MO17-1 A. (Alfred) Schoenmaker 6 - 0
C 02-11-2019 10:30 Olympia'28 MO17-1 Dwingeloo MO17-2 T. (Thijs) Mijnheer 0 - 0
C 02-11-2019 10:30 Dwingeloo MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 H. (Harrie) Wolters 9 - 1
C 02-11-2019 13:00 Ruinerwold JO13-1 Dwingeloo JO13-1 R. (Rudi) van der Klocht 1 - 3
C 02-11-2019 10:30 Dwingeloo JO12-1G Fit Boys JO12-1 A. (Andrea) de Groot 1 - 4
C 02-11-2019 09:00 Dwingeloo JO11-1 ACV JO11-4 Afgeschermd 1 - 11
C 01-11-2019 21:00 Dwingeloo 35+2 HZVV 35+1 3 - 1
C 01-11-2019 21:30 Zuidwolde 35+1 Dwingeloo 35+2 1 - 3
C 01-11-2019 20:00 FC Kraggenburg VR1 Dwingeloo VR1 (7x7)
C 01-11-2019 21:00 d' Olde Veste'54 VR3 Dwingeloo VR1 (7x7)
C 01-11-2019 21:30 Dwingeloo VR1 (7x7) Old Forward VR2
C 27-10-2019 14:00 Oranje Zwart 1 Dwingeloo 1 W. (Wiebe) van der Kamp 1 - 2
C 27-10-2019 10:00 Dwingeloo 3 Zuidwolde 3 J. (Jacob) de Wal 4 - 2
C 27-10-2019 10:00 Dwingeloo 4 SC Balkbrug 4 H.A. (Han) Brommer 3 - 1
C 26-10-2019 14:30 Dwingeloo VR1 ST FC Meppel/Alcides VR2 Afgeschermd 7 - 1
C 26-10-2019 10:30 SJO JCO JO17-1 Dwingeloo JO17-1 F.J. (Freddy) de Boer 5 - 0
C 26-10-2019 09:00 Dwingeloo MO17-2 Nieuwleusen SV MO17-1 H. (Harrie) Wolters 1 - 0
C 26-10-2019 08:45 LTC JO11-3 Dwingeloo JO11-1 N. (Niels) Veldman 1 - 11
C 20-10-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 Dwingeloo 1 W.J. (Willem Jan) Kimp 2 - 0
C 20-10-2019 10:00 V.V. Heerenveen 3 Dwingeloo 2 Afgeschermd 2 - 0
C 20-10-2019 10:00 USV 3 Dwingeloo 4 R. (Roy) Hartman 4 - 2
B 19-10-2019 14:00 Peize VR1 Dwingeloo VR1 Afgeschermd 2 - 8
B 19-10-2019 10:00 Dwingeloo JO8-1 SJO WIJC JO8-1
C 18-10-2019 20:30 Uffelte 35+1 Dwingeloo 35+1 3 - 3
C 18-10-2019 20:30 HZVV 35+3 Dwingeloo 35+2 3 - 0
C 18-10-2019 19:30 Wapserveen 35+1 Dwingeloo 35+1 5 - 3
C 18-10-2019 20:00 Dwingeloo 35+1 v.v. Diever-Wapse 35+1 0 - 3
C 18-10-2019 20:00 Dwingeloo 35+2 Noordscheschut 35+1 0 - 3
C 18-10-2019 20:00 Old Forward VR2 Dwingeloo VR1 (7x7) 2 - 0
C 18-10-2019 21:00 d' Olde Veste'54 VR3 Dwingeloo VR1 (7x7) 3 - 2
C 18-10-2019 21:30 Dwingeloo VR1 (7x7) FC Kraggenburg VR1 0 - 6
B 15-10-2019 19:30 Dwingeloo JO17-1 SVN'69 JO17-1 K.R.H. (Kleis) Lageveen 4 - 6
C 13-10-2019 14:00 Dwingeloo 1 Oldeholtpade 1 Afgeschermd 1 - 3
C 13-10-2019 10:30 Havelte 2 Dwingeloo 3 J. (Jacob) de Wal 4 - 2
C 13-10-2019 10:00 Dwingeloo 4 Dedemsvaart 7 H.A. (Han) Brommer 1 - 0
C 12-10-2019 14:30 Dwingeloo VR1 VKW VR1 Afgeschermd 1 - 3
C 12-10-2019 13:00 VKW JO17-2 Dwingeloo JO17-2 MM (Martijn) vd Hoeven 4 - 0
C 12-10-2019 09:00 Staphorst JO15-1 Dwingeloo JO15-1 J (Jeroen) Lier 8 - 0
C 12-10-2019 09:00 Dwingeloo MO17-2 Ruinerwold MO17-1 H. (Henk) Nijstad 2 - 0
C 12-10-2019 12:30 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 Dwingeloo MO17-1 W.M.J. (Wilfried) Gerner 3 - 2
C 12-10-2019 11:00 Dwingeloo MO15-1 Staphorst MO15-1 W. (William) Fledderus 1 - 3
C 12-10-2019 08:45 LTC JO12-2 Dwingeloo JO12-1G R. (Roberto) Sisto 2 - 10
C 12-10-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 SVZ JO11-1G Afgeschermd 1 - 2
C 06-10-2019 14:00 USV 1 Dwingeloo 1 S. (Sezgin) Degirmenci 1 - 5
C 06-10-2019 10:30 vv Steenwijk 2 Dwingeloo 2 K.F (Fred) Gaal 6 - 0
C 06-10-2019 10:00 Dwingeloo 3 SC Balkbrug 2 J. (Jacob) de Wal 1 - 1
C 06-10-2019 10:00 Dwingeloo 4 Ruinerwold 4 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 5 - 0
C 05-10-2019 12:30 HZVV VR2 Dwingeloo VR1 B. (Bé) Meinen 1 - 8
C 05-10-2019 10:30 De Weide JO17-2 Dwingeloo JO17-1 C.A. (Christiaan) van der Velden 0 - 4
C 05-10-2019 10:30 Dwingeloo JO17-2 ACV JO17-3 R (Remco) Schipper 3 - 2
C 05-10-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 Urk JO15-2 H. (Harrie) Wolters 1 - 4
C 05-10-2019 14:15 Dwingeloo MO17-1 Staphorst MO17-1 K.R.H. (Kleis) Lageveen 2 - 2
C 05-10-2019 10:35 USV MO17-1 Dwingeloo MO17-2 J. (John) Spijker 1 - 2
C 05-10-2019 10:30 SC Rouveen MO15-1 Dwingeloo MO15-1 L. (Lucel) Witte 2 - 0
C 05-10-2019 09:00 Dwingeloo JO13-1 Alcides JO13-3 A (Albert) Elken 16 - 0
C 05-10-2019 10:30 Dwingeloo JO12-1G FC Assen JO12-2 A. (Andrea) de Groot 16 - 0
C 05-10-2019 09:00 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2G Dwingeloo JO11-1 4 - 5
C 05-10-2019 09:00 Fit Boys JO8-1 Dwingeloo JO8-1
C 04-10-2019 19:30 Uffelte 35+1 Dwingeloo 35+1 3 - 2
C 04-10-2019 20:00 Dwingeloo 35+1 Wapserveen 35+1 1 - 4
C 04-10-2019 19:30 Dwingeloo 35+2 Ruinen 35+1 1 - 2
C 04-10-2019 20:30 v.v. Diever-Wapse 35+1 Dwingeloo 35+1 1 - 1
C 04-10-2019 21:00 Pesse 35+1 Dwingeloo 35+2 2 - 2
C 04-10-2019 21:30 Dwingeloo VR1 (7x7) Old Forward VR2 1 - 2
C 04-10-2019 20:00 d' Olde Veste'54 VR3 Dwingeloo VR1 (7x7) 3 - 1
C 04-10-2019 21:00 FC Kraggenburg VR1 Dwingeloo VR1 (7x7) 2 - 0
C 02-10-2019 19:30 Dwingeloo VR1 Hollandscheveld VR2 Afgeschermd 5 - 3
C 29-09-2019 14:00 Dwingeloo 1 FC Assen 1 M. (Martin) Wever 2 - 2
C 29-09-2019 10:00 Dwingeloo 2 Alcides 2 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 4 - 6
C 29-09-2019 10:30 Wijster 2 Dwingeloo 3 J. (Jacob) de Wal 0 - 5
C 29-09-2019 10:00 EMMS 4 Dwingeloo 4 AW (Andries) Hofman 6 - 1
C 28-09-2019 14:30 Dwingeloo JO17-1 HZVV JO17-2 P. (Paul) Hogerheijde 3 - 5
C 28-09-2019 10:30 ACV JO17-4 Dwingeloo JO17-2 T. (Tom) Zijl 10 - 0
C 28-09-2019 08:45 Heerenveense Boys JO15-2 Dwingeloo JO15-1 ER (Evert Ruurd) de Jonge 5 - 1
C 28-09-2019 12:30 Dwingeloo MO17-1 Urk MO17-1 H. (Harrie) Wolters 7 - 2
C 28-09-2019 10:30 ST VHK/VENO/SVBS'77 MO17-1 Dwingeloo MO17-2 P. (Paul) Arendsen 1 - 1
C 28-09-2019 09:30 ST Havelte-Uffelte JO13-1G Dwingeloo JO13-1 P.C (Peter) Heupink 0 - 5
C 28-09-2019 10:30 Dwingeloo JO12-1G ACV JO12-3 Afgeschermd 13 - 2
C 28-09-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 Smilde'94 JO11-2 Afgeschermd 3 - 4
C 28-09-2019 09:00 SJO WIJC JO10-2 Dwingeloo JO10-1
C 28-09-2019 11:00 De Weide JO9-4 Dwingeloo JO9-1
C 28-09-2019 10:30 SJO OFW JO8-2 Dwingeloo JO8-2
C 27-09-2019 20:00 HZVV 35+2 Dwingeloo 35+2 0 - 2
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 13-11-2019 19:30 DESZ MO17-1 Dwingeloo MO17-1 J.W. (Jan-Willem) Oldenbeuving
C 12-11-2019 19:15 Dwingeloo JO17-1 Ruinerwold JO 17 Geert Jan van Tongeren (Scheidsrechter)
C 10-11-2019 14:00 Dwingeloo 1 vv Steenwijk 1 Afgeschermd 2 - 2
C 10-11-2019 10:00 Dwingeloo 2 ONB 2 K.R.H. (Kleis) Lageveen 2 - 2
C 10-11-2019 10:00 MSC/Amslod 3 Dwingeloo 4 H.A. (Han) Brommer 1 - 6
C 09-11-2019 12:30 Dwingeloo JO17-2 FC Zuidlaren JO17-3 R. (Roelof) Fledderus 4 - 6
C 09-11-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 ST Creil-Bant JO15-1G H. (Harrie) Wolters 2 - 8
C 09-11-2019 10:00 DES MO17-1 Dwingeloo MO17-1 J. (Jan) Heerdink 5 - 3
C 09-11-2019 11:00 Dwingeloo JO13-1 Giethoorn JO13-1 N. (Nemo) de Vries 10 - 0
C 09-11-2019 09:00 Dwingeloo JO12-1G BSVV JO12-1 A. (Andrea) de Groot 6 - 3
C 09-11-2019 10:00 Diever-Wapse JO11-1G Dwingeloo JO11-1 F. (Florian) Radstaak 4 - 1
C 09-11-2019 10:30 Wijster JO8-1G Dwingeloo JO8-1
C 06-11-2019 19:30 Dwingeloo JO17-1 Noordscheschut JO17-1G K.R.H. (Kleis) Lageveen… (+1)
C 03-11-2019 14:00 Dwingeloo 1 sv Olyphia 1 R. (Roelof) Leuning 5 - 1
C 03-11-2019 10:00 S.V. Hoogersmilde 2 Dwingeloo 3 J. (Jacob) de Wal 2 - 1
C 03-11-2019 10:00 Ruinen 6 Dwingeloo 4 H.A. (Han) Brommer 3 - 4
C 02-11-2019 14:30 Dwingeloo JO17-1 SJO Dalen/DSC JO17-1G P. (Paul) Hogerheijde 1 - 4
C 02-11-2019 12:30 Dwingeloo MO17-1 SJO FC Dalfsen MO17-1 A. (Alfred) Schoenmaker 6 - 0
C 02-11-2019 10:30 Olympia'28 MO17-1 Dwingeloo MO17-2 T. (Thijs) Mijnheer 0 - 0
C 02-11-2019 10:30 Dwingeloo MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 H. (Harrie) Wolters 9 - 1
C 02-11-2019 13:00 Ruinerwold JO13-1 Dwingeloo JO13-1 R. (Rudi) van der Klocht 1 - 3
C 02-11-2019 10:30 Dwingeloo JO12-1G Fit Boys JO12-1 A. (Andrea) de Groot 1 - 4
C 02-11-2019 09:00 Dwingeloo JO11-1 ACV JO11-4 Afgeschermd 1 - 11
C 01-11-2019 21:00 Dwingeloo 35+2 HZVV 35+1 3 - 1
C 01-11-2019 21:30 Zuidwolde 35+1 Dwingeloo 35+2 1 - 3
C 01-11-2019 20:00 FC Kraggenburg VR1 Dwingeloo VR1 (7x7)
C 01-11-2019 21:00 d' Olde Veste'54 VR3 Dwingeloo VR1 (7x7)
C 01-11-2019 21:30 Dwingeloo VR1 (7x7) Old Forward VR2
C 27-10-2019 14:00 Oranje Zwart 1 Dwingeloo 1 W. (Wiebe) van der Kamp 1 - 2
C 27-10-2019 10:00 Dwingeloo 3 Zuidwolde 3 J. (Jacob) de Wal 4 - 2
C 27-10-2019 10:00 Dwingeloo 4 SC Balkbrug 4 H.A. (Han) Brommer 3 - 1
C 26-10-2019 14:30 Dwingeloo VR1 ST FC Meppel/Alcides VR2 Afgeschermd 7 - 1
C 26-10-2019 10:30 SJO JCO JO17-1 Dwingeloo JO17-1 F.J. (Freddy) de Boer 5 - 0
C 26-10-2019 09:00 Dwingeloo MO17-2 Nieuwleusen SV MO17-1 H. (Harrie) Wolters 1 - 0
C 26-10-2019 08:45 LTC JO11-3 Dwingeloo JO11-1 N. (Niels) Veldman 1 - 11
C 20-10-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 Dwingeloo 1 W.J. (Willem Jan) Kimp 2 - 0
C 20-10-2019 10:00 V.V. Heerenveen 3 Dwingeloo 2 Afgeschermd 2 - 0
C 20-10-2019 10:00 USV 3 Dwingeloo 4 R. (Roy) Hartman 4 - 2
C 18-10-2019 20:30 Uffelte 35+1 Dwingeloo 35+1 3 - 3
C 18-10-2019 20:30 HZVV 35+3 Dwingeloo 35+2 3 - 0
C 18-10-2019 19:30 Wapserveen 35+1 Dwingeloo 35+1 5 - 3
C 18-10-2019 20:00 Dwingeloo 35+1 v.v. Diever-Wapse 35+1 0 - 3
C 18-10-2019 20:00 Dwingeloo 35+2 Noordscheschut 35+1 0 - 3
C 18-10-2019 20:00 Old Forward VR2 Dwingeloo VR1 (7x7) 2 - 0
C 18-10-2019 21:00 d' Olde Veste'54 VR3 Dwingeloo VR1 (7x7) 3 - 2
C 18-10-2019 21:30 Dwingeloo VR1 (7x7) FC Kraggenburg VR1 0 - 6
C 13-10-2019 14:00 Dwingeloo 1 Oldeholtpade 1 Afgeschermd 1 - 3
C 13-10-2019 10:30 Havelte 2 Dwingeloo 3 J. (Jacob) de Wal 4 - 2
C 13-10-2019 10:00 Dwingeloo 4 Dedemsvaart 7 H.A. (Han) Brommer 1 - 0
C 12-10-2019 14:30 Dwingeloo VR1 VKW VR1 Afgeschermd 1 - 3
C 12-10-2019 13:00 VKW JO17-2 Dwingeloo JO17-2 MM (Martijn) vd Hoeven 4 - 0
C 12-10-2019 09:00 Staphorst JO15-1 Dwingeloo JO15-1 J (Jeroen) Lier 8 - 0
C 12-10-2019 09:00 Dwingeloo MO17-2 Ruinerwold MO17-1 H. (Henk) Nijstad 2 - 0
C 12-10-2019 12:30 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 Dwingeloo MO17-1 W.M.J. (Wilfried) Gerner 3 - 2
C 12-10-2019 11:00 Dwingeloo MO15-1 Staphorst MO15-1 W. (William) Fledderus 1 - 3
C 12-10-2019 08:45 LTC JO12-2 Dwingeloo JO12-1G R. (Roberto) Sisto 2 - 10
C 12-10-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 SVZ JO11-1G Afgeschermd 1 - 2
C 06-10-2019 14:00 USV 1 Dwingeloo 1 S. (Sezgin) Degirmenci 1 - 5
C 06-10-2019 10:30 vv Steenwijk 2 Dwingeloo 2 K.F (Fred) Gaal 6 - 0
C 06-10-2019 10:00 Dwingeloo 3 SC Balkbrug 2 J. (Jacob) de Wal 1 - 1
C 06-10-2019 10:00 Dwingeloo 4 Ruinerwold 4 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 5 - 0
C 05-10-2019 12:30 HZVV VR2 Dwingeloo VR1 B. (Bé) Meinen 1 - 8
C 05-10-2019 10:30 De Weide JO17-2 Dwingeloo JO17-1 C.A. (Christiaan) van der Velden 0 - 4
C 05-10-2019 10:30 Dwingeloo JO17-2 ACV JO17-3 R (Remco) Schipper 3 - 2
C 05-10-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 Urk JO15-2 H. (Harrie) Wolters 1 - 4
C 05-10-2019 14:15 Dwingeloo MO17-1 Staphorst MO17-1 K.R.H. (Kleis) Lageveen 2 - 2
C 05-10-2019 10:35 USV MO17-1 Dwingeloo MO17-2 J. (John) Spijker 1 - 2
C 05-10-2019 10:30 SC Rouveen MO15-1 Dwingeloo MO15-1 L. (Lucel) Witte 2 - 0
C 05-10-2019 09:00 Dwingeloo JO13-1 Alcides JO13-3 A (Albert) Elken 16 - 0
C 05-10-2019 10:30 Dwingeloo JO12-1G FC Assen JO12-2 A. (Andrea) de Groot 16 - 0
C 05-10-2019 09:00 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2G Dwingeloo JO11-1 4 - 5
C 05-10-2019 09:00 Fit Boys JO8-1 Dwingeloo JO8-1
C 04-10-2019 19:30 Uffelte 35+1 Dwingeloo 35+1 3 - 2
C 04-10-2019 20:00 Dwingeloo 35+1 Wapserveen 35+1 1 - 4
C 04-10-2019 19:30 Dwingeloo 35+2 Ruinen 35+1 1 - 2
C 04-10-2019 20:30 v.v. Diever-Wapse 35+1 Dwingeloo 35+1 1 - 1
C 04-10-2019 21:00 Pesse 35+1 Dwingeloo 35+2 2 - 2
C 04-10-2019 21:30 Dwingeloo VR1 (7x7) Old Forward VR2 1 - 2
C 04-10-2019 20:00 d' Olde Veste'54 VR3 Dwingeloo VR1 (7x7) 3 - 1
C 04-10-2019 21:00 FC Kraggenburg VR1 Dwingeloo VR1 (7x7) 2 - 0
C 02-10-2019 19:30 Dwingeloo VR1 Hollandscheveld VR2 Afgeschermd 5 - 3
C 29-09-2019 14:00 Dwingeloo 1 FC Assen 1 M. (Martin) Wever 2 - 2
C 29-09-2019 10:00 Dwingeloo 2 Alcides 2 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 4 - 6
C 29-09-2019 10:30 Wijster 2 Dwingeloo 3 J. (Jacob) de Wal 0 - 5
C 29-09-2019 10:00 EMMS 4 Dwingeloo 4 AW (Andries) Hofman 6 - 1
C 28-09-2019 14:30 Dwingeloo JO17-1 HZVV JO17-2 P. (Paul) Hogerheijde 3 - 5
C 28-09-2019 10:30 ACV JO17-4 Dwingeloo JO17-2 T. (Tom) Zijl 10 - 0
C 28-09-2019 08:45 Heerenveense Boys JO15-2 Dwingeloo JO15-1 ER (Evert Ruurd) de Jonge 5 - 1
C 28-09-2019 12:30 Dwingeloo MO17-1 Urk MO17-1 H. (Harrie) Wolters 7 - 2
C 28-09-2019 10:30 ST VHK/VENO/SVBS'77 MO17-1 Dwingeloo MO17-2 P. (Paul) Arendsen 1 - 1
C 28-09-2019 09:30 ST Havelte-Uffelte JO13-1G Dwingeloo JO13-1 P.C (Peter) Heupink 0 - 5
C 28-09-2019 10:30 Dwingeloo JO12-1G ACV JO12-3 Afgeschermd 13 - 2
C 28-09-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 Smilde'94 JO11-2 Afgeschermd 3 - 4
C 28-09-2019 09:00 SJO WIJC JO10-2 Dwingeloo JO10-1
C 28-09-2019 11:00 De Weide JO9-4 Dwingeloo JO9-1
C 28-09-2019 10:30 SJO OFW JO8-2 Dwingeloo JO8-2
C 27-09-2019 20:00 HZVV 35+2 Dwingeloo 35+2 0 - 2
C 27-09-2019 19:30 Dwingeloo 35+2 Hoogeveen 35+1 4 - 5
C 22-09-2019 14:00 Asser Boys 1 Dwingeloo 1 Afgeschermd 0 - 1
C 22-09-2019 10:30 Alcides 2 Dwingeloo 2 S. (Stefan) Jansen 4 - 0
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 19-10-2019 14:00 Peize VR1 Dwingeloo VR1 Afgeschermd 2 - 8
B 19-10-2019 10:00 Dwingeloo JO8-1 SJO WIJC JO8-1
B 15-10-2019 19:30 Dwingeloo JO17-1 SVN'69 JO17-1 K.R.H. (Kleis) Lageveen 4 - 6
B 18-09-2019 19:30 Dwingeloo JO17-1 Fit Boys JO17-1 A. (Andre) van Dijken… (+1)
B 18-09-2019 18:00 Dwingeloo JO11-1 BEW JO11-1G Afgeschermd 2 - 8
B 16-09-2019 19:45 Dwingeloo MO17-1 Staphorst MO17-1 P. (Paul) Hogerheijde… (+1) 3 - 0
B 15-09-2019 14:00 Dwingeloo 1 Wijster 1 Afgeschermd 5 - 0
B 15-09-2019 11:00 Dwingeloo 2 FC Oldemarkt 2 F. (Finn) ten Veen 7 - 5
B 15-09-2019 10:00 Dwingeloo 4 Ruinen 4 J.R. (Jeroen) Zuidema 4 - 4
B 14-09-2019 12:45 ST Beilen/Fit Boys VR1 Dwingeloo VR1 Afgeschermd 1 - 2
B 14-09-2019 10:30 Dwingeloo JO17-2 SVN'69 JO17-1 P. (Paul) Hogerheijde 0 - 5
B 14-09-2019 11:00 vv Stânfries JO15-1 Dwingeloo JO15-1 S (Stefan) Pap 0 - 5
B 14-09-2019 10:30 VKW MO17-1 Dwingeloo MO17-2 R. (René) de Weerd 0 - 5
B 14-09-2019 13:00 Dwingeloo MO17-1 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 Afgeschermd 0 - 2
B 14-09-2019 09:30 SVO BDE MO15-1 Dwingeloo MO15-1 D. (Dylan) Sijmons 5 - 0
B 14-09-2019 09:00 Dwingeloo JO13-1 Diever-Wapse JO13-1G A. (Bertus) Fledderus 3 - 2
B 14-09-2019 09:00 Pesse JO12-1 Dwingeloo JO12-1G J. (John) Timmerman 1 - 11
B 14-09-2019 09:00 Havelte JO10-1 Dwingeloo JO10-1
B 08-09-2019 14:00 Uffelte 1 Dwingeloo 1 Afgeschermd 1 - 9
B 08-09-2019 10:30 vv Steenwijk 2 Dwingeloo 2 T.H. (Lars) Rozeboom 5 - 3
B 08-09-2019 11:30 Pesse 2 Dwingeloo 4 J. (Jacob) de Wal 11 - 2
B 07-09-2019 10:30 De Weide JO17-2 Dwingeloo JO17-1 E.J. (Ewout) Mersman 0 - 6
B 07-09-2019 10:45 Dwingeloo JO17-2 d' Olde Veste'54 JO17-2 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 0 - 18
B 07-09-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 Smilde'94 JO15-1 P. (Paul) Hogerheijde 2 - 1
B 07-09-2019 12:30 ST FC Meppel/Alcides MO17-1 Dwingeloo MO17-1 Afgeschermd 8 - 0
B 07-09-2019 09:00 Dwingeloo MO17-2 LEO (Loon) MO17-1 R. (Roelof) Fledderus 1 - 0
B 07-09-2019 09:00 ST Hoogeveen/Tiendeveen MO15-1 Dwingeloo MO15-1 G (Gerhold) Benjamins 4 - 1
B 07-09-2019 09:00 Weide De JO13-3G Dwingeloo JO13-1 M.C.G. (Marco) Koenraads 0 - 12
B 07-09-2019 10:30 Dwingeloo JO12-1G ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 Afgeschermd 7 - 1
B 07-09-2019 10:00 Diever-Wapse JO11-1G Dwingeloo JO11-1 F. (Florian) Radstaak 4 - 7
B 07-09-2019 10:30 Dwingeloo JO10-1 Vitesse'63 JO10-1G
B 07-09-2019 11:00 vv Stânfries JO8-2 Dwingeloo JO8-2
B 05-09-2019 19:00 Dwingeloo JO17-1 Pesse JO17-1 P. (Paul) Hogerheijde 4 - 0
B 04-09-2019 19:30 Dwingeloo VR1 BSVV VR1 R. (Richard) Sterken 7 - 2
B 01-09-2019 14:00 Dwingeloo 1 Ruinerwold 1 J. (Jan) De Jong 3 - 0
B 01-09-2019 10:00 Dwingeloo 2 Alcides 2 R.A. (Rene) Mones 1 - 4
B 01-09-2019 10:00 Dwingeloo 4 Beilen 7 K.R.H. (Kleis) Lageveen 4 - 2
B 31-08-2019 11:00 Havelte JO17-1 Dwingeloo JO17-2 Afgeschermd 7 - 0
B 31-08-2019 13:00 SJO J.V. Oostenburg JO15-1 Dwingeloo JO15-1 R (Ronald) Zwerver 12 - 0
B 31-08-2019 12:45 ST Beilen/Fit Boys MO17-1 Dwingeloo MO17-2 R. (Ruud) Groen 2 - 2
B 31-08-2019 10:30 Dwingeloo MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-1 Afgeschermd 0 - 7
B 31-08-2019 09:00 Dwingeloo JO13-1 Pesse JO13-1 N. (Nemo) de Vries 2 - 3
B 31-08-2019 10:45 HZVV JO12-2 Dwingeloo JO12-1G 10 - 4
B 31-08-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 SJO OFW JO11-1G D.J. (Dirk) Bruins 2 - 8
B 31-08-2019 09:00 Ruinen JO8-1 Dwingeloo JO8-1


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 22-09-2019 10:00 Dwingeloo 4 vv IJhorst
V 17-09-2019 vervallen Dwingeloo JO17-1 Olde Veste JO 17-2
V 26-08-2019 19:00 Dwingeloo MO17-1 VKW MO 17-1 Paul Hogerheijde (Scheidsrechter)
V 25-08-2019 14:00 Dwingeloo 1 Raptim Kleis Lageveen (Scheidsrechter)
V 23-08-2019 19:00 Dwingeloo MO17-1 FC Assen MO 15 Kleis Lageveen (Scheidsrechter)
V 20-08-2019 20:00 Dwingeloo 1 Vitesse '63 GJ van Tongeren (Scheidsrechter)



Terug naar boven