Ondernemers Collectief Dwingeloo
248 Meiden Onder 15 competitie (najaar)

Dwingeloo MO15-2

Staand: trainer/leider Ruud Groen, Renske Welhuis, Chantal Kerssies ,Wenonah Noorman, Noreen Waninge, Annelieke Grit, trainer Jan Schipper

Zittend: Martje Mulder, Anna Willems, Marieke Westenbrink, Sophie Kuiper, Jet Bierhuizen, Silke Kuiper

Op de foto ontbreken leider Arnold Mulder, trainer/leider René de Weerd en Janella Visser
 

Teamleden

Spelers
Jet Heiltje Louise Bierhuizen        
Annelieke Grit        
Chantal Kerssies        
Silke Kuiper        
Sophie Kuiper        
Martje Mulder        
Wenonah Noorman        
Janella Visser        
Noreen Waninge        
Renske Welhuis        
Marieke Westenbrink        
Anna Willems        
 
Overige teamleden
Ruud Groen Jeugdtrainer/leider
René de Weerd Jeugdtrainer/leider
Arnold Mulder Jeugdleider
Jan Schipper Jeugdtrainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 17-11-2018 13:00 Dwingeloo MO15-2 HZVV MO15-2 J. (Julian) Otten 49528 Sportpark Hulsebosch 12:15
C 24-11-2018 10:15 De Weide MO15-1 Dwingeloo MO15-2 41080 Sportpark Schutlanden 09:10
C 01-12-2018 13:00 Dwingeloo MO15-2 Pesse MO15-1 36120 Sportpark Hulsebosch 12:15
C 08-12-2018 09:00 Noordscheschut MO15-1 Dwingeloo MO15-2 28265 Sportpark De Meulewieke 07:55
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2018 10:30 ST FC Meppel/Alcides MO15-3 De Weide MO15-1
C 17-11-2018 09:00 Staphorst MO15-1 SC Rouveen MO15-1
C 17-11-2018 09:00 ST VHK/SVBS'77 MO15-1 SJO HH'97 MO15-1
C 17-11-2018 13:45 MSC/Amslod MO15-1 Ruinerwold MO15-1
C 17-11-2018 10:30 Pesse MO15-1 Noordscheschut MO15-1
C 17-11-2018 13:00 Dwingeloo MO15-2 HZVV MO15-2
C 21-11-2018 19:00 Ruinerwold MO15-1 Pesse MO15-1
C 24-11-2018 10:30 Pesse MO15-1 ST VHK/SVBS'77 MO15-1
C 24-11-2018 10:30 HZVV MO15-2 Staphorst MO15-1
C 24-11-2018 11:40 Ruinerwold MO15-1 SJO HH'97 MO15-1
C 24-11-2018 10:15 De Weide MO15-1 Dwingeloo MO15-2
C 24-11-2018 09:00 SC Rouveen MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-3
C 24-11-2018 09:00 Noordscheschut MO15-1 MSC/Amslod MO15-1
C 28-11-2018 19:00 Ruinerwold MO15-1 ST VHK/SVBS'77 MO15-1
C 01-12-2018 13:00 Dwingeloo MO15-2 Pesse MO15-1
C 01-12-2018 11:15 Ruinerwold MO15-1 Noordscheschut MO15-1
C 01-12-2018 11:45 MSC/Amslod MO15-1 HZVV MO15-2
C 01-12-2018 10:30 Staphorst MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-3
C 01-12-2018 10:30 SJO HH'97 MO15-1 SC Rouveen MO15-1
C 01-12-2018 09:00 ST VHK/SVBS'77 MO15-1 De Weide MO15-1
C 08-12-2018 10:45 ST FC Meppel/Alcides MO15-3 SJO HH'97 MO15-1
C 08-12-2018 10:30 De Weide MO15-1 Ruinerwold MO15-1
C 08-12-2018 10:30 Pesse MO15-1 Staphorst MO15-1
C 08-12-2018 09:00 SC Rouveen MO15-1 MSC/Amslod MO15-1
C 08-12-2018 09:00 Noordscheschut MO15-1 Dwingeloo MO15-2
C 08-12-2018 12:45 HZVV MO15-2 ST VHK/SVBS'77 MO15-1
C 12-12-2018 19:00 De Weide MO15-1 HZVV MO15-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-11-2018 14:30 HZVV MO15-2 ST FC Meppel/Alcides MO15-3 56088 0-1
C 10-11-2018 10:30 SJO HH'97 MO15-1 Dwingeloo MO15-2 50730 3-1
C 10-11-2018 10:30 De Weide MO15-1 MSC/Amslod MO15-1 47794 0-6
C 10-11-2018 09:00 Noordscheschut MO15-1 Staphorst MO15-1 56002 2-0
C 10-11-2018 09:00 SC Rouveen MO15-1 Pesse MO15-1 32055 1-3
C 06-11-2018 19:00 ST VHK/SVBS'77 MO15-1 SC Rouveen MO15-1 29023 3-2
C 03-11-2018 08:45 ST FC Meppel/Alcides MO15-3 MSC/Amslod MO15-1 28699 0-7
C 03-11-2018 09:00 SC Rouveen MO15-1 Dwingeloo MO15-2 29185 2-0
C 03-11-2018 09:00 Noordscheschut MO15-1 De Weide MO15-1 42880 4-1
C 03-11-2018 09:00 Staphorst MO15-1 ST VHK/SVBS'77 MO15-1 48377 5-0
C 03-11-2018 12:30 HZVV MO15-2 Ruinerwold MO15-1 34386 2-3
C 03-11-2018 10:30 Pesse MO15-1 SJO HH'97 MO15-1 35223 2-5
C 27-10-2018 13:00 Dwingeloo MO15-2 ST FC Meppel/Alcides MO15-3 52801 2-1
C 27-10-2018 11:45 MSC/Amslod MO15-1 Staphorst MO15-1 56783 3-0
C 27-10-2018 10:30 SJO HH'97 MO15-1 Noordscheschut MO15-1 29442 2-2
C 13-10-2018 10:30 Pesse MO15-1 HZVV MO15-2 37610 1-1
C 13-10-2018 10:30 MSC/Amslod MO15-1 Dwingeloo MO15-2 52582 5-0
C 13-10-2018 09:00 SC Rouveen MO15-1 De Weide MO15-1 59857 1-3
C 13-10-2018 09:00 Staphorst MO15-1 SJO HH'97 MO15-1 38847 2-1
C 13-10-2018 09:00 Noordscheschut MO15-1 ST VHK/SVBS'77 MO15-1 28665 0-4
C 13-10-2018 12:30 ST FC Meppel/Alcides MO15-3 Ruinerwold MO15-1 42947 0-3
C 06-10-2018 09:00 ST VHK/SVBS'77 MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-3 35976 6-0
C 06-10-2018 10:00 De Weide MO15-1 Pesse MO15-1 40660 1-1
C 06-10-2018 10:30 SJO HH'97 MO15-1 MSC/Amslod MO15-1 59433 2-4
C 06-10-2018 12:20 Ruinerwold MO15-1 SC Rouveen MO15-1 56617 1-2
C 06-10-2018 12:30 HZVV MO15-2 Noordscheschut MO15-1 29452 3-1
C 06-10-2018 13:00 Dwingeloo MO15-2 Staphorst MO15-1 32015 0-3
C 29-09-2018 09:00 Staphorst MO15-1 De Weide MO15-1 26259 1-1
C 29-09-2018 09:00 SC Rouveen MO15-1 Noordscheschut MO15-1 51210 3-1
C 29-09-2018 10:30 SJO HH'97 MO15-1 HZVV MO15-2 28724 1-1
C 29-09-2018 10:30 ST FC Meppel/Alcides MO15-3 Pesse MO15-1 32831 1-5
C 29-09-2018 10:30 MSC/Amslod MO15-1 ST VHK/SVBS'77 MO15-1 35842 5-0
C 29-09-2018 13:00 Dwingeloo MO15-2 Ruinerwold MO15-1 28536 1-1
C 22-09-2018 12:30 HZVV MO15-2 SC Rouveen MO15-1 37359 0-1
C 22-09-2018 11:40 Ruinerwold MO15-1 Staphorst MO15-1 59703 1-2
C 22-09-2018 10:30 Pesse MO15-1 MSC/Amslod MO15-1 25075 1-6
C 22-09-2018 10:30 De Weide MO15-1 SJO HH'97 MO15-1 28602 0-4
C 22-09-2018 09:00 ST VHK/SVBS'77 MO15-1 Dwingeloo MO15-2 51762 0-0
C 22-09-2018 09:00 Noordscheschut MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-3 42753 11-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-09-2018 19:00 Ruinerwold MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 2104 1-3
B 15-09-2018 12:30 Ruinerwold MO15-1 Dwingeloo MO15-2 2105 2-2
B 15-09-2018 12:30 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 Urk MO15-1 2102 0-4
B 10-09-2018 19:00 Urk MO15-1 Ruinerwold MO15-1 2101 8-0
B 08-09-2018 12:00 Dwingeloo MO15-2 Urk MO15-1 2100 0-4
B 05-09-2018 19:00 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 Dwingeloo MO15-2 2103 4-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MSC/Amslod MO15-1 7 7 0 0 21 36 3 33 0
2 Staphorst MO15-1 7 4 1 2 13 13 8 5 0
3 SC Rouveen MO15-1 7 4 0 3 12 12 11 1 0
4 SJO HH'97 MO15-1 7 3 2 2 11 18 12 6 0
5 ST VHK/SVBS'77 MO15-1 6 3 1 2 10 13 12 1 0
6 Noordscheschut MO15-1 7 3 1 3 10 21 13 8 0
7 Pesse MO15-1 6 2 2 2 8 13 15 -2 0
8 Ruinerwold MO15-1 5 2 1 2 7 9 7 2 0
9 HZVV MO15-2 6 1 2 3 5 7 8 -1 0
10 De Weide MO15-1 6 1 2 3 5 6 17 -11 0
11 Dwingeloo MO15-2 7 1 2 4 5 4 15 -11 0
12 ST FC Meppel/Alcides MO15-3 7 1 0 6 3 3 34 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Urk MO15-1 3 3 0 0 9 16 0 16 0
2 ST FC Meppel/Alcides MO15-2 3 2 0 1 6 7 5 2 0
3 Dwingeloo MO15-2 3 0 1 2 1 2 10 -8 0
4 Ruinerwold MO15-1 3 0 1 2 1 3 13 -10 0

Training

Berichten



Terug naar boven