Staand: Bram Donker (trainer/leider), Joris Jan Bakker (leider), Kees Kleingeld, Jule Smits, Nick Zanting, Kuno Poot, Sem Nieuwenhuis, Stijn Heersink (assistent-trainer)
Zittend: Nick van der Sluis, Luuk Drenth, Kaj Boer, Ot Spijkers, Binck-Jan Bakker, Daan Zinger, Martin Baaiman
Op de foto ontbreken Pim Boer, Daniel Mabratu, Anas Wasouf, Twan Zantinge en Kristiaan Smits (leider)
Teamleden
Spelers |
|
|
Kaj Boer |
|
|
|
|
|
Kees Kleingeld |
|
|
|
|
|
Sem Mabratu |
|
|
|
|
|
Anas Wasouf |
|
|
|
|
|
Nick Zanting |
|
|
|
|
|
Daan Zinger |
|
|
|
|
|
|
Overige teamleden |
Bram Donker |
|
Jeugdtrainer/leider |
|
|
|
Kristiaan Smits |
|
Jeugdleider |
|
|
|
Stijn Heersink |
|
Assistent-jeugdtrainer |
|
|
|
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
02-05-2020 10:00 |
Tollebeek JO15-1 |
VWC JO15-1G | |
114594
|
0-0 |
|
C |
02-05-2020 08:45 |
Flevo Boys JO15-3 |
Oldeholtpade JO15-1 | |
118444
|
0-0 |
|
C |
18-04-2020 12:30 |
SC Genemuiden JO15-2 |
vv Steenwijk JO15-1 | |
114613
|
0-0 |
|
C |
18-04-2020 12:30 |
Dwingeloo JO15-1 |
Oldeholtpade JO15-1 | |
114626
|
0-0 |
|
C |
18-04-2020 11:00 |
VWC JO15-1G |
VENO JO15-1 | |
114608
|
0-0 |
|
C |
18-04-2020 08:45 |
d' Olde Veste'54 JO15-3 |
DESZ JO15-2G | |
114633
|
0-0 |
|
C |
18-04-2020 10:00 |
Urk JO15-3 |
Blokzijl JO15-1 | |
114632
|
0-0 |
|
C |
15-04-2020 19:00 |
Blokzijl JO15-1 |
DESZ JO15-2G | |
114585
|
0-0 |
|
C |
11-04-2020 10:30 |
Tollebeek JO15-1 |
Flevo Boys JO15-3 | |
118451
|
0-0 |
|
C |
04-04-2020 12:30 |
Dwingeloo JO15-1 |
VWC JO15-1G | |
114625
|
0-0 |
|
C |
04-04-2020 10:30 |
vv Steenwijk JO15-1 |
Flevo Boys JO15-3 | |
118450
|
0-0 |
|
C |
04-04-2020 10:30 |
SC Genemuiden JO15-2 |
d' Olde Veste'54 JO15-3 | |
114611
|
0-0 |
|
C |
04-04-2020 09:00 |
Blokzijl JO15-1 |
VENO JO15-1 | |
114586
|
0-0 |
|
C |
04-04-2020 10:15 |
Oldeholtpade JO15-1 |
Urk JO15-3 | |
114588
|
0-0 |
|
C |
04-04-2020 09:00 |
DESZ JO15-2G |
Tollebeek JO15-1 | |
114621
|
0-0 |
|
C |
28-03-2020 13:15 |
Urk JO15-3 |
Dwingeloo JO15-1 | |
114628
|
0-0 |
|
C |
28-03-2020 08:45 |
Flevo Boys JO15-3 |
SC Genemuiden JO15-2 | |
118449
|
0-0 |
|
C |
28-03-2020 10:30 |
Tollebeek JO15-1 |
Blokzijl JO15-1 | |
114596
|
0-0 |
|
C |
28-03-2020 10:00 |
VENO JO15-1 |
DESZ JO15-2G | |
114603
|
0-0 |
|
C |
28-03-2020 08:45 |
d' Olde Veste'54 JO15-3 |
vv Steenwijk JO15-1 | |
114635
|
0-0 |
|
C |
28-03-2020 11:00 |
VWC JO15-1G |
Oldeholtpade JO15-1 | |
114609
|
0-0 |
|
C |
21-03-2020 11:00 |
VWC JO15-1G |
Flevo Boys JO15-3 | |
118445
|
0-0 |
|
C |
21-03-2020 10:00 |
Urk JO15-3 |
d' Olde Veste'54 JO15-3 | |
114627
|
0-0 |
|
C |
21-03-2020 10:30 |
vv Steenwijk JO15-1 |
Dwingeloo JO15-1 | |
114598
|
0-0 |
|
C |
21-03-2020 09:00 |
SC Genemuiden JO15-2 |
Blokzijl JO15-1 | |
114616
|
0-0 |
|
C |
14-03-2020 12:45 |
Urk JO15-3 |
Tollebeek JO15-1 | |
114631
|
0-0 |
|
C |
14-03-2020 10:30 |
vv Steenwijk JO15-1 |
VWC JO15-1G | |
114600
|
0-0 |
|
C |
14-03-2020 10:30 |
SC Genemuiden JO15-2 |
VENO JO15-1 | |
114612
|
0-0 |
|
C |
14-03-2020 09:00 |
Blokzijl JO15-1 |
Dwingeloo JO15-1 | |
114584
|
0-0 |
|
C |
14-03-2020 08:45 |
Flevo Boys JO15-3 |
d' Olde Veste'54 JO15-3 | |
118448
|
0-0 |
|
C |
14-03-2020 08:45 |
DESZ JO15-2G |
Oldeholtpade JO15-1 | |
114622
|
0-0 |
|
C |
07-03-2020 08:45 |
d' Olde Veste'54 JO15-3 |
Tollebeek JO15-1 | |
114636
|
1-2 |
|
C |
07-03-2020 09:00 |
Oldeholtpade JO15-1 |
Blokzijl JO15-1 | |
114592
|
2-0 |
|
C |
07-03-2020 10:00 |
VENO JO15-1 |
vv Steenwijk JO15-1 | |
114604
|
0-1 |
|
C |
07-03-2020 11:00 |
VWC JO15-1G |
Urk JO15-3 | |
114606
|
0-7 |
|
C |
07-03-2020 12:30 |
Dwingeloo JO15-1 |
Flevo Boys JO15-3 | |
118447
|
0-2 |
|
C |
07-03-2020 11:00 |
DESZ JO15-2G |
SC Genemuiden JO15-2 | |
114619
|
6-1 |
|
C |
29-02-2020 08:45 |
Flevo Boys JO15-3 |
VENO JO15-1 | |
118446
|
4-2 |
|
C |
29-02-2020 10:30 |
SC Genemuiden JO15-2 |
Oldeholtpade JO15-1 | |
114615
|
0-4 |
|
C |
08-02-2020 09:00 |
Blokzijl JO15-1 |
vv Steenwijk JO15-1 | |
114587
|
1-2 |
|
C |
08-02-2020 10:00 |
VENO JO15-1 |
d' Olde Veste'54 JO15-3 | |
114601
|
1-2 |
|
C |
08-02-2020 10:25 |
DESZ JO15-2G |
Urk JO15-3 | |
114617
|
2-7 |
|
C |
08-02-2020 09:00 |
Oldeholtpade JO15-1 |
Tollebeek JO15-1 | |
114591
|
3-0 |
|
C |
08-02-2020 12:30 |
Dwingeloo JO15-1 |
SC Genemuiden JO15-2 | |
114624
|
0-6 |
|
C |
01-02-2020 08:45 |
d' Olde Veste'54 JO15-3 |
VWC JO15-1G | |
114634
|
5-0 |
|
C |
01-02-2020 14:30 |
Urk JO15-3 |
VENO JO15-1 | |
114630
|
4-0 |
|
C |
01-02-2020 10:30 |
vv Steenwijk JO15-1 |
DESZ JO15-2G | |
114599
|
2-4 |
|
C |
01-02-2020 09:00 |
Tollebeek JO15-1 |
Dwingeloo JO15-1 | |
114593
|
3-2 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
18-12-2019 19:00 |
d' Olde Veste'54 JO15-2 |
Staphorst JO15-1 | |
72142
|
0-0 |
|
C |
14-12-2019 10:00 |
Urk JO15-2 |
De Sweach JO15-1 | |
72105
|
12-1 |
|
C |
14-12-2019 10:00 |
SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G |
d' Olde Veste'54 JO15-2 | |
72127
|
12-0 |
|
C |
07-12-2019 12:00 |
Urk JO15-2 |
Staphorst JO15-1 | |
72145
|
3-0 |
|
C |
07-12-2019 10:30 |
SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G |
ST Creil-Bant JO15-1G | |
72148
|
4-4 |
|
C |
07-12-2019 09:00 |
De Sweach JO15-1 |
Dwingeloo JO15-1 | |
72150
|
3-3 |
|
C |
07-12-2019 09:00 |
SC Joure JO15-2 |
Heerenveense Boys JO15-2 | |
72146
|
5-5 |
|
C |
30-11-2019 12:15 |
ST Creil-Bant JO15-1G |
Jubbega JO15-1 | |
72141
|
8-0 |
|
C |
30-11-2019 09:00 |
De Sweach JO15-1 |
SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G | |
72143
|
1-5 |
|
C |
30-11-2019 12:30 |
Dwingeloo JO15-1 |
SC Joure JO15-2 | |
72144
|
0-4 |
|
C |
23-11-2019 09:00 |
SC Joure JO15-2 |
De Sweach JO15-1 | |
72133
|
6-0 |
|
C |
23-11-2019 12:15 |
ST Creil-Bant JO15-1G |
Heerenveense Boys JO15-2 | |
72138
|
5-2 |
|
C |
23-11-2019 12:00 |
Urk JO15-2 |
d' Olde Veste'54 JO15-2 | |
72134
|
5-0 |
|
C |
23-11-2019 11:30 |
SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G |
Dwingeloo JO15-1 | |
72135
|
4-0 |
|
C |
16-11-2019 12:00 |
Heerenveense Boys JO15-2 |
Urk JO15-2 | |
72128
|
1-3 |
|
C |
16-11-2019 12:30 |
Dwingeloo JO15-1 |
Jubbega JO15-1 | |
72130
|
0-5 |
|
C |
16-11-2019 12:15 |
ST Creil-Bant JO15-1G |
Staphorst JO15-1 | |
72132
|
6-3 |
|
C |
09-11-2019 09:00 |
SC Joure JO15-2 |
Urk JO15-2 | |
72123
|
0-3 |
|
C |
09-11-2019 11:00 |
Jubbega JO15-1 |
d' Olde Veste'54 JO15-2 | |
72122
|
2-0 |
|
C |
09-11-2019 12:15 |
SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G |
Heerenveense Boys JO15-2 | |
72126
|
6-1 |
|
C |
09-11-2019 12:30 |
Dwingeloo JO15-1 |
ST Creil-Bant JO15-1G | |
72121
|
2-8 |
|
C |
02-11-2019 12:30 |
Urk JO15-2 |
SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G | |
72119
|
3-0 |
|
C |
02-11-2019 09:00 |
d' Olde Veste'54 JO15-2 |
De Sweach JO15-1 | |
72120
|
4-0 |
|
C |
02-11-2019 09:00 |
Staphorst JO15-1 |
SC Joure JO15-2 | |
72117
|
2-2 |
|
C |
02-11-2019 08:45 |
Heerenveense Boys JO15-2 |
Jubbega JO15-1 | |
72115
|
2-3 |
|
C |
26-10-2019 09:00 |
Staphorst JO15-1 |
Heerenveense Boys JO15-2 | |
72109
|
6-2 |
|
C |
26-10-2019 09:00 |
SC Joure JO15-2 |
SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G | |
72111
|
1-3 |
|
C |
26-10-2019 11:00 |
Jubbega JO15-1 |
De Sweach JO15-1 | |
72113
|
4-0 |
|
C |
26-10-2019 12:15 |
Urk JO15-2 |
ST Creil-Bant JO15-1G | |
72114
|
8-2 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
B |
14-09-2019 09:00 |
SJO J.V. Oostenburg JO15-1 |
Smilde'94 JO15-1 | |
5740
|
17-1 |
|
B |
14-09-2019 11:00 |
vv Stânfries JO15-1 |
Dwingeloo JO15-1 | |
5838
|
0-5 |
|
B |
07-09-2019 09:00 |
vv Stânfries JO15-1 |
SJO J.V. Oostenburg JO15-1 | |
5470
|
0-10 |
|
B |
07-09-2019 12:30 |
Dwingeloo JO15-1 |
Smilde'94 JO15-1 | |
5638
|
2-1 |
|
B |
31-08-2019 13:00 |
SJO J.V. Oostenburg JO15-1 |
Dwingeloo JO15-1 | |
5248
|
12-0 |
|
B |
31-08-2019 09:00 |
Smilde'94 JO15-1 |
vv Stânfries JO15-1 | |
5331
|
4-6 |
|
Standen
1 |
Urk JO15-3 |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
18 |
2 |
16 |
0 |
2 |
Oldeholtpade JO15-1 |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
9 |
0 |
9 |
0 |
3 |
Flevo Boys JO15-3 |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
6 |
2 |
4 |
0 |
4 |
d' Olde Veste'54 JO15-3 |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
8 |
3 |
5 |
0 |
5 |
DESZ JO15-2G |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
12 |
10 |
2 |
0 |
6 |
vv Steenwijk JO15-1 |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
5 |
5 |
0 |
0 |
7 |
Tollebeek JO15-1 |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
5 |
6 |
-1 |
0 |
8 |
SC Genemuiden JO15-2 |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
7 |
10 |
-3 |
0 |
9 |
Blokzijl JO15-1 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
10 |
VWC JO15-1G |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
0 |
12 |
-12 |
0 |
11 |
Dwingeloo JO15-1 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
2 |
11 |
-9 |
0 |
12 |
VENO JO15-1 |
4 |
0 |
0 |
4 |
0 |
3 |
11 |
-8 |
0 |
1 |
Urk JO15-2 |
9 |
9 |
0 |
0 |
27 |
45 |
5 |
40 |
0 |
2 |
ST Creil-Bant JO15-1G |
9 |
6 |
1 |
2 |
19 |
49 |
23 |
26 |
0 |
3 |
SJO Ens/Kraggenburg JO15-1G |
9 |
5 |
2 |
2 |
17 |
38 |
16 |
22 |
0 |
4 |
Jubbega JO15-1 |
9 |
5 |
1 |
3 |
16 |
20 |
19 |
1 |
0 |
5 |
Staphorst JO15-1 |
9 |
4 |
3 |
2 |
15 |
32 |
19 |
13 |
0 |
6 |
d' Olde Veste'54 JO15-2 |
9 |
4 |
1 |
4 |
13 |
17 |
27 |
-10 |
0 |
7 |
SC Joure JO15-2 |
9 |
3 |
3 |
3 |
12 |
24 |
19 |
5 |
0 |
8 |
Heerenveense Boys JO15-2 |
9 |
2 |
1 |
6 |
7 |
22 |
34 |
-12 |
0 |
9 |
Dwingeloo JO15-1 |
9 |
0 |
1 |
8 |
1 |
8 |
48 |
-40 |
0 |
10 |
De Sweach JO15-1 |
9 |
0 |
1 |
8 |
1 |
7 |
52 |
-45 |
0 |
1 |
SJO J.V. Oostenburg JO15-1 |
3 |
3 |
0 |
0 |
9 |
39 |
1 |
38 |
0 |
2 |
Dwingeloo JO15-1 |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
7 |
13 |
-6 |
0 |
3 |
vv Stânfries JO15-1 |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
6 |
19 |
-13 |
0 |
4 |
Smilde'94 JO15-1 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
6 |
25 |
-19 |
0 |
Training
Berichten
Weet je zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?