Inloggen
|
Wachtwoord vergeten
Menu
Home
Nieuws
Club informatie
Club informatie
Adres en route
Organisatie
Supportersvereniging
Vrijwilligers
Beleid
AVG en Privacyverklaring
Gedragsregels
Ontwikkeling sportpark 2016-2020
Club historie
Leden zoeken
Downloads
Teams
Wedstrijden
Programma
Uitslagen
Standen
Sponsoren
Ondernemers Collectief Dwingeloo
Sponsoroverzicht
Club van 50
Activiteiten
Foto's
Lidmaatschap
Contact
Toon komende 7 dagen
of selecteer een
datum:
Alle wedstrijden
Competitie
Datum
Thuis
Uit
Functionaris
Aanwezig
Wedstrijd nr.
Accommodatie
Veld
C
24-05-2024
19:30
Wapserveen 35+1
Dwingeloo 35+1
114283
Sportpark De Krollenkamp
C
24-05-2024
20:00
Dwingeloo 35+1
Havelte 35+1
113187
Sportpark De Krollenkamp
C
24-05-2024
21:00
Dwingeloo 35+1
Uffelte 35+1
113179
Sportpark De Krollenkamp
C
24-05-2024
20:00
Uffelte 35+1
Dwingeloo 35+2
113152
Sportpark De Krollenkamp
C
24-05-2024
20:30
Dwingeloo 35+2
Dwingeloo 35+1
113365
Sportpark De Krollenkamp
C
24-05-2024
21:00
Wapserveen 35+1
Dwingeloo 35+2
114287
Sportpark De Krollenkamp
C
24-05-2024
21:30
Dwingeloo 35+2
Havelte 35+1
113369
Sportpark De Krollenkamp
C
25-05-2024
14:30
Dwingeloo JO17-1
M.S.C. JO17-1
K.R.H. (Kleis) Lageveen
107093
Sportpark Hulsebosch
veld 1
C
25-05-2024
10:00
Dwingeloo JO15-1JM
SJO FC Coevorden JO15-2JM
99351
Sportpark Hulsebosch
veld 2
C
25-05-2024
10:30
Dwingeloo JO14-1
VWC JO14-1JM
Afgeschermd
96880
Sportpark Hulsebosch
veld 1
C
25-05-2024
09:00
ST SVN'69/Oranje Zwart JO13-1JM
Dwingeloo JO13-1JM
Afgeschermd
101824
Sportpark De Bovenboer
C
25-05-2024
10:30
Dwingeloo JO12-1JM
Hoogeveen JO12-1JM
126271
Sportpark Hulsebosch
C
26-05-2024
14:00
Dwingeloo 1
SVV'04 1
H. (Harmjan) Drost
6501
Sportpark Hulsebosch
veld 1
C
26-05-2024
10:00
Dwingeloo 3
Ruinen 3
58320
Sportpark Hulsebosch
veld 1
eerste
vorige
volgende
laatste
Datum
Thuis
Uit
Functionaris
Aanwezig
Wedstrijd nr.
Accommodatie
Veld
C
24-05-2024
19:30
Wapserveen 35+1
Dwingeloo 35+1
114283
Sportpark De Krollenkamp
C
24-05-2024
20:00
Dwingeloo 35+1
Havelte 35+1
113187
Sportpark De Krollenkamp
C
24-05-2024
21:00
Dwingeloo 35+1
Uffelte 35+1
113179
Sportpark De Krollenkamp
C
24-05-2024
20:00
Uffelte 35+1
Dwingeloo 35+2
113152
Sportpark De Krollenkamp
C
24-05-2024
20:30
Dwingeloo 35+2
Dwingeloo 35+1
113365
Sportpark De Krollenkamp
C
24-05-2024
21:00
Wapserveen 35+1
Dwingeloo 35+2
114287
Sportpark De Krollenkamp
C
24-05-2024
21:30
Dwingeloo 35+2
Havelte 35+1
113369
Sportpark De Krollenkamp
C
25-05-2024
14:30
Dwingeloo JO17-1
M.S.C. JO17-1
K.R.H. (Kleis) Lageveen
107093
Sportpark Hulsebosch
veld 1
C
25-05-2024
10:00
Dwingeloo JO15-1JM
SJO FC Coevorden JO15-2JM
99351
Sportpark Hulsebosch
veld 2
C
25-05-2024
10:30
Dwingeloo JO14-1
VWC JO14-1JM
Afgeschermd
96880
Sportpark Hulsebosch
veld 1
C
25-05-2024
09:00
ST SVN'69/Oranje Zwart JO13-1JM
Dwingeloo JO13-1JM
Afgeschermd
101824
Sportpark De Bovenboer
C
25-05-2024
10:30
Dwingeloo JO12-1JM
Hoogeveen JO12-1JM
126271
Sportpark Hulsebosch
C
26-05-2024
14:00
Dwingeloo 1
SVV'04 1
H. (Harmjan) Drost
6501
Sportpark Hulsebosch
veld 1
C
26-05-2024
10:00
Dwingeloo 3
Ruinen 3
58320
Sportpark Hulsebosch
veld 1
eerste
vorige
volgende
laatste
Programma
Terug naar boven