0227 Onder 19 competitie (voorjaar)
Dwingeloo JO19-1
Staand: trainer/coach Rob Vliek, Floris Lamb, Erwin Jongebloed, Sander Doorten, Julian Otten, Koen Mollink, Derk Dekker, assistent-scheidsrechter Reinder Kloesen
Zittend: Bas Visscher, Tom Vendrig, Mathijs de Weerd, Björn Scholten, Stijn Heersink, Bram Donker, Joran Strijdonck, Teun van der Ree
Op de foto ontbreken leider Herman Vendrig, Dirk Jan Jongebloed, Jarmo Tabak en Victor Wiechers
Teamleden
Spelers | |||||||
Stijn Heersink | Keeper | ||||||
Bram Donker | |||||||
Dirk Jan Jongebloed | |||||||
Julian Otten | |||||||
Björn Scholten | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Rob Vliek | Jeugdtrainer/leider | ||||||
Herman Vendrig | Jeugdleider | ||||||
Reinder Kloesen | Ass. scheids. |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 04-06-2018 19:00 | ST VHK/SVBS'77 JO19-1 | HZVV JO19-2 | 124649 | 5-1 | ||
C | 29-05-2018 19:00 | ST VHK/SVBS'77 JO19-1 | Pesse JO19-1 | 124522 | 1-0 | ||
C | 26-05-2018 14:30 | VENO JO19-1 | Steenwijkerwold JO19-1 | 95448 | 0-2 | ||
C | 26-05-2018 12:30 | HZVV JO19-2 | Pesse JO19-1 | 94141 | 7-1 | ||
C | 26-05-2018 14:30 | De Weide JO19-1 | Ruinerwold JO19-1 | 94765 | 6-0 | ||
C | 26-05-2018 12:00 | Urk JO19-2 | VKW JO19-1 | 94430 | 3-1 | ||
C | 26-05-2018 14:30 | Dwingeloo JO19-1 | ST VHK/SVBS'77 JO19-1 | 94744 | 7-1 | ||
C | 19-05-2018 14:30 | Pesse JO19-1 | Beilen JO19-1 | 94935 | 1-2 | ||
C | 19-05-2018 14:00 | Steenwijkerwold JO19-1 | De Weide JO19-1 | 94655 | 1-0 | ||
C | 19-05-2018 12:00 | ST VHK/SVBS'77 JO19-1 | HZVV JO19-2 | 94774 | 0-0 | ||
C | 19-05-2018 10:30 | ST SJO RVC/Langweer JO19-1 | Dwingeloo JO19-1 | 95111 | 0-6 | ||
C | 19-05-2018 14:00 | Ruinerwold JO19-1 | VENO JO19-1 | 95410 | 3-11 | ||
C | 19-05-2018 09:00 | Oudehaske JO19-1 | Urk JO19-2 | 95284 | 5-5 | ||
C | 15-05-2018 19:00 | Urk JO19-2 | Pesse JO19-1 | 124297 | 6-4 | ||
C | 12-05-2018 14:30 | Beilen JO19-1 | Urk JO19-2 | 95537 | 4-0 | ||
C | 12-05-2018 14:30 | VENO JO19-1 | VKW JO19-1 | 94366 | 3-2 | ||
C | 12-05-2018 14:00 | Ruinerwold JO19-1 | ST VHK/SVBS'77 JO19-1 | 95454 | 0-7 | ||
C | 12-05-2018 14:00 | Steenwijkerwold JO19-1 | ST SJO RVC/Langweer JO19-1 | 95558 | 7-0 | ||
C | 12-05-2018 14:30 | Dwingeloo JO19-1 | Pesse JO19-1 | 94561 | 5-1 | ||
C | 12-05-2018 14:30 | De Weide JO19-1 | Oudehaske JO19-1 | 94770 | 12-2 | ||
C | 05-05-2018 12:00 | ST VHK/SVBS'77 JO19-1 | Pesse JO19-1 | 118567 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 14:00 | Dwingeloo JO19-1 | Urk JO19-2 | 94192 | 6-3 | ||
C | 05-05-2018 14:30 | VENO JO19-1 | Oudehaske JO19-1 | 94166 | 0-0 | ||
C | 05-05-2018 14:00 | Ruinerwold JO19-1 | ST SJO RVC/Langweer JO19-1 | 94219 | 0-4 | ||
C | 05-05-2018 14:00 | Steenwijkerwold JO19-1 | VKW JO19-1 | 94380 | 1-0 | ||
C | 03-05-2018 19:30 | De Weide JO19-1 | HZVV JO19-2 | 94504 | 13-1 | ||
C | 28-04-2018 12:00 | Urk JO19-2 | Pesse JO19-1 | 95371 | 0-0 | ||
C | 28-04-2018 14:00 | Steenwijkerwold JO19-1 | Ruinerwold JO19-1 | 95099 | 7-0 | ||
C | 28-04-2018 14:30 | Beilen JO19-1 | HZVV JO19-2 | 95108 | 2-1 | ||
C | 28-04-2018 14:30 | Dwingeloo JO19-1 | VKW JO19-1 | 94907 | 1-3 | ||
C | 28-04-2018 14:30 | De Weide JO19-1 | ST SJO RVC/Langweer JO19-1 | 94680 | 4-1 | ||
C | 25-04-2018 19:00 | VENO JO19-1 | ST VHK/SVBS'77 JO19-1 | 95244 | 3-1 | ||
C | 21-04-2018 14:30 | Pesse JO19-1 | VENO JO19-1 | 94554 | 1-1 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | Oudehaske JO19-1 | Steenwijkerwold JO19-1 | 95070 | 0-6 | ||
C | 21-04-2018 14:00 | ST SJO RVC/Langweer JO19-1 | ST VHK/SVBS'77 JO19-1 | 94385 | 2-1 | ||
C | 21-04-2018 14:30 | Beilen JO19-1 | De Weide JO19-1 | 94521 | 2-3 | ||
C | 21-04-2018 14:30 | HZVV JO19-2 | Dwingeloo JO19-1 | 94183 | 1-4 | ||
C | 21-04-2018 14:00 | VKW JO19-1 | Ruinerwold JO19-1 | 94326 | 5-0 | ||
C | 17-04-2018 19:00 | Urk JO19-2 | Steenwijkerwold JO19-1 | 95172 | 2-5 | ||
C | 17-04-2018 18:30 | Beilen JO19-1 | Dwingeloo JO19-1 | 95114 | 0-4 | ||
C | 14-04-2018 14:30 | VENO JO19-1 | De Weide JO19-1 | 95239 | 1-4 | ||
C | 14-04-2018 14:30 | VKW JO19-1 | HZVV JO19-2 | 94462 | 6-1 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | Oudehaske JO19-1 | Pesse JO19-1 | 94828 | 5-4 | ||
C | 14-04-2018 10:30 | ST SJO RVC/Langweer JO19-1 | Beilen JO19-1 | 94403 | 1-0 | ||
C | 14-04-2018 14:00 | Steenwijkerwold JO19-1 | Dwingeloo JO19-1 | 94936 | 1-1 | ||
C | 14-04-2018 14:00 | Ruinerwold JO19-1 | Urk JO19-2 | 95552 | 2-2 | ||
C | 11-04-2018 19:30 | HZVV JO19-2 | Urk JO19-2 | 95086 | 2-2 | ||
C | 10-04-2018 19:00 | Ruinerwold JO19-1 | Beilen JO19-1 | 94303 | 1-1 | ||
C | 10-04-2018 18:45 | ST SJO RVC/Langweer JO19-1 | VENO JO19-1 | 95509 | 1-3 | ||
C | 10-04-2018 19:45 | ST VHK/SVBS'77 JO19-1 | Steenwijkerwold JO19-1 | 94469 | 0-3 | ||
C | 10-04-2018 19:30 | VKW JO19-1 | De Weide JO19-1 | 94674 | 2-3 | ||
C | 10-04-2018 18:45 | Oudehaske JO19-1 | Dwingeloo JO19-1 | 94063 | 1-5 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | De Weide JO19-1 | ST VHK/SVBS'77 JO19-1 | 95056 | 3-1 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | Beilen JO19-1 | VKW JO19-1 | 94309 | 0-1 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | Pesse JO19-1 | Steenwijkerwold JO19-1 | 95185 | 1-6 | ||
C | 07-04-2018 14:30 | HZVV JO19-2 | Oudehaske JO19-1 | 95463 | 3-2 | ||
C | 07-04-2018 16:00 | Dwingeloo JO19-1 | VENO JO19-1 | 95370 | 4-0 | ||
C | 07-04-2018 12:15 | Urk JO19-2 | ST SJO RVC/Langweer JO19-1 | 94222 | 1-1 | ||
C | 31-03-2018 12:30 | HZVV JO19-2 | Steenwijkerwold JO19-1 | 94345 | 1-4 | ||
C | 31-03-2018 14:30 | Pesse JO19-1 | Ruinerwold JO19-1 | 94452 | 7-0 | ||
C | 31-03-2018 14:30 | Dwingeloo JO19-1 | De Weide JO19-1 | 95177 | 3-4 | ||
C | 31-03-2018 14:30 | VKW JO19-1 | ST SJO RVC/Langweer JO19-1 | 95203 | 2-0 | ||
C | 31-03-2018 14:30 | Beilen JO19-1 | Oudehaske JO19-1 | 94824 | 1-0 | ||
C | 27-03-2018 19:30 | Beilen JO19-1 | ST VHK/SVBS'77 JO19-1 | 94456 | 2-1 | ||
C | 24-03-2018 14:00 | Ruinerwold JO19-1 | Dwingeloo JO19-1 | 94363 | 1-3 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | VKW JO19-1 | Oudehaske JO19-1 | 94786 | 5-1 | ||
C | 24-03-2018 10:30 | ST SJO RVC/Langweer JO19-1 | HZVV JO19-2 | 94794 | 0-1 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | De Weide JO19-1 | Pesse JO19-1 | 94354 | 4-0 | ||
C | 24-03-2018 12:00 | ST VHK/SVBS'77 JO19-1 | Urk JO19-2 | 95375 | 3-1 | ||
C | 24-03-2018 14:30 | VENO JO19-1 | Beilen JO19-1 | 94551 | 3-1 | ||
C | 17-03-2018 09:00 | Oudehaske JO19-1 | ST SJO RVC/Langweer JO19-1 | 94604 | 4-0 | ||
C | 17-03-2018 14:30 | Pesse JO19-1 | VKW JO19-1 | 94145 | 2-4 | ||
C | 17-03-2018 14:30 | HZVV JO19-2 | Ruinerwold JO19-1 | 94163 | 3-3 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | VENO JO19-1 | HZVV JO19-2 | 95101 | 3-1 | ||
C | 10-03-2018 10:30 | ST SJO RVC/Langweer JO19-1 | Pesse JO19-1 | 95555 | 3-4 | ||
C | 10-03-2018 12:00 | ST VHK/SVBS'77 JO19-1 | VKW JO19-1 | 94164 | 0-4 | ||
C | 10-03-2018 14:00 | Ruinerwold JO19-1 | Oudehaske JO19-1 | 95069 | 0-3 | ||
C | 10-03-2018 14:00 | Steenwijkerwold JO19-1 | Beilen JO19-1 | 95032 | 2-0 | ||
C | 10-03-2018 14:30 | De Weide JO19-1 | Urk JO19-2 | 95237 | 2-0 | ||
C | 17-02-2018 14:15 | Urk JO19-2 | VENO JO19-1 | 94707 | 2-2 | ||
C | 17-02-2018 09:00 | Oudehaske JO19-1 | ST VHK/SVBS'77 JO19-1 | 94817 | 4-3 | ||
C | 10-02-2018 12:00 | ST VHK/SVBS'77 JO19-1 | Pesse JO19-1 | 94620 | 0-0 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2017 13:00 | Vitesse'63 JO19-1 | Dwingeloo JO19-1 | 34071 | 3-3 | ||
C | 16-12-2017 14:30 | Beilen JO19-1 | HZVV JO19-2 | 34096 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 14:30 | De Weide JO19-1 | Pesse JO19-1 | 34491 | 0-0 | ||
C | 16-12-2017 14:30 | VKW JO19-1 | Pesse JO19-1 | 34457 | 7-2 | ||
C | 11-12-2017 20:00 | Ruinerwold JO19-1 | Vitesse'63 JO19-1 | 34134 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 14:00 | MSC/Amslod JO19-1 | Beilen JO19-1 | 33990 | 3-1 | ||
C | 09-12-2017 14:00 | Ruinerwold JO19-1 | SJO JVZ JO19-1 | 34442 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 14:30 | Dwingeloo JO19-1 | De Weide JO19-1 | 34289 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 10:45 | Fit Boys JO19-1 | HZVV JO19-2 | 34024 | 0-0 | ||
C | 02-12-2017 12:15 | HZVV JO19-2 | VKW JO19-1 | 34462 | 1-1 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | De Weide JO19-1 | Ruinerwold JO19-1 | 34102 | 4-1 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | Beilen JO19-1 | Dwingeloo JO19-1 | 34424 | 3-3 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | SJO JVZ JO19-1 | Vitesse'63 JO19-1 | 34194 | 3-4 | ||
C | 02-12-2017 14:30 | Pesse JO19-1 | Fit Boys JO19-1 | 34059 | 3-3 | ||
C | 25-11-2017 10:45 | Fit Boys JO19-1 | De Weide JO19-1 | 34378 | 1-2 | ||
C | 25-11-2017 14:00 | MSC/Amslod JO19-1 | HZVV JO19-2 | 34430 | 9-0 | ||
C | 25-11-2017 14:30 | Dwingeloo JO19-1 | SJO JVZ JO19-1 | 34249 | 2-5 | ||
C | 25-11-2017 14:30 | VKW JO19-1 | Beilen JO19-1 | 34313 | 2-1 | ||
C | 22-11-2017 19:30 | HZVV JO19-2 | Ruinerwold JO19-1 | 82539 | 5-3 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | SJO JVZ JO19-1 | VKW JO19-1 | 34481 | 6-0 | ||
C | 18-11-2017 14:30 | Pesse JO19-1 | MSC/Amslod JO19-1 | 34479 | 0-10 | ||
C | 18-11-2017 10:45 | Fit Boys JO19-1 | Ruinerwold JO19-1 | 34443 | 3-0 | ||
C | 11-11-2017 12:30 | HZVV JO19-2 | Pesse JO19-1 | 34038 | 11-1 | ||
C | 11-11-2017 14:00 | Ruinerwold JO19-1 | Beilen JO19-1 | 34396 | 0-6 | ||
C | 11-11-2017 14:00 | MSC/Amslod JO19-1 | Vitesse'63 JO19-1 | 34191 | 0-6 | ||
C | 11-11-2017 14:30 | VKW JO19-1 | De Weide JO19-1 | 34444 | 5-3 | ||
C | 11-11-2017 14:30 | Dwingeloo JO19-1 | Fit Boys JO19-1 | 34297 | 2-3 | ||
C | 04-11-2017 14:30 | Dwingeloo JO19-1 | MSC/Amslod JO19-1 | 34046 | 0-3 | ||
C | 04-11-2017 14:30 | SJO JVZ JO19-1 | De Weide JO19-1 | 34298 | 4-1 | ||
C | 04-11-2017 14:00 | Ruinerwold JO19-1 | Pesse JO19-1 | 34306 | 1-3 | ||
C | 04-11-2017 13:00 | Vitesse'63 JO19-1 | HZVV JO19-2 | 34472 | 7-2 | ||
C | 04-11-2017 10:45 | Fit Boys JO19-1 | Beilen JO19-1 | 34257 | 4-1 | ||
C | 28-10-2017 12:30 | HZVV JO19-2 | Ruinerwold JO19-1 | 34189 | 0-0 | ||
C | 28-10-2017 14:00 | MSC/Amslod JO19-1 | VKW JO19-1 | 34222 | 8-0 | ||
C | 28-10-2017 14:30 | De Weide JO19-1 | Vitesse'63 JO19-1 | 34129 | 2-2 | ||
C | 28-10-2017 14:30 | Beilen JO19-1 | SJO JVZ JO19-1 | 34045 | 0-3 | ||
C | 28-10-2017 14:30 | Pesse JO19-1 | Dwingeloo JO19-1 | 34334 | 1-2 | ||
C | 21-10-2017 14:00 | Dwingeloo JO19-1 | Ruinerwold JO19-1 | 34226 | 6-0 | ||
C | 14-10-2017 10:45 | Fit Boys JO19-1 | MSC/Amslod JO19-1 | 34106 | 3-3 | ||
C | 14-10-2017 13:00 | Vitesse'63 JO19-1 | Beilen JO19-1 | 34303 | 5-1 | ||
C | 14-10-2017 14:30 | Dwingeloo JO19-1 | VKW JO19-1 | 34461 | 2-0 | ||
C | 14-10-2017 14:30 | De Weide JO19-1 | HZVV JO19-2 | 34224 | 9-1 | ||
C | 14-10-2017 14:30 | SJO JVZ JO19-1 | Pesse JO19-1 | 34028 | 20-0 | ||
C | 07-10-2017 12:30 | HZVV JO19-2 | SJO JVZ JO19-1 | 34351 | 1-3 | ||
C | 07-10-2017 14:30 | Beilen JO19-1 | De Weide JO19-1 | 34199 | 1-1 | ||
C | 07-10-2017 14:30 | VKW JO19-1 | Fit Boys JO19-1 | 34228 | 0-3 | ||
C | 07-10-2017 14:30 | Pesse JO19-1 | Vitesse'63 JO19-1 | 34328 | 0-9 | ||
C | 07-10-2017 14:00 | MSC/Amslod JO19-1 | Ruinerwold JO19-1 | 34466 | 6-0 | ||
C | 30-09-2017 12:30 | HZVV JO19-2 | Dwingeloo JO19-1 | 34132 | 1-1 | ||
C | 30-09-2017 13:00 | Vitesse'63 JO19-1 | Fit Boys JO19-1 | 34136 | 10-1 | ||
C | 30-09-2017 14:00 | Ruinerwold JO19-1 | VKW JO19-1 | 34233 | 1-1 | ||
C | 30-09-2017 14:30 | SJO JVZ JO19-1 | MSC/Amslod JO19-1 | 34117 | 4-0 | ||
C | 23-09-2017 15:00 | MSC/Amslod JO19-1 | Weide De JO19-1 | 34451 | 4-1 | ||
C | 23-09-2017 14:30 | VKW JO19-1 | Vitesse'63 JO19-1 | 34317 | 2-3 | ||
C | 23-09-2017 14:30 | Pesse JO19-1 | Beilen JO19-1 | 34384 | 5-1 | ||
C | 23-09-2017 10:45 | Fit Boys JO19-1 | SJO JVZ JO19-1 | 34131 | 1-4 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Steenwijkerwold JO19-1 | 12 | 11 | 1 | 0 | 34 | 45 | 5 | 40 | 0 |
2 | De Weide JO19-1 | 12 | 11 | 0 | 1 | 33 | 58 | 14 | 44 | 0 |
3 | Dwingeloo JO19-1 | 12 | 9 | 1 | 2 | 28 | 49 | 16 | 33 | 0 |
4 | VKW JO19-1 | 12 | 8 | 0 | 4 | 24 | 35 | 15 | 20 | 0 |
5 | VENO JO19-1 | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 30 | 22 | 8 | 0 |
6 | Beilen JO19-1 | 12 | 5 | 1 | 6 | 16 | 15 | 18 | -3 | 0 |
7 | ST VHK/SVBS'77 JO19-1 | 12 | 4 | 0 | 8 | 12 | 24 | 30 | -6 | 0 |
8 | Urk JO19-2 | 12 | 2 | 5 | 5 | 11 | 27 | 37 | -10 | 0 |
9 | Oudehaske JO19-1 | 11 | 4 | 1 | 6 | 10 | 27 | 44 | -17 | 3 |
10 | ST SJO RVC/Langweer JO19-1 | 12 | 3 | 1 | 8 | 10 | 13 | 33 | -20 | 0 |
11 | HZVV JO19-2 | 12 | 3 | 2 | 7 | 8 | 23 | 45 | -22 | 3 |
12 | Ruinerwold JO19-1 | 12 | 0 | 3 | 9 | 3 | 10 | 59 | -49 | 0 |
13 | Pesse JO19-1 | 12 | 2 | 1 | 9 | 1 | 26 | 44 | -18 | 6 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO19-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 15 | 2 | 13 | 0 |
2 | LTC JO19-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 14 | 6 | 8 | 0 |
3 | SJO J.V. Oostenburg JO19-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | 9 | -2 | 0 |
4 | Dwingeloo JO19-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 23 | -19 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO JVZ JO19-1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 | 52 | 9 | 43 | 0 |
2 | Vitesse'63 JO19-1 | 9 | 7 | 2 | 0 | 23 | 49 | 14 | 35 | 0 |
3 | MSC/Amslod JO19-1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 46 | 15 | 31 | 0 |
4 | Fit Boys JO19-1 | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 22 | 25 | -3 | 0 |
5 | Dwingeloo JO19-1 | 9 | 3 | 3 | 3 | 12 | 21 | 19 | 2 | 0 |
6 | De Weide JO19-1 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 23 | 19 | 4 | 0 |
7 | VKW JO19-1 | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 | 18 | 30 | -12 | 0 |
8 | HZVV JO19-2 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 22 | 34 | -12 | 0 |
9 | Pesse JO19-1 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 15 | 64 | -49 | 0 |
10 | Beilen JO19-1 | 9 | 1 | 2 | 6 | 5 | 15 | 26 | -11 | 0 |
11 | Ruinerwold JO19-1 | 8 | 0 | 1 | 7 | -2 | 6 | 34 | -28 | 3 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 18:45 - 19:30 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
maandag | 19:45 - 21:00 | veld 3 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:45 - 19:30 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:45 - 21:00 | veld 3 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
Geplande trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 04-09-17 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 11-09-17 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 18-09-17 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 25-09-17 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 02-10-17 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 09-10-17 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 16-10-17 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 23-10-17 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 30-10-17 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 06-11-17 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 13-11-17 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 20-11-17 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 27-11-17 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 04-12-17 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 11-12-17 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 18-12-17 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 25-12-17 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 01-01-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 08-01-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 15-01-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 22-01-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 29-01-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 05-02-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 12-02-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 19-02-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 26-02-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 05-03-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 12-03-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 19-03-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 26-03-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 02-04-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 09-04-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 16-04-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 23-04-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 30-04-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 07-05-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 14-05-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 21-05-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 28-05-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 04-06-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 11-06-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 18-06-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 25-06-18 | 18:45 - 19:30 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|