Staand: leider Johan Emmink, leider Jacob de Wal leider, Marcel Grit, Barry van Barneveld, Sjarno Waninge, Aart Grit, Rienk Jonkers
Zittend: Johnny Venema, Bastian Smeenge, Emiel Stolk, Remco Schipper, Pascal Hoekstra, Wilfried Smit, Peter Hoekstra
Op de foto ontbreken leider Rinus Scholten, Sjon Bode, René Mones, Sander Pit en Erik Smit
Teamleden
Spelers |
|
|
Remco Schipper |
|
Keeper |
|
|
|
Barry van Barneveld |
|
|
|
|
|
Sjon Bode |
|
|
|
|
|
Marcel Grit |
|
|
|
|
|
Peter Hoekstra |
|
|
|
|
|
Pascal Hoekstra |
|
|
|
|
|
Rienk Jonkers |
|
|
|
|
|
Sander Pit |
|
|
|
|
|
Bastian Smeenge |
|
|
|
|
|
Wilfried Smit |
|
|
|
|
|
Emiel Stolk |
|
|
|
|
|
Johnny Venema |
|
|
|
|
|
Sjarno Waninge |
|
|
|
|
|
|
Overige teamleden |
Johan Emmink |
|
Leider |
|
|
|
Rinus Scholten |
|
Leider |
|
|
|
Jacob de Wal |
|
Leider |
|
|
|
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
14-06-2018 19:30 |
Asser Boys 3 |
Rolder Boys 3 | |
124623
|
8-1 |
|
C |
10-06-2018 10:00 |
Asser Boys 3 |
sv Olyphia 2 | |
124434
|
4-0 |
|
C |
06-06-2018 19:30 |
Asser Boys 3 |
LEO (Loon) 3 | |
71155
|
1-1 |
|
C |
03-06-2018 10:00 |
LEO (Loon) 3 |
Ruinerwold 3 | |
73356
|
4-2 |
|
C |
03-06-2018 10:00 |
Trinitas 2 |
S.V. Hoogersmilde 2 | |
69040
|
1-1 |
|
C |
03-06-2018 10:00 |
Ruinen 3 |
Smilde'94 2 | |
71107
|
3-2 |
|
C |
03-06-2018 10:00 |
Dwingeloo 3 |
Rolder Boys 3 | |
72994
|
4-7 |
|
C |
03-06-2018 10:30 |
sv Olyphia 2 |
Asser Boys 3 | |
73335
|
2-3 |
|
C |
31-05-2018 19:30 |
Asser Boys 3 |
Smilde'94 2 | |
69745
|
4-1 |
|
C |
31-05-2018 19:00 |
Rolder Boys 3 |
Ruinerwold 3 | |
72300
|
3-0 |
|
C |
27-05-2018 10:00 |
Ruinerwold 3 |
LEO (Loon) 3 | |
68177
|
1-3 |
|
C |
27-05-2018 10:00 |
S.V. Hoogersmilde 2 |
Trinitas 2 | |
68300
|
3-5 |
|
C |
27-05-2018 10:00 |
Rolder Boys 3 |
sv Olyphia 2 | |
71836
|
1-0 |
|
C |
27-05-2018 10:00 |
Asser Boys 3 |
Dwingeloo 3 | |
124636
|
9-0 |
|
C |
27-05-2018 10:00 |
Beilen 4 |
Smilde'94 2 | |
69265
|
0-1 |
|
C |
27-05-2018 10:00 |
Dwingeloo 3 |
Asser Boys 3 | |
71312
|
0-0 |
|
C |
24-05-2018 19:00 |
sv Olyphia 2 |
Rolder Boys 3 | |
69122
|
1-0 |
|
C |
23-05-2018 19:30 |
Ruinen 3 |
Pesse 2 | |
72406
|
1-1 |
|
C |
23-05-2018 20:00 |
Asser Boys 3 |
Dwingeloo 3 | |
72057
|
0-0 |
|
C |
20-05-2018 10:00 |
Asser Boys 3 |
Rolder Boys 3 | |
69849
|
0-0 |
|
C |
20-05-2018 10:00 |
Smilde'94 2 |
Ruinen 3 | |
70687
|
3-4 |
|
C |
20-05-2018 10:00 |
LEO (Loon) 3 |
Dwingeloo 3 | |
68915
|
2-1 |
|
C |
20-05-2018 10:00 |
Trinitas 2 |
Ruinerwold 3 | |
70252
|
2-3 |
|
C |
20-05-2018 11:30 |
Pesse 2 |
Beilen 4 | |
68574
|
2-3 |
|
C |
20-05-2018 10:30 |
sv Olyphia 2 |
S.V. Hoogersmilde 2 | |
73295
|
1-3 |
|
C |
17-05-2018 19:00 |
Smilde'94 2 |
Beilen 4 | |
70426
|
5-0 |
|
C |
17-05-2018 19:00 |
Trinitas 2 |
Rolder Boys 3 | |
72343
|
8-0 |
|
C |
17-05-2018 19:00 |
Pesse 2 |
Dwingeloo 3 | |
68986
|
4-2 |
|
C |
17-05-2018 19:30 |
Asser Boys 3 |
Ruinerwold 3 | |
73155
|
6-2 |
|
C |
13-05-2018 11:55 |
Ruinerwold 3 |
sv Olyphia 2 | |
73308
|
4-2 |
|
C |
13-05-2018 10:00 |
S.V. Hoogersmilde 2 |
Smilde'94 2 | |
73134
|
3-0 |
|
C |
13-05-2018 11:30 |
Pesse 2 |
Trinitas 2 | |
72383
|
3-2 |
|
C |
13-05-2018 10:00 |
Beilen 4 |
Ruinen 3 | |
69572
|
1-1 |
|
C |
13-05-2018 10:00 |
Rolder Boys 3 |
Dwingeloo 3 | |
73469
|
5-4 |
|
C |
10-05-2018 10:00 |
Trinitas 2 |
Beilen 4 | |
68620
|
2-2 |
|
C |
09-05-2018 20:00 |
Asser Boys 3 |
sv Olyphia 2 | |
70735
|
0-0 |
|
C |
09-05-2018 20:00 |
Dwingeloo 3 |
Smilde'94 2 | |
68656
|
3-1 |
|
C |
06-05-2018 10:00 |
S.V. Hoogersmilde 2 |
sv Olyphia 2 | |
71402
|
10-2 |
|
C |
06-05-2018 10:00 |
Beilen 4 |
Pesse 2 | |
73110
|
4-5 |
|
C |
06-05-2018 10:00 |
Rolder Boys 3 |
Smilde'94 2 | |
70150
|
3-0 |
|
C |
03-05-2018 19:30 |
Pesse 2 |
Ruinen 3 | |
70487
|
4-5 |
|
C |
03-05-2018 19:00 |
Ruinerwold 3 |
Trinitas 2 | |
73065
|
1-0 |
|
C |
03-05-2018 19:00 |
Beilen 4 |
LEO (Loon) 3 | |
68481
|
4-4 |
|
C |
29-04-2018 10:00 |
Dwingeloo 3 |
Beilen 4 | |
71513
|
0-0 |
|
C |
29-04-2018 10:00 |
Rolder Boys 3 |
Asser Boys 3 | |
72176
|
3-4 |
|
C |
29-04-2018 10:00 |
Trinitas 2 |
Pesse 2 | |
68171
|
1-3 |
|
C |
29-04-2018 10:30 |
sv Olyphia 2 |
LEO (Loon) 3 | |
72391
|
0-1 |
|
C |
29-04-2018 10:00 |
Ruinen 3 |
S.V. Hoogersmilde 2 | |
68950
|
5-0 |
|
C |
29-04-2018 10:00 |
Smilde'94 2 |
Ruinerwold 3 | |
72799
|
1-0 |
|
C |
26-04-2018 19:00 |
Smilde'94 2 |
LEO (Loon) 3 | |
70858
|
1-3 |
|
C |
26-04-2018 19:00 |
Pesse 2 |
S.V. Hoogersmilde 2 | |
71021
|
3-1 |
|
C |
26-04-2018 18:30 |
Asser Boys 3 |
Beilen 4 | |
70584
|
6-1 |
|
C |
25-04-2018 20:00 |
sv Olyphia 2 |
Ruinen 3 | |
73094
|
0-6 |
|
C |
22-04-2018 10:00 |
Dwingeloo 3 |
S.V. Hoogersmilde 2 | |
73040
|
1-0 |
|
C |
22-04-2018 10:00 |
Smilde'94 2 |
Rolder Boys 3 | |
70719
|
3-5 |
|
C |
22-04-2018 10:00 |
Ruinen 3 |
Ruinerwold 3 | |
71630
|
2-1 |
|
C |
22-04-2018 10:00 |
LEO (Loon) 3 |
Beilen 4 | |
71945
|
6-3 |
|
C |
22-04-2018 10:00 |
Trinitas 2 |
Asser Boys 3 | |
69255
|
1-5 |
|
C |
22-04-2018 10:30 |
sv Olyphia 2 |
Pesse 2 | |
71598
|
0-3 |
|
C |
19-04-2018 18:30 |
Pesse 2 |
Smilde'94 2 | |
71987
|
3-0 |
|
C |
19-04-2018 18:30 |
S.V. Hoogersmilde 2 |
Ruinerwold 3 | |
72468
|
3-1 |
|
C |
18-04-2018 20:00 |
Trinitas 2 |
Dwingeloo 3 | |
72240
|
1-0 |
|
C |
18-04-2018 19:30 |
Ruinen 3 |
Beilen 4 | |
70641
|
6-0 |
|
C |
15-04-2018 10:30 |
sv Olyphia 2 |
Trinitas 2 | |
72441
|
3-1 |
|
C |
15-04-2018 10:00 |
Ruinerwold 3 |
Beilen 4 | |
68331
|
2-2 |
|
C |
15-04-2018 10:00 |
Ruinen 3 |
Dwingeloo 3 | |
71163
|
3-1 |
|
C |
15-04-2018 10:00 |
S.V. Hoogersmilde 2 |
LEO (Loon) 3 | |
69426
|
6-0 |
|
C |
15-04-2018 10:00 |
Rolder Boys 3 |
Pesse 2 | |
71028
|
2-7 |
|
C |
12-04-2018 18:30 |
Beilen 4 |
Rolder Boys 3 | |
71808
|
2-2 |
|
C |
12-04-2018 18:30 |
Ruinerwold 3 |
Asser Boys 3 | |
73041
|
2-3 |
|
C |
12-04-2018 19:30 |
Dwingeloo 3 |
sv Olyphia 2 | |
73165
|
3-1 |
|
C |
12-04-2018 18:30 |
Smilde'94 2 |
Trinitas 2 | |
71355
|
1-1 |
|
C |
08-04-2018 10:00 |
Beilen 4 |
S.V. Hoogersmilde 2 | |
72049
|
1-1 |
|
C |
08-04-2018 10:00 |
LEO (Loon) 3 |
Rolder Boys 3 | |
72865
|
3-2 |
|
C |
08-04-2018 10:00 |
Trinitas 2 |
Ruinen 3 | |
71055
|
3-3 |
|
C |
08-04-2018 10:00 |
Smilde'94 2 |
sv Olyphia 2 | |
72974
|
2-1 |
|
C |
08-04-2018 10:00 |
Dwingeloo 3 |
Ruinerwold 3 | |
68969
|
1-1 |
|
C |
08-04-2018 11:30 |
Pesse 2 |
Asser Boys 3 | |
68805
|
1-2 |
|
C |
25-03-2018 10:00 |
Ruinen 3 |
LEO (Loon) 3 | |
69415
|
4-2 |
|
C |
25-03-2018 10:00 |
Rolder Boys 3 |
Trinitas 2 | |
71084
|
6-3 |
|
C |
25-03-2018 10:00 |
S.V. Hoogersmilde 2 |
Pesse 2 | |
68993
|
2-2 |
|
C |
25-03-2018 10:00 |
Ruinerwold 3 |
Smilde'94 2 | |
70442
|
5-3 |
|
C |
25-03-2018 10:00 |
Beilen 4 |
Dwingeloo 3 | |
71158
|
1-3 |
|
C |
18-03-2018 10:00 |
Asser Boys 3 |
S.V. Hoogersmilde 2 | |
70257
|
2-0 |
|
C |
11-03-2018 10:00 |
S.V. Hoogersmilde 2 |
Rolder Boys 3 | |
71528
|
4-2 |
|
C |
11-03-2018 10:00 |
Ruinen 3 |
Asser Boys 3 | |
69164
|
5-0 |
|
C |
11-03-2018 10:00 |
Ruinerwold 3 |
Pesse 2 | |
73214
|
1-4 |
|
C |
11-03-2018 10:00 |
LEO (Loon) 3 |
Trinitas 2 | |
68590
|
2-1 |
|
C |
11-03-2018 10:00 |
Beilen 4 |
sv Olyphia 2 | |
72935
|
1-1 |
|
C |
18-02-2018 10:00 |
Rolder Boys 3 |
Ruinen 3 | |
69057
|
0-2 |
|
C |
11-02-2018 10:00 |
LEO (Loon) 3 |
Pesse 2 | |
71618
|
1-0 |
|
C |
04-02-2018 10:00 |
Smilde'94 2 |
Pesse 2 | |
69751
|
4-2 |
|
C |
28-01-2018 10:00 |
Dwingeloo 3 |
LEO (Loon) 3 | |
70462
|
5-3 |
|
C |
24-12-2017 10:30 |
sv Olyphia 2 |
Ruinerwold 3 | |
69277
|
2-7 |
|
C |
26-11-2017 10:00 |
LEO (Loon) 3 |
Ruinen 3 | |
70714
|
4-1 |
|
C |
19-11-2017 11:45 |
Ruinerwold 3 |
Ruinen 3 | |
70380
|
3-3 |
|
C |
19-11-2017 11:30 |
Pesse 2 |
sv Olyphia 2 | |
70756
|
1-5 |
|
C |
19-11-2017 10:00 |
S.V. Hoogersmilde 2 |
Dwingeloo 3 | |
69690
|
2-5 |
|
C |
19-11-2017 10:00 |
Asser Boys 3 |
Trinitas 2 | |
69060
|
4-1 |
|
C |
12-11-2017 10:00 |
Smilde'94 2 |
S.V. Hoogersmilde 2 | |
70058
|
1-1 |
|
C |
12-11-2017 10:00 |
LEO (Loon) 3 |
Asser Boys 3 | |
72639
|
1-2 |
|
C |
05-11-2017 11:30 |
Pesse 2 |
Ruinerwold 3 | |
70964
|
2-0 |
|
C |
05-11-2017 10:30 |
sv Olyphia 2 |
Beilen 4 | |
68136
|
1-2 |
|
C |
05-11-2017 10:00 |
Smilde'94 2 |
Dwingeloo 3 | |
68494
|
1-7 |
|
C |
05-11-2017 10:00 |
Rolder Boys 3 |
S.V. Hoogersmilde 2 | |
69597
|
2-3 |
|
C |
05-11-2017 10:00 |
Trinitas 2 |
LEO (Loon) 3 | |
69789
|
1-4 |
|
C |
05-11-2017 10:00 |
Asser Boys 3 |
Ruinen 3 | |
70010
|
4-2 |
|
C |
29-10-2017 10:00 |
LEO (Loon) 3 |
Smilde'94 2 | |
68530
|
4-1 |
|
C |
29-10-2017 10:00 |
Dwingeloo 3 |
Pesse 2 | |
69053
|
4-2 |
|
C |
29-10-2017 10:00 |
Beilen 4 |
Trinitas 2 | |
70892
|
0-2 |
|
C |
29-10-2017 10:00 |
Ruinerwold 3 |
Rolder Boys 3 | |
72726
|
1-2 |
|
C |
29-10-2017 10:00 |
S.V. Hoogersmilde 2 |
Asser Boys 3 | |
69490
|
1-4 |
|
C |
29-10-2017 10:00 |
Ruinen 3 |
sv Olyphia 2 | |
71360
|
5-2 |
|
C |
22-10-2017 10:00 |
Asser Boys 3 |
Pesse 2 | |
70418
|
7-1 |
|
C |
22-10-2017 10:00 |
Rolder Boys 3 |
Beilen 4 | |
69029
|
3-3 |
|
C |
15-10-2017 11:00 |
Trinitas 2 |
Smilde'94 2 | |
71187
|
6-3 |
|
C |
15-10-2017 10:30 |
sv Olyphia 2 |
Dwingeloo 3 | |
68319
|
1-1 |
|
C |
15-10-2017 10:00 |
S.V. Hoogersmilde 2 |
Ruinen 3 | |
70060
|
2-2 |
|
C |
15-10-2017 11:30 |
Pesse 2 |
LEO (Loon) 3 | |
72474
|
1-2 |
|
C |
08-10-2017 10:00 |
Dwingeloo 3 |
Trinitas 2 | |
70172
|
3-0 |
|
C |
08-10-2017 10:00 |
Ruinerwold 3 |
S.V. Hoogersmilde 2 | |
72278
|
1-7 |
|
C |
08-10-2017 10:00 |
Ruinen 3 |
Rolder Boys 3 | |
73269
|
8-1 |
|
C |
08-10-2017 10:00 |
Beilen 4 |
Asser Boys 3 | |
72628
|
2-4 |
|
C |
08-10-2017 10:00 |
LEO (Loon) 3 |
sv Olyphia 2 | |
72358
|
3-1 |
|
C |
01-10-2017 10:00 |
Ruinerwold 3 |
Dwingeloo 3 | |
72619
|
2-6 |
|
C |
01-10-2017 10:00 |
Rolder Boys 3 |
LEO (Loon) 3 | |
71134
|
4-1 |
|
C |
01-10-2017 10:00 |
Ruinen 3 |
Trinitas 2 | |
69868
|
2-0 |
|
C |
01-10-2017 10:00 |
S.V. Hoogersmilde 2 |
Beilen 4 | |
73201
|
4-1 |
|
C |
01-10-2017 10:30 |
sv Olyphia 2 |
Smilde'94 2 | |
68631
|
6-3 |
|
C |
24-09-2017 11:30 |
Pesse 2 |
Rolder Boys 3 | |
68988
|
4-0 |
|
C |
24-09-2017 10:00 |
Smilde'94 2 |
Asser Boys 3 | |
70460
|
6-2 |
|
C |
24-09-2017 10:00 |
Beilen 4 |
Ruinerwold 3 | |
69124
|
3-0 |
|
C |
24-09-2017 10:00 |
Dwingeloo 3 |
Ruinen 3 | |
73167
|
0-1 |
|
C |
24-09-2017 10:00 |
Trinitas 2 |
Olyphia 2 | |
72653
|
2-2 |
|
C |
24-09-2017 10:00 |
LEO (Loon) 3 |
S.V. Hoogersmilde 2 | |
72094
|
5-0 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
B |
21-02-2018 19:30 |
Dwingeloo 3 |
MSC/Amslod 2 | |
81377
|
2-7 |
|
Standen
1 |
Asser Boys 3 |
21 |
18 |
1 |
2 |
55 |
84 |
34 |
50 |
0 |
2 |
Ruinen 3 |
22 |
15 |
5 |
2 |
50 |
74 |
34 |
40 |
0 |
3 |
LEO (Loon) 3 |
22 |
15 |
2 |
5 |
47 |
59 |
42 |
17 |
0 |
4 |
Pesse 2 |
22 |
11 |
2 |
9 |
35 |
58 |
49 |
9 |
0 |
5 |
Dwingeloo 3 |
21 |
10 |
3 |
8 |
33 |
54 |
47 |
7 |
0 |
6 |
S.V. Hoogersmilde 2 |
22 |
9 |
5 |
8 |
32 |
57 |
47 |
10 |
0 |
7 |
Rolder Boys 3 |
22 |
9 |
2 |
11 |
29 |
54 |
73 |
-19 |
0 |
8 |
Trinitas 2 |
22 |
5 |
5 |
12 |
20 |
44 |
54 |
-10 |
0 |
9 |
Smilde'94 2 |
22 |
6 |
2 |
14 |
20 |
43 |
66 |
-23 |
0 |
10 |
Ruinerwold 3 |
22 |
5 |
3 |
14 |
18 |
40 |
64 |
-24 |
0 |
11 |
Beilen 4 |
22 |
3 |
9 |
10 |
18 |
36 |
61 |
-25 |
0 |
12 |
sv Olyphia 2 |
22 |
4 |
3 |
15 |
15 |
34 |
66 |
-32 |
0 |
1 |
MSC/Amslod 2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
7 |
2 |
5 |
0 |
2 |
Dwingeloo 3 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
7 |
-5 |
0 |
Training
Berichten
Weet je zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?