Ondernemers Collectief Dwingeloo

Programma


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 20-04-2018 19:30 Havelte 35+1 Dwingeloo 35+ 1 121104 Sportpark Hulsebosch
C 20-04-2018 20:00 Dwingeloo 35+ 1 Uffelte 35+1 Huitink, R. (Rene) 121050 Sportpark Hulsebosch
C 20-04-2018 20:30 Wapserveen 35+1 Dwingeloo 35+ 1 121037 Sportpark Hulsebosch
C 20-04-2018 19:30 HZVV 35+1 Dwingeloo 35+ 2 120908 Sportpark Het Zandmeer
C 20-04-2018 20:00 Dwingeloo 35+ 2 VVAK 35+1 Wolters, H. (Harrie) 121055 Sportpark Het Zandmeer
C 20-04-2018 20:30 Hoogeveen 35+1 Dwingeloo 35+ 2 120052 Sportpark Het Zandmeer
C 20-04-2018 20:00 sv Olyphia VR1 Dwingeloo VR2 117962 Sportpark 't Bliekien
C 20-04-2018 20:30 Dwingeloo VR2 FFS VR2 Huitink, R. (Rene) 118475 Sportpark 't Bliekien
C 21-04-2018 12:30 Vitesse'63 VR2 Dwingeloo VR1 11:15 62381 Sportpark Vitesse
C 21-04-2018 14:30 HZVV JO19-2 Dwingeloo JO19-1 Oost, T. (Theo) 13:10 94183 Sportpark Bentinckdijk
C 21-04-2018 10:30 SC Kootstertille JO17-1 Dwingeloo JO17-1 08:45 96628 Sportpark De Tille
C 21-04-2018 10:45 ST Dwingeloo / Diever Wapse MO17-1 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 Hogerheijde, P. (Paul) 10:00 111887 Sportpark Hulsebosch veld 1
C 21-04-2018 14:00 Dwingeloo JO15-1 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-1 Kemkers, T (Tom) 13:15 100981 Sportpark Hulsebosch veld 2
C 21-04-2018 09:00 SJO J.V. Oostenburg JO15-3 Dwingeloo JO15-2 08:00 100504 Sportpark Oostenburg
C 21-04-2018 09:00 Dwingeloo JO13-1 Ruinerwold JO13-1G Vries, N. (Nemo) de 08:15 103375 Sportpark Hulsebosch veld 1
C 21-04-2018 11:55 MSC/Amslod JO13-2 Dwingeloo JO13-2 10:55 103806 Sportpark Ezinge
C 21-04-2018 09:00 TLC MO13-1 ST Dwingeloo / Diever Wapse MO13-1 07:40 115294 Sportpark Rodenburg
C 21-04-2018 10:30 Dwingeloo MO11-1 Mulier MO11-1 09:50 113523 Sportpark Hulsebosch 2A
C 21-04-2018 12:00 Dwingeloo JO11-1 sv Olyphia JO11-1 11:30 108882 Sportpark Hulsebosch 2A
C 21-04-2018 12:00 Dwingeloo JO11-2 Elim JO11-2 11:30 110285 Sportpark Hulsebosch 2B
C 21-04-2018 09:00 Dwingeloo JO9-1 ACV JO9-1 08:30 90226 Sportpark Hulsebosch 2B
C 21-04-2018 10:30 Dwingeloo JO9-2 Meppel FC JO9-4G 10:00 92273 Sportpark Hulsebosch 2B
C 21-04-2018 09:00 Dwingeloo JO8-1 HZVV JO8-5 08:30 88201 Sportpark Hulsebosch 2A
C 21-04-2018 09:00 Smilde'94 JO8-2 Dwingeloo JO8-2 08:10 88121 Sportpark 't Kylot
C 22-04-2018 14:00 Dwingeloo 1 DIO Oosterwolde 1 H. (Hobie) Huizer 13348 Sportpark Hulsebosch
C 22-04-2018 11:30 Mildam 2 Dwingeloo 2 Hoeve, P. (Peter) ten 09:55 23048 Sportpark De Wissel
C 22-04-2018 10:00 Dwingeloo 3 S.V. Hoogersmilde 2 Lageveen, K.R.H. (Kleis) 09:30 73040 Sportpark Hulsebosch
C 22-04-2018 14:00 Dwingeloo 4 Oranje Zwart 2 Wolters, H. (Harrie) 13:30 72740 Sportpark Hulsebosch
C 22-04-2018 10:00 Wacker 3 Dwingeloo 5 Koster, J (Jan) 09:00 70263 Sportpark De Wijk
C 24-04-2018 20:00 Zandhuizen VR1 Dwingeloo VR2 118426 Sportpark 't Bliekien
C 24-04-2018 20:00 Dwingeloo VR2 sv Olyphia VR1 Huitink, R. (Rene) 118477 Sportpark Hulsebosch
C 24-04-2018 20:30 FFS VR2 Dwingeloo VR2 117703 Sportpark Hulsebosch
C 24-04-2018 21:00 Dwingeloo VR2 Zandhuizen VR1 Wolters, H. (Harrie) 118478 Sportpark Hulsebosch
B 25-04-2018 18:45 SJO J.V. Oostenburg MO11-1 Dwingeloo MO11-1 17:35 123398 Sportpark Oostenburg
C 26-04-2018 20:00 Dwingeloo 1 FC Oldemarkt 1 P (Peter) Lemmen 12534 Sportpark Hulsebosch
C 26-04-2018 19:00 Oldeholtpade 3 Dwingeloo 4 17:50 68959 Sportpark Olpae
C 26-04-2018 19:00 Beilen JO15-1 Dwingeloo JO15-1 18:00 99748 Sportpark Noordwest
  Datum Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 20-04-2018 19:30 Havelte 35+1 Dwingeloo 35+ 1 121104 Sportpark Hulsebosch
C 20-04-2018 20:00 Dwingeloo 35+ 1 Uffelte 35+1 Huitink, R. (Rene) 121050 Sportpark Hulsebosch
C 20-04-2018 20:30 Wapserveen 35+1 Dwingeloo 35+ 1 121037 Sportpark Hulsebosch
C 20-04-2018 19:30 HZVV 35+1 Dwingeloo 35+ 2 120908 Sportpark Het Zandmeer
C 20-04-2018 20:00 Dwingeloo 35+ 2 VVAK 35+1 Wolters, H. (Harrie) 121055 Sportpark Het Zandmeer
C 20-04-2018 20:30 Hoogeveen 35+1 Dwingeloo 35+ 2 120052 Sportpark Het Zandmeer
C 20-04-2018 20:00 sv Olyphia VR1 Dwingeloo VR2 117962 Sportpark 't Bliekien
C 20-04-2018 20:30 Dwingeloo VR2 FFS VR2 Huitink, R. (Rene) 118475 Sportpark 't Bliekien
C 21-04-2018 12:30 Vitesse'63 VR2 Dwingeloo VR1 11:15 62381 Sportpark Vitesse
C 21-04-2018 14:30 HZVV JO19-2 Dwingeloo JO19-1 Oost, T. (Theo) 13:10 94183 Sportpark Bentinckdijk
C 21-04-2018 10:30 SC Kootstertille JO17-1 Dwingeloo JO17-1 08:45 96628 Sportpark De Tille
C 21-04-2018 10:45 ST Dwingeloo / Diever Wapse MO17-1 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 Hogerheijde, P. (Paul) 10:00 111887 Sportpark Hulsebosch veld 1
C 21-04-2018 14:00 Dwingeloo JO15-1 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO15-1 Kemkers, T (Tom) 13:15 100981 Sportpark Hulsebosch veld 2
C 21-04-2018 09:00 SJO J.V. Oostenburg JO15-3 Dwingeloo JO15-2 08:00 100504 Sportpark Oostenburg
C 21-04-2018 09:00 Dwingeloo JO13-1 Ruinerwold JO13-1G Vries, N. (Nemo) de 08:15 103375 Sportpark Hulsebosch veld 1
C 21-04-2018 11:55 MSC/Amslod JO13-2 Dwingeloo JO13-2 10:55 103806 Sportpark Ezinge
C 21-04-2018 09:00 TLC MO13-1 ST Dwingeloo / Diever Wapse MO13-1 07:40 115294 Sportpark Rodenburg
C 21-04-2018 10:30 Dwingeloo MO11-1 Mulier MO11-1 09:50 113523 Sportpark Hulsebosch 2A
C 21-04-2018 12:00 Dwingeloo JO11-1 sv Olyphia JO11-1 11:30 108882 Sportpark Hulsebosch 2A
C 21-04-2018 12:00 Dwingeloo JO11-2 Elim JO11-2 11:30 110285 Sportpark Hulsebosch 2B
C 21-04-2018 09:00 Dwingeloo JO9-1 ACV JO9-1 08:30 90226 Sportpark Hulsebosch 2B
C 21-04-2018 10:30 Dwingeloo JO9-2 Meppel FC JO9-4G 10:00 92273 Sportpark Hulsebosch 2B
C 21-04-2018 09:00 Dwingeloo JO8-1 HZVV JO8-5 08:30 88201 Sportpark Hulsebosch 2A
C 21-04-2018 09:00 Smilde'94 JO8-2 Dwingeloo JO8-2 08:10 88121 Sportpark 't Kylot
C 22-04-2018 14:00 Dwingeloo 1 DIO Oosterwolde 1 H. (Hobie) Huizer 13348 Sportpark Hulsebosch
C 22-04-2018 11:30 Mildam 2 Dwingeloo 2 Hoeve, P. (Peter) ten 09:55 23048 Sportpark De Wissel
C 22-04-2018 10:00 Dwingeloo 3 S.V. Hoogersmilde 2 Lageveen, K.R.H. (Kleis) 09:30 73040 Sportpark Hulsebosch
C 22-04-2018 14:00 Dwingeloo 4 Oranje Zwart 2 Wolters, H. (Harrie) 13:30 72740 Sportpark Hulsebosch
C 22-04-2018 10:00 Wacker 3 Dwingeloo 5 Koster, J (Jan) 09:00 70263 Sportpark De Wijk
C 24-04-2018 20:00 Zandhuizen VR1 Dwingeloo VR2 118426 Sportpark 't Bliekien
C 24-04-2018 20:00 Dwingeloo VR2 sv Olyphia VR1 Huitink, R. (Rene) 118477 Sportpark Hulsebosch
C 24-04-2018 20:30 FFS VR2 Dwingeloo VR2 117703 Sportpark Hulsebosch
C 24-04-2018 21:00 Dwingeloo VR2 Zandhuizen VR1 Wolters, H. (Harrie) 118478 Sportpark Hulsebosch
C 26-04-2018 20:00 Dwingeloo 1 FC Oldemarkt 1 P (Peter) Lemmen 12534 Sportpark Hulsebosch
C 26-04-2018 19:00 Oldeholtpade 3 Dwingeloo 4 17:50 68959 Sportpark Olpae
C 26-04-2018 19:00 Beilen JO15-1 Dwingeloo JO15-1 18:00 99748 Sportpark Noordwest
  Datum Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
B 25-04-2018 18:45 SJO J.V. Oostenburg MO11-1 Dwingeloo MO11-1 17:35 123398 Sportpark Oostenburg

Terug naar boven