Ondernemers Collectief Dwingeloo
 Op deze pagina vindt u het speelschema van de teams van vv Dwingeloo

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 26-09-2018 19:30 HZVV VR2 Dwingeloo VR1 M. (Martin) Pateman 18:40 55316 Sportpark Bentinckdijk
C 28-09-2018 19:30 Dwingeloo 35+ 2 Hoogeveen 35+1 69693 Sportpark Hulsebosch
C 28-09-2018 21:00 De Weide 35+1 Dwingeloo 35+ 2 69711 Sportpark Hulsebosch
C 28-09-2018 19:30 Dwingeloo VR2 Wijster VR1 10693 Sportpark Noordwest
C 28-09-2018 20:00 Dwingeloo VR2 HHCombi VR1 10694 Sportpark Noordwest
C 28-09-2018 20:30 ST Beilen/Fit Boys VR3 Dwingeloo VR2 10465 Sportpark Noordwest
C 29-09-2018 14:30 Dwingeloo VR1 ST VHK/SVBS'77 VR1 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 14:00 57085 Sportpark Hulsebosch
C 29-09-2018 12:30 Urk JO19-2 Dwingeloo JO19-1 K. (Kees) Verhagen 10:30 38760 Sportpark De Vormt
C 29-09-2018 14:30 Asser Boys JO17-1 Dwingeloo JO17-1 13:00 58672 Sportpark Asser Boys
C 29-09-2018 11:00 vv Steenwijk JO15-1 Dwingeloo JO15-1 09:45 52911 Sportpark de Nwe Gagels
C 29-09-2018 12:30 Dwingeloo MO17-1 SC Rouveen MO17-1 P. (Paul) Hogerheijde 11:45 46152 Sportpark Hulsebosch
C 29-09-2018 13:30 SVO BDE MO15-2 Dwingeloo MO15-1 12:05 58814 Sportpark Easy Fit Emmen
C 29-09-2018 13:00 Dwingeloo MO15-2 Ruinerwold MO15-1 R. (Rene) Wiltinge 12:15 28536 Sportpark Hulsebosch
C 29-09-2018 09:00 Dwingeloo JO13-1 vv Stânfries JO13-1 N. (Nemo) de Vries 08:30 54771 Sportpark Hulsebosch
C 29-09-2018 10:30 Dwingeloo JO12-1G SJO JVZ JO12-1 09:45 56860 Sportpark Hulsebosch
C 29-09-2018 11:00 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 Dwingeloo JO12-2 10:05 43632 Sportpark Bentinckspark
C 29-09-2018 10:30 Dwingeloo JO11-1G HHCombi JO11-1 10:00 38541 Sportpark Hulsebosch
C 29-09-2018 09:00 Dwingeloo JO10-1 Alcides JO10-1 08:30 40038 Sportpark Hulsebosch
C 29-09-2018 09:00 Dwingeloo JO10-2 d' Olde Veste'54 JO10-3 08:30 25837 Sportpark Hulsebosch
C 29-09-2018 10:15 Beilen JO9-1 Dwingeloo JO9-1 09:30 44695 Sportpark Noordwest
C 29-09-2018 08:45 FC Wolvega JO8-3 Dwingeloo JO8-1 07:35 57973 Sportpark Molenwiek
C 29-09-2018 10:15 FC Assen JO8-3 Dwingeloo JO8-2 09:15 55862 Sportpark De Hoogspanning
C 30-09-2018 14:00 Havelte 1 Dwingeloo 1 A (Abdul) Mansouri 19228 Sportpark Meerkamp
C 30-09-2018 10:00 Dwingeloo 2 VV Sleen 2 K.R.H. (Kleis) Lageveen 09:00 21666 Sportpark Hulsebosch
C 30-09-2018 10:30 De Blesse 2 Dwingeloo 3 Afgeschermd 09:30 66850 Sportpark De Berk
C 30-09-2018 10:00 Dwingeloo 4 BEW 3 H. (Harrie) Wolters 09:30 67999 Sportpark Hulsebosch
  Datum Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 26-09-2018 19:30 HZVV VR2 Dwingeloo VR1 M. (Martin) Pateman 18:40 55316 Sportpark Bentinckdijk
C 28-09-2018 19:30 Dwingeloo 35+ 2 Hoogeveen 35+1 69693 Sportpark Hulsebosch
C 28-09-2018 21:00 De Weide 35+1 Dwingeloo 35+ 2 69711 Sportpark Hulsebosch
C 28-09-2018 19:30 Dwingeloo VR2 Wijster VR1 10693 Sportpark Noordwest
C 28-09-2018 20:00 Dwingeloo VR2 HHCombi VR1 10694 Sportpark Noordwest
C 28-09-2018 20:30 ST Beilen/Fit Boys VR3 Dwingeloo VR2 10465 Sportpark Noordwest
C 29-09-2018 14:30 Dwingeloo VR1 ST VHK/SVBS'77 VR1 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 14:00 57085 Sportpark Hulsebosch
C 29-09-2018 12:30 Urk JO19-2 Dwingeloo JO19-1 K. (Kees) Verhagen 10:30 38760 Sportpark De Vormt
C 29-09-2018 14:30 Asser Boys JO17-1 Dwingeloo JO17-1 13:00 58672 Sportpark Asser Boys
C 29-09-2018 11:00 vv Steenwijk JO15-1 Dwingeloo JO15-1 09:45 52911 Sportpark de Nwe Gagels
C 29-09-2018 12:30 Dwingeloo MO17-1 SC Rouveen MO17-1 P. (Paul) Hogerheijde 11:45 46152 Sportpark Hulsebosch
C 29-09-2018 13:30 SVO BDE MO15-2 Dwingeloo MO15-1 12:05 58814 Sportpark Easy Fit Emmen
C 29-09-2018 13:00 Dwingeloo MO15-2 Ruinerwold MO15-1 R. (Rene) Wiltinge 12:15 28536 Sportpark Hulsebosch
C 29-09-2018 09:00 Dwingeloo JO13-1 vv Stânfries JO13-1 N. (Nemo) de Vries 08:30 54771 Sportpark Hulsebosch
C 29-09-2018 10:30 Dwingeloo JO12-1G SJO JVZ JO12-1 09:45 56860 Sportpark Hulsebosch
C 29-09-2018 11:00 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 Dwingeloo JO12-2 10:05 43632 Sportpark Bentinckspark
C 29-09-2018 10:30 Dwingeloo JO11-1G HHCombi JO11-1 10:00 38541 Sportpark Hulsebosch
C 29-09-2018 09:00 Dwingeloo JO10-1 Alcides JO10-1 08:30 40038 Sportpark Hulsebosch
C 29-09-2018 09:00 Dwingeloo JO10-2 d' Olde Veste'54 JO10-3 08:30 25837 Sportpark Hulsebosch
C 29-09-2018 10:15 Beilen JO9-1 Dwingeloo JO9-1 09:30 44695 Sportpark Noordwest
C 29-09-2018 08:45 FC Wolvega JO8-3 Dwingeloo JO8-1 07:35 57973 Sportpark Molenwiek
C 29-09-2018 10:15 FC Assen JO8-3 Dwingeloo JO8-2 09:15 55862 Sportpark De Hoogspanning
C 30-09-2018 14:00 Havelte 1 Dwingeloo 1 A (Abdul) Mansouri 19228 Sportpark Meerkamp
C 30-09-2018 10:00 Dwingeloo 2 VV Sleen 2 K.R.H. (Kleis) Lageveen 09:00 21666 Sportpark Hulsebosch
C 30-09-2018 10:30 De Blesse 2 Dwingeloo 3 Afgeschermd 09:30 66850 Sportpark De Berk
C 30-09-2018 10:00 Dwingeloo 4 BEW 3 H. (Harrie) Wolters 09:30 67999 Sportpark Hulsebosch

Terug naar boven