Ondernemers Collectief Dwingeloo
0519 Mannen Zondag reserve

Dwingeloo 4

Staand: Martijn Schöller (leider), Jeffrey Dekker, Robben de Kruijf, Roelof Visscher, Leo van Zijl, Etienne Vernooij, Maurice Vernooij, Henry Schipper, Charles Amkreutz, Björn Scholten, Han Brommer (leider)
Zittend: Hessel Zoer, Wouter Wiechers, Remco Schipper, Wesley Strijker, Pascal Hoekstra, Allard Wiechers, Jan Dekker, Peter Hoekstra, Henk Zantinge

Op de foto ontbreken Jan Broekman, Johan Oostra, Edwin van Sleen en Peter Spijkers
 

Teamleden

Spelers
Henk Zantinge Keeper      
Charles Amkreutz        
Jan Broekman        
Jeffrey Dekker        
Jan Dekker        
Robben de Kruijf        
Johan Oostra        
Henry Schipper        
Björn Scholten        
Edwin van Sleen        
Peter Spijkers        
Wesley Strijker        
Etienne Vernooij        
Maurice Vernooij        
Roelof Visscher        
Allard Wiechers        
Wouter Wiechers        
Leo van Zijl        
Hessel Zoer        
 
Overige teamleden
Han Brommer Leider
Martijn Schöller Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 24-11-2019 10:00 Dwingeloo 4 Steenwijkerwold 5 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 15619 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 01-12-2019 11:00 SV Zwolle 5 Dwingeloo 4 15775 Sportpark De Marslanden 09:50
C 08-12-2019 10:00 Dwingeloo 4 VENO 4 16016 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 15-12-2019 12:30 Steenwijker Boys 3 Dwingeloo 4 16175 Sportpark "De Koperberg" 11:30
C 26-01-2020 10:00 Dwingeloo 4 Ruinen 5 16384 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 02-02-2020 vervallen ST Old Forward/Wapserveen 3 Dwingeloo 4 16624 Sportpark De Kievitsvelden 00:10
C 09-02-2020 11:15 SC Balkbrug 4 Dwingeloo 4 16701 Sportpark De Balk 10:15
C 16-02-2020 10:00 Dwingeloo 4 USV 3 16835 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 08-03-2020 10:00 Ruinerwold 4 Dwingeloo 4 17073 Sportpark Ruinerwold 09:10
C 15-03-2020 10:00 Dwingeloo 4 MSC/Amslod 3 17256 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 22-03-2020 10:00 Dwingeloo 4 Ruinen 6 17471 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 29-03-2020 14:00 Ruinen 5 Dwingeloo 4 17705 Sportpark De Baete 13:15
C 05-04-2020 10:00 Dwingeloo 4 Steenwijker Boys 3 17839 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 19-04-2020 10:00 Dedemsvaart 7 Dwingeloo 4 17942 Sportpark De Boekweit 09:00
C 26-04-2020 10:00 Dwingeloo 4 EMMS 4 18209 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 10-05-2020 10:00 VENO 4 Dwingeloo 4 18368 Sportpark "de Benten" 08:50
C 17-05-2020 10:00 Dwingeloo 4 SV Zwolle 5 18604 Sportpark Hulsebosch 09:30
C 24-05-2020 12:00 Steenwijkerwold 5 Dwingeloo 4 18684 Sportpark Steenwijkwold 11:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2019 09:45 Ruinen 6 SC Balkbrug 4
C 17-11-2019 14:15 Ruinen 5 MSC/Amslod 3
C 17-11-2019 12:00 Steenwijkerwold 5 Steenwijker Boys 3
C 24-11-2019 14:00 Ruinen 5 VENO 4
C 24-11-2019 10:00 Ruinen 6 Steenwijker Boys 3
C 24-11-2019 10:00 Dedemsvaart 7 SC Balkbrug 4
C 24-11-2019 10:00 Ruinerwold 4 SV Zwolle 5
C 24-11-2019 10:00 MSC/Amslod 3 EMMS 4
C 24-11-2019 10:00 Dwingeloo 4 Steenwijkerwold 5
C 01-12-2019 12:30 Steenwijker Boys 3 Ruinen 5
C 01-12-2019 12:00 Steenwijkerwold 5 Dedemsvaart 7
C 01-12-2019 11:15 SC Balkbrug 4 USV 3
C 01-12-2019 11:00 SV Zwolle 5 Dwingeloo 4
C 01-12-2019 10:00 EMMS 4 Ruinerwold 4
C 01-12-2019 10:00 VENO 4 Ruinen 6
C 08-12-2019 14:00 Ruinen 5 EMMS 4
C 08-12-2019 11:15 SC Balkbrug 4 Steenwijker Boys 3
C 08-12-2019 10:00 Dwingeloo 4 VENO 4
C 08-12-2019 10:00 USV 3 SV Zwolle 5
C 08-12-2019 10:00 Dedemsvaart 7 MSC/Amslod 3
C 08-12-2019 10:00 Ruinerwold 4 Steenwijkerwold 5
C 15-12-2019 10:00 MSC/Amslod 3 SC Balkbrug 4
C 15-12-2019 10:00 VENO 4 USV 3
C 15-12-2019 10:00 EMMS 4 Dedemsvaart 7
C 15-12-2019 10:00 Ruinen 6 Ruinen 5
C 15-12-2019 11:00 SV Zwolle 5 Steenwijkerwold 5
C 15-12-2019 12:30 Steenwijker Boys 3 Dwingeloo 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 10-11-2019 10:00 MSC/Amslod 3 Dwingeloo 4 H.A. (Han) Brommer 15459 1 - 6
C 03-11-2019 10:00 Ruinen 6 Dwingeloo 4 H.A. (Han) Brommer 13228 3 - 4
C 27-10-2019 10:00 Dwingeloo 4 SC Balkbrug 4 H.A. (Han) Brommer 12967 3 - 1
C 20-10-2019 10:00 USV 3 Dwingeloo 4 R. (Roy) Hartman 12728 4 - 2
C 13-10-2019 10:00 Dwingeloo 4 Dedemsvaart 7 H.A. (Han) Brommer 12570 1 - 0
C 06-10-2019 10:00 Dwingeloo 4 Ruinerwold 4 G.J. (Geert Jan) van Tongeren 12438 5 - 0
C 29-09-2019 10:00 EMMS 4 Dwingeloo 4 AW (Andries) Hofman 12252 6 - 1
V 22-09-2019 10:00 Dwingeloo 4 vv IJhorst 006
C 22-09-2019 vervallen Dwingeloo 4 ST Old Forward/Wapserveen 3 12095
B 15-09-2019 10:00 Dwingeloo 4 Ruinen 4 J.R. (Jeroen) Zuidema 3006 4 - 4
B 08-09-2019 11:30 Pesse 2 Dwingeloo 4 J. (Jacob) de Wal 3049 11 - 2
B 01-09-2019 10:00 Dwingeloo 4 Beilen 7 K.R.H. (Kleis) Lageveen 3005 4 - 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-11-2019 12:00 Steenwijkerwold 5 Ruinen 5 15382 5-2
C 10-11-2019 11:00 SV Zwolle 5 SC Balkbrug 4 15404 5-0
C 10-11-2019 10:00 EMMS 4 Ruinen 6 15485 11-4
C 10-11-2019 10:00 VENO 4 Steenwijker Boys 3 15434 4-3
C 10-11-2019 10:00 Ruinerwold 4 USV 3 15355 1-8
C 10-11-2019 10:00 MSC/Amslod 3 Dwingeloo 4 15459 1-6
C 03-11-2019 14:00 Ruinen 5 USV 3 13256 5-1
C 03-11-2019 13:00 Steenwijker Boys 3 MSC/Amslod 3 13180 6-1
C 03-11-2019 10:45 SC Balkbrug 4 Steenwijkerwold 5 13125 2-3
C 03-11-2019 10:00 EMMS 4 SV Zwolle 5 13203 1-6
C 03-11-2019 10:00 Dedemsvaart 7 Ruinerwold 4 13098 6-0
C 03-11-2019 10:00 Ruinen 6 Dwingeloo 4 13228 3-4
C 27-10-2019 10:00 EMMS 4 Steenwijkerwold 5 16543 10-1
C 27-10-2019 11:00 SV Zwolle 5 Ruinen 6 13017 8-6
C 27-10-2019 10:00 USV 3 Dedemsvaart 7 12914 4-7
C 27-10-2019 10:00 Ruinerwold 4 Ruinen 5 12943 1-3
C 27-10-2019 10:00 MSC/Amslod 3 VENO 4 13045 0-2
C 27-10-2019 10:00 Dwingeloo 4 SC Balkbrug 4 12967 3-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VENO 4 7 6 1 0 19 29 13 16 0
2 SV Zwolle 5 8 6 1 1 19 37 17 20 0
3 Dwingeloo 4 7 5 0 2 15 22 15 7 0
4 EMMS 4 7 4 1 2 13 37 24 13 0
5 USV 3 8 4 0 4 12 30 23 7 0
6 Ruinen 5 6 3 1 2 10 18 15 3 0
7 Dedemsvaart 7 7 3 1 3 10 23 16 7 0
8 MSC/Amslod 3 7 3 0 4 9 13 29 -16 0
9 Steenwijker Boys 3 6 2 1 3 7 24 22 2 0
10 Steenwijkerwold 5 5 2 0 3 6 12 18 -6 0
11 Ruinen 6 7 2 0 5 6 27 36 -9 0
12 SC Balkbrug 4 5 1 0 4 3 11 19 -8 0
13 Ruinerwold 4 8 0 0 8 0 7 43 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Pesse 2 3 3 0 0 9 23 3 20 0
2 Ruinen 4 3 1 1 1 4 15 18 -3 0
3 Dwingeloo 4 3 1 1 1 4 10 17 -7 0
4 Beilen 7 3 0 0 3 0 5 15 -10 0

Training

Berichten



Terug naar boven