Staand: Wouter Turkstra, Rowen van Zijl, Berend Staats
Zittend: trainer/leider Berdi Doorten, Gerko Kuiper, Rense Doorten, Aron Sjabbens
Op de foto ontbreken trainer/leider Leo van Zijl, Dennis Menger en Toby van der Veen
Teamleden
Spelers |
|
|
Rense Doorten |
|
|
|
|
|
Daniel Folkers |
|
|
|
|
|
Gerko Kuiper |
|
|
|
|
|
Daniel Otten |
|
|
|
|
|
Aron Sjabbens |
|
|
|
|
|
Berend Staats |
|
|
|
|
|
|
Overige teamleden |
Berdi Doorten |
|
Jeugdtrainer/leider |
|
|
|
Leo van Zijl |
|
Jeugdtrainer/leider |
|
|
|
Wouter Wiechers |
|
Leeftijdcoördinator |
|
|
|
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
15-12-2018 10:00 |
Ruinerwold JO9-1 |
Hoogeveen JO9-2 | |
45510
|
0-0 |
|
C |
08-12-2018 10:15 |
Smilde'94 JO9-1G |
Pesse JO9-1G | |
37406
|
0-0 |
|
C |
08-12-2018 09:00 |
Dwingeloo JO9-1 |
HZVV JO9-3 | |
38268
|
0-0 |
|
C |
08-12-2018 09:00 |
Noordscheschut JO9-1 |
SJO JVZ JO9-2 | |
35333
|
0-0 |
|
C |
01-12-2018 09:00 |
SJO JVZ JO9-2 |
Dwingeloo JO9-1 | |
51791
|
0-0 |
|
C |
01-12-2018 09:00 |
Pesse JO9-1G |
De Weide JO9-2 | |
47463
|
0-0 |
|
C |
01-12-2018 09:45 |
Hoogeveen JO9-2 |
Noordscheschut JO9-1 | |
38827
|
0-0 |
|
C |
01-12-2018 10:00 |
HZVV JO9-3 |
Beilen JO9-1 | |
31541
|
0-0 |
|
C |
24-11-2018 09:00 |
Smilde'94 JO9-1G |
Beilen JO9-1 | |
48381
|
0-0 |
|
C |
24-11-2018 10:00 |
De Weide JO9-2 |
HZVV JO9-3 | |
40921
|
0-0 |
|
C |
24-11-2018 10:00 |
Ruinerwold JO9-1 |
SJO JVZ JO9-2 | |
50352
|
0-0 |
|
C |
24-11-2018 09:00 |
Noordscheschut JO9-1 |
Pesse JO9-1G | |
36503
|
0-0 |
|
C |
17-11-2018 09:00 |
Pesse JO9-1G |
Hoogeveen JO9-2 | |
34748
|
0-0 |
|
C |
17-11-2018 09:00 |
SJO JVZ JO9-2 |
De Weide JO9-2 | |
46171
|
0-0 |
|
C |
17-11-2018 09:00 |
Dwingeloo JO9-1 |
Noordscheschut JO9-1 | |
50406
|
0-0 |
|
C |
17-11-2018 10:00 |
HZVV JO9-3 |
Smilde'94 JO9-1G | |
44696
|
0-0 |
|
C |
17-11-2018 10:15 |
Beilen JO9-1 |
Ruinerwold JO9-1 | |
26145
|
0-0 |
|
C |
14-11-2018 18:15 |
Noordscheschut JO9-1 |
HZVV JO9-3 | |
46944
|
0-0 |
|
C |
10-11-2018 10:15 |
Smilde'94 JO9-1G |
Dwingeloo JO9-1 | |
56903
|
0-0 |
|
C |
10-11-2018 10:00 |
FC Klazienaveen JO9-3 |
SJO JVZ JO9-2 | |
40857
|
0-0 |
|
C |
10-11-2018 10:00 |
Ruinerwold JO9-1 |
Pesse JO9-1G | |
29865
|
0-0 |
|
C |
10-11-2018 11:15 |
De Weide JO9-2 |
Beilen JO9-1 | |
53063
|
0-0 |
|
C |
03-11-2018 09:00 |
Noordscheschut JO9-1 |
Ruinerwold JO9-1 | |
47934
|
0-0 |
|
C |
03-11-2018 09:00 |
Dwingeloo JO9-1 |
FC Klazienaveen JO9-3 | |
49389
|
0-0 |
|
C |
03-11-2018 09:00 |
HZVV JO9-3 |
Uffelte JO9-1G | |
73769
|
0-0 |
|
C |
03-11-2018 10:15 |
Smilde'94 JO9-1G |
SJO JVZ JO9-2 | |
35119
|
0-0 |
|
C |
03-11-2018 10:15 |
Beilen JO9-1 |
Pesse JO9-1G | |
36279
|
0-0 |
|
C |
03-11-2018 10:15 |
De Weide JO9-2 |
Hoogeveen JO9-2 | |
56262
|
0-0 |
|
C |
27-10-2018 10:15 |
Ruinerwold JO9-1 |
De Weide JO9-2 | |
59343
|
0-0 |
|
C |
27-10-2018 10:15 |
Hoogeveen JO9-2 |
Dwingeloo JO9-1 | |
56378
|
0-0 |
|
C |
27-10-2018 10:00 |
FC Klazienaveen JO9-3 |
Noordscheschut JO9-1 | |
46178
|
0-0 |
|
C |
27-10-2018 09:00 |
Uffelte JO9-1G |
Smilde'94 JO9-1G | |
73768
|
0-0 |
|
C |
27-10-2018 09:00 |
SJO JVZ JO9-2 |
Beilen JO9-1 | |
47856
|
0-0 |
|
C |
27-10-2018 09:00 |
Pesse JO9-1G |
HZVV JO9-3 | |
36116
|
0-0 |
|
C |
13-10-2018 10:15 |
Beilen JO9-1 |
Hoogeveen JO9-2 | |
52761
|
0-0 |
|
C |
13-10-2018 10:00 |
HZVV JO9-3 |
FC Klazienaveen JO9-3 | |
50585
|
0-0 |
|
C |
13-10-2018 09:00 |
Dwingeloo JO9-1 |
De Weide JO9-2 | |
42667
|
0-0 |
|
C |
13-10-2018 09:00 |
Pesse JO9-1G |
SJO JVZ JO9-2 | |
38084
|
0-0 |
|
C |
13-10-2018 09:00 |
Noordscheschut JO9-1 |
Uffelte JO9-1G | |
73767
|
0-0 |
|
C |
13-10-2018 10:15 |
Smilde'94 JO9-1G |
Ruinerwold JO9-1 | |
48416
|
0-0 |
|
C |
06-10-2018 10:00 |
Ruinerwold JO9-1 |
Dwingeloo JO9-1 | |
28403
|
0-0 |
|
C |
06-10-2018 09:00 |
FC Klazienaveen JO9-3 |
Pesse JO9-1G | |
27088
|
0-0 |
|
C |
06-10-2018 09:00 |
SJO JVZ JO9-2 |
HZVV JO9-3 | |
59541
|
0-0 |
|
C |
06-10-2018 09:00 |
De Weide JO9-2 |
Noordscheschut JO9-1 | |
37969
|
0-0 |
|
C |
06-10-2018 10:00 |
Hoogeveen JO9-2 |
Smilde'94 JO9-1G | |
52202
|
0-0 |
|
C |
06-10-2018 09:00 |
Uffelte JO9-1G |
Beilen JO9-1 | |
73766
|
0-0 |
|
C |
29-09-2018 09:00 |
SJO JVZ JO9-2 |
Hoogeveen JO9-2 | |
44932
|
0-0 |
|
C |
29-09-2018 10:00 |
HZVV JO9-3 |
Ruinerwold JO9-1 | |
39718
|
0-0 |
|
C |
29-09-2018 09:00 |
FC Klazienaveen JO9-3 |
De Weide JO9-2 | |
42092
|
0-0 |
|
C |
29-09-2018 10:15 |
Beilen JO9-1 |
Dwingeloo JO9-1 | |
44695
|
0-0 |
|
C |
29-09-2018 10:15 |
Smilde'94 JO9-1G |
Noordscheschut JO9-1 | |
47038
|
0-0 |
|
C |
29-09-2018 09:00 |
Pesse JO9-1G |
Uffelte JO9-1G | |
73765
|
0-0 |
|
C |
22-09-2018 09:00 |
Uffelte JO9-1G |
SJO JVZ JO9-2 | |
73764
|
0-0 |
|
C |
22-09-2018 09:30 |
Hoogeveen JO9-2 |
HZVV JO9-3 | |
38549
|
0-0 |
|
C |
22-09-2018 10:00 |
De Weide JO9-2 |
Smilde'94 JO9-1G | |
46392
|
0-0 |
|
C |
22-09-2018 10:00 |
Ruinerwold JO9-1 |
FC Klazienaveen JO9-3 | |
30388
|
0-0 |
|
C |
22-09-2018 09:00 |
Noordscheschut JO9-1 |
Beilen JO9-1 | |
36447
|
0-0 |
|
C |
22-09-2018 09:00 |
Dwingeloo JO9-1 |
Pesse JO9-1G | |
49416
|
0-0 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
01-06-2019 09:00 |
vv Stânfries JO9-1 |
BSVV JO9-1G | |
85863
|
0-0 |
|
C |
01-06-2019 10:00 |
Dwingeloo JO9-1 |
ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-1 | |
101710
|
0-0 |
|
C |
25-05-2019 10:15 |
Gomos JO9-1 |
ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-1 | |
92831
|
0-0 |
|
C |
22-05-2019 18:30 |
Gomos JO9-1 |
BSVV JO9-1G | |
92835
|
0-0 |
|
C |
18-05-2019 10:30 |
vv Stânfries JO9-1 |
ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-1 | |
85859
|
0-0 |
|
C |
18-05-2019 09:00 |
Actief JO9-1 |
BSVV JO9-1G | |
92062
|
0-0 |
|
C |
18-05-2019 10:15 |
Gomos JO9-1 |
Dwingeloo JO9-1 | |
92832
|
0-0 |
|
C |
11-05-2019 09:00 |
ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-1 |
Gomos JO9-1 | |
94673
|
0-0 |
|
C |
11-05-2019 10:15 |
BSVV JO9-1G |
vv Stânfries JO9-1 | |
86875
|
0-0 |
|
C |
11-05-2019 10:30 |
Dwingeloo JO9-1 |
Actief JO9-1 | |
101711
|
0-0 |
|
C |
04-05-2019 09:00 |
vv Stânfries JO9-1 |
Actief JO9-1 | |
85861
|
0-0 |
|
C |
13-04-2019 10:15 |
BSVV JO9-1G |
ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-1 | |
86871
|
0-0 |
|
C |
13-04-2019 09:00 |
vv Stânfries JO9-1 |
Dwingeloo JO9-1 | |
85860
|
0-0 |
|
C |
13-04-2019 09:00 |
Actief JO9-1 |
Gomos JO9-1 | |
92060
|
0-0 |
|
C |
06-04-2019 10:15 |
Gomos JO9-1 |
vv Stânfries JO9-1 | |
92834
|
0-0 |
|
C |
06-04-2019 10:15 |
ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-1 |
Actief JO9-1 | |
94672
|
0-0 |
|
C |
06-04-2019 09:00 |
Dwingeloo JO9-1 |
BSVV JO9-1G | |
101714
|
0-0 |
|
C |
30-03-2019 09:00 |
vv Stânfries JO9-1 |
Gomos JO9-1 | |
85862
|
0-0 |
|
C |
23-03-2019 10:15 |
BSVV JO9-1G |
Actief JO9-1 | |
86873
|
0-0 |
|
C |
23-03-2019 11:00 |
ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-1 |
vv Stânfries JO9-1 | |
94674
|
0-0 |
|
C |
23-03-2019 09:00 |
Dwingeloo JO9-1 |
Gomos JO9-1 | |
101712
|
0-0 |
|
C |
16-03-2019 09:00 |
Actief JO9-1 |
Dwingeloo JO9-1 | |
92059
|
0-0 |
|
C |
09-03-2019 09:00 |
Actief JO9-1 |
vv Stânfries JO9-1 | |
92061
|
0-0 |
|
C |
09-03-2019 09:00 |
ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-1 |
Dwingeloo JO9-1 | |
94671
|
0-0 |
|
C |
09-03-2019 10:15 |
BSVV JO9-1G |
Gomos JO9-1 | |
86874
|
0-0 |
|
C |
02-03-2019 10:15 |
Gomos JO9-1 |
Actief JO9-1 | |
92833
|
0-0 |
|
C |
16-02-2019 10:30 |
ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-1 |
BSVV JO9-1G | |
94675
|
0-0 |
|
C |
16-02-2019 09:00 |
Dwingeloo JO9-1 |
vv Stânfries JO9-1 | |
101713
|
0-0 |
|
C |
09-02-2019 10:15 |
BSVV JO9-1G |
Dwingeloo JO9-1 | |
86872
|
0-0 |
|
C |
09-02-2019 09:00 |
Actief JO9-1 |
ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO9-1 | |
92058
|
0-0 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
B |
31-10-2018 18:45 |
CEC JO9-1 |
Nieuw Buinen JO9-1 | |
75376
|
4-4 |
|
B |
20-10-2018 10:30 |
Scharnegoutum'70 JO9-1 |
Akkrum JO9-1 | |
75377
|
11-2 |
|
B |
20-10-2018 10:30 |
QVC JO9-1 |
Zeerobben JO9-2 | |
75366
|
12-1 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
SJO Feanstars JO9-2 |
ONT JO9-1 | |
75367
|
2-14 |
|
B |
20-10-2018 10:00 |
Ruinerwold JO9-1 |
Uffelte JO9-1G | |
75373
|
8-7 |
|
B |
20-10-2018 10:00 |
Delfstrahuizen JO9-1 |
VHK JO9-1 | |
75379
|
9-6 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
Gieten JO9-1 |
LTC JO9-2 | |
75374
|
4-3 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
FC Zuidlaren JO9-2 |
Gorecht JO9-2 | |
75370
|
9-6 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
FC Ter Apel '96 JO9-1 |
SC Erica JO9-1 | |
75368
|
13-2 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
Noordscheschut JO9-1 |
Hoogeveen JO9-2 | |
75369
|
10-1 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
Wykels Hallum JO9-1 |
Harkema Opeinde JO9-1 | |
75378
|
6-2 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
Grijpskerk JO9-1 |
BATO JO9-1 | |
75372
|
6-3 |
|
B |
20-10-2018 11:15 |
Achilles 1894 JO9-1 |
S.V. Haulerwijk JO9-1 | |
75375
|
3-1 |
|
B |
17-10-2018 18:00 |
Dwingeloo JO9-1 |
Nieuw Roden JO9-1 | |
75371
|
4-10 |
|
B |
15-09-2018 11:00 |
FC Wolvega JO9-2 |
Dwingeloo JO9-1 | |
5323
|
4-7 |
|
B |
15-09-2018 09:00 |
Steenwijkerwold JO9-1G |
vv Steenwijk JO9-1 | |
5326
|
5-7 |
|
B |
08-09-2018 09:00 |
Dwingeloo JO9-1 |
vv Steenwijk JO9-1 | |
5327
|
11-6 |
|
B |
08-09-2018 08:45 |
FC Wolvega JO9-2 |
Steenwijkerwold JO9-1G | |
5324
|
6-2 |
|
B |
01-09-2018 08:45 |
Steenwijkerwold JO9-1G |
Dwingeloo JO9-1 | |
5325
|
3-0 |
|
B |
01-09-2018 09:00 |
vv Steenwijk JO9-1 |
FC Wolvega JO9-2 | |
5328
|
12-9 |
|
Standen
1 |
De Weide JO9-3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
De Weide JO9-4 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
3 |
Dwingeloo JO9-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
Fit Boys JO9-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
5 |
HHCombi JO9-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
6 |
HZVV JO9-3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
7 |
Hoogeveen JO9-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
8 |
Ruinen JO9-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
9 |
Tiendeveen JO9-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
10 |
Vitesse'63 JO9-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
11 |
Wijster JO9-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
12 |
Diever-Wapse JO9-1G |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
ONT JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
14 |
2 |
12 |
0 |
2 |
FC Ter Apel '96 JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
13 |
2 |
11 |
0 |
3 |
QVC JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
12 |
1 |
11 |
0 |
4 |
Scharnegoutum'70 JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
11 |
2 |
9 |
0 |
5 |
Noordscheschut JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
10 |
1 |
9 |
0 |
6 |
Nieuw Roden JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
10 |
4 |
6 |
0 |
7 |
Wykels Hallum JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
6 |
2 |
4 |
0 |
8 |
Delfstrahuizen JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
9 |
6 |
3 |
0 |
9 |
FC Zuidlaren JO9-2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
9 |
6 |
3 |
0 |
10 |
Grijpskerk JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
6 |
3 |
3 |
0 |
11 |
Achilles 1894 JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
3 |
1 |
2 |
0 |
12 |
Ruinerwold JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
8 |
7 |
1 |
0 |
13 |
Gieten JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
4 |
3 |
1 |
0 |
14 |
CEC JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
4 |
4 |
0 |
0 |
15 |
Nieuw Buinen JO9-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
4 |
0 |
0 |
16 |
Uffelte JO9-1G |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
7 |
8 |
-1 |
0 |
17 |
LTC JO9-2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
4 |
-1 |
0 |
18 |
S.V. Haulerwijk JO9-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
19 |
Gorecht JO9-2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
6 |
9 |
-3 |
0 |
20 |
VHK JO9-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
6 |
9 |
-3 |
0 |
21 |
BATO JO9-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
6 |
-3 |
0 |
22 |
Harkema Opeinde JO9-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
6 |
-4 |
0 |
23 |
Dwingeloo JO9-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
10 |
-6 |
0 |
24 |
Akkrum JO9-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
11 |
-9 |
0 |
25 |
Hoogeveen JO9-2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
10 |
-9 |
0 |
26 |
SC Erica JO9-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
13 |
-11 |
0 |
27 |
Zeerobben JO9-2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
12 |
-11 |
0 |
28 |
SJO Feanstars JO9-2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
14 |
-12 |
0 |
Training
Berichten
Weet je zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?