Ondernemers Collectief Dwingeloo

Programma


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 07-12-2019 12:30 Vitesse'63 VR2 Dwingeloo VR1 Afgeschermd 11:00 102178 Sportpark Vitesse
C 07-12-2019 11:45 FC Klazienaveen JO17-1 Dwingeloo JO17-1 M. (Marcel) Reuvers 10:20 45786 Sportpark de Planeet
C 07-12-2019 12:00 Dwingeloo JO17-2 vv Stânfries JO17-1 P. (Paul) Hogerheijde 11:15 77352 Sportpark Hulsebosch
C 07-12-2019 09:00 De Sweach JO15-1 Dwingeloo JO15-1 S.R. (Sten) Numan 07:35 72150 Sportpark De Boskfinnen
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo MO17-2 Lemelerveld MO17-1 J.S. (Sander) Nijstad 08:00 45932 Sportpark Hulsebosch
C 07-12-2019 10:45 Dwingeloo MO15-1 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 H. (Henk) Nijstad 10:00 51314 Sportpark Hulsebosch
C 07-12-2019 10:30 Dwingeloo JO13-1 Diever-Wapse JO13-1G H. (Harrie) Wolters 09:45 46295 Sportpark Hulsebosch
C 07-12-2019 09:00 BSVV JO12-1 Dwingeloo JO12-1G 08:00 51181 Sportpark Bovensmilde
C 07-12-2019 12:00 FC Assen JO11-3 Dwingeloo JO11-1 D.J. (Dayne) Weidgraaf 11:00 45646 Sportpark De Hoogspanning
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo JO10-1 FC Meppel JO10-3 08:30 45726 Sportpark Hulsebosch
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo JO9-1 Diever-Wapse JO9-1G 46357 Sportpark Hulsebosch
C 07-12-2019 09:00 Ruinen JO8-1 Dwingeloo JO8-1 08:15 45864 Sportpark De Baete
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo JO8-2 Steenwijkerwold JO8-2 08:30 80908 Sportpark Hulsebosch
C 07-12-2019 11:30 Smilde'94 JO8-2 Dwingeloo JO8-3 10:40 51008 Sportpark 't Kylot
C 08-12-2019 14:00 LEO (Loon) 1 Dwingeloo 1 E. (Egbert) Koning 15997 Sportpark Marsdiek
C 08-12-2019 11:00 ONB 2 Dwingeloo 2 09:20 20566 Sportpark de Fennen
C 08-12-2019 10:00 Dwingeloo 3 sv Olyphia 2 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 09:30 18906 Sportpark Hulsebosch
C 08-12-2019 10:00 Dwingeloo 4 VENO 4 K.R.H. (Kleis) Lageveen 09:30 16016 Sportpark Hulsebosch
C 11-12-2019 19:30 Dwingeloo VR1 De Weide VR2 K.R.H. (Kleis) Lageveen 18:30 124026 Sportpark Hulsebosch
C 12-12-2019 19:30 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 Dwingeloo JO17-1 J. (John) Vos 18:15 43375 Sportpark De Wijk
B 14-12-2019 14:00 Dwingeloo VR1 Urk VR1 K.R.H. (Kleis) Lageveen 13:00 84653 Sportpark Hulsebosch
C 14-12-2019 10:30 Elim JO17-1 Dwingeloo JO17-1 09:15 41768 Sportpark Elim
C 14-12-2019 12:15 Actief JO17-3 Dwingeloo JO17-2 J.M. (Joris) Spanjer 10:50 77347 Sportpark Actief
C 14-12-2019 10:30 SJO Ens/Kraggenburg MO17-1 Dwingeloo MO17-1 55447 Sportpark De Seidelhorst
C 14-12-2019 10:30 SJO JCO MO17-1 Dwingeloo MO17-2 08:55 61046 Sportpark Westbroek
C 14-12-2019 10:00 Steenwijkerwold JO13-2 Dwingeloo JO13-1 08:45 59799 Sportpark Steenwijkwold
B 14-12-2019 10:00 SVN'69 JO10-1 Dwingeloo JO10-1 09:00 84734 Sportpark De Tussenboerslanden
B 14-12-2019 13:00 Asser Boys JO8-1 Dwingeloo JO8-1 12:00 84682 Sportpark Asser Boys
B 14-12-2019 10:00 Dwingeloo JO8-2 Steenwijkerwold JO8-1G 09:30 84671 Sportpark Hulsebosch
C 14-12-2019 10:15 Beilen JO8-3 Dwingeloo JO8-3 09:30 50319 Sportpark Noordwest
  Datum Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Accommodatie Veld
C 07-12-2019 12:30 Vitesse'63 VR2 Dwingeloo VR1 Afgeschermd 11:00 102178 Sportpark Vitesse
C 07-12-2019 11:45 FC Klazienaveen JO17-1 Dwingeloo JO17-1 M. (Marcel) Reuvers 10:20 45786 Sportpark de Planeet
C 07-12-2019 12:00 Dwingeloo JO17-2 vv Stânfries JO17-1 P. (Paul) Hogerheijde 11:15 77352 Sportpark Hulsebosch
C 07-12-2019 09:00 De Sweach JO15-1 Dwingeloo JO15-1 S.R. (Sten) Numan 07:35 72150 Sportpark De Boskfinnen
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo MO17-2 Lemelerveld MO17-1 J.S. (Sander) Nijstad 08:00 45932 Sportpark Hulsebosch
C 07-12-2019 10:45 Dwingeloo MO15-1 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 H. (Henk) Nijstad 10:00 51314 Sportpark Hulsebosch
C 07-12-2019 10:30 Dwingeloo JO13-1 Diever-Wapse JO13-1G H. (Harrie) Wolters 09:45 46295 Sportpark Hulsebosch
C 07-12-2019 09:00 BSVV JO12-1 Dwingeloo JO12-1G 08:00 51181 Sportpark Bovensmilde
C 07-12-2019 12:00 FC Assen JO11-3 Dwingeloo JO11-1 D.J. (Dayne) Weidgraaf 11:00 45646 Sportpark De Hoogspanning
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo JO10-1 FC Meppel JO10-3 08:30 45726 Sportpark Hulsebosch
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo JO9-1 Diever-Wapse JO9-1G 46357 Sportpark Hulsebosch
C 07-12-2019 09:00 Ruinen JO8-1 Dwingeloo JO8-1 08:15 45864 Sportpark De Baete
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo JO8-2 Steenwijkerwold JO8-2 08:30 80908 Sportpark Hulsebosch
C 07-12-2019 11:30 Smilde'94 JO8-2 Dwingeloo JO8-3 10:40 51008 Sportpark 't Kylot
C 08-12-2019 14:00 LEO (Loon) 1 Dwingeloo 1 E. (Egbert) Koning 15997 Sportpark Marsdiek
C 08-12-2019 11:00 ONB 2 Dwingeloo 2 09:20 20566 Sportpark de Fennen
C 08-12-2019 10:00 Dwingeloo 3 sv Olyphia 2 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 09:30 18906 Sportpark Hulsebosch
C 08-12-2019 10:00 Dwingeloo 4 VENO 4 K.R.H. (Kleis) Lageveen 09:30 16016 Sportpark Hulsebosch
C 11-12-2019 19:30 Dwingeloo VR1 De Weide VR2 K.R.H. (Kleis) Lageveen 18:30 124026 Sportpark Hulsebosch
C 12-12-2019 19:30 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 Dwingeloo JO17-1 J. (John) Vos 18:15 43375 Sportpark De Wijk
C 14-12-2019 10:30 Elim JO17-1 Dwingeloo JO17-1 09:15 41768 Sportpark Elim
C 14-12-2019 12:15 Actief JO17-3 Dwingeloo JO17-2 J.M. (Joris) Spanjer 10:50 77347 Sportpark Actief
C 14-12-2019 10:30 SJO Ens/Kraggenburg MO17-1 Dwingeloo MO17-1 55447 Sportpark De Seidelhorst
C 14-12-2019 10:30 SJO JCO MO17-1 Dwingeloo MO17-2 08:55 61046 Sportpark Westbroek
C 14-12-2019 10:00 Steenwijkerwold JO13-2 Dwingeloo JO13-1 08:45 59799 Sportpark Steenwijkwold
C 14-12-2019 10:15 Beilen JO8-3 Dwingeloo JO8-3 09:30 50319 Sportpark Noordwest

Terug naar boven