Ondernemers Collectief Dwingeloo
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Dwingeloo 1

Achterste rij: Sander Nijstad, Joris Jans, Frits Nijstad, Tom Kemkers, Gertjan Boer, Joran Strijdonck, Mathijs de Weerd

Staand: Julian Otten, Melvin Koning, Derk Dekker, Erwin Hof, Fabian Bosker, Robert Mulder, Bart Barelds, Roelof Kruithof (assistent-scheidsrechter)

Zittend: Thijs Vos, René Wiltinge, Floris Lamb, Robin Doorten (leider), Friso Bakker (trainer/coach), Ronald Prent (leider), Dennis Koning, Frank de Leeuw, Tom Vendrig

 

Op de foto ontbreken Teun van der Ree, Nick Fledderus en Max Klijn
 

Teamleden

Spelers
Erwin Hof Keeper      
Bart Barelds        
Gertjan Boer        
Fabian Bosker        
Derk Dekker        
Nick Fledderus        
Joris Jans        
Tom Kemkers        
Max Klijn        
Melvin Koning        
Dennis Koning        
Floris Lamb        
Frank de Leeuw        
Robert Mulder        
Sander Nijstad        
Frits Nijstad        
Julian Otten        
Teun van der Ree        
Joran Strijdonck        
Tom Vendrig        
Thijs Vos        
Mathijs de Weerd        
Rene Wiltinge        
 
Overige teamleden
Friso Bakker Trainer/Coach
Robin Doorten Leider
Ronald Prent Leider
Roelof Kruithof Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 27-10-2019 14:00 Oranje Zwart 1 Dwingeloo 1 W. (Wiebe) van der Kamp 13032 Sportpark De Bovenboer
C 03-11-2019 14:00 Dwingeloo 1 sv Olyphia 1 R. (Roelof) Leuning 13140 Sportpark Hulsebosch
C 10-11-2019 14:00 Dwingeloo 1 vv Steenwijk 1 15421 Sportpark Hulsebosch
B 16-11-2019 14:30 Urk 2 Dwingeloo 1 79667 Sportpark De Vormt
C 24-11-2019 14:00 Trinitas 1 Dwingeloo 1 15673 Sportpark Boyl
C 01-12-2019 14:00 Dwingeloo 1 Ruinen 1 15792 Sportpark Hulsebosch
C 08-12-2019 14:00 LEO (Loon) 1 Dwingeloo 1 15997 Sportpark Marsdiek
C 15-12-2019 14:00 Dwingeloo 1 Pesse 1 16109 Sportpark Hulsebosch
C 26-01-2020 14:00 FC Oldemarkt 1 Dwingeloo 1 16396 Sportpark Oldemarkt
C 02-02-2020 14:00 Dwingeloo 1 Asser Boys 1 16451 Sportpark Hulsebosch
C 09-02-2020 14:00 Oldeholtpade 1 Dwingeloo 1 16794 Sportpark Olpae
C 16-02-2020 14:00 Dwingeloo 1 USV 1 16849 Sportpark Hulsebosch
C 08-03-2020 14:00 Dwingeloo 1 Oranje Zwart 1 17139 Sportpark Hulsebosch
C 15-03-2020 14:00 vv Steenwijk 1 Dwingeloo 1 17267 Sportpark de Nwe Gagels
C 22-03-2020 14:00 Pesse 1 Dwingeloo 1 17377 Sportpark De Marke
C 29-03-2020 14:00 Dwingeloo 1 FC Oldemarkt 1 17587 Sportpark Hulsebosch
C 05-04-2020 14:00 FC Assen 1 Dwingeloo 1 17789 Sportpark De Hoogspanning
C 19-04-2020 14:00 Dwingeloo 1 DIO Oosterwolde 1 18014 Sportpark Hulsebosch
C 26-04-2020 14:00 sv Olyphia 1 Dwingeloo 1 18272 Sportpark Spokedam
C 10-05-2020 14:00 Dwingeloo 1 LEO (Loon) 1 18355 Sportpark Hulsebosch
C 17-05-2020 14:00 Ruinen 1 Dwingeloo 1 18619 Sportpark De Baete
C 24-05-2020 14:00 Dwingeloo 1 Trinitas 1 18725 Sportpark Hulsebosch
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 20:00 sv Olyphia 1 vv Steenwijk 1
C 27-10-2019 14:00 Oranje Zwart 1 Dwingeloo 1
C 27-10-2019 14:00 FC Assen 1 Trinitas 1
C 27-10-2019 14:00 Pesse 1 USV 1
C 27-10-2019 14:00 FC Oldemarkt 1 Oldeholtpade 1
C 27-10-2019 14:00 LEO (Loon) 1 DIO Oosterwolde 1
C 27-10-2019 14:00 Asser Boys 1 Ruinen 1
C 03-11-2019 14:00 USV 1 FC Assen 1
C 03-11-2019 14:00 Ruinen 1 LEO (Loon) 1
C 03-11-2019 14:00 vv Steenwijk 1 Oranje Zwart 1
C 03-11-2019 14:00 Oldeholtpade 1 Asser Boys 1
C 03-11-2019 14:00 Dwingeloo 1 sv Olyphia 1
C 03-11-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 FC Oldemarkt 1
C 03-11-2019 14:00 Trinitas 1 Pesse 1
C 10-11-2019 14:00 sv Olyphia 1 USV 1
C 10-11-2019 14:00 FC Oldemarkt 1 Trinitas 1
C 10-11-2019 14:00 Oldeholtpade 1 Ruinen 1
C 10-11-2019 14:00 Dwingeloo 1 vv Steenwijk 1
C 10-11-2019 14:00 FC Assen 1 Pesse 1
C 10-11-2019 14:00 Asser Boys 1 DIO Oosterwolde 1
C 10-11-2019 14:00 Oranje Zwart 1 LEO (Loon) 1
  Datum Thuis Uit Functionaris
B 12-11-2019 19:30 Noordscheschut 1 Staphorst
B 12-11-2019 20:00 Genemuiden SC LTC 1
B 14-11-2019 19:30 Nieuw Buinen 1 MSC/Amslod
B 15-11-2019 19:30 Hoogeveen 1 FC Kraggenburg 1
B 16-11-2019 17:00 Staphorst 2 HODO 1
B 16-11-2019 17:00 FC Klazienaveen 1 CEC 1
B 16-11-2019 17:00 DZOH 1 Alcides
B 16-11-2019 17:00 VHK 1 Hollandscheveld 1
B 16-11-2019 17:00 SVBO 1 ACV
B 16-11-2019 17:00 Flevo Boys 2 vv Steenwijk 1
B 16-11-2019 17:00 Steenwijkerwold 1 ZZVV 1
B 16-11-2019 17:00 Tollebeek 1 Pesse 1
B 16-11-2019 14:30 Urk 2 Dwingeloo 1
B 16-11-2019 14:30 ONR 1 Fit Boys 1
B 16-11-2019 15:00 De Weide 1 Urk
B 16-11-2019 15:00 Achilles 1894 1 CSVC 1
B 16-11-2019 17:00 SC Emmeloord 1 HZVV
B 16-11-2019 17:00 SSA Creil-Bant 1 SVV'04 1
B 16-11-2019 19:30 vv Sweel 1 SVM 1
B 16-11-2019 17:00 Elim 1 Hoogeveen
B 17-11-2019 14:00 Ruinen 1 SC Erica 1
B 17-11-2019 14:00 Smilde'94 1 HOC 1
B 17-11-2019 14:00 Gasselternijveen 1 Weerdinge 1
B 17-11-2019 14:00 VKW 1 Emmen
B 17-11-2019 14:00 Rolder Boys 1 Gomos 2
B 17-11-2019 14:00 Asser Boys 1 Protos 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 20-10-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 Dwingeloo 1 W.J. (Willem Jan) Kimp 12772 2 - 0
C 13-10-2019 14:00 Dwingeloo 1 Oldeholtpade 1 N (Niels) Boorsma 12639 1 - 3
C 06-10-2019 14:00 USV 1 Dwingeloo 1 S. (Sezgin) Degirmenci 12362 1 - 5
C 29-09-2019 14:00 Dwingeloo 1 FC Assen 1 M. (Martin) Wever 12162 2 - 2
C 22-09-2019 14:00 Asser Boys 1 Dwingeloo 1 Afgeschermd 12129 0 - 1
B 15-09-2019 14:00 Dwingeloo 1 Wijster 1 Afgeschermd 1513 5 - 0
B 08-09-2019 14:00 Uffelte 1 Dwingeloo 1 Afgeschermd 1511 1 - 9
B 01-09-2019 14:00 Dwingeloo 1 Ruinerwold 1 J. (Jan) De Jong 1509 3 - 0
V 25-08-2019 14:00 Dwingeloo 1 Raptim Kleis Lageveen (Scheidsrechter) 002
V 20-08-2019 20:00 Dwingeloo 1 Vitesse '63 GJ van Tongeren (Scheidsrechter)
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-10-2019 14:00 USV 1 Asser Boys 1 12733 0-2
C 20-10-2019 14:00 vv Steenwijk 1 FC Oldemarkt 1 12794 0-0
C 20-10-2019 14:00 Oldeholtpade 1 sv Olyphia 1 12823 2-3
C 20-10-2019 14:00 Pesse 1 LEO (Loon) 1 12716 1-1
C 20-10-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 Dwingeloo 1 12772 2-0
C 20-10-2019 14:00 Trinitas 1 Oranje Zwart 1 12865 2-6
C 20-10-2019 14:00 Ruinen 1 FC Assen 1 12851 0-1
C 13-10-2019 14:00 FC Assen 1 DIO Oosterwolde 1 12522 0-5
C 13-10-2019 14:00 Dwingeloo 1 Oldeholtpade 1 12639 1-3
C 13-10-2019 14:00 FC Oldemarkt 1 Pesse 1 12582 1-2
C 13-10-2019 14:00 LEO (Loon) 1 USV 1 12551 0-1
C 13-10-2019 14:00 Oranje Zwart 1 Ruinen 1 12663 2-4
C 12-10-2019 20:00 sv Olyphia 1 Trinitas 1 12688 0-2
C 06-10-2019 14:00 USV 1 Dwingeloo 1 12362 1-5
C 06-10-2019 14:00 Pesse 1 Oranje Zwart 1 12346 1-0
C 06-10-2019 14:00 Ruinen 1 FC Oldemarkt 1 12479 4-1
C 06-10-2019 14:00 vv Steenwijk 1 Oldeholtpade 1 12449 0-4
C 06-10-2019 14:00 LEO (Loon) 1 FC Assen 1 12420 5-2
C 06-10-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 sv Olyphia 1 12402 6-1
C 06-10-2019 14:00 Trinitas 1 Asser Boys 1 12494 1-5
C 29-09-2019 14:00 Trinitas 1 USV 1 12281 0-0
C 29-09-2019 14:00 Dwingeloo 1 FC Assen 1 12162 2-2
C 29-09-2019 14:00 Oldeholtpade 1 LEO (Loon) 1 12239 4-0
C 29-09-2019 14:00 sv Olyphia 1 FC Oldemarkt 1 12317 0-0
C 29-09-2019 14:00 Oranje Zwart 1 Asser Boys 1 12186 0-0
C 29-09-2019 14:00 vv Steenwijk 1 Pesse 1 12211 1-5
C 29-09-2019 14:00 Ruinen 1 DIO Oosterwolde 1 12268 5-1
C 22-09-2019 14:00 Asser Boys 1 Dwingeloo 1 12129 0-1
C 22-09-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 Trinitas 1 12032 1-2
C 22-09-2019 14:00 LEO (Loon) 1 sv Olyphia 1 12077 1-0
C 22-09-2019 14:00 FC Oldemarkt 1 Oranje Zwart 1 12107 5-2
C 22-09-2019 14:00 Pesse 1 Oldeholtpade 1 11977 1-1
C 22-09-2019 14:00 USV 1 Ruinen 1 11992 1-3
C 22-09-2019 14:00 FC Assen 1 vv Steenwijk 1 12046 2-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 14:00 Dwingeloo 1 Wijster 1 1513 5-0
B 15-09-2019 14:00 Uffelte 1 Ruinerwold 1 1512 0-6
B 08-09-2019 14:00 Ruinerwold 1 Wijster 1 1510 1-0
B 08-09-2019 14:00 Uffelte 1 Dwingeloo 1 1511 1-9
B 01-09-2019 14:00 Dwingeloo 1 Ruinerwold 1 1509 3-0
B 01-09-2019 14:00 Wijster 1 Uffelte 1 1508 10-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Ruinen 1 5 4 0 1 12 16 6 10 0
2 Pesse 1 5 3 2 0 11 10 4 6 0
3 Oldeholtpade 1 5 3 1 1 10 14 5 9 0
4 DIO Oosterwolde 1 5 3 0 2 9 15 8 7 0
5 Dwingeloo 1 5 2 1 2 7 9 8 1 0
6 LEO (Loon) 1 5 2 1 2 7 7 8 -1 0
7 Asser Boys 1 3 2 0 1 6 7 2 5 0
8 Trinitas 1 4 2 0 2 6 7 12 -5 0
9 FC Assen 1 5 1 1 3 4 7 17 -10 0
10 FC Oldemarkt 1 3 1 0 2 3 7 8 -1 0
11 vv Steenwijk 1 3 1 0 2 3 6 11 -5 0
12 Oranje Zwart 1 4 1 0 3 3 10 12 -2 0
13 sv Olyphia 1 4 1 0 3 3 4 11 -7 0
14 USV 1 4 1 0 3 3 3 10 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Achilles 1894 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ACV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Alcides 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Asser Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 CEC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 CSVC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Dwingeloo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DZOH 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Elim 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SC Emmeloord 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Emmen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SC Erica 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Fit Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Flevo Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Flevo Boys 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Gasselternijveen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Genemuiden SC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Gomos 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 HOC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 HODO 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Hollandscheveld 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Hoogeveen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Hoogeveen 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 HZVV 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 FC Klazienaveen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 FC Kraggenburg 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 LTC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 MSC/Amslod 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Nieuw Buinen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Noordscheschut 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 d' Olde Veste'54 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 ONR 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Pesse 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Protos 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Rolder Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Ruinen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Smilde'94 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 SSA Creil-Bant 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Staphorst 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Staphorst 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Steenwijkerwold 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 vv Steenwijk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 SVBO 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 SVM 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 SVV'04 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 vv Sweel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 Tollebeek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Urk 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Urk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 VHK 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 VKW 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Weerdinge 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53 De Weide 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 ZZVV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven