0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Dwingeloo 2
Staand: Hans Schieving (trainer/coach), Levi Kolkman, Lars Rozeboom, Stefan de Beeld, Jens Luinge, Daan Westerhof, Kevin Bijlsma, Rick Poelstra, Joran Strijdonck, Tom Vendrig
Zittend: Gerrie Grooters (leider), Paul Schieving, Henri Tuin, Arjen Nijstad, Martin de Graaf, Erik Tuin, Roland Bolding, Arjan Doorten, Bas Visscher
Op de foto ontbreken Joost Mols (leider), Bram Donker, Ferdinand van de Gun, Pieter Gerard Hoevers, Ramon Hoiting, Gert Nijstad en Sander Doorten
Zittend: Gerrie Grooters (leider), Paul Schieving, Henri Tuin, Arjen Nijstad, Martin de Graaf, Erik Tuin, Roland Bolding, Arjan Doorten, Bas Visscher
Op de foto ontbreken Joost Mols (leider), Bram Donker, Ferdinand van de Gun, Pieter Gerard Hoevers, Ramon Hoiting, Gert Nijstad en Sander Doorten
Teamleden
Spelers | |||||||
Levi Kolkman | Keeper | ||||||
Stephan de Beeld | |||||||
Roland Bolding | |||||||
Bram Donker | |||||||
Martin de Graaf | |||||||
Ferdinand van de Gun | |||||||
Ramon Hoiting | |||||||
Jens Luinge | |||||||
Gert Nijstad | |||||||
Arjen Nijstad | |||||||
Rick Poelstra | |||||||
Lars Rozeboom | |||||||
Paul Schieving | |||||||
Erik Tuin | |||||||
Henri Tuin | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Hans Schieving | Trainer/Coach | ||||||
Gerrie Grooters | Leider | ||||||
Joost Mols | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 03-05-2020 10:30 | vv Steenwijk 2 | Read Swart 2 | 18980 | 0-0 | ||
C | 23-04-2020 18:45 | Read Swart 2 | MKV'29 3 | 15079 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:30 | vv Steenwijk 2 | Dwingeloo 2 | 87727 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:30 | Read Swart 2 | Alcides 2 | 87726 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:30 | MKV'29 3 | SC Emmeloord 3 | 87728 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | V.V. Heerenveen 3 | ONB 2 | 87729 | 0-0 | ||
C | 13-04-2020 10:30 | ONB 2 | Read Swart 2 | 19488 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 11:00 | ONB 2 | Alcides 2 | 87722 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | SC Emmeloord 3 | Read Swart 2 | 87723 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | V.V. Heerenveen 3 | vv Steenwijk 2 | 87724 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 12:00 | Dwingeloo 2 | MKV'29 3 | 87725 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:00 | MKV'29 3 | V.V. Heerenveen 3 | 87720 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:30 | vv Steenwijk 2 | ONB 2 | 87721 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:30 | Read Swart 2 | Dwingeloo 2 | 87718 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:30 | Alcides 2 | SC Emmeloord 3 | 87719 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | Dwingeloo 2 | MKV'29 3 | 14236 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:30 | Read Swart 2 | vv Steenwijk 2 | 20497 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | V.V. Heerenveen 3 | ONB 2 | 20331 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | V.V. Heerenveen 3 | Read Swart 2 | 87714 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:00 | ONB 2 | SC Emmeloord 3 | 87716 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:30 | vv Steenwijk 2 | MKV'29 3 | 87717 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | Dwingeloo 2 | Alcides 2 | 87715 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 10:30 | Read Swart 2 | vv Steenwijk 2 | 87713 | 1-1 | ||
C | 08-03-2020 10:30 | Alcides 2 | V.V. Heerenveen 3 | 87711 | 0-3 | ||
C | 08-03-2020 12:15 | MKV'29 3 | ONB 2 | 87712 | 0-3 | ||
C | 08-03-2020 14:00 | SC Emmeloord 3 | Dwingeloo 2 | 87710 | 9-0 | ||
C | 01-03-2020 12:00 | SC Emmeloord 3 | V.V. Heerenveen 3 | 19452 | 1-6 | ||
C | 01-03-2020 10:30 | Alcides 2 | vv Steenwijk 2 | 20971 | 4-0 | ||
C | 23-02-2020 10:30 | Alcides 2 | ONB 2 | 19353 | 7-1 | ||
C | 23-02-2020 11:00 | vv Steenwijk 2 | SC Emmeloord 3 | 15115 | 0-6 | ||
C | 23-02-2020 11:00 | MKV'29 3 | Read Swart 2 | 20295 | 3-3 | ||
C | 16-02-2020 12:00 | SC Emmeloord 3 | Alcides 2 | 13665 | 2-5 | ||
C | 16-02-2020 10:00 | Dwingeloo 2 | V.V. Heerenveen 3 | 21235 | 2-3 | ||
C | 02-02-2020 10:00 | Dwingeloo 2 | vv Steenwijk 2 | 19620 | 5-1 | ||
C | 02-02-2020 11:00 | MKV'29 3 | SC Emmeloord 3 | 14271 | 3-3 | ||
C | 02-02-2020 11:00 | ONB 2 | Alcides 2 | 14506 | 1-4 | ||
C | 26-01-2020 12:00 | SC Emmeloord 3 | Dwingeloo 2 | 20866 | 7-2 | ||
C | 26-01-2020 10:30 | vv Steenwijk 2 | ONB 2 | 20768 | 4-3 | ||
C | 26-01-2020 09:45 | MKV'29 3 | V.V. Heerenveen 3 | 13700 | 2-5 | ||
C | 26-01-2020 10:30 | Read Swart 2 | Alcides 2 | 20058 | 1-1 | ||
C | 19-01-2020 12:30 | MKV'29 3 | Alcides 2 | 20462 | 5-5 | ||
C | 19-01-2020 10:30 | vv Steenwijk 2 | V.V. Heerenveen 3 | 20093 | 0-1 | ||
C | 12-01-2020 10:00 | V.V. Heerenveen 3 | SC Emmeloord 3 | 13867 | 2-0 | ||
C | 22-12-2019 10:30 | Alcides 2 | MKV'29 3 | 13903 | 5-1 | ||
C | 15-12-2019 10:00 | Dwingeloo 2 | SC Emmeloord 3 | 13630 | 3-1 | ||
C | 15-12-2019 11:00 | ONB 2 | V.V. Heerenveen 3 | 15182 | 3-1 | ||
C | 15-12-2019 10:30 | vv Steenwijk 2 | MKV'29 3 | 21104 | 3-2 | ||
C | 08-12-2019 12:00 | SC Emmeloord 3 | Read Swart 2 | 14877 | 5-2 | ||
C | 08-12-2019 11:00 | ONB 2 | Dwingeloo 2 | 20566 | 2-0 | ||
C | 01-12-2019 11:00 | ONB 2 | vv Steenwijk 2 | 13497 | 4-3 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | V.V. Heerenveen 3 | Read Swart 2 | 20935 | 2-2 | ||
C | 01-12-2019 11:00 | MKV'29 3 | Dwingeloo 2 | 19654 | 1-4 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | V.V. Heerenveen 3 | Alcides 2 | 19892 | 5-2 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | SC Emmeloord 3 | ONB 2 | 18846 | 4-5 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | Read Swart 2 | Dwingeloo 2 | 19384 | 3-2 | ||
C | 24-11-2019 12:00 | MKV'29 3 | vv Steenwijk 2 | 14913 | 3-3 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | Dwingeloo 2 | Read Swart 2 | 14640 | 2-0 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | Dwingeloo 2 | ONB 2 | 14038 | 2-2 | ||
C | 10-11-2019 10:30 | Alcides 2 | Read Swart 2 | 14342 | 1-1 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | V.V. Heerenveen 3 | MKV'29 3 | 20664 | 5-2 | ||
C | 03-11-2019 11:00 | ONB 2 | SC Emmeloord 3 | 20161 | 0-7 | ||
C | 03-11-2019 10:30 | Read Swart 2 | V.V. Heerenveen 3 | 14103 | 2-2 | ||
C | 03-11-2019 10:30 | vv Steenwijk 2 | Alcides 2 | 14139 | 2-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CEC 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Dwingeloo 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Germanicus 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | HOC 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Nieuw Buinen 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Protos 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Ruinen 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Ruinerwold 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Stadskanaal 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Titan 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Twedo 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Weerdinge 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Weiteveense Boys 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dwingeloo 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SC Emmeloord 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | FC Oldemarkt 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | vv Steenwijk 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |