Ondernemers Collectief Dwingeloo
0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar)

Dwingeloo 35+2

Staand: Johnny Venema, Sjon Bode, Allard Wiechers, Erwin Zoer (leider)
Zittend: Wilfried Smit, Remco Schipper, Bastian Smeenge

Op de foto ontbreken Charles Amkreutz, Barry van Barneveld, Peter Hoekstra, Pascal Hoekstra, Peter Spijkers, Wouter Wiechers, Roland Wiltinge en Leo van Zijl
 

Teamleden

Spelers
Remco Schipper Keeper      
Charles Amkreutz        
Barry van Barneveld        
Peter Hoekstra        
Pascal Hoekstra        
Bastian Smeenge        
Wilfried Smit        
Peter Spijkers        
Johnny Venema        
Allard Wiechers        
Wouter Wiechers        
Roland Wiltinge        
Leo van Zijl        
 
Overige teamleden
Erwin Zoer Leider

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 01-11-2019 21:30 Zuidwolde 35+1 Dwingeloo 35+2 10638 1 - 3
C 01-11-2019 21:00 Dwingeloo 35+2 HZVV 35+1 10656 3 - 1
C 18-10-2019 20:30 HZVV 35+3 Dwingeloo 35+2 10700 3 - 0
C 18-10-2019 20:00 Dwingeloo 35+2 Noordscheschut 35+1 10655 0 - 3
C 04-10-2019 21:00 Pesse 35+1 Dwingeloo 35+2 10690 2 - 2
C 04-10-2019 19:30 Dwingeloo 35+2 Ruinen 35+1 10654 1 - 2
C 27-09-2019 20:00 HZVV 35+2 Dwingeloo 35+2 10671 0 - 2
C 27-09-2019 19:30 Dwingeloo 35+2 Hoogeveen 35+1 10653 4 - 5
C 06-09-2019 21:30 De Weide 35+1 Dwingeloo 35+2 10679 3 - 1
C 06-09-2019 20:30 Dwingeloo 35+2 Zuidwolde 35+1 10652 2 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 01-11-2019 21:30 Zuidwolde 35+1 Dwingeloo 35+2 10638 1-3
C 01-11-2019 19:30 Hoogeveen 35+1 HZVV 35+3 10630 2-2
C 01-11-2019 19:30 HZVV 35+2 Noordscheschut 35+1 10675 0-3
C 01-11-2019 20:00 HZVV 35+2 Pesse 35+1 10674 0-4
C 01-11-2019 20:00 De Weide 35+1 HZVV 35+3 10683 3-1
C 01-11-2019 20:30 Hoogeveen 35+1 Noordscheschut 35+1 10629 1-1
C 01-11-2019 20:30 Zuidwolde 35+1 Ruinen 35+1 10637 2-2
C 01-11-2019 21:00 Dwingeloo 35+2 HZVV 35+1 10656 3-1
C 01-11-2019 21:00 Ruinen 35+1 Pesse 35+1 10620 1-1
C 01-11-2019 21:30 De Weide 35+1 HZVV 35+1 10684 4-4
C 18-10-2019 19:30 HZVV 35+1 HZVV 35+3 10664 3-1
C 18-10-2019 19:30 HZVV 35+2 Zuidwolde 35+1 10673 0-1
C 18-10-2019 20:00 Dwingeloo 35+2 Noordscheschut 35+1 10655 0-3
C 18-10-2019 20:00 Hoogeveen 35+1 Ruinen 35+1 10628 10-2
C 18-10-2019 20:30 De Weide 35+1 Pesse 35+1 10682 9-0
C 18-10-2019 20:30 HZVV 35+3 Dwingeloo 35+2 10700 3-0
C 18-10-2019 21:00 HZVV 35+1 Zuidwolde 35+1 10665 2-1
C 18-10-2019 21:00 Ruinen 35+1 HZVV 35+2 10619 1-0
C 18-10-2019 21:30 Pesse 35+1 Hoogeveen 35+1 10691 4-11
C 18-10-2019 21:30 Noordscheschut 35+1 De Weide 35+1 10646 2-1
C 04-10-2019 21:00 Pesse 35+1 Dwingeloo 35+2 10690 2-2
C 04-10-2019 21:00 Ruinen 35+1 De Weide 35+1 10618 0-2
C 04-10-2019 21:30 HZVV 35+1 Pesse 35+1 10663 4-0
C 04-10-2019 21:30 Zuidwolde 35+1 HZVV 35+3 10636 1-4
C 04-10-2019 20:30 HZVV 35+2 Hoogeveen 35+1 10672 0-5
C 04-10-2019 20:30 Noordscheschut 35+1 HZVV 35+1 10645 2-0
C 04-10-2019 20:00 Hoogeveen 35+1 Zuidwolde 35+1 10627 1-2
C 04-10-2019 20:00 HZVV 35+3 Noordscheschut 35+1 10699 0-0
C 04-10-2019 19:30 De Weide 35+1 HZVV 35+2 10681 6-1
C 04-10-2019 19:30 Dwingeloo 35+2 Ruinen 35+1 10654 1-2
C 27-09-2019 20:00 HZVV 35+2 Dwingeloo 35+2 10671 0-2
C 27-09-2019 20:00 Ruinen 35+1 HZVV 35+1 10617 5-1
C 27-09-2019 19:30 Dwingeloo 35+2 Hoogeveen 35+1 10653 4-5
C 27-09-2019 19:30 De Weide 35+1 Zuidwolde 35+1 10680 3-1
C 27-09-2019 20:30 Pesse 35+1 HZVV 35+3 10689 2-4
C 27-09-2019 20:30 Zuidwolde 35+1 Noordscheschut 35+1 10635 1-5
C 27-09-2019 21:00 HZVV 35+1 HZVV 35+2 10662 0-4
C 27-09-2019 21:00 Hoogeveen 35+1 De Weide 35+1 10626 3-3
C 27-09-2019 21:30 Noordscheschut 35+1 Pesse 35+1 10644 4-2
C 27-09-2019 21:30 HZVV 35+3 Ruinen 35+1 10698 2-2
C 06-09-2019 19:30 HZVV 35+3 Hoogeveen 35+1 10697 0-5
C 06-09-2019 20:00 Pesse 35+1 Ruinen 35+1 10688 1-0
C 06-09-2019 20:00 HZVV 35+1 De Weide 35+1 10661 1-3
C 06-09-2019 20:30 Dwingeloo 35+2 Zuidwolde 35+1 10652 2-1
C 06-09-2019 20:30 HZVV 35+2 HZVV 35+3 10670 1-2
C 06-09-2019 21:00 Ruinen 35+1 Noordscheschut 35+1 10616 0-5
C 06-09-2019 21:00 Hoogeveen 35+1 HZVV 35+1 10625 4-2
C 06-09-2019 21:30 De Weide 35+1 Dwingeloo 35+2 10679 3-1
C 06-09-2019 21:30 Zuidwolde 35+1 Pesse 35+1 10634 2-2
C 06-09-2019 19:30 Noordscheschut 35+1 HZVV 35+2 10643 6-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Noordscheschut 35+1 10 8 2 0 26 31 6 25 0
2 De Weide 35+1 10 7 2 1 23 37 14 23 0
3 Hoogeveen 35+1 10 6 3 1 21 47 20 27 0
4 HZVV 35+3 10 4 3 3 15 19 19 0 0
5 Dwingeloo 35+2 10 4 1 5 13 18 21 -3 0
6 Ruinen 35+1 10 3 3 4 12 15 25 -10 0
7 HZVV 35+1 10 3 1 6 10 18 27 -9 0
8 Pesse 35+1 10 2 3 5 9 18 37 -19 0
9 Zuidwolde 35+1 10 2 2 6 8 13 24 -11 0
10 HZVV 35+2 10 1 0 9 3 7 30 -23 0

Training

Berichten



Terug naar boven