Ondernemers Collectief Dwingeloo
216 Vrouwen Zaterdag

Dwingeloo VR1

Staand: Monique Oosterkamp, Bonique Joling, Mirjam Rozeboom, Sanne Schoenmaker, Arianne Wemmenhove, Daphne Poelstra, Mariëlle Moes, Jeanne Wiltinge, trainer/coach Jan Schipper

Zittend: Emma Boer, Annemarie Kruithof, Jolijn Kuiper, Marlou Otten, Miranda Dekker, Hanneke Boer

Op de foto ontbreken Gabi Dolsma, Marjon Hennink, Anouk Moes en Anniek Wemmenhove
 

Teamleden

Spelers
Annemarie Kruithof Keeper      
Hanneke Boer        
Emma Boer        
Miranda Dekker        
Gabi Dolsma        
Marjon Hennink        
Bonique Joling        
Jolijn Kuiper        
Mariëlle Moes        
Anouk Moes        
Monique Oosterkamp        
Marlou Otten        
Daphne Poelstra        
Mirjam Rozeboom        
Sanne Schoenmaker        
Anniek Wemmenhove        
Arianne Wemmenhove        
Jeanne Wiltinge        
 
Overige teamleden
Jan Schipper Trainer/Coach

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 01-06-2019 13:00 Ruinen VR1 Hoogeveen VR1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 25-05-2019 14:30 Dwingeloo VR1 ST Ens/Flevoboys VR1 R. (Roelof) Mooy 55352 7 - 3
C 18-05-2019 14:30 DESZ VR1 Dwingeloo VR1 J.W. (Johan) Bruintjes 43219 0 - 4
C 11-05-2019 14:30 Dwingeloo VR1 Hoogeveen VR1 K.R.H. (Kleis) Lageveen 29414 8 - 2
C 04-05-2019 14:00 Oosterstreek VR1 Dwingeloo VR1 R (Richard) van der Zande 34968 1 - 2
C 01-05-2019 19:00 Tonego VR1 Dwingeloo VR1 B. (Bert) Geerts 51486 1 - 1
C 13-04-2019 14:30 Dwingeloo VR1 Tonego VR1 P. (Paul) Hogerheijde 45217 1 - 3
C 06-04-2019 vervallen ST Tollebeek/Nagele VR1 Dwingeloo VR1 58401
C 30-03-2019 14:30 Dwingeloo VR1 Ruinen VR1 R. (Roelof) Meekhof 37250 6 - 0
C 23-03-2019 14:30 Dwingeloo VR1 Vitesse'63 VR2 H. (Harrie) Wolters 49544 2 - 3
C 20-03-2019 20:15 SJO JVZ VR1 Dwingeloo VR1 R. (Ronald) Tinholt 31689 9 - 0
C 16-02-2019 14:30 ST VHK/SVBS'77 VR1 Dwingeloo VR1 Afgeschermd 44567 3 - 1
C 09-02-2019 14:30 Dwingeloo VR1 HZVV VR2 B. (Bé) Meinen 26233 3 - 0
C 01-12-2018 vervallen Dwingeloo VR1 ST Tollebeek/Nagele VR1 26768
C 24-11-2018 vervallen Vitesse'63 VR2 Dwingeloo VR1 30051
C 21-11-2018 19:30 Dwingeloo VR1 SJO JVZ VR1 K.R.H. (Kleis) Lageveen 50738 0 - 4
C 15-11-2018 19:30 Ruinen VR1 Dwingeloo VR1 R. (Roelof) Meekhof 45630 0 - 2
C 03-11-2018 14:30 Hoogeveen VR1 Dwingeloo VR1 I (Ike) Santing-Katerberg 47747 2 - 1
C 31-10-2018 19:30 Dwingeloo VR1 Oosterstreek VR1 K.R.H. (Kleis) Lageveen 47741 2 - 2
C 13-10-2018 14:30 ST Ens/Flevoboys VR1 Dwingeloo VR1 J.A. (Joop) Buijnink 27344 2 - 6
C 06-10-2018 14:30 Dwingeloo VR1 DESZ VR1 K.R.H. (Kleis) Lageveen 30433 1 - 1
C 29-09-2018 14:30 Dwingeloo VR1 ST VHK/SVBS'77 VR1 G.J. (Geert Jan) vanTongeren 57085 1 - 1
C 26-09-2018 19:30 HZVV VR2 Dwingeloo VR1 B. (Bé) Meinen 55316 1 - 3
B 19-09-2018 19:30 BSVV VR1 Dwingeloo VR1 P. (Paul) Hogerheijde 7562 0 - 5
B 15-09-2018 14:00 Oosterstreek VR1 Dwingeloo VR1 R (Richard) van derZande 7564 1 - 0
B 05-09-2018 19:30 Dwingeloo VR1 ST Old Forward/BEW VR1 Afgeschermd 7559 5 - 0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-09-2018 19:30 BSVV VR1 Dwingeloo VR1 7562 0-5
B 15-09-2018 14:00 ST Old Forward/BEW VR1 BSVV VR1 7561 3-0
B 15-09-2018 14:00 Oosterstreek VR1 Dwingeloo VR1 7564 1-0
B 12-09-2018 19:00 ST Old Forward/BEW VR1 Oosterstreek VR1 7560 2-7
B 05-09-2018 19:30 Dwingeloo VR1 ST Old Forward/BEW VR1 7559 5-0
B 01-09-2018 14:00 Oosterstreek VR1 BSVV VR1 7563 4-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 25-05-2019 12:30 Vitesse'63 VR2 Tonego VR1 45835 1-1
C 25-05-2019 14:30 ST VHK/SVBS'77 VR1 Hoogeveen VR1 32463 0-0
C 25-05-2019 14:30 SJO JVZ VR1 DESZ VR1 32319 12-0
C 25-05-2019 14:30 Dwingeloo VR1 ST Ens/Flevoboys VR1 55352 7-3
C 25-05-2019 14:00 Ruinen VR1 Oosterstreek VR1 31331 1-3
C 22-05-2019 19:45 Oosterstreek VR1 SJO JVZ VR1 120381 2-1
C 22-05-2019 19:30 ST Ens/Flevoboys VR1 DESZ VR1 40945 2-0
C 22-05-2019 19:30 Vitesse'63 VR2 HZVV VR2 53328 4-2
C 18-05-2019 14:30 ST Ens/Flevoboys VR1 SJO JVZ VR1 44980 0-3
C 18-05-2019 14:30 DESZ VR1 Dwingeloo VR1 43219 0-4
C 18-05-2019 14:00 Oosterstreek VR1 ST VHK/SVBS'77 VR1 35906 0-0
C 18-05-2019 14:30 Hoogeveen VR1 HZVV VR2 34114 1-1
C 18-05-2019 15:00 Tonego VR1 Ruinen VR1 57302 6-0
C 16-05-2019 19:30 Tonego VR1 Oosterstreek VR1 35024 1-0
C 11-05-2019 12:30 HZVV VR2 Oosterstreek VR1 26106 0-6
C 11-05-2019 12:30 Vitesse'63 VR2 ST VHK/SVBS'77 VR1 35108 0-0
C 11-05-2019 14:00 Ruinen VR1 ST Ens/Flevoboys VR1 36278 0-4
C 11-05-2019 14:30 Dwingeloo VR1 Hoogeveen VR1 29414 8-2
C 11-05-2019 14:30 DESZ VR1 Tonego VR1 45961 0-7
C 04-05-2019 14:30 Hoogeveen VR1 Vitesse'63 VR2 26538 1-3
C 04-05-2019 15:00 Tonego VR1 SJO JVZ VR1 25711 1-1
C 04-05-2019 14:00 Oosterstreek VR1 Dwingeloo VR1 34968 1-2
C 04-05-2019 14:30 ST VHK/SVBS'77 VR1 HZVV VR2 39663 0-0
C 01-05-2019 19:00 Tonego VR1 Dwingeloo VR1 51486 1-1
C 26-04-2019 19:30 Oosterstreek VR1 Hoogeveen VR1 50619 5-0
C 24-04-2019 19:30 Oosterstreek VR1 SJO JVZ VR1 53686 1-1
C 24-04-2019 18:45 Tonego VR1 ST VHK/SVBS'77 VR1 55495 3-0
C 17-04-2019 20:00 Ruinen VR1 ST VHK/SVBS'77 VR1 46565 0-3
C 17-04-2019 20:00 SJO JVZ VR1 HZVV VR2 32323 11-0
C 13-04-2019 14:30 SJO JVZ VR1 Oosterstreek VR1 51970 4-0
C 13-04-2019 14:30 Dwingeloo VR1 Tonego VR1 45217 1-3
C 13-04-2019 14:45 ST Ens/Flevoboys VR1 Hoogeveen VR1 25225 5-0
C 06-04-2019 14:00 Oosterstreek VR1 Vitesse'63 VR2 37894 4-1
C 06-04-2019 12:30 HZVV VR2 Ruinen VR1 57029 4-1
C 06-04-2019 14:30 ST VHK/SVBS'77 VR1 DESZ VR1 39367 4-1
C 06-04-2019 15:00 Tonego VR1 ST Ens/Flevoboys VR1 42404 5-1
C 06-04-2019 14:30 Hoogeveen VR1 SJO JVZ VR1 33793 0-3
C 30-03-2019 14:30 ST VHK/SVBS'77 VR1 Oosterstreek VR1 51399 2-3
C 30-03-2019 12:30 HZVV VR2 ST Ens/Flevoboys VR1 49263 1-6
C 30-03-2019 15:00 Tonego VR1 Hoogeveen VR1 36731 8-0
C 30-03-2019 14:30 Dwingeloo VR1 Ruinen VR1 37250 6-0
C 23-03-2019 14:00 DESZ VR1 Oosterstreek VR1 27073 0-6
C 23-03-2019 14:30 Dwingeloo VR1 Vitesse'63 VR2 49544 2-3
C 23-03-2019 14:30 ST Ens/Flevoboys VR1 ST VHK/SVBS'77 VR1 29539 3-3
C 20-03-2019 20:15 SJO JVZ VR1 Dwingeloo VR1 31689 9-0
C 16-03-2019 12:30 HZVV VR2 Tonego VR1 38269 1-10
C 16-03-2019 12:30 Vitesse'63 VR2 DESZ VR1 51931 3-1
C 16-03-2019 15:15 ST VHK/SVBS'77 VR1 SJO JVZ VR1 40904 1-5
C 09-03-2019 14:30 DESZ VR1 HZVV VR2 33557 4-1
C 09-03-2019 14:45 ST Ens/Flevoboys VR1 Oosterstreek VR1 25476 4-1
C 09-03-2019 14:00 Ruinen VR1 Vitesse'63 VR2 48875 5-1
C 02-03-2019 12:30 HZVV VR2 DESZ VR1 83018 1-0
C 02-03-2019 14:30 SJO JVZ VR1 Tonego VR1 33986 0-2
C 02-03-2019 14:45 ST Ens/Flevoboys VR1 Vitesse'63 VR2 59644 2-0
C 16-02-2019 14:30 Hoogeveen VR1 Tonego VR1 43378 0-2
C 16-02-2019 14:30 ST VHK/SVBS'77 VR1 Dwingeloo VR1 44567 3-1
C 16-02-2019 14:00 Ruinen VR1 DESZ VR1 41422 2-1
C 16-02-2019 12:30 Vitesse'63 VR2 SJO JVZ VR1 38985 1-8
C 09-02-2019 14:30 DESZ VR1 Hoogeveen VR1 40618 0-1
C 09-02-2019 14:30 SJO JVZ VR1 Ruinen VR1 42842 6-0
C 09-02-2019 14:30 Dwingeloo VR1 HZVV VR2 26233 3-0
C 19-01-2019 14:30 Hoogeveen VR1 Oosterstreek VR1 59441 0-6
C 15-12-2018 12:30 HZVV VR2 ST VHK/SVBS'77 VR1 39676 0-8
C 08-12-2018 14:30 ST VHK/SVBS'77 VR1 Ruinen VR1 58725 6-0
C 08-12-2018 14:30 Hoogeveen VR1 ST Ens/Flevoboys VR1 30235 1-1
C 01-12-2018 14:00 Ruinen VR1 HZVV VR2 40771 2-1
C 01-12-2018 14:30 SJO JVZ VR1 Hoogeveen VR1 25057 11-1
C 01-12-2018 14:30 DESZ VR1 ST VHK/SVBS'77 VR1 28645 0-3
C 01-12-2018 14:45 ST Ens/Flevoboys VR1 Tonego VR1 38096 3-3
C 24-11-2018 12:30 HZVV VR2 SJO JVZ VR1 43803 0-6
C 24-11-2018 12:15 Oosterstreek VR1 DESZ VR1 58350 6-1
C 24-11-2018 15:00 ST VHK/SVBS'77 VR1 ST Ens/Flevoboys VR1 32663 5-0
C 24-11-2018 14:30 Hoogeveen VR1 Ruinen VR1 44777 1-1
C 21-11-2018 19:30 Dwingeloo VR1 SJO JVZ VR1 50738 0-4
C 17-11-2018 14:30 SJO JVZ VR1 ST VHK/SVBS'77 VR1 31905 4-2
C 17-11-2018 14:30 Tonego VR1 HZVV VR2 36454 9-0
C 15-11-2018 19:30 Ruinen VR1 Dwingeloo VR1 45630 0-2
C 10-11-2018 14:30 ST VHK/SVBS'77 VR1 Tonego VR1 49981 1-0
C 10-11-2018 14:00 Oosterstreek VR1 ST Ens/Flevoboys VR1 48420 7-2
C 10-11-2018 12:30 HZVV VR2 DESZ VR1 58638 0-0
C 03-11-2018 14:00 Oosterstreek VR1 HZVV VR2 47524 10-1
C 03-11-2018 14:30 ST Ens/Flevoboys VR1 Ruinen VR1 43273 6-3
C 03-11-2018 14:30 Hoogeveen VR1 Dwingeloo VR1 47747 2-1
C 03-11-2018 14:30 Tonego VR1 DESZ VR1 36975 7-1
C 31-10-2018 19:30 Dwingeloo VR1 Oosterstreek VR1 47741 2-2
C 27-10-2018 14:30 DESZ VR1 ST Ens/Flevoboys VR1 39295 3-3
C 20-10-2018 12:30 HZVV VR2 Hoogeveen VR1 76126 1-1
C 13-10-2018 14:00 Oosterstreek VR1 Ruinen VR1 42399 7-2
C 13-10-2018 12:30 DESZ VR1 SJO JVZ VR1 45027 0-8
C 13-10-2018 14:30 ST Ens/Flevoboys VR1 Dwingeloo VR1 27344 2-6
C 13-10-2018 15:00 Tonego VR1 Vitesse'63 VR2 46097 0-0
C 13-10-2018 14:30 Hoogeveen VR1 ST VHK/SVBS'77 VR1 53584 0-5
C 06-10-2018 14:30 SJO JVZ VR1 ST Ens/Flevoboys VR1 25944 10-1
C 06-10-2018 15:00 Ruinen VR1 Tonego VR1 42058 0-3
C 06-10-2018 12:45 HZVV VR2 Hoogeveen VR1 29324 0-0
C 06-10-2018 14:30 Dwingeloo VR1 DESZ VR1 30433 1-1
C 29-09-2018 14:30 DESZ VR1 Ruinen VR1 55428 3-3
C 29-09-2018 14:45 ST Ens/Flevoboys VR1 HZVV VR2 56743 7-3
C 29-09-2018 14:30 Dwingeloo VR1 ST VHK/SVBS'77 VR1 57085 1-1
C 29-09-2018 14:30 SJO JVZ VR1 Vitesse'63 VR2 58365 0-0
C 26-09-2018 19:30 HZVV VR2 Dwingeloo VR1 55316 1-3
C 22-09-2018 14:30 ST VHK/SVBS'77 VR1 ST Tollebeek/Nagele VR1 45780 0-0
C 22-09-2018 14:30 Hoogeveen VR1 DESZ VR1 32892 2-2
C 22-09-2018 14:00 Ruinen VR1 SJO JVZ VR1 38894 1-5
C 22-09-2018 14:00 Oosterstreek VR1 Tonego VR1 31141 0-4
C 22-09-2018 13:00 Vitesse'63 VR2 ST Ens/Flevoboys VR1 44294 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oosterstreek VR1 3 2 1 0 7 12 6 6 0
2 Dwingeloo VR1 3 2 0 1 6 10 1 9 0
3 ST Old Forward/BEW VR1 3 1 0 2 3 5 12 -7 0
4 BSVV VR1 3 0 1 2 1 4 12 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Tonego VR1 16 13 3 0 42 72 9 63 0
2 SJO JVZ VR1 16 13 1 2 40 94 8 86 0
3 Oosterstreek VR1 16 10 1 5 31 62 25 37 0
4 Dwingeloo VR1 16 9 3 4 30 47 31 16 0
5 ST Ens/Flevoboys VR1 16 7 3 6 24 50 53 -3 0
6 Hoogeveen VR1 15 2 5 8 11 12 55 -43 0
7 Ruinen VR1 15 2 2 11 8 16 58 -42 0
8 HZVV VR2 16 2 2 12 8 16 80 -64 0
9 DESZ VR1 16 1 4 11 7 16 66 -50 0

Training

Berichten



Terug naar boven