Staand: leider Han Brommer, Allard Wiechers, Leo van Zijl, Charles Amkreutz, Aart Grit, Etienne Vernooij, Jeffrey Dekker, Maurice Vernooij, Henry Schipper, Björn Scholten
Zittend: Wouter Wiechers, Henk Zantinge, Roelof Visscher, Peter Spijkers, Wesley Strijker, Robben de Kruijf, Jan Dekker, leider Martijn Schöller, Dennis Benak, Hessel Zoer
Op de foto ontbreken Dennis Fledderus, Erwin Zoer, Edwin van Sleen en Jan Broekman
Teamleden
Spelers |
|
|
Robben de Kruijf |
|
Keeper |
|
|
|
Henk Zantinge |
|
Keeper |
|
|
|
Charles Amkreutz |
|
|
|
|
|
Jan Broekman |
|
|
|
|
|
Jeffrey Dekker |
|
|
|
|
|
Jan Dekker |
|
|
|
|
|
Björn Scholten |
|
|
|
|
|
Edwin van Sleen |
|
|
|
|
|
Peter Spijkers |
|
|
|
|
|
Wesley Strijker |
|
|
|
|
|
Maurice Vernooij |
|
|
|
|
|
Allard Wiechers |
|
|
|
|
|
Wouter Wiechers |
|
|
|
|
|
Leo van Zijl |
|
|
|
|
|
Erwin Zoer |
|
|
|
|
|
Hessel Zoer |
|
|
|
|
|
|
Overige teamleden |
Martijn Schöller |
|
Leider |
|
|
|
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
B |
16-09-2018 10:00 |
Ruinerwold 3 |
Ruinen 4 | |
9001
|
1-1 |
|
B |
16-09-2018 10:30 |
Havelte 2 |
Dwingeloo 4 | |
8864
|
1-2 |
|
B |
11-09-2018 19:30 |
Havelte 2 |
Ruinerwold 3 | |
8865
|
5-3 |
|
B |
09-09-2018 10:00 |
Dwingeloo 4 |
Ruinen 4 | |
9000
|
8-4 |
|
B |
06-09-2018 19:30 |
Ruinen 4 |
Havelte 2 | |
8999
|
0-7 |
|
B |
02-09-2018 10:00 |
Ruinerwold 3 |
Dwingeloo 4 | |
8860
|
8-0 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
02-06-2019 10:00 |
v.v. Diever-Wapse 2 |
IJhorst 3 | |
66379
|
3-1 |
|
C |
26-05-2019 14:00 |
Ruinen 5 |
Dwingeloo 4 | |
64606
|
3-0 |
|
C |
26-05-2019 10:00 |
Ruinerwold 4 |
v.v. Diever-Wapse 2 | |
65558
|
0-4 |
|
C |
26-05-2019 10:00 |
BEW 3 |
IJhorst 3 | |
66897
|
2-5 |
|
C |
26-05-2019 10:00 |
Wijster 3 |
Uffelte 2 | |
66918
|
5-9 |
|
C |
26-05-2019 10:00 |
DVSV 2 |
Pesse 3 | |
68162
|
4-5 |
|
C |
26-05-2019 10:30 |
Wacker 4 |
MSC/Amslod 3 | |
68543
|
0-2 |
|
C |
23-05-2019 20:00 |
Ruinen 5 |
Uffelte 2 | |
65214
|
4-1 |
|
C |
22-05-2019 19:30 |
IJhorst 3 |
Wacker 4 | |
64816
|
5-0 |
|
C |
19-05-2019 10:30 |
IJhorst 3 |
DVSV 2 | |
69003
|
6-2 |
|
C |
19-05-2019 10:00 |
v.v. Diever-Wapse 2 |
Ruinen 5 | |
67400
|
3-0 |
|
C |
19-05-2019 10:00 |
Uffelte 2 |
BEW 3 | |
65595
|
1-0 |
|
C |
19-05-2019 10:00 |
MSC/Amslod 3 |
Wijster 3 | |
69390
|
2-1 |
|
C |
19-05-2019 11:30 |
Pesse 3 |
Wacker 4 | |
65823
|
3-1 |
|
C |
19-05-2019 10:00 |
Dwingeloo 4 |
Ruinerwold 4 | |
67953
|
5-2 |
|
C |
16-05-2019 20:00 |
Dwingeloo 4 |
MSC/Amslod 3 | |
65068
|
5-4 |
|
C |
12-05-2019 10:00 |
v.v. Diever-Wapse 2 |
Pesse 3 | |
67540
|
2-1 |
|
C |
12-05-2019 10:00 |
DVSV 2 |
Wijster 3 | |
68995
|
4-3 |
|
C |
12-05-2019 10:00 |
Ruinerwold 4 |
IJhorst 3 | |
69236
|
1-4 |
|
C |
12-05-2019 10:30 |
Wacker 4 |
Dwingeloo 4 | |
65239
|
0-1 |
|
C |
12-05-2019 10:00 |
BEW 3 |
MSC/Amslod 3 | |
65807
|
2-5 |
|
C |
09-05-2019 19:00 |
Pesse 3 |
Wijster 3 | |
64616
|
1-0 |
|
C |
09-05-2019 20:00 |
Ruinerwold 4 |
Ruinen 5 | |
67825
|
0-5 |
|
C |
05-05-2019 11:30 |
Pesse 3 |
Ruinerwold 4 | |
68952
|
4-4 |
|
C |
05-05-2019 10:00 |
Wijster 3 |
BEW 3 | |
69025
|
6-1 |
|
C |
05-05-2019 10:00 |
Dwingeloo 4 |
v.v. Diever-Wapse 2 | |
67527
|
1-1 |
|
C |
05-05-2019 10:00 |
MSC/Amslod 3 |
Ruinen 5 | |
68683
|
4-2 |
|
C |
05-05-2019 10:00 |
Uffelte 2 |
DVSV 2 | |
65222
|
3-0 |
|
C |
02-05-2019 19:00 |
Wijster 3 |
Ruinerwold 4 | |
68809
|
1-0 |
|
C |
28-04-2019 10:00 |
Ruinerwold 4 |
Wacker 4 | |
68822
|
1-3 |
|
C |
28-04-2019 11:00 |
IJhorst 3 |
Wijster 3 | |
67641
|
4-1 |
|
C |
28-04-2019 14:00 |
Ruinen 5 |
BEW 3 | |
69315
|
3-0 |
|
C |
28-04-2019 10:00 |
DVSV 2 |
v.v. Diever-Wapse 2 | |
65714
|
0-9 |
|
C |
28-04-2019 10:00 |
Dwingeloo 4 |
Uffelte 2 | |
66108
|
6-1 |
|
C |
21-04-2019 14:00 |
Ruinen 5 |
Pesse 3 | |
64255
|
2-3 |
|
C |
21-04-2019 10:30 |
IJhorst 3 |
Dwingeloo 4 | |
66194
|
4-3 |
|
C |
19-04-2019 19:30 |
Wijster 3 |
Wacker 4 | |
66346
|
5-0 |
|
C |
14-04-2019 10:30 |
Wacker 4 |
Wijster 3 | |
67656
|
5-4 |
|
C |
14-04-2019 10:30 |
Ruinerwold 4 |
MSC/Amslod 3 | |
67224
|
0-3 |
|
C |
14-04-2019 10:00 |
DVSV 2 |
BEW 3 | |
65300
|
1-1 |
|
C |
07-04-2019 11:00 |
IJhorst 3 |
Ruinen 5 | |
64521
|
11-1 |
|
C |
07-04-2019 10:00 |
Wijster 3 |
v.v. Diever-Wapse 2 | |
67863
|
0-12 |
|
C |
07-04-2019 10:00 |
MSC/Amslod 3 |
DVSV 2 | |
64688
|
9-1 |
|
C |
07-04-2019 11:30 |
Pesse 3 |
Dwingeloo 4 | |
68168
|
2-0 |
|
C |
07-04-2019 10:00 |
Uffelte 2 |
Ruinerwold 4 | |
67576
|
4-2 |
|
C |
07-04-2019 10:00 |
BEW 3 |
Wacker 4 | |
67377
|
2-0 |
|
C |
31-03-2019 14:00 |
Ruinen 5 |
v.v. Diever-Wapse 2 | |
69227
|
0-3 |
|
C |
31-03-2019 11:30 |
Pesse 3 |
MSC/Amslod 3 | |
68360
|
3-2 |
|
C |
24-03-2019 10:00 |
Ruinerwold 4 |
BEW 3 | |
68116
|
3-2 |
|
C |
24-03-2019 10:30 |
Wacker 4 |
Uffelte 2 | |
66201
|
1-5 |
|
C |
24-03-2019 10:00 |
v.v. Diever-Wapse 2 |
MSC/Amslod 3 | |
65519
|
3-1 |
|
C |
24-03-2019 14:00 |
Ruinen 5 |
DVSV 2 | |
66350
|
6-0 |
|
C |
24-03-2019 10:00 |
Dwingeloo 4 |
Wijster 3 | |
68206
|
2-1 |
|
C |
24-03-2019 11:30 |
Pesse 3 |
IJhorst 3 | |
65581
|
1-6 |
|
C |
17-03-2019 14:00 |
Ruinen 5 |
Wacker 4 | |
64887
|
4-3 |
|
C |
17-03-2019 10:00 |
MSC/Amslod 3 |
Uffelte 2 | |
64308
|
1-2 |
|
C |
17-03-2019 10:00 |
BEW 3 |
Pesse 3 | |
66061
|
0-5 |
|
C |
10-03-2019 10:00 |
Uffelte 2 |
IJhorst 3 | |
66827
|
2-4 |
|
C |
10-03-2019 10:00 |
v.v. Diever-Wapse 2 |
BEW 3 | |
66328
|
3-0 |
|
C |
10-03-2019 10:30 |
Wacker 4 |
DVSV 2 | |
67229
|
3-2 |
|
C |
03-03-2019 10:00 |
Dwingeloo 4 |
DVSV 2 | |
64549
|
3-1 |
|
C |
03-03-2019 12:15 |
Ruinen 5 |
Wijster 3 | |
77434
|
2-13 |
|
C |
03-03-2019 11:30 |
Pesse 3 |
v.v. Diever-Wapse 2 | |
66867
|
1-4 |
|
C |
03-03-2019 10:00 |
MSC/Amslod 3 |
Wacker 4 | |
68885
|
7-0 |
|
C |
24-02-2019 11:00 |
IJhorst 3 |
v.v. Diever-Wapse 2 | |
67817
|
1-2 |
|
C |
24-02-2019 11:30 |
Pesse 3 |
Ruinen 5 | |
66577
|
8-0 |
|
C |
24-02-2019 10:00 |
Wijster 3 |
MSC/Amslod 3 | |
66437
|
1-3 |
|
C |
24-02-2019 10:00 |
Dwingeloo 4 |
Wacker 4 | |
66685
|
4-2 |
|
C |
17-02-2019 10:00 |
Uffelte 2 |
Pesse 3 | |
66401
|
4-3 |
|
C |
17-02-2019 10:00 |
MSC/Amslod 3 |
IJhorst 3 | |
68726
|
8-4 |
|
C |
17-02-2019 10:30 |
Wacker 4 |
v.v. Diever-Wapse 2 | |
65886
|
1-5 |
|
C |
17-02-2019 10:00 |
Wijster 3 |
Ruinen 5 | |
66016
|
7-2 |
|
C |
17-02-2019 10:00 |
DVSV 2 |
Ruinerwold 4 | |
66283
|
6-0 |
|
C |
17-02-2019 10:00 |
BEW 3 |
Dwingeloo 4 | |
67552
|
1-0 |
|
C |
10-02-2019 10:00 |
v.v. Diever-Wapse 2 |
Uffelte 2 | |
64263
|
9-2 |
|
C |
03-02-2019 11:30 |
Pesse 3 |
BEW 3 | |
68660
|
6-1 |
|
C |
09-12-2018 10:00 |
BEW 3 |
DVSV 2 | |
66251
|
1-1 |
|
C |
09-12-2018 10:00 |
MSC/Amslod 3 |
Ruinerwold 4 | |
69070
|
6-0 |
|
C |
09-12-2018 10:00 |
Uffelte 2 |
Dwingeloo 4 | |
69225
|
5-0 |
|
C |
02-12-2018 10:00 |
Dwingeloo 4 |
Pesse 3 | |
65862
|
0-2 |
|
C |
02-12-2018 10:00 |
DVSV 2 |
MSC/Amslod 3 | |
65070
|
4-5 |
|
C |
02-12-2018 10:00 |
Ruinerwold 4 |
Uffelte 2 | |
68274
|
2-7 |
|
C |
02-12-2018 10:30 |
Wacker 4 |
BEW 3 | |
64976
|
5-6 |
|
C |
02-12-2018 14:00 |
Ruinen 5 |
IJhorst 3 | |
69149
|
2-4 |
|
C |
02-12-2018 10:00 |
v.v. Diever-Wapse 2 |
Wijster 3 | |
68950
|
6-1 |
|
C |
25-11-2018 10:00 |
BEW 3 |
Ruinerwold 4 | |
65752
|
0-1 |
|
C |
25-11-2018 10:00 |
DVSV 2 |
Ruinen 5 | |
69046
|
7-3 |
|
C |
25-11-2018 10:00 |
Uffelte 2 |
Wacker 4 | |
67069
|
0-4 |
|
C |
25-11-2018 10:00 |
MSC/Amslod 3 |
v.v. Diever-Wapse 2 | |
66772
|
1-1 |
|
C |
25-11-2018 10:00 |
Wijster 3 |
Dwingeloo 4 | |
66531
|
4-2 |
|
C |
25-11-2018 11:00 |
IJhorst 3 |
Pesse 3 | |
64344
|
2-1 |
|
C |
18-11-2018 10:00 |
Ruinerwold 4 |
Wijster 3 | |
66260
|
1-7 |
|
C |
18-11-2018 10:00 |
v.v. Diever-Wapse 2 |
DVSV 2 | |
67850
|
7-0 |
|
C |
18-11-2018 10:00 |
Uffelte 2 |
MSC/Amslod 3 | |
68815
|
6-4 |
|
C |
18-11-2018 10:00 |
Dwingeloo 4 |
IJhorst 3 | |
69118
|
3-7 |
|
C |
18-11-2018 10:30 |
Wacker 4 |
Ruinen 5 | |
65141
|
0-6 |
|
C |
11-11-2018 10:00 |
Wijster 3 |
Pesse 3 | |
64395
|
0-1 |
|
C |
11-11-2018 10:00 |
MSC/Amslod 3 |
Dwingeloo 4 | |
65261
|
4-1 |
|
C |
11-11-2018 11:00 |
IJhorst 3 |
Uffelte 2 | |
67757
|
6-4 |
|
C |
11-11-2018 14:00 |
Ruinen 5 |
Ruinerwold 4 | |
64904
|
5-2 |
|
C |
11-11-2018 10:00 |
BEW 3 |
v.v. Diever-Wapse 2 | |
66767
|
0-7 |
|
C |
11-11-2018 10:00 |
DVSV 2 |
Wacker 4 | |
66399
|
1-1 |
|
C |
07-11-2018 19:30 |
Wacker 4 |
IJhorst 3 | |
64560
|
1-2 |
|
C |
04-11-2018 10:00 |
MSC/Amslod 3 |
BEW 3 | |
65665
|
9-0 |
|
C |
04-11-2018 10:00 |
Wijster 3 |
DVSV 2 | |
65550
|
3-1 |
|
C |
04-11-2018 10:00 |
Uffelte 2 |
Ruinen 5 | |
68624
|
3-6 |
|
C |
04-11-2018 10:30 |
IJhorst 3 |
Ruinerwold 4 | |
67703
|
12-3 |
|
C |
28-10-2018 10:00 |
Ruinerwold 4 |
Pesse 3 | |
65011
|
0-2 |
|
C |
28-10-2018 10:00 |
BEW 3 |
Wijster 3 | |
65153
|
6-4 |
|
C |
28-10-2018 10:00 |
v.v. Diever-Wapse 2 |
Dwingeloo 4 | |
67209
|
2-1 |
|
C |
28-10-2018 10:00 |
DVSV 2 |
Uffelte 2 | |
69408
|
4-8 |
|
C |
28-10-2018 14:00 |
Ruinen 5 |
MSC/Amslod 3 | |
69234
|
2-8 |
|
C |
21-10-2018 14:00 |
Ruinen 5 |
Wijster 3 | |
65699
|
0-0 |
|
C |
14-10-2018 10:00 |
v.v. Diever-Wapse 2 |
Ruinerwold 4 | |
65132
|
9-2 |
|
C |
14-10-2018 10:00 |
Dwingeloo 4 |
Ruinen 5 | |
64762
|
1-4 |
|
C |
14-10-2018 10:00 |
Uffelte 2 |
Wijster 3 | |
65953
|
3-5 |
|
C |
14-10-2018 11:00 |
IJhorst 3 |
BEW 3 | |
64561
|
6-1 |
|
C |
14-10-2018 11:30 |
Pesse 3 |
DVSV 2 | |
65179
|
8-0 |
|
C |
07-10-2018 10:30 |
Wacker 4 |
Pesse 3 | |
68971
|
0-3 |
|
C |
07-10-2018 10:00 |
BEW 3 |
Uffelte 2 | |
67799
|
0-2 |
|
C |
07-10-2018 10:00 |
Ruinerwold 4 |
Dwingeloo 4 | |
68731
|
3-2 |
|
C |
07-10-2018 10:00 |
DVSV 2 |
IJhorst 3 | |
69078
|
3-7 |
|
C |
30-09-2018 10:00 |
Ruinerwold 4 |
DVSV 2 | |
65723
|
2-1 |
|
C |
30-09-2018 10:00 |
Dwingeloo 4 |
BEW 3 | |
67999
|
1-2 |
|
C |
30-09-2018 11:00 |
IJhorst 3 |
MSC/Amslod 3 | |
64730
|
3-5 |
|
C |
30-09-2018 11:30 |
Pesse 3 |
Uffelte 2 | |
64972
|
7-2 |
|
C |
30-09-2018 10:00 |
v.v. Diever-Wapse 2 |
Wacker 4 | |
68645
|
5-0 |
|
C |
23-09-2018 10:00 |
BEW 3 |
Ruinen 5 | |
67095
|
1-3 |
|
C |
23-09-2018 10:30 |
Wacker 4 |
Ruinerwold 4 | |
67349
|
1-3 |
|
C |
23-09-2018 10:00 |
Wijster 3 |
IJhorst 3 | |
65518
|
1-4 |
|
C |
23-09-2018 10:00 |
Uffelte 2 |
v.v. Diever-Wapse 2 | |
65389
|
0-5 |
|
C |
23-09-2018 10:00 |
MSC/Amslod 3 |
Pesse 3 | |
67154
|
1-0 |
|
C |
23-09-2018 10:00 |
DVSV 2 |
Dwingeloo 4 | |
65896
|
2-2 |
|
Standen
1 |
Dedemsvaart 7 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
Dwingeloo 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
EMMS 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
MSC/Amslod 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
5 |
Old Forward 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6 |
Ruinen 5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
7 |
Ruinen 6 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
8 |
Ruinerwold 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9 |
SC Balkbrug 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
10 |
SV Zwolle 5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
11 |
Steenwijker Boys 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
12 |
Steenwijkerwold 5 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
13 |
USV 3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
14 |
VENO 4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Training
|
dag |
tijd |
veld |
kleedkamer |
type |
periode |
status |
|
donderdag |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
|
Trainingsdagen
dag |
tijd |
veld |
kleedkamer |
type |
periode |
status |
do 30-08-18 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 06-09-18 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 13-09-18 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 20-09-18 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 27-09-18 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 04-10-18 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 11-10-18 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 18-10-18 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 25-10-18 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 01-11-18 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 08-11-18 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 15-11-18 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 22-11-18 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 29-11-18 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 06-12-18 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 13-12-18 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 20-12-18 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 27-12-18 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 03-01-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 10-01-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 17-01-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 24-01-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 31-01-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 07-02-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 14-02-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 21-02-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 28-02-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 07-03-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 14-03-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 21-03-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 28-03-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 04-04-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 11-04-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 18-04-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 25-04-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 02-05-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 09-05-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 16-05-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 23-05-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 30-05-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 06-06-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 13-06-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 20-06-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
do 27-06-19 |
20:00 - 21:30 |
veld 3 |
kl.k. 3 |
Team training |
|
Gaat door |
|
Berichten
Weet je zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?