Staand: Martijn Schöller (leider), Jeffrey Dekker, Robben de Kruijf, Roelof Visscher, Leo van Zijl, Etienne Vernooij, Maurice Vernooij, Henry Schipper, Charles Amkreutz, Björn Scholten, Han Brommer (leider)
Zittend: Hessel Zoer, Wouter Wiechers, Remco Schipper, Wesley Strijker, Pascal Hoekstra, Allard Wiechers, Jan Dekker, Peter Hoekstra, Henk Zantinge
Op de foto ontbreken Jan Broekman, Johan Oostra, Edwin van Sleen en Peter Spijkers
Teamleden
Spelers |
|
|
Henk Zantinge |
|
Keeper |
|
|
|
Charles Amkreutz |
|
|
|
|
|
Jan Broekman |
|
|
|
|
|
Jeffrey Dekker |
|
|
|
|
|
Jan Dekker |
|
|
|
|
|
Robben de Kruijf |
|
|
|
|
|
Johan Oostra |
|
|
|
|
|
Björn Scholten |
|
|
|
|
|
Edwin van Sleen |
|
|
|
|
|
Peter Spijkers |
|
|
|
|
|
Wesley Strijker |
|
|
|
|
|
Maurice Vernooij |
|
|
|
|
|
Allard Wiechers |
|
|
|
|
|
Wouter Wiechers |
|
|
|
|
|
Leo van Zijl |
|
|
|
|
|
Hessel Zoer |
|
|
|
|
|
|
Overige teamleden |
Martijn Schöller |
|
Leider |
|
|
|
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
03-05-2020 10:00 |
Dwingeloo 4 |
USV 3 | |
16835
|
0-0 |
|
C |
03-05-2020 10:00 |
Ruinen 6 |
Steenwijker Boys 3 | |
15668
|
0-0 |
|
C |
03-05-2020 14:00 |
Ruinen 5 |
EMMS 4 | |
16067
|
0-0 |
|
C |
03-05-2020 12:00 |
Steenwijkerwold 5 |
SC Balkbrug 4 | |
17496
|
0-0 |
|
C |
03-05-2020 10:00 |
VENO 4 |
Dedemsvaart 7 | |
16862
|
0-0 |
|
C |
26-04-2020 10:00 |
Dwingeloo 4 |
EMMS 4 | |
18209
|
0-0 |
|
C |
26-04-2020 10:00 |
Ruinen 6 |
MSC/Amslod 3 | |
18231
|
0-0 |
|
C |
26-04-2020 10:00 |
Ruinerwold 4 |
Dedemsvaart 7 | |
18183
|
0-0 |
|
C |
26-04-2020 11:15 |
SC Balkbrug 4 |
SV Zwolle 5 | |
18155
|
0-0 |
|
C |
26-04-2020 14:00 |
Ruinen 5 |
Steenwijker Boys 3 | |
18259
|
0-0 |
|
C |
26-04-2020 12:00 |
Steenwijkerwold 5 |
USV 3 | |
12597
|
0-0 |
|
C |
23-04-2020 18:30 |
Ruinen 5 |
Ruinerwold 4 | |
16967
|
0-0 |
|
C |
23-04-2020 18:30 |
Ruinen 6 |
EMMS 4 | |
16940
|
0-0 |
|
C |
22-04-2020 20:00 |
SV Zwolle 5 |
Ruinen 5 | |
17124
|
0-0 |
|
C |
19-04-2020 10:00 |
Dedemsvaart 7 |
Dwingeloo 4 | |
17942
|
0-0 |
|
C |
19-04-2020 10:00 |
EMMS 4 |
Ruinen 5 | |
18103
|
0-0 |
|
C |
19-04-2020 11:00 |
SV Zwolle 5 |
USV 3 | |
17997
|
0-0 |
|
C |
19-04-2020 12:00 |
Steenwijkerwold 5 |
Ruinen 6 | |
17972
|
0-0 |
|
C |
19-04-2020 10:00 |
MSC/Amslod 3 |
Ruinerwold 4 | |
18050
|
0-0 |
|
C |
19-04-2020 10:00 |
VENO 4 |
SC Balkbrug 4 | |
18025
|
0-0 |
|
C |
16-04-2020 19:30 |
Ruinen 6 |
Dedemsvaart 7 | |
16569
|
0-0 |
|
C |
13-04-2020 10:00 |
MSC/Amslod 3 |
Steenwijker Boys 3 | |
17547
|
0-0 |
|
C |
13-04-2020 10:00 |
Dwingeloo 4 |
Ruinen 6 | |
17471
|
0-0 |
|
C |
13-04-2020 11:00 |
SV Zwolle 5 |
EMMS 4 | |
17520
|
0-0 |
|
C |
13-04-2020 10:00 |
Ruinerwold 4 |
Steenwijkerwold 5 | |
15989
|
0-0 |
|
C |
13-04-2020 10:00 |
Dedemsvaart 7 |
Ruinen 5 | |
17416
|
0-0 |
|
C |
12-04-2020 10:00 |
USV 3 |
VENO 4 | |
17389
|
0-0 |
|
C |
05-04-2020 10:00 |
USV 3 |
SC Balkbrug 4 | |
17757
|
0-0 |
|
C |
05-04-2020 12:00 |
Steenwijkerwold 5 |
SV Zwolle 5 | |
17865
|
0-0 |
|
C |
05-04-2020 10:00 |
Dwingeloo 4 |
Steenwijker Boys 3 | |
17839
|
0-0 |
|
C |
05-04-2020 14:00 |
Ruinen 5 |
Ruinen 6 | |
17916
|
0-0 |
|
C |
05-04-2020 10:00 |
Dedemsvaart 7 |
EMMS 4 | |
17783
|
0-0 |
|
C |
05-04-2020 10:00 |
Ruinerwold 4 |
VENO 4 | |
17812
|
0-0 |
|
C |
29-03-2020 09:45 |
Ruinen 6 |
USV 3 | |
17678
|
0-0 |
|
C |
29-03-2020 10:00 |
VENO 4 |
Steenwijkerwold 5 | |
17600
|
0-0 |
|
C |
29-03-2020 14:00 |
Ruinen 5 |
Dwingeloo 4 | |
17705
|
0-0 |
|
C |
29-03-2020 12:30 |
Steenwijker Boys 3 |
Dedemsvaart 7 | |
17630
|
0-0 |
|
C |
29-03-2020 10:00 |
EMMS 4 |
MSC/Amslod 3 | |
17652
|
0-0 |
|
C |
29-03-2020 11:15 |
SC Balkbrug 4 |
Ruinerwold 4 | |
17573
|
0-0 |
|
C |
22-03-2020 11:15 |
SC Balkbrug 4 |
Dwingeloo 4 | |
16701
|
0-0 |
|
C |
22-03-2020 11:45 |
Ruinerwold 4 |
Ruinen 6 | |
16729
|
0-0 |
|
C |
22-03-2020 10:00 |
USV 3 |
Ruinen 5 | |
16648
|
0-0 |
|
C |
22-03-2020 11:00 |
SV Zwolle 5 |
MSC/Amslod 3 | |
16779
|
0-0 |
|
C |
22-03-2020 11:00 |
Steenwijker Boys 3 |
Steenwijkerwold 5 | |
12812
|
0-0 |
|
C |
22-03-2020 10:00 |
EMMS 4 |
VENO 4 | |
16807
|
0-0 |
|
C |
15-03-2020 10:00 |
USV 3 |
Ruinerwold 4 | |
17204
|
0-0 |
|
C |
15-03-2020 12:30 |
Steenwijker Boys 3 |
VENO 4 | |
17285
|
0-0 |
|
C |
15-03-2020 11:15 |
SC Balkbrug 4 |
Dedemsvaart 7 | |
17230
|
0-0 |
|
C |
15-03-2020 10:00 |
Ruinen 6 |
SV Zwolle 5 | |
17308
|
0-0 |
|
C |
15-03-2020 10:00 |
Dwingeloo 4 |
MSC/Amslod 3 | |
17256
|
0-0 |
|
C |
15-03-2020 14:00 |
Ruinen 5 |
Steenwijkerwold 5 | |
17336
|
0-0 |
|
C |
08-03-2020 10:00 |
Ruinerwold 4 |
Dwingeloo 4 | |
17073
|
0-3 |
|
C |
08-03-2020 10:00 |
VENO 4 |
MSC/Amslod 3 | |
17151
|
2-0 |
|
C |
08-03-2020 12:00 |
SC Balkbrug 4 |
Ruinen 6 | |
17046
|
1-4 |
|
C |
08-03-2020 10:00 |
Dedemsvaart 7 |
USV 3 | |
17018
|
1-2 |
|
C |
08-03-2020 10:00 |
EMMS 4 |
Steenwijker Boys 3 | |
17177
|
2-2 |
|
C |
01-03-2020 10:00 |
Dwingeloo 4 |
Steenwijkerwold 5 | |
15619
|
4-2 |
|
C |
01-03-2020 12:00 |
Ruinen 5 |
SC Balkbrug 4 | |
16595
|
3-1 |
|
C |
23-02-2020 10:00 |
VENO 4 |
USV 3 | |
16122
|
4-1 |
|
C |
23-02-2020 11:00 |
Steenwijker Boys 3 |
Dwingeloo 4 | |
16175
|
4-1 |
|
C |
16-02-2020 10:00 |
MSC/Amslod 3 |
Steenwijkerwold 5 | |
16888
|
1-2 |
|
C |
16-02-2020 12:30 |
Steenwijker Boys 3 |
SV Zwolle 5 | |
16917
|
1-5 |
|
C |
02-02-2020 12:30 |
Steenwijker Boys 3 |
Ruinerwold 4 | |
16519
|
4-6 |
|
C |
02-02-2020 10:00 |
MSC/Amslod 3 |
USV 3 | |
16490
|
2-1 |
|
C |
02-02-2020 10:00 |
VENO 4 |
SV Zwolle 5 | |
16464
|
2-1 |
|
C |
02-02-2020 12:00 |
Steenwijkerwold 5 |
EMMS 4 | |
12992
|
5-3 |
|
C |
26-01-2020 10:00 |
Dwingeloo 4 |
Ruinen 5 | |
16384
|
0-5 |
|
C |
26-01-2020 10:00 |
Ruinerwold 4 |
MSC/Amslod 3 | |
16358
|
3-1 |
|
C |
26-01-2020 10:00 |
USV 3 |
Ruinen 6 | |
16279
|
4-2 |
|
C |
26-01-2020 10:00 |
Dedemsvaart 7 |
Steenwijker Boys 3 | |
16306
|
7-3 |
|
C |
26-01-2020 11:15 |
SC Balkbrug 4 |
EMMS 4 | |
16332
|
2-4 |
|
C |
26-01-2020 12:00 |
Steenwijkerwold 5 |
VENO 4 | |
16411
|
0-0 |
|
C |
19-01-2020 14:00 |
Ruinen 5 |
MSC/Amslod 3 | |
12886
|
0-7 |
|
C |
22-12-2019 10:00 |
VENO 4 |
Ruinen 6 | |
15805
|
6-0 |
|
C |
15-12-2019 10:00 |
MSC/Amslod 3 |
SC Balkbrug 4 | |
16146
|
3-1 |
|
C |
15-12-2019 11:00 |
SV Zwolle 5 |
Steenwijkerwold 5 | |
16092
|
4-3 |
|
C |
15-12-2019 10:00 |
Ruinen 6 |
Ruinen 5 | |
16225
|
3-3 |
|
C |
15-12-2019 10:00 |
EMMS 4 |
Dedemsvaart 7 | |
16199
|
5-2 |
|
C |
08-12-2019 10:00 |
Dedemsvaart 7 |
MSC/Amslod 3 | |
15933
|
4-0 |
|
C |
08-12-2019 10:00 |
USV 3 |
SV Zwolle 5 | |
15908
|
2-2 |
|
C |
08-12-2019 10:00 |
Dwingeloo 4 |
VENO 4 | |
16016
|
1-2 |
|
C |
08-12-2019 11:15 |
SC Balkbrug 4 |
Steenwijker Boys 3 | |
15961
|
4-2 |
|
C |
01-12-2019 12:30 |
Steenwijker Boys 3 |
Ruinen 5 | |
15834
|
6-8 |
|
C |
01-12-2019 12:00 |
Steenwijkerwold 5 |
Dedemsvaart 7 | |
15751
|
0-4 |
|
C |
01-12-2019 11:15 |
SC Balkbrug 4 |
USV 3 | |
15723
|
0-1 |
|
C |
01-12-2019 11:00 |
SV Zwolle 5 |
Dwingeloo 4 | |
15775
|
7-0 |
|
C |
01-12-2019 10:00 |
EMMS 4 |
Ruinerwold 4 | |
15858
|
8-1 |
|
C |
24-11-2019 10:00 |
Ruinerwold 4 |
SV Zwolle 5 | |
15592
|
0-11 |
|
C |
24-11-2019 10:00 |
MSC/Amslod 3 |
EMMS 4 | |
15643
|
2-3 |
|
C |
24-11-2019 14:00 |
Ruinen 5 |
VENO 4 | |
15696
|
0-5 |
|
C |
24-11-2019 10:00 |
Dedemsvaart 7 |
SC Balkbrug 4 | |
15563
|
8-2 |
|
C |
17-11-2019 09:45 |
Ruinen 6 |
SC Balkbrug 4 | |
12276
|
5-1 |
|
C |
17-11-2019 12:00 |
Steenwijkerwold 5 |
Steenwijker Boys 3 | |
16756
|
1-3 |
|
C |
10-11-2019 12:00 |
Steenwijkerwold 5 |
Ruinen 5 | |
15382
|
5-2 |
|
C |
10-11-2019 10:00 |
MSC/Amslod 3 |
Dwingeloo 4 | |
15459
|
1-6 |
|
C |
10-11-2019 10:00 |
Ruinerwold 4 |
USV 3 | |
15355
|
1-8 |
|
C |
10-11-2019 10:00 |
VENO 4 |
Steenwijker Boys 3 | |
15434
|
4-3 |
|
C |
10-11-2019 10:00 |
EMMS 4 |
Ruinen 6 | |
15485
|
11-4 |
|
C |
10-11-2019 11:00 |
SV Zwolle 5 |
SC Balkbrug 4 | |
15404
|
5-0 |
|
C |
03-11-2019 14:00 |
Ruinen 5 |
USV 3 | |
13256
|
5-1 |
|
C |
03-11-2019 10:00 |
Ruinen 6 |
Dwingeloo 4 | |
13228
|
3-4 |
|
C |
03-11-2019 10:00 |
Dedemsvaart 7 |
Ruinerwold 4 | |
13098
|
6-0 |
|
C |
03-11-2019 10:00 |
EMMS 4 |
SV Zwolle 5 | |
13203
|
1-6 |
|
C |
03-11-2019 13:00 |
Steenwijker Boys 3 |
MSC/Amslod 3 | |
13180
|
6-1 |
|
C |
03-11-2019 10:45 |
SC Balkbrug 4 |
Steenwijkerwold 5 | |
13125
|
2-3 |
|
C |
27-10-2019 11:00 |
SV Zwolle 5 |
Ruinen 6 | |
13017
|
8-6 |
|
C |
27-10-2019 10:00 |
Ruinerwold 4 |
Ruinen 5 | |
12943
|
1-3 |
|
C |
27-10-2019 10:00 |
MSC/Amslod 3 |
VENO 4 | |
13045
|
0-2 |
|
C |
27-10-2019 10:00 |
Dwingeloo 4 |
SC Balkbrug 4 | |
12967
|
3-1 |
|
C |
27-10-2019 10:00 |
EMMS 4 |
Steenwijkerwold 5 | |
16543
|
10-1 |
|
C |
27-10-2019 10:00 |
USV 3 |
Dedemsvaart 7 | |
12914
|
4-7 |
|
Standen
1 |
VENO 4 |
13 |
12 |
1 |
0 |
37 |
50 |
16 |
34 |
0 |
2 |
SV Zwolle 5 |
14 |
10 |
2 |
2 |
32 |
67 |
25 |
42 |
0 |
3 |
EMMS 4 |
13 |
8 |
2 |
3 |
26 |
62 |
38 |
24 |
0 |
4 |
Dedemsvaart 7 |
13 |
7 |
1 |
5 |
22 |
49 |
28 |
21 |
0 |
5 |
USV 3 |
14 |
7 |
1 |
6 |
22 |
41 |
34 |
7 |
0 |
6 |
Dwingeloo 4 |
13 |
7 |
0 |
6 |
21 |
31 |
35 |
-4 |
0 |
7 |
Ruinen 5 |
12 |
6 |
2 |
4 |
20 |
37 |
37 |
0 |
0 |
8 |
MSC/Amslod 3 |
15 |
6 |
0 |
9 |
18 |
29 |
45 |
-16 |
0 |
9 |
Steenwijker Boys 3 |
14 |
4 |
2 |
8 |
14 |
49 |
56 |
-7 |
0 |
10 |
Ruinen 6 |
12 |
4 |
1 |
7 |
13 |
41 |
51 |
-10 |
0 |
11 |
Steenwijkerwold 5 |
11 |
4 |
0 |
7 |
11 |
25 |
37 |
-12 |
1 |
12 |
SC Balkbrug 4 |
13 |
2 |
0 |
11 |
6 |
23 |
49 |
-26 |
0 |
13 |
Ruinerwold 4 |
13 |
2 |
0 |
11 |
6 |
17 |
70 |
-53 |
0 |
1 |
Pesse 2 |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
23 |
3 |
20 |
0 |
2 |
Ruinen 4 |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
15 |
18 |
-3 |
0 |
3 |
Dwingeloo 4 |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
10 |
17 |
-7 |
0 |
4 |
Beilen 7 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
5 |
15 |
-10 |
0 |
Training
Berichten
Weet je zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?