Ondernemers Collectief Dwingeloo
0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Dwingeloo JO9-1


 

Staand: leider Andrea de Groot, Yonah van der Meiden, Sven Venema, Pieter Eggink, Roald de Vries, leider Niels de Vries

Zittend: Roy Moes, Sem Hoekstra, Okke Smits, Job Roos, Evi Barendsen

Op de foto ontbreekt trainer Peter Hoekstra
 

Teamleden

Spelers
Pieter Eggink        
Sem Hoekstra        
Yonah van der Meiden        
Roy Moes        
Job Roos        
Okke Smits        
Sven Venema        
Roald de Vries        
 
Overige teamleden
Andrea de Groot Jeugdleider
Niels de Vries Jeugdleider
Peter Hoekstra Jeugdtrainer
Wouter Wiechers Leeftijdcoördinator

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-06-2018 10:00 MSC/Amslod JO9-1 LEO (Loon) JO9-1 90688 0-0
C 02-06-2018 10:15 FC Assen JO9-1 Dwingeloo JO9-1 93136 0-0
C 26-05-2018 10:00 Staphorst JO9-1 ACV JO9-1 92965 0-0
C 19-05-2018 10:15 FC Assen JO9-1 LEO (Loon) JO9-1 91241 0-0
C 19-05-2018 10:00 Staphorst JO9-1 Dwingeloo JO9-1 93924 0-0
C 14-05-2018 18:30 MSC/Amslod JO9-1 ACV JO9-1 93348 0-0
C 12-05-2018 09:00 Dwingeloo JO9-1 FC Assen JO9-1 92114 0-0
C 12-05-2018 11:00 LEO (Loon) JO9-1 MSC/Amslod JO9-1 90721 0-0
C 12-05-2018 09:00 ACV JO9-1 Staphorst JO9-1 90533 0-0
C 28-04-2018 11:00 LEO (Loon) JO9-1 Dwingeloo JO9-1 91377 0-0
C 21-04-2018 09:00 Dwingeloo JO9-1 ACV JO9-1 90226 0-0
C 21-04-2018 09:00 MSC/Amslod JO9-1 FC Assen JO9-1 90354 0-0
C 21-04-2018 10:00 Staphorst JO9-1 LEO (Loon) JO9-1 92095 0-0
C 14-04-2018 11:00 LEO (Loon) JO9-1 ACV JO9-1 93041 0-0
C 14-04-2018 10:15 FC Assen JO9-1 Staphorst JO9-1 90193 0-0
C 14-04-2018 09:00 MSC/Amslod JO9-1 Dwingeloo JO9-1 93838 0-0
C 11-04-2018 18:30 MSC/Amslod JO9-1 Staphorst JO9-1 93404 0-0
C 07-04-2018 09:00 ACV JO9-1 FC Assen JO9-1 91830 0-0
C 07-04-2018 09:00 Dwingeloo JO9-1 LEO (Loon) JO9-1 93847 0-0
C 07-04-2018 10:00 Staphorst JO9-1 MSC/Amslod JO9-1 90273 0-0
C 31-03-2018 09:15 ACV JO9-1 LEO (Loon) JO9-1 91803 0-0
C 31-03-2018 09:00 Dwingeloo JO9-1 MSC/Amslod JO9-1 93708 0-0
C 24-03-2018 11:00 LEO (Loon) JO9-1 FC Assen JO9-1 93852 0-0
C 24-03-2018 09:00 ACV JO9-1 MSC/Amslod JO9-1 90116 0-0
C 24-03-2018 09:00 Dwingeloo JO9-1 Staphorst JO9-1 93941 0-0
C 10-03-2018 08:45 ACV JO9-1 Dwingeloo JO9-1 90486 0-0
C 10-03-2018 10:45 LEO (Loon) JO9-1 Staphorst JO9-1 92412 0-0
C 10-03-2018 10:15 FC Assen JO9-1 MSC/Amslod JO9-1 91154 0-0
C 17-02-2018 10:00 Staphorst JO9-1 FC Assen JO9-1 91462 0-0
C 10-02-2018 10:15 FC Assen JO9-1 ACV JO9-1 92675 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-12-2017 18:00 De Weide JO9-2 Hoogeveen JO9-2 33612 0-0
C 16-12-2017 09:00 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-1 Be Quick 1887 JO9-3 79740 0-0
C 09-12-2017 10:15 FC Assen JO9-2 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-1 79747 0-0
C 09-12-2017 09:00 HZVV JO9-2 Be Quick 1887 JO9-3 33506 0-0
C 02-12-2017 11:30 Hoogeveen JO9-2 Dwingeloo JO9-1 77556 0-0
C 02-12-2017 10:00 LTC JO9-1 LEO (Loon) JO9-1 29673 0-0
C 02-12-2017 08:30 Be Quick 1887 JO9-3 FC Assen JO9-2 31867 0-0
C 25-11-2017 10:45 LEO (Loon) JO9-1 HZVV JO9-2 30604 0-0
C 25-11-2017 10:00 De Weide JO9-2 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-1 79746 0-0
C 25-11-2017 09:00 Dwingeloo JO9-1 LTC JO9-1 77555 0-0
C 25-11-2017 08:30 Be Quick 1887 JO9-3 Hoogeveen JO9-2 30153 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 24-02-2018 10:15 vv Winsum JO9-1G GRC Groningen JO9-2 81984 15-0
B 03-02-2018 10:30 Dwingeloo JO9-1 Gorredijk JO9-1 81969 3-6
B 18-12-2017 18:30 VC Trynwalden JO9-1 LAC Frisia 1883 JO9-1 81983 4-10
B 16-12-2017 10:30 GRC Groningen JO9-1 Be Quick 1887 JO9-1 81976 5-6
B 16-12-2017 10:00 FC Klazienaveen JO9-1 Raptim JO9-1 81978 1-10
B 16-12-2017 10:00 De Weide JO9-1 SJO Dalen/DSC JO9-1 81979 7-8
B 16-12-2017 10:15 Lycurgus JO9-1 Hoogezand JO9-1 81970 10-1
B 16-12-2017 10:30 Balk JO9-1 V.V. Heerenveen JO9-1 81972 1-6
B 16-12-2017 09:00 SC Emmeloord JO9-1 d' Olde Veste'54 JO9-1 81981 5-3
B 16-12-2017 10:00 Staphorst JO9-1 HZVV JO9-1 81982 3-8
B 16-12-2017 09:00 LAC Frisia 1883 JO9-4 SC Bolsward JO9-2 81980 1-4
B 16-12-2017 09:00 SC Bolsward JO9-1 ONS Sneek JO9-1 81977 4-8
B 16-12-2017 09:00 Roden JO9-1 Marum JO9-1 81968 2-6
B 16-12-2017 10:45 SJO Feanstars JO9-1 FVC JO9-1 81966 1-2
B 16-12-2017 08:45 NEC Delfzijl JO9-1 HFC '15 JO9-1 81975 5-2
B 16-12-2017 08:45 St.Annaparochie JO9-1 Harkemase Boys JO9-1 81973 9-10
B 16-12-2017 11:00 Meppel FC JO9-2G Urk JO9-1 81967 2-5
B 16-12-2017 13:00 LEO (Loon) JO9-1 FC Assen JO9-1 81974 2-7
B 09-12-2017 10:15 Lycurgus JO9-2G Beilen JO9-1 81971 7-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ACV JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dwingeloo JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Assen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 LEO (Loon) JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 MSC/Amslod JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Staphorst JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HZVV JO9-2 3 2 1 0 7 20 15 5 0
2 LEO (Loon) JO9-1 2 2 0 0 6 19 7 12 0
3 Dwingeloo JO9-1 3 2 0 1 6 27 16 11 0
4 Assen FC JO9-2 3 2 0 1 6 18 8 10 0
5 ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-1 1 1 0 0 3 12 6 6 0
6 LTC JO9-1 3 1 0 2 3 13 22 -9 0
7 Weide De JO9-2 3 0 1 2 1 19 32 -13 0
8 Be Quick 1887 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Hoogeveen JO9-2 2 0 0 2 0 7 9 -2 0
10 SJO J.V. Oostenburg JO9-2 2 0 0 2 0 2 22 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Winsum JO9-1G 1 1 0 0 3 15 0 15 0
2 Lycurgus JO9-1 1 1 0 0 3 10 1 9 0
3 Raptim JO9-1 1 1 0 0 3 10 1 9 0
4 LAC Frisia 1883 JO9-1 1 1 0 0 3 10 4 6 0
5 HZVV JO9-1 1 1 0 0 3 8 3 5 0
6 FC Assen JO9-1 1 1 0 0 3 7 2 5 0
7 Lycurgus JO9-2G 1 1 0 0 3 7 2 5 0
8 V.V. Heerenveen JO9-1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
9 ONS Sneek JO9-1 1 1 0 0 3 8 4 4 0
10 Marum JO9-1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
11 Gorredijk JO9-1 1 1 0 0 3 6 3 3 0
12 NEC Delfzijl JO9-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
13 Urk JO9-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
14 SC Bolsward JO9-2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
15 SC Emmeloord JO9-1 1 1 0 0 3 5 3 2 0
16 Harkemase Boys JO9-1 1 1 0 0 3 10 9 1 0
17 SJO Dalen/DSC JO9-1 1 1 0 0 3 8 7 1 0
18 Be Quick 1887 JO9-1 1 1 0 0 3 6 5 1 0
19 FVC JO9-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
20 St.Annaparochie JO9-1 1 0 0 1 0 9 10 -1 0
21 De Weide JO9-1 1 0 0 1 0 7 8 -1 0
22 GRC Groningen JO9-1 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
23 SJO Feanstars JO9-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
24 d' Olde Veste'54 JO9-1 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
25 Dwingeloo JO9-1 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
26 HFC '15 JO9-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
27 Meppel FC JO9-2G 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
28 LAC Frisia 1883 JO9-4 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
29 SC Bolsward JO9-1 1 0 0 1 0 4 8 -4 0
30 Roden JO9-1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
31 Staphorst JO9-1 1 0 0 1 0 3 8 -5 0
32 Beilen JO9-1 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
33 LEO (Loon) JO9-1 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
34 Balk JO9-1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
35 VC Trynwalden JO9-1 1 0 0 1 0 4 10 -6 0
36 Hoogezand JO9-1 1 0 0 1 0 1 10 -9 0
37 FC Klazienaveen JO9-1 1 0 0 1 0 1 10 -9 0
38 GRC Groningen JO9-2 1 0 0 1 0 0 15 -15 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 30-08-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 06-09-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 13-09-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 20-09-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 27-09-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 04-10-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 11-10-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 18-10-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 25-10-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 01-11-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 08-11-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 15-11-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 22-11-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 29-11-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 06-12-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 13-12-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 20-12-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 27-12-17 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 03-01-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 10-01-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 17-01-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 24-01-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 31-01-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 07-02-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 14-02-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 21-02-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 28-02-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 07-03-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 14-03-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 21-03-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 28-03-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 04-04-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 11-04-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 18-04-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 25-04-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 02-05-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 09-05-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 16-05-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 23-05-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 30-05-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 06-06-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 13-06-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 20-06-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1
wo 27-06-18 18:00 - 19:00 veld 2 Team training Dwingeloo JO9-1

Berichten



Terug naar boven