Staand: Nieke Duiven, Carmen Logtmeijer, Renee de Leeuw, Lotte Vos, Floortje Seegers, Mila Nieuwenhuis, Aniek Donker, Karin de Leeuw (leider)
Zittend: Nikki Prent, Sanne de Weerd, Karlijn Fledderus, Maaike Dolsma, Vera Poot, Jeske Duiven
Op de foto ontbreken Pauline Oosterhof, Nicole Clocquet, Kirsten de Wal en leider Erik Nieuwenhuis
Teamleden
Spelers |
|
|
Nikki Prent |
|
Keeper |
|
|
|
Lotte Vos |
|
|
|
|
|
Sanne de Weerd |
|
|
|
|
|
|
Overige teamleden |
Jan Schipper |
|
Jeugdtrainer |
|
|
|
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
28-05-2016 09:00 |
Staphorst MC1 |
ST BEW/Oosterstreek MC1 | Mussche, R. |
86545
|
2-3 |
|
C |
25-05-2016 18:45 |
Steenwijk MC1 |
SJO WIJC MC1 | Geven, Y.G.M. |
85779
|
1-1 |
|
C |
25-05-2016 19:00 |
ST BEW/Oosterstreek MC1 |
ST Beilen/Fit Boys MC2 | Rooij, D. de |
86276
|
5-1 |
|
C |
21-05-2016 10:45 |
Staphorst MC1 |
ST Beilen/Fit Boys MC2 | Mussche, R. |
85750
|
12-0 |
|
C |
19-05-2016 18:45 |
SJO WIJC MC1 |
HZVV MC1 | Westerbeek, M. |
86257
|
0-0 |
|
C |
18-05-2016 18:45 |
ST BEW/Oosterstreek MC1 |
Dwingeloo MC1 | Rooij, T. de |
86087
|
1-1 |
|
C |
18-05-2016 19:00 |
Staphorst MC1 |
Flevo Boys MC1 | Koobs, C.G. |
86053
|
0-1 |
|
C |
14-05-2016 11:20 |
Steenwijk MC1 |
ST BEW/Oosterstreek MC1 | Geven, Y.G.M. |
86224
|
2-1 |
|
C |
14-05-2016 10:30 |
Flevo Boys MC1 |
Dwingeloo MC1 | Ligtenberg, A. |
86266
|
9-0 |
|
C |
12-05-2016 18:45 |
ST Beilen/Fit Boys MC2 |
SJO WIJC MC1 | Mensing, I.C. |
86282
|
0-4 |
|
C |
30-04-2016 10:30 |
Dwingeloo MC1 |
ST BEW/Oosterstreek MC1 | Fledderus, A. |
86512
|
0-1 |
|
C |
30-04-2016 10:45 |
ST Beilen/Fit Boys MC2 |
Steenwijk MC1 | Koerts, K.K. |
86300
|
2-7 |
|
C |
23-04-2016 10:30 |
Flevo Boys MC1 |
SJO WIJC MC1 | Jongejan, J. |
86075
|
6-0 |
|
C |
23-04-2016 10:30 |
Steenwijk MC1 |
Staphorst MC1 | Dobma, P. |
86477
|
0-6 |
|
C |
18-04-2016 19:00 |
HZVV MC1 |
Dwingeloo MC1 | Posthuma, J.J |
85718
|
2-0 |
|
C |
16-04-2016 11:00 |
ST BEW/Oosterstreek MC1 |
HZVV MC1 | Rooij, D. de |
86170
|
0-6 |
|
C |
16-04-2016 11:30 |
Dwingeloo MC1 |
Flevo Boys MC1 | Hof, E |
86038
|
0-4 |
|
C |
16-04-2016 12:50 |
SJO WIJC MC1 |
Steenwijk MC1 | Lummel, C.W.J. van |
86219
|
1-4 |
|
C |
09-04-2016 12:30 |
Flevo Boys MC1 |
HZVV MC1 | Tempel, P. |
86117
|
3-2 |
|
C |
09-04-2016 10:30 |
Steenwijk MC1 |
Dwingeloo MC1 | Geven, Y.G.M. |
86006
|
3-0 |
|
C |
05-04-2016 18:45 |
HZVV MC1 |
Staphorst MC1 | Diemel, R. |
86524
|
1-3 |
|
C |
02-04-2016 10:30 |
HZVV MC1 |
Steenwijk MC1 | Pateman, M. |
85888
|
3-1 |
|
C |
02-04-2016 11:00 |
ST BEW/Oosterstreek MC1 |
Flevo Boys MC1 | Hoekstra, A. |
86325
|
0-2 |
|
C |
02-04-2016 09:00 |
Dwingeloo MC1 |
ST Beilen/Fit Boys MC2 | Rozeboom, A. |
86485
|
3-2 |
|
C |
02-04-2016 12:50 |
SJO WIJC MC1 |
Staphorst MC1 | Weide, E.G. van der |
86200
|
0-6 |
|
C |
26-03-2016 10:30 |
Flevo Boys MC1 |
Staphorst MC1 | Paulusma, R. |
85759
|
2-0 |
|
C |
26-03-2016 10:30 |
Steenwijk MC1 |
ST Beilen/Fit Boys MC2 | Mulder, A. |
86356
|
5-2 |
|
C |
26-03-2016 09:00 |
HZVV MC1 |
SJO WIJC MC1 | Diemel, L |
85738
|
2-1 |
|
C |
19-03-2016 12:50 |
SJO WIJC MC1 |
ST BEW/Oosterstreek MC1 | Knol, E. |
86250
|
0-1 |
|
C |
19-03-2016 09:00 |
ST Beilen/Fit Boys MC2 |
HZVV MC1 | Gerding, A. |
86071
|
0-6 |
|
C |
19-03-2016 10:30 |
Steenwijk MC1 |
Flevo Boys MC1 | Dobma, P. |
85970
|
2-2 |
|
C |
19-03-2016 10:30 |
Staphorst MC1 |
Dwingeloo MC1 | Mussche, R. |
86024
|
7-0 |
|
C |
12-03-2016 11:00 |
ST BEW/Oosterstreek MC1 |
Steenwijk MC1 | Dolstra, W |
86453
|
2-1 |
|
C |
12-03-2016 10:30 |
Flevo Boys MC1 |
ST Beilen/Fit Boys MC2 | Booij, J. |
86311
|
4-0 |
|
C |
12-03-2016 10:30 |
Dwingeloo MC1 |
SJO WIJC MC1 | Rozeboom, A. |
85844
|
1-0 |
|
C |
19-12-2015 09:00 |
ST Beilen/Fit Boys MC2 |
Dwingeloo MC1 | Driel, J.P. van |
85757
|
4-2 |
|
C |
12-12-2015 09:00 |
ST Beilen/Fit Boys MC2 |
ST BEW/Oosterstreek MC1 | Boerhof, F. |
86189
|
3-2 |
|
C |
12-12-2015 10:30 |
Dwingeloo MC1 |
HZVV MC1 | Fledderus, R. |
86454
|
1-5 |
|
C |
12-12-2015 12:30 |
SJO WIJC MC1 |
Flevo Boys MC1 | Hulzebos, R |
86404
|
0-3 |
|
C |
12-12-2015 09:00 |
Staphorst MC1 |
Steenwijk MC1 | Berg, J.M v.d. |
86306
|
3-0 |
|
C |
05-12-2015 12:30 |
SJO WIJC MC1 |
Dwingeloo MC1 | Hulzebos, R |
86213
|
0-2 |
|
C |
05-12-2015 15:00 |
ST Beilen/Fit Boys MC2 |
Flevo Boys MC1 | Driel, J.P. van |
86193
|
3-5 |
|
C |
05-12-2015 10:30 |
Staphorst MC1 |
HZVV MC1 | Koobs, K. |
85813
|
2-2 |
|
C |
28-11-2015 09:00 |
HZVV MC1 |
ST BEW/Oosterstreek MC1 | Posthuma, J.J |
85751
|
2-2 |
|
C |
28-11-2015 09:00 |
ST Beilen/Fit Boys MC2 |
Staphorst MC1 | |
86179
|
1-13 |
|
C |
14-11-2015 12:30 |
SJO WIJC MC1 |
ST Beilen/Fit Boys MC2 | Luttel, R. |
86258
|
4-1 |
|
C |
14-11-2015 11:00 |
ST BEW/Oosterstreek MC1 |
Staphorst MC1 | Rooij, T. de |
86102
|
2-1 |
|
C |
14-11-2015 11:00 |
HZVV MC1 |
Flevo Boys MC1 | Heemstra, H.R. |
86077
|
3-1 |
|
C |
14-11-2015 09:00 |
Dwingeloo MC1 |
Steenwijk MC1 | Zinger, J |
86002
|
1-4 |
|
C |
07-11-2015 10:30 |
Flevo Boys MC1 |
ST BEW/Oosterstreek MC1 | Terpstra, G. |
85865
|
3-4 |
|
C |
07-11-2015 10:30 |
Staphorst MC1 |
SJO WIJC MC1 | Koobs, K. |
85892
|
9-1 |
|
C |
07-11-2015 11:35 |
Steenwijk MC1 |
HZVV MC1 | Geven, Y.G.M. |
86261
|
5-2 |
|
C |
31-10-2015 11:00 |
ST BEW/Oosterstreek MC1 |
SJO WIJC MC1 | Rooij, T. de |
86291
|
4-1 |
|
C |
31-10-2015 13:00 |
Dwingeloo MC1 |
Staphorst MC1 | Rozeboom, A. |
86337
|
2-2 |
|
C |
31-10-2015 12:45 |
HZVV MC1 |
ST Beilen/Fit Boys MC2 | Velde, M. te |
86067
|
2-0 |
|
C |
31-10-2015 12:30 |
Flevo Boys MC1 |
Steenwijk MC1 | Friso, N.W. |
85832
|
5-0 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
03-10-2015 11:40 |
Olde Veste'54 MC2 |
Meppel FC MC1 | Fledderus, L |
76232
|
0-8 |
|
C |
03-10-2015 09:00 |
Rouveen SC MC1 |
Alcides MC2 | Hopman, J.A. |
76213
|
4-1 |
|
C |
03-10-2015 13:30 |
Staphorst MC1 |
Dwingeloo MC1 | Rozeboom, A. |
76189
|
3-1 |
|
C |
26-09-2015 12:15 |
Dwingeloo MC1 |
Olde Veste'54 MC2 | Wolters, H. |
76128
|
1-3 |
|
C |
26-09-2015 11:15 |
Alcides MC2 |
Staphorst MC1 | Minkelen, J.M.W. van |
76133
|
4-4 |
|
C |
26-09-2015 09:00 |
Meppel FC MC1 |
Rouveen SC MC1 | Arends, M. |
76164
|
1-4 |
|
C |
19-09-2015 10:30 |
Dwingeloo MC1 |
Alcides MC2 | Noorman, J |
76091
|
1-6 |
|
C |
19-09-2015 10:30 |
Staphorst MC1 |
Meppel FC MC1 | Koobs, C.G. |
76068
|
0-4 |
|
C |
19-09-2015 09:00 |
Rouveen SC MC1 |
Olde Veste'54 MC2 | Hopman, J.A. |
76110
|
10-0 |
|
C |
12-09-2015 10:45 |
Meppel FC MC1 |
Dwingeloo MC1 | Hofland, T. |
76005
|
7-0 |
|
C |
12-09-2015 10:15 |
Olde Veste'54 MC2 |
Alcides MC2 | Moes, L. |
76051
|
0-2 |
|
C |
12-09-2015 09:00 |
Rouveen SC MC1 |
Staphorst MC1 | Huisman, P. |
76032
|
5-0 |
|
C |
05-09-2015 13:00 |
Alcides MC2 |
Meppel FC MC1 | Doesburg, G. van |
75974
|
0-3 |
|
C |
05-09-2015 09:00 |
Dwingeloo MC1 |
Rouveen SC MC1 | Rozeboom, A. |
75969
|
0-11 |
|
C |
05-09-2015 09:00 |
Staphorst MC1 |
Olde Veste'54 MC2 | Woudsma, K. |
75948
|
0-0 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
B |
10-10-2015 10:30 |
Dwingeloo MC1 ZA |
ST Beilen/Fit Boys MC1 ZA | Fledderus, R. |
10677
|
0-8 |
|
B |
10-10-2015 11:15 |
Alcides MC2 ZA |
Ruinerwold MC1 ZA | Potman, G. |
10821
|
4-6 |
|
B |
29-08-2015 12:00 |
Ruinerwold MC1 ZA |
ST Beilen/Fit Boys MC1 ZA | Hogenhorst, T. |
10708
|
0-1 |
|
B |
29-08-2015 11:15 |
Alcides MC2 ZA |
Dwingeloo MC1 ZA | Striethouldt, R.M. |
10820
|
4-0 |
|
B |
22-08-2015 10:30 |
Dwingeloo MC1 ZA |
Ruinerwold MC1 ZA | Rozeboom, A. |
10676
|
0-5 |
|
B |
22-08-2015 14:30 |
ST Beilen/Fit Boys MC1 ZA |
Alcides MC2 ZA | Boer, J. |
10788
|
2-1 |
|
Standen
1 |
Flevo Boys MC1 |
14 |
11 |
1 |
2 |
34 |
50 |
14 |
36 |
0 |
2 |
HZVV MC1 |
14 |
8 |
3 |
3 |
27 |
38 |
19 |
19 |
0 |
3 |
Staphorst MC1 |
14 |
8 |
2 |
4 |
26 |
66 |
15 |
51 |
0 |
4 |
ST BEW/Oosterstreek MC1 |
14 |
8 |
2 |
4 |
26 |
28 |
25 |
3 |
0 |
5 |
Steenwijk MC1 |
14 |
7 |
2 |
5 |
23 |
35 |
31 |
4 |
0 |
6 |
Dwingeloo MC1 |
14 |
3 |
2 |
9 |
11 |
13 |
44 |
-31 |
0 |
7 |
SJO WIJC MC1 |
14 |
2 |
2 |
10 |
8 |
13 |
40 |
-27 |
0 |
8 |
ST Beilen/Fit Boys MC2 |
14 |
2 |
0 |
12 |
6 |
19 |
74 |
-55 |
0 |
1 |
Rouveen SC MC1 |
5 |
5 |
0 |
0 |
15 |
34 |
2 |
32 |
0 |
2 |
Meppel FC MC1 |
5 |
4 |
0 |
1 |
12 |
23 |
4 |
19 |
0 |
3 |
Alcides MC2 |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
13 |
12 |
1 |
0 |
4 |
Staphorst MC1 |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
7 |
14 |
-7 |
0 |
5 |
Olde Veste'54 MC2 |
4 |
1 |
0 |
3 |
3 |
3 |
21 |
-18 |
0 |
6 |
Dwingeloo MC1 |
5 |
0 |
0 |
5 |
0 |
3 |
30 |
-27 |
0 |
Training
|
dag |
tijd |
veld |
kleedkamer |
type |
periode |
status |
|
maandag |
18:00 - 19:15 |
veld 3 |
|
Team training |
|
|
Trainingsdagen
dag |
tijd |
veld |
kleedkamer |
type |
periode |
status |
|
|
woensdag |
18:00 - 19:15 |
rugby |
|
Team training |
|
|
Trainingsdagen
dag |
tijd |
veld |
kleedkamer |
type |
periode |
status |
|
Berichten
Weet je zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?