Ondernemers Collectief Dwingeloo

Uitslagen

Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 07-12-2019 12:30 Vitesse'63 VR2 Dwingeloo VR1 Afgeschermd
C 07-12-2019 12:00 Dwingeloo JO17-2 vv Stânfries JO17-1 P. (Paul) Hogerheijde
C 07-12-2019 11:45 FC Klazienaveen JO17-1 Dwingeloo JO17-1 M. (Marcel) Reuvers
C 07-12-2019 09:00 De Sweach JO15-1 Dwingeloo JO15-1 S.R. (Sten) Numan
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo MO17-2 Lemelerveld MO17-1 J.S. (Sander) Nijstad
C 07-12-2019 10:45 Dwingeloo MO15-1 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 H. (Henk) Nijstad
C 07-12-2019 10:30 Dwingeloo JO13-1 Diever-Wapse JO13-1G H. (Harrie) Wolters
C 07-12-2019 09:00 BSVV JO12-1 Dwingeloo JO12-1G
C 07-12-2019 12:00 FC Assen JO11-3 Dwingeloo JO11-1 D.J. (Dayne) Weidgraaf
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo JO10-1 FC Meppel JO10-3
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo JO9-1 Diever-Wapse JO9-1G
C 07-12-2019 09:00 Ruinen JO8-1 Dwingeloo JO8-1
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo JO8-2 Steenwijkerwold JO8-2
C 07-12-2019 11:30 Smilde'94 JO8-2 Dwingeloo JO8-3
C 01-12-2019 14:00 Dwingeloo 1 Ruinen 1 H (Henk) Mulder 1 - 4
C 01-12-2019 11:00 MKV'29 3 Dwingeloo 2 G (Gymoon) van Oostveen 1 - 4
C 01-12-2019 10:00 Ruinen 3 Dwingeloo 3 M (Mischa) Kremer 2 - 1
C 01-12-2019 11:00 SV Zwolle 5 Dwingeloo 4 G. (Gradie) Kreijkes 7 - 0
C 30-11-2019 14:30 Dwingeloo VR1 Hoogeveen VR1 Afgeschermd 2 - 1
C 30-11-2019 14:30 Dwingeloo JO17-1 Raptim JO17-1 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 2 - 1
C 30-11-2019 14:45 LEO (Loon) JO17-3 Dwingeloo JO17-2 T.F.H. (Tom) Scheers 0 - 1
C 30-11-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 SC Joure JO15-2 H. (Harrie) Wolters 0 - 4
C 30-11-2019 12:30 SC Genemuiden MO17-2 Dwingeloo MO17-2 C (Cees) Nieuwenhuis 0 - 4
C 30-11-2019 11:45 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 Dwingeloo MO15-1 Afgeschermd 2 - 2
C 30-11-2019 09:00 Dwingeloo JO13-1 FC Meppel JO13-2 N. (Nemo) de Vries 3 - 1
C 30-11-2019 10:30 Dwingeloo JO12-1G LTC JO12-2 A. (Andrea) de Groot 15 - 2
C 30-11-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 ACV JO11-3
C 30-11-2019 09:00 Dwingeloo JO8-3 Achilles 1894 JO8-3
C 24-11-2019 14:00 Trinitas 1 Dwingeloo 1 W.J.M. (Wim) van Delden 2 - 0
C 24-11-2019 10:00 Read Swart 2 Dwingeloo 2 F. (Farid) Grine 3 - 2
C 24-11-2019 10:00 Dwingeloo 3 Beilen 4 R.R. (Ronnie) Koetsier 3 - 7
C 23-11-2019 12:45 ST Beilen/Fit Boys VR1 Dwingeloo VR1 Afgeschermd 2 - 2
C 23-11-2019 11:00 Dwingeloo JO17-2 Achilles 1894 JO17-4 H. (Henk) Nijstad 3 - 5
C 23-11-2019 11:30 SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G Dwingeloo JO15-1 P. (Piet) Schleper 4 - 0
C 23-11-2019 12:00 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 Dwingeloo MO17-1 W.J.G. (Wim) Moleman 2 - 2
C 23-11-2019 09:00 Dwingeloo MO17-2 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 P. (Paul) Hogerheijde 5 - 0
C 23-11-2019 10:30 Dwingeloo MO15-1 SC Rouveen MO15-1 Afgeschermd 2 - 1
C 23-11-2019 09:00 Staphorst JO13-2G Dwingeloo JO13-1 T.M.R. (Taco) Hulleman 0 - 11
C 23-11-2019 12:30 FC Assen JO12-2 Dwingeloo JO12-1G C. (Chris) Katerbarg 1 - 8
C 23-11-2019 08:30 Achilles 1894 JO11-3 Dwingeloo JO11-1 B.B. (Bo) Hilarius 2 - 16
C 23-11-2019 09:00 Havelte JO10-1 Dwingeloo JO10-1
C 23-11-2019 09:00 Hoogeveen JO9-2 Dwingeloo JO9-1
C 23-11-2019 11:00 HZVV JO8-3 Dwingeloo JO8-1
C 17-11-2019 10:00 Dwingeloo 2 Read Swart 2 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 2 - 0
C 17-11-2019 11:30 Pesse 2 Dwingeloo 3 J. (Jacob) de Wal 3 - 3
B 16-11-2019 14:30 Urk 2 Dwingeloo 1 Afgeschermd 4 - 2
C 16-11-2019 14:00 HODO VR1 Dwingeloo VR1 Afgeschermd 2 - 6
C 16-11-2019 10:30 Dwingeloo JO17-2 FC Assen JO17-4 H. (Harrie) Wolters 7 - 1
C 16-11-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 Jubbega JO15-1 A (Albert) Elken 0 - 5
C 16-11-2019 12:30 Dwingeloo MO17-1 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 K.R.H. (Kleis) Lageveen 6 - 2
C 16-11-2019 09:00 Dwingeloo JO13-1 MSC/Amslod JO13-2 N. (Nemo) de Vries 0 - 0
C 16-11-2019 09:45 ACV JO12-3 Dwingeloo JO12-1G J. (Joran) Kompagnie 3 - 5
C 16-11-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 Fit Boys JO11-1 Afgeschermd 2 - 1
C 16-11-2019 10:15 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO8-1 Dwingeloo JO8-1
C 13-11-2019 19:30 DESZ MO17-1 Dwingeloo MO17-1 J.W. (Jan-Willem) Oldenbeuving 3 - 0
C 12-11-2019 19:15 Dwingeloo JO17-1 Ruinerwold JO 17 Geert Jan van Tongeren (Scheidsrechter)
C 10-11-2019 14:00 Dwingeloo 1 vv Steenwijk 1 Afgeschermd 2 - 2
C 10-11-2019 10:00 Dwingeloo 2 ONB 2 K.R.H. (Kleis) Lageveen 2 - 2
C 10-11-2019 10:00 MSC/Amslod 3 Dwingeloo 4 H.A. (Han) Brommer 1 - 6
C 09-11-2019 12:30 Dwingeloo JO17-2 FC Zuidlaren JO17-3 R. (Roelof) Fledderus 4 - 6
C 09-11-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 ST Creil-Bant JO15-1G H. (Harrie) Wolters 2 - 8
C 09-11-2019 10:00 DES MO17-1 Dwingeloo MO17-1 J. (Jan) Heerdink 5 - 3
C 09-11-2019 11:00 Dwingeloo JO13-1 Giethoorn JO13-1 N. (Nemo) de Vries 10 - 0
C 09-11-2019 09:00 Dwingeloo JO12-1G BSVV JO12-1 A. (Andrea) de Groot 6 - 3
C 09-11-2019 10:00 Diever-Wapse JO11-1G Dwingeloo JO11-1 F. (Florian) Radstaak 4 - 1
C 09-11-2019 10:30 Wijster JO8-1G Dwingeloo JO8-1
C 06-11-2019 19:30 Dwingeloo JO17-1 Noordscheschut JO17-1G K.R.H. (Kleis) Lageveen… (+1)
C 03-11-2019 14:00 Dwingeloo 1 sv Olyphia 1 R. (Roelof) Leuning 5 - 1
C 03-11-2019 10:00 S.V. Hoogersmilde 2 Dwingeloo 3 J. (Jacob) de Wal 2 - 1
C 03-11-2019 10:00 Ruinen 6 Dwingeloo 4 H.A. (Han) Brommer 3 - 4
C 02-11-2019 14:30 Dwingeloo JO17-1 SJO Dalen/DSC JO17-1G P. (Paul) Hogerheijde 1 - 4
C 02-11-2019 12:30 Dwingeloo MO17-1 SJO FC Dalfsen MO17-1 A. (Alfred) Schoenmaker 6 - 0
C 02-11-2019 10:30 Olympia'28 MO17-1 Dwingeloo MO17-2 T. (Thijs) Mijnheer 0 - 0
C 02-11-2019 10:30 Dwingeloo MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 H. (Harrie) Wolters 9 - 1
C 02-11-2019 13:00 Ruinerwold JO13-1 Dwingeloo JO13-1 R. (Rudi) van der Klocht 1 - 3
C 02-11-2019 10:30 Dwingeloo JO12-1G Fit Boys JO12-1 A. (Andrea) de Groot 1 - 4
C 02-11-2019 09:00 Dwingeloo JO11-1 ACV JO11-4 Afgeschermd 1 - 11
C 01-11-2019 21:30 Zuidwolde 35+1 Dwingeloo 35+2 1 - 3
C 01-11-2019 21:00 Dwingeloo 35+2 HZVV 35+1 3 - 1
C 01-11-2019 21:00 d' Olde Veste'54 VR3 Dwingeloo VR1 (7x7)
C 01-11-2019 21:30 Dwingeloo VR1 (7x7) Old Forward VR2
C 01-11-2019 20:00 FC Kraggenburg VR1 Dwingeloo VR1 (7x7)
C 27-10-2019 14:00 Oranje Zwart 1 Dwingeloo 1 W. (Wiebe) van der Kamp 1 - 2
C 27-10-2019 10:00 Dwingeloo 3 Zuidwolde 3 J. (Jacob) de Wal 4 - 2
C 27-10-2019 10:00 Dwingeloo 4 SC Balkbrug 4 H.A. (Han) Brommer 3 - 1
C 26-10-2019 14:30 Dwingeloo VR1 ST FC Meppel/Alcides VR2 Afgeschermd 7 - 1
C 26-10-2019 10:30 SJO JCO JO17-1 Dwingeloo JO17-1 F.J. (Freddy) de Boer 5 - 0
C 26-10-2019 09:00 Dwingeloo MO17-2 Nieuwleusen SV MO17-1 H. (Harrie) Wolters 1 - 0
C 26-10-2019 08:45 LTC JO11-3 Dwingeloo JO11-1 N. (Niels) Veldman 1 - 11
C 20-10-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 Dwingeloo 1 W.J. (Willem Jan) Kimp 2 - 0
C 20-10-2019 10:00 V.V. Heerenveen 3 Dwingeloo 2 Afgeschermd 2 - 0
C 20-10-2019 10:00 USV 3 Dwingeloo 4 R. (Roy) Hartman 4 - 2
B 19-10-2019 14:00 Peize VR1 Dwingeloo VR1 Afgeschermd 2 - 8
B 19-10-2019 10:00 Dwingeloo JO8-1 SJO WIJC JO8-1
C 18-10-2019 19:30 Wapserveen 35+1 Dwingeloo 35+1 5 - 3
C 18-10-2019 20:00 Dwingeloo 35+1 v.v. Diever-Wapse 35+1 0 - 3
C 18-10-2019 20:00 Dwingeloo 35+2 Noordscheschut 35+1 0 - 3
C 18-10-2019 20:30 Uffelte 35+1 Dwingeloo 35+1 3 - 3
C 18-10-2019 20:30 HZVV 35+3 Dwingeloo 35+2 3 - 0
C 18-10-2019 21:30 Dwingeloo VR1 (7x7) FC Kraggenburg VR1 0 - 6
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 07-12-2019 12:30 Vitesse'63 VR2 Dwingeloo VR1 Afgeschermd
C 07-12-2019 12:00 Dwingeloo JO17-2 vv Stânfries JO17-1 P. (Paul) Hogerheijde
C 07-12-2019 11:45 FC Klazienaveen JO17-1 Dwingeloo JO17-1 M. (Marcel) Reuvers
C 07-12-2019 09:00 De Sweach JO15-1 Dwingeloo JO15-1 S.R. (Sten) Numan
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo MO17-2 Lemelerveld MO17-1 J.S. (Sander) Nijstad
C 07-12-2019 10:45 Dwingeloo MO15-1 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 H. (Henk) Nijstad
C 07-12-2019 10:30 Dwingeloo JO13-1 Diever-Wapse JO13-1G H. (Harrie) Wolters
C 07-12-2019 09:00 BSVV JO12-1 Dwingeloo JO12-1G
C 07-12-2019 12:00 FC Assen JO11-3 Dwingeloo JO11-1 D.J. (Dayne) Weidgraaf
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo JO10-1 FC Meppel JO10-3
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo JO9-1 Diever-Wapse JO9-1G
C 07-12-2019 09:00 Ruinen JO8-1 Dwingeloo JO8-1
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo JO8-2 Steenwijkerwold JO8-2
C 07-12-2019 11:30 Smilde'94 JO8-2 Dwingeloo JO8-3
C 01-12-2019 14:00 Dwingeloo 1 Ruinen 1 H (Henk) Mulder 1 - 4
C 01-12-2019 11:00 MKV'29 3 Dwingeloo 2 G (Gymoon) van Oostveen 1 - 4
C 01-12-2019 10:00 Ruinen 3 Dwingeloo 3 M (Mischa) Kremer 2 - 1
C 01-12-2019 11:00 SV Zwolle 5 Dwingeloo 4 G. (Gradie) Kreijkes 7 - 0
C 30-11-2019 14:30 Dwingeloo VR1 Hoogeveen VR1 Afgeschermd 2 - 1
C 30-11-2019 14:30 Dwingeloo JO17-1 Raptim JO17-1 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 2 - 1
C 30-11-2019 14:45 LEO (Loon) JO17-3 Dwingeloo JO17-2 T.F.H. (Tom) Scheers 0 - 1
C 30-11-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 SC Joure JO15-2 H. (Harrie) Wolters 0 - 4
C 30-11-2019 12:30 SC Genemuiden MO17-2 Dwingeloo MO17-2 C (Cees) Nieuwenhuis 0 - 4
C 30-11-2019 11:45 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 Dwingeloo MO15-1 Afgeschermd 2 - 2
C 30-11-2019 09:00 Dwingeloo JO13-1 FC Meppel JO13-2 N. (Nemo) de Vries 3 - 1
C 30-11-2019 10:30 Dwingeloo JO12-1G LTC JO12-2 A. (Andrea) de Groot 15 - 2
C 30-11-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 ACV JO11-3
C 30-11-2019 09:00 Dwingeloo JO8-3 Achilles 1894 JO8-3
C 24-11-2019 14:00 Trinitas 1 Dwingeloo 1 W.J.M. (Wim) van Delden 2 - 0
C 24-11-2019 10:00 Read Swart 2 Dwingeloo 2 F. (Farid) Grine 3 - 2
C 24-11-2019 10:00 Dwingeloo 3 Beilen 4 R.R. (Ronnie) Koetsier 3 - 7
C 23-11-2019 12:45 ST Beilen/Fit Boys VR1 Dwingeloo VR1 Afgeschermd 2 - 2
C 23-11-2019 11:00 Dwingeloo JO17-2 Achilles 1894 JO17-4 H. (Henk) Nijstad 3 - 5
C 23-11-2019 11:30 SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G Dwingeloo JO15-1 P. (Piet) Schleper 4 - 0
C 23-11-2019 12:00 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 Dwingeloo MO17-1 W.J.G. (Wim) Moleman 2 - 2
C 23-11-2019 09:00 Dwingeloo MO17-2 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 P. (Paul) Hogerheijde 5 - 0
C 23-11-2019 10:30 Dwingeloo MO15-1 SC Rouveen MO15-1 Afgeschermd 2 - 1
C 23-11-2019 09:00 Staphorst JO13-2G Dwingeloo JO13-1 T.M.R. (Taco) Hulleman 0 - 11
C 23-11-2019 12:30 FC Assen JO12-2 Dwingeloo JO12-1G C. (Chris) Katerbarg 1 - 8
C 23-11-2019 08:30 Achilles 1894 JO11-3 Dwingeloo JO11-1 B.B. (Bo) Hilarius 2 - 16
C 23-11-2019 09:00 Havelte JO10-1 Dwingeloo JO10-1
C 23-11-2019 09:00 Hoogeveen JO9-2 Dwingeloo JO9-1
C 23-11-2019 11:00 HZVV JO8-3 Dwingeloo JO8-1
C 17-11-2019 10:00 Dwingeloo 2 Read Swart 2 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 2 - 0
C 17-11-2019 11:30 Pesse 2 Dwingeloo 3 J. (Jacob) de Wal 3 - 3
C 16-11-2019 14:00 HODO VR1 Dwingeloo VR1 Afgeschermd 2 - 6
C 16-11-2019 10:30 Dwingeloo JO17-2 FC Assen JO17-4 H. (Harrie) Wolters 7 - 1
C 16-11-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 Jubbega JO15-1 A (Albert) Elken 0 - 5
C 16-11-2019 12:30 Dwingeloo MO17-1 ST Steenwijkerwold/Willemsoord MO17-1 K.R.H. (Kleis) Lageveen 6 - 2
C 16-11-2019 09:00 Dwingeloo JO13-1 MSC/Amslod JO13-2 N. (Nemo) de Vries 0 - 0
C 16-11-2019 09:45 ACV JO12-3 Dwingeloo JO12-1G J. (Joran) Kompagnie 3 - 5
C 16-11-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 Fit Boys JO11-1 Afgeschermd 2 - 1
C 16-11-2019 10:15 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO8-1 Dwingeloo JO8-1
C 13-11-2019 19:30 DESZ MO17-1 Dwingeloo MO17-1 J.W. (Jan-Willem) Oldenbeuving 3 - 0
C 12-11-2019 19:15 Dwingeloo JO17-1 Ruinerwold JO 17 Geert Jan van Tongeren (Scheidsrechter)
C 10-11-2019 14:00 Dwingeloo 1 vv Steenwijk 1 Afgeschermd 2 - 2
C 10-11-2019 10:00 Dwingeloo 2 ONB 2 K.R.H. (Kleis) Lageveen 2 - 2
C 10-11-2019 10:00 MSC/Amslod 3 Dwingeloo 4 H.A. (Han) Brommer 1 - 6
C 09-11-2019 12:30 Dwingeloo JO17-2 FC Zuidlaren JO17-3 R. (Roelof) Fledderus 4 - 6
C 09-11-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 ST Creil-Bant JO15-1G H. (Harrie) Wolters 2 - 8
C 09-11-2019 10:00 DES MO17-1 Dwingeloo MO17-1 J. (Jan) Heerdink 5 - 3
C 09-11-2019 11:00 Dwingeloo JO13-1 Giethoorn JO13-1 N. (Nemo) de Vries 10 - 0
C 09-11-2019 09:00 Dwingeloo JO12-1G BSVV JO12-1 A. (Andrea) de Groot 6 - 3
C 09-11-2019 10:00 Diever-Wapse JO11-1G Dwingeloo JO11-1 F. (Florian) Radstaak 4 - 1
C 09-11-2019 10:30 Wijster JO8-1G Dwingeloo JO8-1
C 06-11-2019 19:30 Dwingeloo JO17-1 Noordscheschut JO17-1G K.R.H. (Kleis) Lageveen… (+1)
C 03-11-2019 14:00 Dwingeloo 1 sv Olyphia 1 R. (Roelof) Leuning 5 - 1
C 03-11-2019 10:00 S.V. Hoogersmilde 2 Dwingeloo 3 J. (Jacob) de Wal 2 - 1
C 03-11-2019 10:00 Ruinen 6 Dwingeloo 4 H.A. (Han) Brommer 3 - 4
C 02-11-2019 14:30 Dwingeloo JO17-1 SJO Dalen/DSC JO17-1G P. (Paul) Hogerheijde 1 - 4
C 02-11-2019 12:30 Dwingeloo MO17-1 SJO FC Dalfsen MO17-1 A. (Alfred) Schoenmaker 6 - 0
C 02-11-2019 10:30 Olympia'28 MO17-1 Dwingeloo MO17-2 T. (Thijs) Mijnheer 0 - 0
C 02-11-2019 10:30 Dwingeloo MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 H. (Harrie) Wolters 9 - 1
C 02-11-2019 13:00 Ruinerwold JO13-1 Dwingeloo JO13-1 R. (Rudi) van der Klocht 1 - 3
C 02-11-2019 10:30 Dwingeloo JO12-1G Fit Boys JO12-1 A. (Andrea) de Groot 1 - 4
C 02-11-2019 09:00 Dwingeloo JO11-1 ACV JO11-4 Afgeschermd 1 - 11
C 01-11-2019 21:30 Zuidwolde 35+1 Dwingeloo 35+2 1 - 3
C 01-11-2019 21:00 Dwingeloo 35+2 HZVV 35+1 3 - 1
C 01-11-2019 21:00 d' Olde Veste'54 VR3 Dwingeloo VR1 (7x7)
C 01-11-2019 21:30 Dwingeloo VR1 (7x7) Old Forward VR2
C 01-11-2019 20:00 FC Kraggenburg VR1 Dwingeloo VR1 (7x7)
C 27-10-2019 14:00 Oranje Zwart 1 Dwingeloo 1 W. (Wiebe) van der Kamp 1 - 2
C 27-10-2019 10:00 Dwingeloo 3 Zuidwolde 3 J. (Jacob) de Wal 4 - 2
C 27-10-2019 10:00 Dwingeloo 4 SC Balkbrug 4 H.A. (Han) Brommer 3 - 1
C 26-10-2019 14:30 Dwingeloo VR1 ST FC Meppel/Alcides VR2 Afgeschermd 7 - 1
C 26-10-2019 10:30 SJO JCO JO17-1 Dwingeloo JO17-1 F.J. (Freddy) de Boer 5 - 0
C 26-10-2019 09:00 Dwingeloo MO17-2 Nieuwleusen SV MO17-1 H. (Harrie) Wolters 1 - 0
C 26-10-2019 08:45 LTC JO11-3 Dwingeloo JO11-1 N. (Niels) Veldman 1 - 11
C 20-10-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 Dwingeloo 1 W.J. (Willem Jan) Kimp 2 - 0
C 20-10-2019 10:00 V.V. Heerenveen 3 Dwingeloo 2 Afgeschermd 2 - 0
C 20-10-2019 10:00 USV 3 Dwingeloo 4 R. (Roy) Hartman 4 - 2
C 18-10-2019 19:30 Wapserveen 35+1 Dwingeloo 35+1 5 - 3
C 18-10-2019 20:00 Dwingeloo 35+1 v.v. Diever-Wapse 35+1 0 - 3
C 18-10-2019 20:00 Dwingeloo 35+2 Noordscheschut 35+1 0 - 3
C 18-10-2019 20:30 Uffelte 35+1 Dwingeloo 35+1 3 - 3
C 18-10-2019 20:30 HZVV 35+3 Dwingeloo 35+2 3 - 0
C 18-10-2019 21:30 Dwingeloo VR1 (7x7) FC Kraggenburg VR1 0 - 6
C 18-10-2019 20:00 Old Forward VR2 Dwingeloo VR1 (7x7) 2 - 0
C 18-10-2019 21:00 d' Olde Veste'54 VR3 Dwingeloo VR1 (7x7) 3 - 2
C 13-10-2019 14:00 Dwingeloo 1 Oldeholtpade 1 Afgeschermd 1 - 3
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 16-11-2019 14:30 Urk 2 Dwingeloo 1 Afgeschermd 4 - 2
B 19-10-2019 14:00 Peize VR1 Dwingeloo VR1 Afgeschermd 2 - 8
B 19-10-2019 10:00 Dwingeloo JO8-1 SJO WIJC JO8-1
B 15-10-2019 19:30 Dwingeloo JO17-1 SVN'69 JO17-1 K.R.H. (Kleis) Lageveen 4 - 6
B 18-09-2019 19:30 Dwingeloo JO17-1 Fit Boys JO17-1 A. (Andre) van Dijken… (+1)
B 18-09-2019 18:00 Dwingeloo JO11-1 BEW JO11-1G Afgeschermd 2 - 8
B 16-09-2019 19:45 Dwingeloo MO17-1 Staphorst MO17-1 P. (Paul) Hogerheijde… (+1) 3 - 0
B 15-09-2019 14:00 Dwingeloo 1 Wijster 1 Afgeschermd 5 - 0
B 15-09-2019 11:00 Dwingeloo 2 FC Oldemarkt 2 F. (Finn) ten Veen 7 - 5
B 15-09-2019 10:00 Dwingeloo 4 Ruinen 4 J.R. (Jeroen) Zuidema 4 - 4
B 14-09-2019 12:45 ST Beilen/Fit Boys VR1 Dwingeloo VR1 Afgeschermd 1 - 2
B 14-09-2019 10:30 Dwingeloo JO17-2 SVN'69 JO17-1 P. (Paul) Hogerheijde 0 - 5
B 14-09-2019 11:00 vv Stânfries JO15-1 Dwingeloo JO15-1 S (Stefan) Pap 0 - 5
B 14-09-2019 10:30 VKW MO17-1 Dwingeloo MO17-2 R. (René) de Weerd 0 - 5
B 14-09-2019 13:00 Dwingeloo MO17-1 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 Afgeschermd 0 - 2
B 14-09-2019 09:30 SVO BDE MO15-1 Dwingeloo MO15-1 D. (Dylan) Sijmons 5 - 0
B 14-09-2019 09:00 Dwingeloo JO13-1 Diever-Wapse JO13-1G A. (Bertus) Fledderus 3 - 2
B 14-09-2019 09:00 Pesse JO12-1 Dwingeloo JO12-1G J. (John) Timmerman 1 - 11
B 14-09-2019 09:00 Havelte JO10-1 Dwingeloo JO10-1
B 08-09-2019 14:00 Uffelte 1 Dwingeloo 1 Afgeschermd 1 - 9
B 08-09-2019 10:30 vv Steenwijk 2 Dwingeloo 2 T.H. (Lars) Rozeboom 5 - 3
B 08-09-2019 11:30 Pesse 2 Dwingeloo 4 J. (Jacob) de Wal 11 - 2
B 07-09-2019 10:30 De Weide JO17-2 Dwingeloo JO17-1 E.J. (Ewout) Mersman 0 - 6
B 07-09-2019 10:45 Dwingeloo JO17-2 d' Olde Veste'54 JO17-2 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 0 - 18
B 07-09-2019 12:30 Dwingeloo JO15-1 Smilde'94 JO15-1 P. (Paul) Hogerheijde 2 - 1
B 07-09-2019 12:30 ST FC Meppel/Alcides MO17-1 Dwingeloo MO17-1 Afgeschermd 8 - 0
B 07-09-2019 09:00 Dwingeloo MO17-2 LEO (Loon) MO17-1 R. (Roelof) Fledderus 1 - 0
B 07-09-2019 09:00 ST Hoogeveen/Tiendeveen MO15-1 Dwingeloo MO15-1 G (Gerhold) Benjamins 4 - 1
B 07-09-2019 09:00 Weide De JO13-3G Dwingeloo JO13-1 M.C.G. (Marco) Koenraads 0 - 12
B 07-09-2019 10:30 Dwingeloo JO12-1G ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 Afgeschermd 7 - 1
B 07-09-2019 10:00 Diever-Wapse JO11-1G Dwingeloo JO11-1 F. (Florian) Radstaak 4 - 7
B 07-09-2019 10:30 Dwingeloo JO10-1 Vitesse'63 JO10-1G
B 07-09-2019 11:00 vv Stânfries JO8-2 Dwingeloo JO8-2
B 05-09-2019 19:00 Dwingeloo JO17-1 Pesse JO17-1 P. (Paul) Hogerheijde 4 - 0
B 04-09-2019 19:30 Dwingeloo VR1 BSVV VR1 R. (Richard) Sterken 7 - 2
B 01-09-2019 14:00 Dwingeloo 1 Ruinerwold 1 J. (Jan) De Jong 3 - 0
B 01-09-2019 10:00 Dwingeloo 2 Alcides 2 R.A. (Rene) Mones 1 - 4
B 01-09-2019 10:00 Dwingeloo 4 Beilen 7 K.R.H. (Kleis) Lageveen 4 - 2
B 31-08-2019 11:00 Havelte JO17-1 Dwingeloo JO17-2 Afgeschermd 7 - 0
B 31-08-2019 13:00 SJO J.V. Oostenburg JO15-1 Dwingeloo JO15-1 R (Ronald) Zwerver 12 - 0
B 31-08-2019 12:45 ST Beilen/Fit Boys MO17-1 Dwingeloo MO17-2 R. (Ruud) Groen 2 - 2
B 31-08-2019 10:30 Dwingeloo MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-1 Afgeschermd 0 - 7
B 31-08-2019 09:00 Dwingeloo JO13-1 Pesse JO13-1 N. (Nemo) de Vries 2 - 3
B 31-08-2019 10:45 HZVV JO12-2 Dwingeloo JO12-1G 10 - 4
B 31-08-2019 10:30 Dwingeloo JO11-1 SJO OFW JO11-1G D.J. (Dirk) Bruins 2 - 8
B 31-08-2019 09:00 Ruinen JO8-1 Dwingeloo JO8-1


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 22-09-2019 10:00 Dwingeloo 4 vv IJhorst
V 17-09-2019 vervallen Dwingeloo JO17-1 Olde Veste JO 17-2
V 26-08-2019 19:00 Dwingeloo MO17-1 VKW MO 17-1 Paul Hogerheijde (Scheidsrechter)
V 25-08-2019 14:00 Dwingeloo 1 Raptim Kleis Lageveen (Scheidsrechter)
V 23-08-2019 19:00 Dwingeloo MO17-1 FC Assen MO 15 Kleis Lageveen (Scheidsrechter)
V 20-08-2019 20:00 Dwingeloo 1 Vitesse '63 GJ van Tongeren (Scheidsrechter)



Terug naar boven