Ondernemers Collectief Dwingeloo
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Dwingeloo 1

Achterste rij: Sander Nijstad, Joris Jans, Frits Nijstad, Tom Kemkers, Gertjan Boer, Joran Strijdonck, Mathijs de Weerd

Staand: Julian Otten, Melvin Koning, Derk Dekker, Erwin Hof, Fabian Bosker, Robert Mulder, Bart Barelds, Roelof Kruithof (assistent-scheidsrechter)

Zittend: Thijs Vos, René Wiltinge, Floris Lamb, Robin Doorten (leider), Friso Bakker (trainer/coach), Ronald Prent (leider), Dennis Koning, Frank de Leeuw, Tom Vendrig

 

Op de foto ontbreken Teun van der Ree, Nick Fledderus en Max Klijn
 

Teamleden

Spelers
Erwin Hof Keeper      
Bart Barelds        
Gertjan Boer        
Fabian Bosker        
Derk Dekker        
Nick Fledderus        
Joris Jans        
Tom Kemkers        
Max Klijn        
Melvin Koning        
Dennis Koning        
Floris Lamb        
Frank de Leeuw        
Robert Mulder        
Sander Nijstad        
Frits Nijstad        
Julian Otten        
Teun van der Ree        
Joran Strijdonck        
Tom Vendrig        
Thijs Vos        
Mathijs de Weerd        
Rene Wiltinge        
 
Overige teamleden
Friso Bakker Trainer/Coach
Robin Doorten Leider
Ronald Prent Leider
Roelof Kruithof Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 13-04-2020 14:00 DIO Oosterwolde 1 LEO (Loon) 1
C 13-04-2020 14:00 FC Oldemarkt 1 vv Steenwijk 1
C 13-04-2020 14:00 USV 1 sv Olyphia 1
C 13-04-2020 14:00 Pesse 1 Trinitas 1
C 13-04-2020 14:00 Oldeholtpade 1 Dwingeloo 1
C 13-04-2020 14:00 FC Assen 1 Ruinen 1
C 13-04-2020 14:00 Asser Boys 1 Oranje Zwart 1
C 19-04-2020 14:00 Dwingeloo 1 DIO Oosterwolde 1
C 19-04-2020 14:00 USV 1 LEO (Loon) 1
C 19-04-2020 14:00 Oldeholtpade 1 Trinitas 1
C 19-04-2020 14:00 FC Oldemarkt 1 Ruinen 1
C 19-04-2020 14:00 Oranje Zwart 1 FC Assen 1
C 19-04-2020 14:00 vv Steenwijk 1 sv Olyphia 1
C 19-04-2020 14:00 Asser Boys 1 Pesse 1
C 23-04-2020 19:00 Dwingeloo 1 Asser Boys 1
C 23-04-2020 18:45 Trinitas 1 DIO Oosterwolde 1
C 23-04-2020 19:00 Oranje Zwart 1 Pesse 1
C 23-04-2020 19:00 vv Steenwijk 1 FC Assen 1
C 23-04-2020 19:00 sv Olyphia 1 FC Oldemarkt 1
C 26-04-2020 14:00 sv Olyphia 1 Dwingeloo 1
C 26-04-2020 14:00 Pesse 1 FC Oldemarkt 1
C 26-04-2020 14:00 Trinitas 1 vv Steenwijk 1
C 26-04-2020 14:00 LEO (Loon) 1 Oldeholtpade 1
C 26-04-2020 14:00 Ruinen 1 Oranje Zwart 1
C 26-04-2020 14:00 FC Assen 1 USV 1
C 26-04-2020 14:00 DIO Oosterwolde 1 Asser Boys 1
C 02-05-2020 20:00 sv Olyphia 1 DIO Oosterwolde 1
C 03-05-2020 14:00 vv Steenwijk 1 Asser Boys 1
C 03-05-2020 14:00 Dwingeloo 1 USV 1
C 03-05-2020 14:00 Trinitas 1 FC Assen 1
C 03-05-2020 14:00 Ruinen 1 Oldeholtpade 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 05-04-2020 vervallen FC Assen 1 Dwingeloo 1 17789
C 29-03-2020 vervallen Dwingeloo 1 FC Oldemarkt 1 Afgeschermd 17587
C 22-03-2020 vervallen Pesse 1 Dwingeloo 1 P (Peter) Lemmen 17377
C 15-03-2020 14:00 vv Steenwijk 1 Dwingeloo 1 Afgeschermd 17267
C 08-03-2020 14:00 Dwingeloo 1 Oranje Zwart 1 S. (Stefan) Aalders 17139 4 - 0
C 28-02-2020 20:00 Thor Dwingeloo 1
V 02-02-2020 14:00 Red Swart Dwingeloo 1
C 26-01-2020 14:00 FC Oldemarkt 1 Dwingeloo 1 J (Jeffrey) Lubberts 16396 1 - 4
V 19-01-2020 14:00 Drachten Dwingeloo 1
V 14-01-2020 20:00 Dwingeloo 1 SVZ GJ van Tongeren (Scheidsrechter) 011
V 12-01-2020 vervallen Renado Dwingeloo 1
C 15-12-2019 14:00 Dwingeloo 1 Pesse 1 J.W. (Johann) Eerhart 16109 0 - 1
C 08-12-2019 14:00 LEO (Loon) 1 Dwingeloo 1 E. (Egbert) Koning 15997 1 - 4
C 01-12-2019 14:00 Dwingeloo 1 Ruinen 1 H (Henk) Mulder 15792 1 - 4
C 24-11-2019 14:00 Trinitas 1 Dwingeloo 1 W.J.M. (Wim) van Delden 15673 2 - 0
B 16-11-2019 14:30 Urk 2 Dwingeloo 1 Afgeschermd 79667 4 - 2
C 10-11-2019 14:00 Dwingeloo 1 vv Steenwijk 1 Afgeschermd 15421 2 - 2
C 03-11-2019 14:00 Dwingeloo 1 sv Olyphia 1 R. (Roelof) Leuning 13140 5 - 1
C 27-10-2019 14:00 Oranje Zwart 1 Dwingeloo 1 W. (Wiebe) van der Kamp 13032 1 - 2
C 20-10-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 Dwingeloo 1 W.J. (Willem Jan) Kimp 12772 2 - 0
C 13-10-2019 14:00 Dwingeloo 1 Oldeholtpade 1 Afgeschermd 12639 1 - 3
C 06-10-2019 14:00 USV 1 Dwingeloo 1 S. (Sezgin) Degirmenci 12362 1 - 5
C 29-09-2019 14:00 Dwingeloo 1 FC Assen 1 M. (Martin) Wever 12162 2 - 2
C 22-09-2019 14:00 Asser Boys 1 Dwingeloo 1 Afgeschermd 12129 0 - 1
B 15-09-2019 14:00 Dwingeloo 1 Wijster 1 Afgeschermd 1513 5 - 0
B 08-09-2019 14:00 Uffelte 1 Dwingeloo 1 Afgeschermd 1511 1 - 9
B 01-09-2019 14:00 Dwingeloo 1 Ruinerwold 1 J. (Jan) De Jong 1509 3 - 0
V 25-08-2019 14:00 Dwingeloo 1 Raptim Kleis Lageveen (Scheidsrechter) 002
V 20-08-2019 20:00 Dwingeloo 1 Vitesse '63 GJ van Tongeren (Scheidsrechter)
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-04-2020 14:00 Pesse 1 DIO Oosterwolde 1 17747 0-0
C 05-04-2020 14:00 LEO (Loon) 1 vv Steenwijk 1 17820 0-0
C 05-04-2020 14:00 FC Assen 1 Dwingeloo 1 17789 0-0
C 05-04-2020 14:00 Trinitas 1 Ruinen 1 17893 0-0
C 05-04-2020 14:00 Oranje Zwart 1 sv Olyphia 1 17878 0-0
C 05-04-2020 14:00 FC Oldemarkt 1 Asser Boys 1 17850 0-0
C 05-04-2020 14:00 USV 1 Oldeholtpade 1 17762 0-0
C 29-03-2020 14:00 DIO Oosterwolde 1 FC Assen 1 17563 0-0
C 29-03-2020 14:00 Trinitas 1 LEO (Loon) 1 17683 0-0
C 29-03-2020 14:00 Dwingeloo 1 FC Oldemarkt 1 17587 0-0
C 29-03-2020 14:00 Oldeholtpade 1 Oranje Zwart 1 17641 0-0
C 29-03-2020 14:00 sv Olyphia 1 Asser Boys 1 17717 0-0
C 29-03-2020 14:00 Ruinen 1 Pesse 1 17668 0-0
C 29-03-2020 14:00 vv Steenwijk 1 USV 1 17612 0-0
C 22-03-2020 14:00 Pesse 1 Dwingeloo 1 17377 0-0
C 22-03-2020 14:00 Asser Boys 1 Oldeholtpade 1 17505 0-0
C 22-03-2020 14:00 FC Assen 1 sv Olyphia 1 17422 0-0
C 22-03-2020 14:00 USV 1 Trinitas 1 17394 0-0
C 22-03-2020 14:00 LEO (Loon) 1 Ruinen 1 17452 0-0
C 22-03-2020 14:00 Oranje Zwart 1 vv Steenwijk 1 17534 0-0
C 22-03-2020 14:00 FC Oldemarkt 1 DIO Oosterwolde 1 17483 0-0
C 15-03-2020 14:00 Trinitas 1 FC Oldemarkt 1 17313 0-0
C 15-03-2020 14:00 sv Olyphia 1 Oldeholtpade 1 17349 0-0
C 15-03-2020 14:00 LEO (Loon) 1 Oranje Zwart 1 17239 0-0
C 15-03-2020 14:00 vv Steenwijk 1 Dwingeloo 1 17267 0-0
C 15-03-2020 14:00 Ruinen 1 Asser Boys 1 17298 0-0
C 15-03-2020 14:00 DIO Oosterwolde 1 USV 1 17220 0-0
C 15-03-2020 14:00 Pesse 1 FC Assen 1 17192 0-0
C 08-03-2020 14:00 Asser Boys 1 Trinitas 1 17108 2-3
C 08-03-2020 14:00 FC Assen 1 LEO (Loon) 1 17051 1-3
C 08-03-2020 14:00 DIO Oosterwolde 1 Ruinen 1 17036 0-2
C 08-03-2020 14:00 Dwingeloo 1 Oranje Zwart 1 17139 4-0
C 08-03-2020 14:00 FC Oldemarkt 1 sv Olyphia 1 17085 2-0
C 08-03-2020 14:00 USV 1 Pesse 1 16996 1-1
C 08-03-2020 14:00 Oldeholtpade 1 vv Steenwijk 1 17164 3-2
C 01-03-2020 14:00 sv Olyphia 1 LEO (Loon) 1 16607 2-2
C 01-03-2020 14:00 Ruinen 1 USV 1 16559 0-1
C 01-03-2020 14:00 Oldeholtpade 1 FC Oldemarkt 1 16530 2-0
C 01-03-2020 14:00 Asser Boys 1 vv Steenwijk 1 12606 1-1
C 16-02-2020 14:00 LEO (Loon) 1 Pesse 1 16816 1-3
C 16-02-2020 14:00 Oranje Zwart 1 FC Oldemarkt 1 16875 1-3
C 26-01-2020 14:00 DIO Oosterwolde 1 Oldeholtpade 1 16324 0-5
C 26-01-2020 14:00 FC Oldemarkt 1 Dwingeloo 1 16396 1-4
C 26-01-2020 14:00 LEO (Loon) 1 Trinitas 1 16366 2-1
C 26-01-2020 14:00 Pesse 1 Ruinen 1 16267 3-1
C 26-01-2020 14:00 FC Assen 1 Oranje Zwart 1 16337 1-0
C 26-01-2020 14:00 USV 1 vv Steenwijk 1 16284 4-0
C 26-01-2020 14:00 Asser Boys 1 sv Olyphia 1 16420 1-1
C 19-01-2020 14:00 Trinitas 1 Oldeholtpade 1 16045 3-4
C 19-01-2020 14:00 vv Steenwijk 1 FC Oldemarkt 1 12794 2-2
C 22-12-2019 14:00 Trinitas 1 USV 1 12281 1-2
C 22-12-2019 14:00 Oranje Zwart 1 Asser Boys 1 12186 1-2
C 15-12-2019 14:00 vv Steenwijk 1 LEO (Loon) 1 16158 2-3
C 15-12-2019 14:00 Asser Boys 1 FC Oldemarkt 1 16076 4-0
C 15-12-2019 14:00 Dwingeloo 1 Pesse 1 16109 0-1
C 15-12-2019 14:00 Oldeholtpade 1 USV 1 16186 3-1
C 15-12-2019 14:00 Ruinen 1 Trinitas 1 16215 4-2
C 15-12-2019 14:00 Oranje Zwart 1 DIO Oosterwolde 1 16135 1-2
C 15-12-2019 14:00 sv Olyphia 1 FC Assen 1 16238 3-0
C 08-12-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 vv Steenwijk 1 15951 3-2
C 08-12-2019 14:00 LEO (Loon) 1 Dwingeloo 1 15997 1-4
C 08-12-2019 14:00 FC Assen 1 FC Oldemarkt 1 15966 2-4
C 08-12-2019 14:00 Pesse 1 Asser Boys 1 15897 3-0
C 08-12-2019 14:00 Ruinen 1 sv Olyphia 1 16031 1-2
C 08-12-2019 14:00 USV 1 Oranje Zwart 1 15913 6-2
C 01-12-2019 14:00 Asser Boys 1 LEO (Loon) 1 15760 0-4
C 01-12-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 Pesse 1 15713 0-0
C 01-12-2019 14:00 Dwingeloo 1 Ruinen 1 15792 1-4
C 01-12-2019 14:00 FC Oldemarkt 1 USV 1 15736 0-1
C 01-12-2019 14:00 Oldeholtpade 1 FC Assen 1 15845 7-2
C 01-12-2019 14:00 sv Olyphia 1 Oranje Zwart 1 15869 2-0
C 01-12-2019 14:00 vv Steenwijk 1 Trinitas 1 15817 1-5
C 24-11-2019 14:00 FC Assen 1 Asser Boys 1 15570 1-2
C 24-11-2019 14:00 Trinitas 1 Dwingeloo 1 15673 2-0
C 24-11-2019 14:00 LEO (Loon) 1 FC Oldemarkt 1 15600 0-3
C 24-11-2019 14:00 Oranje Zwart 1 Oldeholtpade 1 15631 0-1
C 24-11-2019 14:00 Pesse 1 sv Olyphia 1 15527 6-1
C 24-11-2019 14:00 Ruinen 1 vv Steenwijk 1 15658 1-2
C 24-11-2019 14:00 USV 1 DIO Oosterwolde 1 15543 6-0
C 10-11-2019 14:00 Asser Boys 1 DIO Oosterwolde 1 15390 1-2
C 10-11-2019 14:00 FC Assen 1 Pesse 1 15332 0-3
C 10-11-2019 14:00 Dwingeloo 1 vv Steenwijk 1 15421 2-2
C 10-11-2019 14:00 Oldeholtpade 1 Ruinen 1 15472 2-2
C 10-11-2019 14:00 FC Oldemarkt 1 Trinitas 1 15367 4-1
C 10-11-2019 14:00 sv Olyphia 1 USV 1 15497 1-5
C 10-11-2019 14:00 Oranje Zwart 1 LEO (Loon) 1 15446 1-1
C 03-11-2019 14:00 DIO Oosterwolde 1 FC Oldemarkt 1 13115 5-1
C 03-11-2019 14:00 Trinitas 1 Pesse 1 13233 1-3
C 03-11-2019 14:00 Oldeholtpade 1 Asser Boys 1 13190 2-2
C 03-11-2019 14:00 vv Steenwijk 1 Oranje Zwart 1 13163 2-2
C 03-11-2019 14:00 Ruinen 1 LEO (Loon) 1 13218 4-2
C 03-11-2019 14:00 USV 1 FC Assen 1 13076 2-1
C 03-11-2019 14:00 Dwingeloo 1 sv Olyphia 1 13140 5-1
C 27-10-2019 14:00 Asser Boys 1 Ruinen 1 13001 4-2
C 27-10-2019 14:00 LEO (Loon) 1 DIO Oosterwolde 1 12950 0-3
C 27-10-2019 14:00 FC Oldemarkt 1 Oldeholtpade 1 12979 4-1
C 27-10-2019 14:00 Pesse 1 USV 1 12902 3-1
C 27-10-2019 14:00 Oranje Zwart 1 Dwingeloo 1 13032 1-2
C 27-10-2019 14:00 FC Assen 1 Trinitas 1 12920 1-2
C 26-10-2019 20:00 sv Olyphia 1 vv Steenwijk 1 13057 5-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 19-11-2019 20:00 Nieuw Buinen 1 MSC/Amslod 79656 1-1
B 17-11-2019 14:00 Asser Boys 1 Protos 1 79672 0-4
B 17-11-2019 14:00 Ruinen 1 SC Erica 1 79660 1-0
B 17-11-2019 14:00 Smilde'94 1 HOC 1 79668 2-2
B 17-11-2019 14:00 Gasselternijveen 1 Weerdinge 1 79662 0-5
B 17-11-2019 14:00 VKW 1 Emmen 79677 3-0
B 17-11-2019 14:00 Rolder Boys 1 Gomos 2 79671 3-2
B 16-11-2019 17:00 Steenwijkerwold 1 ZZVV 1 79663 0-0
B 16-11-2019 17:00 Flevo Boys 2 vv Steenwijk 1 79658 5-0
B 16-11-2019 17:00 SVBO 1 ACV 79666 1-2
B 16-11-2019 14:30 VHK 1 Hollandscheveld 1 79676 0-1
B 16-11-2019 17:00 DZOH 1 Alcides 79661 1-1
B 16-11-2019 17:00 Staphorst 2 HODO 1 79664 6-1
B 16-11-2019 17:00 Tollebeek 1 Pesse 1 79674 1-4
B 16-11-2019 15:00 De Weide 1 Urk 79675 2-6
B 16-11-2019 15:00 Achilles 1894 1 CSVC 1 79680 4-0
B 16-11-2019 17:00 SC Emmeloord 1 HZVV 79657 2-0
B 16-11-2019 17:00 SSA Creil-Bant 1 SVV'04 1 79682 1-1
B 16-11-2019 19:30 vv Sweel 1 SVM 1 79679 2-4
B 16-11-2019 17:00 Elim 1 Hoogeveen 79670 1-7
B 16-11-2019 14:30 Urk 2 Dwingeloo 1 79667 4-2
B 15-11-2019 19:30 Hoogeveen 1 FC Kraggenburg 1 79673 5-0
B 14-11-2019 20:00 FC Klazienaveen 1 CEC 1 79681 4-0
B 14-11-2019 20:00 ONR 1 Fit Boys 1 79665 5-0
B 12-11-2019 20:00 Genemuiden SC LTC 1 79683 4-0
B 12-11-2019 19:30 Noordscheschut 1 Staphorst 79678 1-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Pesse 1 15 11 4 0 37 36 10 26 0
2 Oldeholtpade 1 15 10 3 2 33 44 21 23 0
3 USV 1 15 9 1 5 28 33 22 11 0
4 DIO Oosterwolde 1 14 8 1 5 25 30 26 4 0
5 Ruinen 1 15 8 1 6 25 37 25 12 0
6 Dwingeloo 1 14 7 2 5 23 31 21 10 0
7 FC Oldemarkt 1 15 7 1 7 22 31 31 0 0
8 Asser Boys 1 14 6 3 5 21 26 22 4 0
9 LEO (Loon) 1 16 6 3 7 21 26 32 -6 0
10 Trinitas 1 14 6 0 8 18 28 35 -7 0
11 sv Olyphia 1 14 5 2 7 17 22 35 -13 0
12 vv Steenwijk 1 14 2 4 8 10 24 42 -18 0
13 FC Assen 1 14 2 1 11 7 16 43 -27 0
14 Oranje Zwart 1 15 1 2 12 5 19 38 -19 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hoogeveen 1 1 0 0 3 7 1 6 0
2 Staphorst 2 1 1 0 0 3 6 1 5 0
3 Flevo Boys 2 1 1 0 0 3 5 0 5 0
4 Hoogeveen 1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
5 ONR 1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
6 Weerdinge 1 1 1 0 0 3 5 0 5 0
7 Urk 1 1 0 0 3 6 2 4 0
8 Achilles 1894 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
9 Genemuiden SC 1 1 0 0 3 4 0 4 0
10 FC Klazienaveen 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
11 Protos 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
12 Pesse 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
13 VKW 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
14 SVM 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
15 Urk 2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
16 SC Emmeloord 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
17 Rolder Boys 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
18 ACV 1 1 0 0 3 2 1 1 0
19 Hollandscheveld 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
20 Ruinen 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
21 Smilde'94 1 1 1 0 0 3 2 2 0 0
22 Alcides 1 1 0 0 3 1 1 0 0
23 Noordscheschut 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
24 MSC/Amslod 1 1 0 0 3 1 1 0 0
25 SVV'04 1 1 1 0 0 3 1 1 0 0
26 Steenwijkerwold 1 1 1 0 0 3 0 0 0 0
27 Flevo Boys 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 d' Olde Veste'54 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 HOC 1 1 0 0 1 0 2 2 0 0
30 DZOH 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
31 Nieuw Buinen 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
32 Staphorst 1 0 0 1 0 1 1 0 0
33 SSA Creil-Bant 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0
34 ZZVV 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
35 Gomos 2 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
36 SVBO 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
37 SC Erica 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
38 VHK 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
39 Dwingeloo 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
40 vv Sweel 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
41 HZVV 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
42 Tollebeek 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
43 Emmen 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
44 De Weide 1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
45 Asser Boys 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
46 CEC 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
47 CSVC 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
48 LTC 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
49 HODO 1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
50 Fit Boys 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
51 Gasselternijveen 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
52 FC Kraggenburg 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
53 vv Steenwijk 1 1 0 0 1 0 0 5 -5 0
54 Elim 1 1 0 0 1 0 1 7 -6 0

Training

Berichten



Terug naar boven