0519 Mannen Zondag reserve
Dwingeloo 3
Staand: Johnny Venema, Rik Doorten, Nico Boer (leider), Ferdinand van de Gun, Sjon Bode, Tim Dolsma, Jos Kemkers, Rinus Scholten (leider), Martin de Graaf
Zittend: Remco Schipper, Emiel Stolk, Wilfried Smit, Robin Doorten, Bastian Smeenge, Pascal Hoekstra, Jacob de Wal
Op de foto ontbreken Sjarno Waninge, Rolf Alberts, Barry van Barneveld, René Frans, Peter Hoekstra, Rienk Jonkers, Arjan Pit en Johan Emmink (leider)
Zittend: Remco Schipper, Emiel Stolk, Wilfried Smit, Robin Doorten, Bastian Smeenge, Pascal Hoekstra, Jacob de Wal
Op de foto ontbreken Sjarno Waninge, Rolf Alberts, Barry van Barneveld, René Frans, Peter Hoekstra, Rienk Jonkers, Arjan Pit en Johan Emmink (leider)
Teamleden
Spelers | |||||||
Remco Schipper | Keeper | ||||||
Rolf Alberts | |||||||
Barry van Barneveld | |||||||
Sjon Bode | |||||||
Tim Dolsma | |||||||
Robin Doorten | |||||||
Rik Doorten | |||||||
René Frans | |||||||
Peter Hoekstra | |||||||
Pascal Hoekstra | |||||||
Rienk Jonkers | |||||||
Jos Kemkers | |||||||
Arjan Pit | |||||||
Bastian Smeenge | |||||||
Wilfried Smit | |||||||
Emiel Stolk | |||||||
Johnny Venema | |||||||
Sjarno Waninge | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Pascal Hoekstra | Teammanager | ||||||
Nico Boer | Leider | ||||||
Johan Emmink | Leider | ||||||
Rinus Scholten | Leider | ||||||
Jacob de Wal | Ass. scheids. |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 10-03-2024 10:00 | Dwingeloo 4 | Dwingeloo 3 | 58313 | 3 - 1 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 03-05-2020 10:00 | Beilen 4 | Wijster 2 | 19442 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 11:00 | Steenwijker Boys 2 | SC Balkbrug 2 | 19171 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 10:00 | S.V. Hoogersmilde 2 | Havelte 2 | 19612 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 10:00 | sv Olyphia 2 | Wijster 2 | 19545 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 10:00 | De Blesse 3 | Ruinen 3 | 19493 | 0-0 | ||
C | 23-04-2020 18:30 | Beilen 4 | Steenwijker Boys 2 | 19816 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | Dwingeloo 3 | Havelte 2 | 20491 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:30 | Wijster 2 | SC Balkbrug 2 | 20548 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | De Blesse 3 | Pesse 2 | 20571 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | S.V. Hoogersmilde 2 | Steenwijker Boys 2 | 20656 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | Ruinen 3 | Beilen 4 | 20522 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 10:00 | sv Olyphia 2 | Zuidwolde 3 | 20624 | 0-0 | ||
C | 13-04-2020 10:00 | De Blesse 3 | Beilen 4 | 13502 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | Dwingeloo 3 | Ruinen 3 | 20325 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:30 | Havelte 2 | sv Olyphia 2 | 20375 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 11:00 | SC Balkbrug 2 | De Blesse 3 | 20342 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 11:00 | Zuidwolde 3 | Beilen 4 | 20276 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 11:00 | Steenwijker Boys 2 | Pesse 2 | 20419 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 10:00 | S.V. Hoogersmilde 2 | Wijster 2 | 20454 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | Beilen 4 | SC Balkbrug 2 | 20117 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | De Blesse 3 | Zuidwolde 3 | 20166 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | sv Olyphia 2 | Dwingeloo 3 | 20220 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:30 | Wijster 2 | Steenwijker Boys 2 | 20143 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 11:30 | Pesse 2 | S.V. Hoogersmilde 2 | 20250 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 10:00 | Ruinen 3 | Havelte 2 | 20083 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | Ruinen 3 | Pesse 2 | 19409 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:30 | Havelte 2 | De Blesse 3 | 19363 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 11:00 | Zuidwolde 3 | Steenwijker Boys 2 | 19266 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 11:00 | SC Balkbrug 2 | sv Olyphia 2 | 19330 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 10:00 | Dwingeloo 3 | S.V. Hoogersmilde 2 | 19313 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | sv Olyphia 2 | De Blesse 3 | 19950 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:00 | SC Balkbrug 2 | Havelte 2 | 19903 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:30 | Pesse 2 | Wijster 2 | 20048 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 11:00 | Zuidwolde 3 | Dwingeloo 3 | 19872 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:30 | Steenwijker Boys 2 | Ruinen 3 | 19981 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 10:00 | S.V. Hoogersmilde 2 | Beilen 4 | 20017 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | Dwingeloo 3 | Pesse 2 | 19683 | 2-1 | ||
C | 08-03-2020 10:00 | Ruinen 3 | sv Olyphia 2 | 19783 | 5-0 | ||
C | 08-03-2020 11:00 | SC Balkbrug 2 | S.V. Hoogersmilde 2 | 19699 | 7-1 | ||
C | 08-03-2020 10:30 | Wijster 2 | De Blesse 3 | 19839 | 2-2 | ||
C | 08-03-2020 10:30 | Havelte 2 | Zuidwolde 3 | 19735 | 6-1 | ||
C | 01-03-2020 11:00 | Steenwijker Boys 2 | Dwingeloo 3 | 19576 | 3-1 | ||
C | 01-03-2020 11:00 | Zuidwolde 3 | SC Balkbrug 2 | 19468 | 0-3 | ||
C | 01-03-2020 11:30 | Pesse 2 | Beilen 4 | 19645 | 2-4 | ||
C | 23-02-2020 11:00 | SC Balkbrug 2 | Pesse 2 | 18922 | 0-4 | ||
C | 16-02-2020 10:30 | Steenwijker Boys 2 | De Blesse 3 | 14430 | 4-2 | ||
C | 16-02-2020 10:30 | Wijster 2 | Ruinen 3 | 19064 | 0-3 | ||
C | 02-02-2020 10:00 | sv Olyphia 2 | Beilen 4 | 19140 | 0-8 | ||
C | 02-02-2020 10:00 | S.V. Hoogersmilde 2 | Zuidwolde 3 | 19208 | 6-2 | ||
C | 02-02-2020 10:00 | De Blesse 3 | Dwingeloo 3 | 19087 | 4-3 | ||
C | 02-02-2020 11:30 | Pesse 2 | Havelte 2 | 19240 | 3-5 | ||
C | 26-01-2020 10:00 | Beilen 4 | Ruinen 3 | 19004 | 3-1 | ||
C | 26-01-2020 10:30 | Havelte 2 | Wijster 2 | 18957 | 8-1 | ||
C | 19-01-2020 10:00 | Dwingeloo 3 | Steenwijker Boys 2 | 14738 | 2-2 | ||
C | 12-01-2020 10:30 | De Blesse 3 | S.V. Hoogersmilde 2 | 14178 | 3-4 | ||
C | 15-12-2019 10:00 | Dwingeloo 3 | De Blesse 3 | 13321 | 3-2 | ||
C | 08-12-2019 11:00 | Steenwijker Boys 2 | S.V. Hoogersmilde 2 | 19038 | 4-1 | ||
C | 08-12-2019 11:00 | Zuidwolde 3 | De Blesse 3 | 18861 | 2-4 | ||
C | 08-12-2019 10:00 | Dwingeloo 3 | sv Olyphia 2 | 18906 | 6-0 | ||
C | 01-12-2019 11:30 | Pesse 2 | Steenwijker Boys 2 | 15271 | 2-3 | ||
C | 01-12-2019 10:30 | Wijster 2 | S.V. Hoogersmilde 2 | 15164 | 1-6 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | Ruinen 3 | Dwingeloo 3 | 15105 | 2-1 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | De Blesse 3 | SC Balkbrug 2 | 15187 | 3-2 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | sv Olyphia 2 | Havelte 2 | 15241 | 4-2 | ||
C | 01-12-2019 10:00 | Beilen 4 | Zuidwolde 3 | 15139 | 12-3 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | Dwingeloo 3 | Beilen 4 | 14943 | 3-7 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | De Blesse 3 | sv Olyphia 2 | 14988 | 1-6 | ||
C | 24-11-2019 10:00 | S.V. Hoogersmilde 2 | Pesse 2 | 15071 | 2-3 | ||
C | 24-11-2019 10:30 | Havelte 2 | SC Balkbrug 2 | 14960 | 3-0 | ||
C | 24-11-2019 11:00 | Steenwijker Boys 2 | Wijster 2 | 15035 | 4-0 | ||
C | 24-11-2019 11:00 | Zuidwolde 3 | Ruinen 3 | 14893 | 5-3 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | Beilen 4 | Havelte 2 | 14162 | 6-0 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | Ruinen 3 | SC Balkbrug 2 | 14129 | 5-0 | ||
C | 17-11-2019 11:00 | Zuidwolde 3 | Wijster 2 | 14084 | 3-4 | ||
C | 17-11-2019 11:30 | Pesse 2 | Dwingeloo 3 | 14261 | 3-3 | ||
C | 17-11-2019 10:00 | sv Olyphia 2 | Steenwijker Boys 2 | 14229 | 3-3 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | Ruinen 3 | De Blesse 3 | 14835 | 13-1 | ||
C | 10-11-2019 10:00 | Beilen 4 | Pesse 2 | 14866 | 2-5 | ||
C | 10-11-2019 10:30 | Havelte 2 | S.V. Hoogersmilde 2 | 14788 | 6-1 | ||
C | 10-11-2019 11:00 | Zuidwolde 3 | sv Olyphia 2 | 14689 | 2-7 | ||
C | 10-11-2019 11:00 | SC Balkbrug 2 | Wijster 2 | 14754 | 7-2 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | sv Olyphia 2 | SC Balkbrug 2 | 14564 | 4-1 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | S.V. Hoogersmilde 2 | Dwingeloo 3 | 14632 | 2-1 | ||
C | 03-11-2019 10:00 | De Blesse 3 | Havelte 2 | 14511 | 3-4 | ||
C | 03-11-2019 10:30 | Wijster 2 | Beilen 4 | 14489 | 3-5 | ||
C | 03-11-2019 11:00 | Steenwijker Boys 2 | Zuidwolde 3 | 14595 | 3-1 | ||
C | 03-11-2019 11:30 | Pesse 2 | Ruinen 3 | 14665 | 2-3 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | Dwingeloo 3 | Zuidwolde 3 | 14301 | 4-2 | ||
C | 27-10-2019 10:00 | S.V. Hoogersmilde 2 | sv Olyphia 2 | 14465 | 3-0 | ||
C | 27-10-2019 10:30 | Wijster 2 | Pesse 2 | 14393 | 0-8 | ||
C | 27-10-2019 10:30 | Havelte 2 | Ruinen 3 | 14354 | 1-5 | ||
C | 27-10-2019 11:00 | SC Balkbrug 2 | Beilen 4 | 14317 | 2-6 | ||
C | 20-10-2019 11:00 | Zuidwolde 3 | S.V. Hoogersmilde 2 | 13275 | 2-4 | ||
C | 20-10-2019 10:00 | sv Olyphia 2 | Ruinen 3 | 13555 | 3-2 | ||
C | 13-10-2019 10:00 | S.V. Hoogersmilde 2 | Ruinen 3 | 14030 | 3-0 | ||
C | 13-10-2019 10:30 | Wijster 2 | sv Olyphia 2 | 13953 | 9-4 | ||
C | 13-10-2019 10:30 | Havelte 2 | Dwingeloo 3 | 13915 | 4-2 | ||
C | 13-10-2019 11:00 | Steenwijker Boys 2 | Beilen 4 | 13994 | 1-9 | ||
C | 13-10-2019 11:00 | SC Balkbrug 2 | Zuidwolde 3 | 13878 | 2-1 | ||
C | 13-10-2019 11:30 | Pesse 2 | De Blesse 3 | 14059 | 4-2 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | Beilen 4 | S.V. Hoogersmilde 2 | 13794 | 3-3 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | Dwingeloo 3 | SC Balkbrug 2 | 13730 | 1-1 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | Ruinen 3 | Steenwijker Boys 2 | 13761 | 3-0 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | De Blesse 3 | Wijster 2 | 13807 | 3-2 | ||
C | 06-10-2019 11:00 | Zuidwolde 3 | Havelte 2 | 13680 | 1-1 | ||
C | 06-10-2019 10:00 | sv Olyphia 2 | Pesse 2 | 13860 | 3-6 | ||
C | 29-09-2019 10:00 | S.V. Hoogersmilde 2 | SC Balkbrug 2 | 13622 | 5-0 | ||
C | 29-09-2019 10:30 | Wijster 2 | Dwingeloo 3 | 13479 | 0-5 | ||
C | 29-09-2019 10:30 | Steenwijker Boys 2 | Havelte 2 | 13585 | 4-0 | ||
C | 29-09-2019 11:30 | Pesse 2 | Zuidwolde 3 | 13655 | 8-2 | ||
C | 22-09-2019 11:00 | SC Balkbrug 2 | Steenwijker Boys 2 | 13337 | 0-1 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | Beilen 4 | sv Olyphia 2 | 13453 | 7-1 | ||
C | 22-09-2019 10:30 | Havelte 2 | Pesse 2 | 13373 | 6-2 | ||
C | 22-09-2019 10:00 | Ruinen 3 | Wijster 2 | 13420 | 6-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beilen 4 | 12 | 10 | 1 | 1 | 31 | 72 | 24 | 48 | 0 |
2 | Ruinen 3 | 13 | 9 | 0 | 4 | 27 | 51 | 20 | 31 | 0 |
3 | Steenwijker Boys 2 | 12 | 8 | 2 | 2 | 26 | 32 | 24 | 8 | 0 |
4 | Havelte 2 | 13 | 8 | 1 | 4 | 25 | 46 | 33 | 13 | 0 |
5 | S.V. Hoogersmilde 2 | 13 | 8 | 1 | 4 | 25 | 41 | 32 | 9 | 0 |
6 | Pesse 2 | 14 | 7 | 1 | 6 | 22 | 53 | 37 | 16 | 0 |
7 | Dwingeloo 3 | 14 | 5 | 3 | 6 | 18 | 37 | 33 | 4 | 0 |
8 | sv Olyphia 2 | 13 | 5 | 1 | 7 | 16 | 35 | 55 | -20 | 0 |
9 | De Blesse 3 | 12 | 4 | 1 | 7 | 13 | 30 | 49 | -19 | 0 |
10 | SC Balkbrug 2 | 13 | 4 | 1 | 8 | 13 | 25 | 36 | -11 | 0 |
11 | Wijster 2 | 13 | 2 | 1 | 10 | 7 | 25 | 64 | -39 | 0 |
12 | Zuidwolde 3 | 14 | 1 | 1 | 12 | 4 | 27 | 67 | -40 | 0 |