Ondernemers Collectief Dwingeloo

Dwingeloo 1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Assen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Asser Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DIO Oosterwolde 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dwingeloo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 LEO (Loon) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oldeholtpade 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Oldemarkt 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 sv Olyphia 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Oranje Zwart 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Pesse 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Ruinen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 vv Steenwijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Trinitas 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 USV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ruinerwold 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Uffelte 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wijster 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo 2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alcides 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dwingeloo 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Emmeloord 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GSAVV Forward 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 V.V. Heerenveen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MKV'29 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nicator 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ONB 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Read Swart 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 vv Steenwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Terschelling 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alcides 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dwingeloo 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Oldemarkt 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 vv Steenwijk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo 3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Balkbrug 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Beilen 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 De Blesse 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dwingeloo 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Havelte 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 S.V. Hoogersmilde 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 sv Olyphia 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Pesse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Ruinen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Steenwijker Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wijster 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Zuidwolde 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo 4

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beilen 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dwingeloo 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Pesse 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ruinen 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SC Balkbrug 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dedemsvaart 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dwingeloo 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 EMMS 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MSC/Amslod 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST Old Forward/Wapserveen 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Ruinen 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Ruinen 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Ruinerwold 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Steenwijkerwold 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Steenwijker Boys 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 USV 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 VENO 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SV Zwolle 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo 35+1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 v.v. Diever-Wapse 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dwingeloo 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Uffelte 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Wapserveen 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo 35+2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo 35+2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hoogeveen 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HZVV 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HZVV 35+2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HZVV 35+3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Noordscheschut 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Pesse 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Ruinen 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 De Weide 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Zuidwolde 35+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo VR1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beilen VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dwingeloo VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HODO VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hollandscheveld VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hoogeveen VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 HZVV VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST FC Meppel/Alcides VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ST NKVV/Germanicus/CSVC VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Ruinen VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Vitesse'63 VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VKW VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beilen VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BSVV VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dwingeloo VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Smilde'94 VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo VR1 (7x7)

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 d' Olde Veste'54 VR3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Old Forward VR2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 vv Steenwijk VR1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo JO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Fit Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Pesse JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 De Weide JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Elim JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Erica JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HZVV JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Klazienaveen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Noordscheschut JO17-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Raptim JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SJO Dalen/DSC JO17-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SJO JCO JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 De Weide JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo JO17-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Havelte JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 d' Olde Veste'54 JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SVN'69 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alcides JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dwingeloo JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Havelte JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Havelte JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Meppel JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MSC/Amslod JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Oldemarkt JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 d' Olde Veste'54 JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Pesse JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Ruinerwold JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SJO Stellingwerven JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SVN'69 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 VENO JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo JO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Creil-Bant JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dwingeloo JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Heerenveense Boys JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SC Joure JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jubbega JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 d' Olde Veste'54 JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Staphorst JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 De Sweach JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Tollebeek JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Urk JO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 VHK JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SJO J.V. Oostenburg JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Smilde'94 JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 vv Stânfries JO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo MO17-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST FC Meppel/Alcides MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Staphorst MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DES MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 DESZ MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dwingeloo MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST FC Meppel/Alcides MO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 STd' Olde Veste'54/Steenwijk MO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SJO FC Dalfsen MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SJO Ens/Kraggenburg MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Staphorst MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Steenwijkerwold MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Urk MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo MO17-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Beilen MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dwingeloo MO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 LEO (Loon) MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VKW MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo MO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SC Genemuiden MO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hatto Heim MO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HTC MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Lemelerveld MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST FC Meppel/Alcides MO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Nieuwleusen SV MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Olympia'28 MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Ruinerwold MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SJO JCO MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 USV MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ST VHK/SVBS'77 MO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo MO15-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Hoogeveen/Tiendeveen MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST FC Meppel/Alcides MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SVO BDE MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Rouveen MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Staphorst MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo JO13-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Diever-Wapse JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dwingeloo JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Pesse JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Weide De JO13-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alcides JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Diever-Wapse JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dwingeloo JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Giethoorn JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 ST Havelte-Uffelte JO13-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Meppel JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 MSC/Amslod JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Ruinen JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Ruinerwold JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Staphorst JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Steenwijkerwold JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 vv Steenwijk JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo JO12-1G

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo JO12-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HZVV JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Pesse JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ACV JO12-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Assen JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BSVV JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dwingeloo JO12-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Fit Boys JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 LTC JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo JO11-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BEW JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Diever-Wapse JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dwingeloo JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SJO OFW JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achilles 1894 JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ACV JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ACV JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Assen JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Asser Boys JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Diever-Wapse JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Dwingeloo JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Fit Boys JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 LTC JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO11-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Smilde'94 JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SVZ JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo JO10-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Ruinen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Vitesse'63 JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Havelte JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dwingeloo JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 d' Olde Veste'54 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dwingeloo JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Havelte JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Vitesse'63 JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Staphorst JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 d' Olde Veste'54 JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 vv Steenwijk JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Ruinen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Meppel JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SJO WIJC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Meppel JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo JO9-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HHCombi JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ruinen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dwingeloo JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 De Weide JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vitesse'63 JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hoogeveen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 HZVV JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ruinen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Diever-Wapse JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Dwingeloo JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 De Weide JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 De Weide JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Fit Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wijster JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 HHCombi JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Tiendeveen JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo JO8-1

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Pesse JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ruinen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dwingeloo JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoogeveen JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Elim JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoogeveen JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ruinen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Raptim JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SJO JCO JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Dwingeloo JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Fit Boys JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VKW JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 HZVV JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SJO HH'97 JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Pesse JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo JO8-2

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Smilde'94 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dwingeloo JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Beilen JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 vv Stânfries JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 fC Meppel JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MSC/Amslod JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Flevo Boys JO8-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SVN'69 JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VHK JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SC Emmeloord JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 d' Olde Veste'54 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Ruinerwold JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Staphorst JO8-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo JO8-3

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Smilde'94 JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Achilles 1894 JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Beilen JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Assen JO8-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 vv Stânfries JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Dwingeloo JO7-1



Terug naar boven