Ondernemers Collectief Dwingeloo
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Dwingeloo JO13-2


 

Staand: trainer Jan Veldhuizen, Jan Brommer, Hugo Ritsema, Seam Mabratu, Chantal Hatzmann, Nick Zanting, Luuk Drenth, Anas Wasouf, interim-leider Joost Poot

Zittend: Ieme van Dijk, Nick van der Sluis, Kuno Poot, Ethan Harwood, Martin Baaiman, Hugo Masselink

Op de foto ontbreken leider Henk Jan Drenth, Jens Hones en Bouke Benders
 

Teamleden

Spelers
Jan Brommer Keeper      
Martin Baaiman        
Ieme van Dijk        
Luuk Drenth        
Ethan Harwood        
Chantal Hatzmann        
Jens Hones        
Daniel Mabratu        
Hugo Masselink        
Kuno Poot        
Hugo Ritsema        
Nick van der Sluis        
Ot Spijkers        
Anas Wasouf        
Nick Zanting        
 
Overige teamleden
Henk Jan Drenth Jeugdleider
Jan Veldhuizen Jeugdtrainer
Joost Poot Leeftijdcoördinator

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 21-04-2018 09:00 SC Rouveen JO13-2 SJO JVZ JO13-3
C 21-04-2018 09:00 Staphorst JO13-2 HZVV JO13-4
C 21-04-2018 09:00 Noordscheschut JO13-2 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-3
C 21-04-2018 08:45 d' Olde Veste'54 JO13-4 Uffelte JO13-1
C 21-04-2018 11:55 MSC/Amslod JO13-2 Dwingeloo JO13-2
C 21-04-2018 09:00 Ruinen JO13-1 Meppel FC JO13-2G
C 25-04-2018 18:30 MSC/Amslod JO13-2 d' Olde Veste'54 JO13-4
C 25-04-2018 18:30 Meppel FC JO13-2G Noordscheschut JO13-2
C 28-04-2018 10:15 MSC/Amslod JO13-2 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-3
C 28-04-2018 12:00 Dwingeloo JO13-2 Meppel FC JO13-2G
C 28-04-2018 10:30 Noordscheschut JO13-2 Uffelte JO13-1
C 01-05-2018 19:00 Staphorst JO13-2 SJO JVZ JO13-3
C 03-05-2018 18:45 d' Olde Veste'54 JO13-4 Ruinen JO13-1
C 05-05-2018 09:00 Ruinen JO13-1 MSC/Amslod JO13-2
C 05-05-2018 09:00 Dwingeloo JO13-2 HZVV JO13-4
C 05-05-2018 09:00 SC Rouveen JO13-2 Staphorst JO13-2
C 05-05-2018 09:00 Uffelte JO13-1 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-3
C 12-05-2018 12:30 Dwingeloo JO13-2 Staphorst JO13-2
C 12-05-2018 11:00 HZVV JO13-4 Noordscheschut JO13-2
C 12-05-2018 10:15 Meppel FC JO13-2G d' Olde Veste'54 JO13-4
C 12-05-2018 09:00 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-3 SC Rouveen JO13-2
C 12-05-2018 09:00 SJO JVZ JO13-3 MSC/Amslod JO13-2
C 12-05-2018 09:00 Uffelte JO13-1 Ruinen JO13-1
C 19-05-2018 09:00 Staphorst JO13-2 d' Olde Veste'54 JO13-4
C 19-05-2018 09:00 SJO JVZ JO13-3 HZVV JO13-4
C 19-05-2018 09:00 Ruinen JO13-1 Noordscheschut JO13-2
C 19-05-2018 10:15 SC Rouveen JO13-2 Uffelte JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 14-04-2018 10:45 Dwingeloo JO13-2 Ruinen JO13-1 Zinger, Jan 104837 0 - 6
C 11-04-2018 19:00 Dwingeloo JO13-2 Uffelte JO13-1 Zinger, Jan 102184 1 - 7
C 07-04-2018 09:00 SJO JVZ JO13-3 Dwingeloo JO13-2 104552 6 - 0
C 24-03-2018 12:30 Dwingeloo JO13-2 SC Rouveen JO13-2 Vries, Nemo de 103052 2 - 6
C 10-02-2018 09:00 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-3 Dwingeloo JO13-2 Tangor, Kadir 101891 6 - 2
B 16-12-2017 12:30 Dwingeloo JO13-2 SJO JVZ JO13-3 Vries, Nemo de 81303 0 - 2
C 09-12-2017 10:00 Ruinerwold JO13-2 Dwingeloo JO13-2 Schrotenboer, Jordi 48773 -
C 02-12-2017 12:00 Dwingeloo JO13-2 vv Steenwijk JO13-2 Vries, Nemo de 51354 2 - 3
C 25-11-2017 10:30 FC Oldemarkt JO13-2 Dwingeloo JO13-2 Minnema, Philip 51159 3 - 0
C 11-11-2017 08:45 d' Olde Veste'54 JO13-5 Dwingeloo JO13-2 Heegsma, Theo 50191 6 - 4
C 04-11-2017 12:30 Dwingeloo JO13-2 Urk JO13-9 Zinger, Jan 51724 1 - 6
C 28-10-2017 12:00 MSC/Amslod JO13-4 Dwingeloo JO13-2 Boers, Raymond 50155 3 - 1
B 21-10-2017 11:00 Vitesse'63 JO13-2G Dwingeloo JO13-2 Steenbergen, Harold 8020 0 - 14
C 14-10-2017 12:30 Dwingeloo JO13-2 Urk JO13-8 Rozeboom, Anne 51497 3 - 2
C 07-10-2017 09:00 Uffelte JO13-1 Dwingeloo JO13-2 Soer, Maarten 48894 4 - 0
C 30-09-2017 12:45 Dwingeloo JO13-2 Meppel FC JO13-3G Vries, N. (Nemo) de… (+1) 50888 4 - 9
C 23-09-2017 10:00 ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-3 Dwingeloo JO13-2 50701 0 - 3
B 19-09-2017 afgelast Dwingeloo JO13-2 Ruinerwold JO13-2 Hogerheijde, P. (Paul)… (+1) 7985
B 16-09-2017 11:30 Dwingeloo JO13-2 Olde Veste'54 JO13-5 Nemo de Vries (Scheidsrechter) 8178 5 - 4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-04-2018 18:30 SJO JVZ JO13-3 d' Olde Veste'54 JO13-4 104586 1-3
C 14-04-2018 10:45 Dwingeloo JO13-2 Ruinen JO13-1 104837 0-6
C 14-04-2018 09:00 Uffelte JO13-1 Staphorst JO13-2 101962 6-2
C 14-04-2018 09:00 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-3 HZVV JO13-4 103512 1-10
C 14-04-2018 10:00 SC Rouveen JO13-2 MSC/Amslod JO13-2 104865 1-4
C 14-04-2018 10:30 Meppel FC JO13-2G SJO JVZ JO13-3 102712 5-0
C 14-04-2018 10:15 Noordscheschut JO13-2 d' Olde Veste'54 JO13-4 103158 9-2
C 11-04-2018 19:00 Dwingeloo JO13-2 Uffelte JO13-1 102184 1-7
C 07-04-2018 11:45 MSC/Amslod JO13-2 Noordscheschut JO13-2 102248 2-5
C 07-04-2018 10:30 HZVV JO13-4 Uffelte JO13-1 105074 7-1
C 07-04-2018 09:00 Staphorst JO13-2 Meppel FC JO13-2G 104236 1-2
C 07-04-2018 10:15 d' Olde Veste'54 JO13-4 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-3 103345 1-1
C 07-04-2018 09:00 Ruinen JO13-1 SC Rouveen JO13-2 102782 7-1
C 07-04-2018 09:00 SJO JVZ JO13-3 Dwingeloo JO13-2 104552 6-0
C 05-04-2018 18:30 MSC/Amslod JO13-2 HZVV JO13-4 102483 3-4
C 31-03-2018 09:00 Ruinen JO13-1 Staphorst JO13-2 101772 3-3
C 24-03-2018 12:30 Dwingeloo JO13-2 SC Rouveen JO13-2 103052 2-6
C 24-03-2018 10:30 Noordscheschut JO13-2 Staphorst JO13-2 104187 4-8
C 24-03-2018 10:30 HZVV JO13-4 d' Olde Veste'54 JO13-4 102806 12-3
C 24-03-2018 09:55 Uffelte JO13-1 SJO JVZ JO13-3 103250 3-1
C 24-03-2018 09:00 Meppel FC JO13-2G MSC/Amslod JO13-2 102192 2-0
C 24-03-2018 09:00 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-3 Ruinen JO13-1 104581 1-8
C 17-03-2018 10:45 SC Rouveen JO13-2 Noordscheschut JO13-2 105216 1-1
C 17-03-2018 10:30 Meppel FC JO13-2G ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-3 104608 5-0
C 10-03-2018 09:00 Staphorst JO13-2 MSC/Amslod JO13-2 101757 2-2
C 10-03-2018 09:00 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-3 SJO JVZ JO13-3 103573 2-7
C 10-03-2018 09:00 Uffelte JO13-1 Meppel FC JO13-2G 102611 3-4
C 10-03-2018 11:00 Noordscheschut JO13-2 Dwingeloo JO13-2 103600 0-0
C 10-03-2018 12:00 HZVV JO13-4 SC Rouveen JO13-2 104740 7-2
C 17-02-2018 09:00 SJO JVZ JO13-3 Ruinen JO13-1 103297 0-1
C 10-02-2018 10:15 HZVV JO13-4 Meppel FC JO13-2G 101755 1-2
C 10-02-2018 09:00 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-3 Dwingeloo JO13-2 101891 6-2
C 10-02-2018 08:45 d' Olde Veste'54 JO13-4 SC Rouveen JO13-2 103186 2-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-01-2018 10:00 FC Oldemarkt JO13-2 Urk JO13-9 49070 0-3
C 09-12-2017 12:25 vv Steenwijk JO13-2 d' Olde Veste'54 JO13-5 51088 0-0
C 09-12-2017 11:00 ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-3G Uffelte JO13-1 50738 0-0
C 09-12-2017 10:30 Meppel FC JO13-3G MSC/Amslod JO13-4 49489 0-0
C 09-12-2017 10:00 Ruinerwold JO13-2 Dwingeloo JO13-2 48773 0-0
C 02-12-2017 12:00 Dwingeloo JO13-2 vv Steenwijk JO13-2 51354 2-3
C 02-12-2017 10:15 d' Olde Veste'54 JO13-5 Meppel FC JO13-3G 51710 1-1
C 02-12-2017 09:30 Urk JO13-8 ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-3G 48318 1-1
C 02-12-2017 09:30 Urk JO13-9 Ruinerwold JO13-2 49843 12-2
C 02-12-2017 08:45 MSC/Amslod JO13-4 FC Oldemarkt JO13-2 48758 1-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 31-03-2018 10:00 SJO Boerakker/SVMH JO13-1G Zevenhuizen JO13-1 81326 2-0
B 31-03-2018 09:00 VVT JO13-1 Drogeham JO13-1 81313 1-4
B 31-03-2018 11:00 Tiendeveen JO13-1G DVC'59 JO13-1 81324 0-3
B 31-03-2018 11:00 Eext JO13-1 Wijster JO13-1 81323 2-0
B 31-03-2018 10:00 SJO NWVV/Titan JO13-2 Noordscheschut JO13-2 81299 0-14
B 15-02-2018 19:00 St. Jacob JO13-1 SSS'68 JO13-1G 81310 1-3
B 14-02-2018 18:45 Friese Boys JO13-1 Nieuw Roden JO13-1 81319 3-4
B 03-02-2018 10:00 SJO J.V. Oostenburg JO13-3 FC Oldemarkt JO13-2 81311 2-2
B 03-02-2018 09:30 Kraggenburg FC JO13-1G Meppel FC JO13-3G 81328 0-0
B 03-02-2018 10:00 Rijperkerk JO13-1 Ternaard JO13-1 81327 3-2
B 03-02-2018 09:45 SJO Bergum BCV Combinatie JO13-3 Drachtster Boys JO13-5 81316 7-4
B 03-02-2018 09:00 SVBO JO13-2 DZOH JO13-4 81298 1-4
B 19-12-2017 18:30 Wykels Hallum JO13-1 Dokkum JO13-1G 81330 1-4
B 16-12-2017 12:30 Dwingeloo JO13-2 SJO JVZ JO13-3 81303 0-2
B 16-12-2017 10:15 Be Quick D JO13-3 SJO Feanstars JO13-2 81309 1-4
B 16-12-2017 12:15 Actief JO13-5 NEC Delfzijl JO13-4 81305 0-5
B 16-12-2017 10:00 Gorecht JO13-3 Lycurgus JO13-3G 81300 2-1
B 16-12-2017 09:00 Balk JO13-3 SWZ Boso Sneek JO13-3 81307 1-3
B 16-12-2017 11:45 Westerwolde JO13-1 Zuidlaarderveen JO13-1 81332 2-1
B 16-12-2017 10:30 Onstwedder Boys JO13-2G SJO Pekela 2000 JO13-1G 81318 1-3
B 16-12-2017 09:15 SC Joure JO13-4 SJO J.V. Oostenburg JO13-4 81312 7-2
B 16-12-2017 09:45 Middelstum JO13-1 vv Zeester JO13-1 81320 4-3
B 16-12-2017 11:00 Urk JO13-9 SC Emmeloord JO13-3 81296 6-0
B 16-12-2017 08:45 FVC JO13-4 LAC Frisia 1883 JO13-7 81295 3-3
B 16-12-2017 10:30 Stadskanaal JO13-3 FC Zuidlaren JO13-4 81301 3-2
B 16-12-2017 08:45 LTC JO13-2 Marum JO13-2 81314 1-3
B 16-12-2017 08:45 Flevo Boys JO13-5 Urk JO13-5 81322 0-6
B 16-12-2017 09:00 HZVV JO13-4 FC Klazienaveen JO13-4 81297 9-1
B 16-12-2017 09:00 Roden JO13-6 Buitenpost JO13-4 81302 0-4
B 16-12-2017 09:00 Actief JO13-4 De Heracliden JO13-2 81304 2-2
B 16-12-2017 10:00 Leovardia JO13-5 Blauw Wit '34 JO13-6 81306 7-0
B 16-12-2017 09:00 HS'88 JO13-3 Onstwedder Boys JO13-1G 81308 0-1
B 16-12-2017 09:00 VVSV '09 JO13-1 Niekerk JO13-1 81325 1-3
B 16-12-2017 09:00 SJO SWB JO13-1G HZVV JO13-5 81333 6-2
B 16-12-2017 09:30 Oldeboorn JO13-1 SJO WTTC JO13-1 81317 5-1
B 16-12-2017 11:00 Bakkeveen JO13-1 Blue Boys JO13-1 81331 0-1
B 16-12-2017 10:30 SJO WTTC JO13-2G SC Joure JO13-5 81321 6-2
B 16-12-2017 10:00 Lemmer vv JO13-1 Balk JO13-2 81315 6-0
B 16-12-2017 12:30 Heiligerlee JO13-2 Gruno JO13-1 81329 0-4

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Meppel FC JO13-2G 6 6 0 0 18 20 5 15 0
2 HZVV JO13-4 6 5 0 1 15 41 12 29 0
3 Ruinen JO13-1 5 4 1 0 13 25 5 20 0
4 Uffelte JO13-1 5 3 0 2 9 20 15 5 0
5 Noordscheschut JO13-2 4 2 1 1 7 19 13 6 0
6 SC Rouveen JO13-2 6 2 1 3 7 14 23 -9 0
7 SJO JVZ JO13-3 6 2 0 4 6 15 14 1 0
8 Staphorst JO13-2 5 1 2 2 5 16 17 -1 0
9 MSC/Amslod JO13-2 5 1 1 3 4 11 14 -3 0
10 d' Olde Veste'54 JO13-4 5 1 1 3 4 11 26 -15 0
11 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO13-3 6 1 1 4 4 11 33 -22 0
12 Dwingeloo JO13-2 5 0 0 5 0 5 31 -26 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Urk JO13-9 10 9 0 1 27 66 22 44 0
2 Uffelte JO13-1 9 7 1 1 22 43 16 27 0
3 FC Oldemarkt JO13-2 10 7 1 2 22 47 7 40 0
4 vv Steenwijk JO13-2 9 6 0 3 18 28 23 5 0
5 Meppel FC JO13-3G 9 4 4 1 16 39 15 24 0
6 d' Olde Veste'54 JO13-5 9 3 1 5 10 33 39 -6 0
7 MSC/Amslod JO13-4G 9 3 1 5 10 25 37 -12 0
8 Ruinerwold JO13-2 9 3 1 5 10 23 56 -33 0
9 Dwingeloo JO13-2 9 2 0 7 6 18 36 -18 0
10 Urk JO13-8 10 1 2 7 5 14 44 -30 0
11 ST Steenwijkerwold/Willemsoord JO13-3G 9 0 1 8 1 7 48 -41 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Noordscheschut JO13-2 1 1 0 0 3 14 0 14 0
2 HZVV JO13-4 1 1 0 0 3 9 1 8 0
3 Leovardia JO13-5 1 1 0 0 3 7 0 7 0
4 Lemmer vv JO13-1 1 1 0 0 3 6 0 6 0
5 Urk JO13-5 1 1 0 0 3 6 0 6 0
6 Urk JO13-9 1 1 0 0 3 6 0 6 0
7 SC Joure JO13-4 1 1 0 0 3 7 2 5 0
8 NEC Delfzijl JO13-4 1 1 0 0 3 5 0 5 0
9 SJO SWB JO13-1G 1 1 0 0 3 6 2 4 0
10 SJO WTTC JO13-2G 1 1 0 0 3 6 2 4 0
11 Oldeboorn JO13-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
12 Buitenpost JO13-4 1 1 0 0 3 4 0 4 0
13 Gruno JO13-1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
14 SJO Bergum BCV Combinatie JO13-3 1 1 0 0 3 7 4 3 0
15 Dokkum JO13-1G 1 1 0 0 3 4 1 3 0
16 Drogeham JO13-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
17 DZOH JO13-4 1 1 0 0 3 4 1 3 0
18 SJO Feanstars JO13-2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
19 DVC'59 JO13-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
20 Marum JO13-2 1 1 0 0 3 3 1 2 0
21 Niekerk JO13-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
22 SJO Pekela 2000 JO13-1G 1 1 0 0 3 3 1 2 0
23 SSS'68 JO13-1G 1 1 0 0 3 3 1 2 0
24 SWZ Boso Sneek JO13-3 1 1 0 0 3 3 1 2 0
25 Eext JO13-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
26 SJO Boerakker/SVMH JO13-1G 1 1 0 0 3 2 0 2 0
27 SJO JVZ JO13-3 1 1 0 0 3 2 0 2 0
28 Middelstum JO13-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
29 Nieuw Roden JO13-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
30 Rijperkerk JO13-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
31 Stadskanaal JO13-3 1 1 0 0 3 3 2 1 0
32 Gorecht JO13-3 1 1 0 0 3 2 1 1 0
33 Westerwolde JO13-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
34 Blue Boys JO13-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
35 Onstwedder Boys JO13-1G 1 1 0 0 3 1 0 1 0
36 LAC Frisia 1883 JO13-7 1 1 0 0 3 3 3 0 0
37 Actief JO13-4 1 1 0 0 3 2 2 0 0
38 FC Oldemarkt JO13-2 1 1 0 0 3 2 2 0 0
39 Giethoorn JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Meppel FC JO13-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 FVC JO13-4 1 0 0 1 0 3 3 0 0
42 De Heracliden JO13-2 1 0 0 1 0 2 2 0 0
43 SJO J.V. Oostenburg JO13-3 1 0 0 1 0 2 2 0 0
44 Friese Boys JO13-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
45 vv Zeester JO13-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
46 FC Zuidlaren JO13-4 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
47 Ternaard JO13-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
48 Lycurgus JO13-3G 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
49 Zuidlaarderveen JO13-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
50 Bakkeveen JO13-1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
51 HS'88 JO13-3 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
52 Balk JO13-3 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
53 St. Jacob JO13-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
54 LTC JO13-2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
55 Onstwedder Boys JO13-2G 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
56 VVSV '09 JO13-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
57 Dwingeloo JO13-2 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
58 Wijster JO13-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
59 Zevenhuizen JO13-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
60 Drachtster Boys JO13-5 1 0 0 1 0 4 7 -3 0
61 Be Quick D JO13-3 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
62 SVBO JO13-2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
63 VVT JO13-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
64 Wykels Hallum JO13-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
65 Tiendeveen JO13-1G 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
66 HZVV JO13-5 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
67 SC Joure JO13-5 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
68 SJO WTTC JO13-1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
69 Heiligerlee JO13-2 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
70 Roden JO13-6 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
71 SJO J.V. Oostenburg JO13-4 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
72 Actief JO13-5 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
73 Balk JO13-2 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
74 SC Emmeloord JO13-4 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
75 Flevo Boys JO13-5 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
76 Blauw Wit '34 JO13-6 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
77 FC Klazienaveen JO13-4 1 0 0 1 0 1 9 -8 0
78 SJO NWVV/Titan JO13-2 1 0 0 1 0 0 14 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 04-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 11-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 18-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 25-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 02-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 09-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 16-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 23-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 30-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 06-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 13-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 20-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 27-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 04-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 11-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 18-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 25-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 01-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 08-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 15-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 22-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 29-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 05-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 12-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 19-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 26-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 05-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 12-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 19-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 26-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 02-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 09-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 16-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 23-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 30-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 07-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 14-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 21-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 28-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 04-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 11-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 18-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
ma 25-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
maandag 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 04-09-17 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 11-09-17 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 18-09-17 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 25-09-17 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 02-10-17 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 09-10-17 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 16-10-17 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 23-10-17 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 30-10-17 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 06-11-17 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 13-11-17 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 20-11-17 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 27-11-17 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 04-12-17 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 11-12-17 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 18-12-17 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 25-12-17 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 01-01-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 08-01-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 15-01-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 22-01-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 29-01-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 05-02-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 12-02-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 19-02-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 26-02-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 05-03-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 12-03-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 19-03-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 26-03-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 02-04-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 09-04-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 16-04-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 23-04-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 30-04-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 07-05-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 14-05-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 21-05-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 28-05-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 04-06-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 11-06-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 18-06-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
ma 25-06-18 18:30 - 19:30 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
woensdag 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 30-08-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 06-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 13-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 20-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 27-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 04-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 11-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 18-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 25-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 01-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 08-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 15-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 22-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 29-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 06-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 13-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 20-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 27-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 03-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 10-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 17-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 24-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 31-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 07-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 14-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 21-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 28-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 07-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 14-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 21-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 28-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 04-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 11-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 18-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 25-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 02-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 09-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 16-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 23-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 30-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 06-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 13-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 20-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
wo 27-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2
woensdag 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 30-08-17 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 06-09-17 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 13-09-17 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 20-09-17 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 27-09-17 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 04-10-17 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 11-10-17 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 18-10-17 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 25-10-17 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 01-11-17 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 08-11-17 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 15-11-17 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 22-11-17 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 29-11-17 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 06-12-17 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 13-12-17 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 20-12-17 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 27-12-17 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 03-01-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 10-01-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 17-01-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 24-01-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 31-01-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 07-02-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 14-02-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 21-02-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 28-02-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 07-03-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 14-03-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 21-03-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 28-03-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 04-04-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 11-04-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 18-04-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 25-04-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 02-05-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 09-05-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 16-05-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 23-05-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 30-05-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 06-06-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 13-06-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 20-06-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2
wo 27-06-18 19:00 - 20:00 rugby Team training Dwingeloo JO13-2

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 04-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 04-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 11-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 11-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 18-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 18-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 25-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 25-09-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 02-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 02-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 09-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 09-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 16-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 16-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 23-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 23-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 30-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 30-10-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 06-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 06-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 13-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 13-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 20-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 20-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 27-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 27-11-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 04-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 04-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 11-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 11-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 18-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 18-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 25-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 25-12-17 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 01-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 01-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 08-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 08-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 15-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 15-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 22-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 22-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 29-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 29-01-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 05-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 05-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 12-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 12-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 19-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 19-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 26-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 26-02-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 05-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 05-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 12-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 12-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 19-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 19-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 26-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 26-03-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 02-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 02-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 09-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 09-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 16-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 16-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 23-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 23-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 30-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 30-04-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 07-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 07-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 14-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 14-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 21-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 21-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 28-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 28-05-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 04-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 04-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 11-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 11-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 18-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 18-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 25-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 25-06-18 18:15 - 18:45 Keepers training Dwingeloo JO13-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team

Berichten



Terug naar boven