Ondernemers Collectief Dwingeloo

Programma


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
V 24-10-2018 20:00 sc Erica Dwingeloo JO19-1 18:20
C 27-10-2018 14:30 Dwingeloo VR1 Oosterstreek VR1 A (Albert) Elken 14:00 47741 Sportpark Hulsebosch
C 27-10-2018 13:00 VKW JO17-2 Dwingeloo JO17-1 11:30 57139 Sportpark De Perkenslag
C 27-10-2018 09:00 vv Stânfries JO15-1 Dwingeloo JO15-1 07:55 38609 Sportpark De Steegde
C 27-10-2018 12:30 Dwingeloo MO17-1 FC Oldemarkt MO17-1 R. (Roelof) Fledderus 11:45 39285 Sportpark Hulsebosch
C 27-10-2018 09:00 Dwingeloo MO15-1 Twedo MO15-1 Afgeschermd 08:15 55950 Sportpark Hulsebosch
C 27-10-2018 13:00 Dwingeloo MO15-2 ST FC Meppel/Alcides MO15-3 Afgeschermd 12:15 52801 Sportpark Hulsebosch
C 27-10-2018 10:30 Dwingeloo JO12-1G ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-1 09:45 46166 Sportpark Hulsebosch
C 27-10-2018 09:00 De Weide JO12-3 Dwingeloo JO12-2 08:05 44258 Sportpark Schutlanden
C 27-10-2018 10:30 Dwingeloo JO11-1G Fit Boys JO11-1 10:00 29683 Sportpark Hulsebosch
C 27-10-2018 09:00 Dwingeloo JO10-1 FC Meppel JO10-2 08:30 38562 Sportpark Hulsebosch
C 27-10-2018 09:00 Dwingeloo JO10-2 De Weide JO10-4 08:30 36219 Sportpark Hulsebosch
C 27-10-2018 10:15 Hoogeveen JO9-2 Dwingeloo JO9-1 09:25 56378 Sportpark Bentinckspark
C 27-10-2018 09:00 Steenwijkerwold JO8-3G Dwingeloo JO8-1 08:00 35344 Sportpark Steenwijkwold
C 27-10-2018 vervallen BSVV JO8-2 Dwingeloo JO8-2 00:00 36601 Sportpark Bovensmilde
C 27-10-2018 10:00 SJO J.V. Oostenburg JO8-3 Dwingeloo JO8-2 09:00 74786 Sportpark Oostenburg (Griffioen)
C 28-10-2018 14:00 Mildam 1 Dwingeloo 1 J (Jeffrey) Lubberts 18510 Sportpark De Wissel
C 28-10-2018 10:00 Dwingeloo 2 GSAVV Forward 3 K.R.H. (Kleis) Lageveen 09:00 20852 Sportpark Hulsebosch
C 28-10-2018 10:00 Dwingeloo 3 Ruinen 3 J. (Jacob) de Wal 09:30 68856 Sportpark Hulsebosch
C 28-10-2018 10:00 v.v. Diever-Wapse 2 Dwingeloo 4 09:20 67209 Sportpark Oens Huus
  Datum Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 27-10-2018 14:30 Dwingeloo VR1 Oosterstreek VR1 A (Albert) Elken 14:00 47741 Sportpark Hulsebosch
C 27-10-2018 13:00 VKW JO17-2 Dwingeloo JO17-1 11:30 57139 Sportpark De Perkenslag
C 27-10-2018 09:00 vv Stânfries JO15-1 Dwingeloo JO15-1 07:55 38609 Sportpark De Steegde
C 27-10-2018 12:30 Dwingeloo MO17-1 FC Oldemarkt MO17-1 R. (Roelof) Fledderus 11:45 39285 Sportpark Hulsebosch
C 27-10-2018 09:00 Dwingeloo MO15-1 Twedo MO15-1 Afgeschermd 08:15 55950 Sportpark Hulsebosch
C 27-10-2018 13:00 Dwingeloo MO15-2 ST FC Meppel/Alcides MO15-3 Afgeschermd 12:15 52801 Sportpark Hulsebosch
C 27-10-2018 10:30 Dwingeloo JO12-1G ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-1 09:45 46166 Sportpark Hulsebosch
C 27-10-2018 09:00 De Weide JO12-3 Dwingeloo JO12-2 08:05 44258 Sportpark Schutlanden
C 27-10-2018 10:30 Dwingeloo JO11-1G Fit Boys JO11-1 10:00 29683 Sportpark Hulsebosch
C 27-10-2018 09:00 Dwingeloo JO10-1 FC Meppel JO10-2 08:30 38562 Sportpark Hulsebosch
C 27-10-2018 09:00 Dwingeloo JO10-2 De Weide JO10-4 08:30 36219 Sportpark Hulsebosch
C 27-10-2018 10:15 Hoogeveen JO9-2 Dwingeloo JO9-1 09:25 56378 Sportpark Bentinckspark
C 27-10-2018 09:00 Steenwijkerwold JO8-3G Dwingeloo JO8-1 08:00 35344 Sportpark Steenwijkwold
C 27-10-2018 vervallen BSVV JO8-2 Dwingeloo JO8-2 00:00 36601 Sportpark Bovensmilde
C 27-10-2018 10:00 SJO J.V. Oostenburg JO8-3 Dwingeloo JO8-2 09:00 74786 Sportpark Oostenburg (Griffioen)
C 28-10-2018 14:00 Mildam 1 Dwingeloo 1 J (Jeffrey) Lubberts 18510 Sportpark De Wissel
C 28-10-2018 10:00 Dwingeloo 2 GSAVV Forward 3 K.R.H. (Kleis) Lageveen 09:00 20852 Sportpark Hulsebosch
C 28-10-2018 10:00 Dwingeloo 3 Ruinen 3 J. (Jacob) de Wal 09:30 68856 Sportpark Hulsebosch
C 28-10-2018 10:00 v.v. Diever-Wapse 2 Dwingeloo 4 09:20 67209 Sportpark Oens Huus
  Datum Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
V 24-10-2018 20:00 sc Erica Dwingeloo JO19-1 18:20

Terug naar boven