Ondernemers Collectief Dwingeloo
0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

Dwingeloo JO13-1

Staand: Annemieke Schöller (leider), Dick Kemp (trainer/leider), Joost van der Koogh, Mees Spijkers, Tom van Noord, Kees Fledderus, Gerko Hoogenkamp, Sam van Gerven, Joran Strijdonck (trainer/leider), Rick Poelstra (trainer)
Zittend: Hero de Vries, Teun Schöller, Silvan van Dijk, Jasper Boer, Mike Rico Seegers, Tymo Kemp

Op de foto ontbreken Daan Petersen en Denzel Pollard
 

Teamleden

Spelers
Tim Bakker        
Jasper Boer        
Silvan van Dijk        
Kees Fledderus        
Sam van Gerven        
Gerko Hoogenkamp        
Tymo Kemp        
Joost van der Koogh        
Tom van Noord        
Daan Petersen        
Teun Schöller        
Mike Rico Seegers        
Mees Spijkers        
Hero de Vries        
 
Overige teamleden
Dick Kemp Jeugdtrainer/leider
Joran Strijdonck Jeugdtrainer/leider
Annemieke Schöller Jeugdleider
Rick Poelstra Jeugdtrainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 vervallen Dwingeloo JO13-1 Pesse JO13-1 101510
C 16-05-2020 vervallen vv Stânfries JO13-1 Dwingeloo JO13-1 101472
C 09-05-2020 vervallen Dwingeloo JO13-1 Asser Boys JO13-1 101509
C 18-04-2020 vervallen FC Assen JO13-3 Dwingeloo JO13-1 101502
C 04-04-2020 vervallen Smilde'94 JO13-1 Dwingeloo JO13-1 101469
C 28-03-2020 09:00 Dwingeloo JO13-1 Wijster JO13-1 101506
C 14-03-2020 11:00 HHCombi JO13-1 Dwingeloo JO13-1 101517
C 07-03-2020 09:00 Dwingeloo JO13-1 Fit Boys JO13-1 N. (Nemo) de Vries 101508 4 - 0
C 08-02-2020 09:00 Dwingeloo JO13-1 LEO (Loon) JO13-2 A (Albert) Elken… (+1) 101507 1 - 0
C 01-02-2020 12:45 FC Assen JO13-5 Dwingeloo JO13-1 Afgeschermd 101496 1 - 3
C 21-12-2019 10:30 vv Steenwijk JO13-1 Dwingeloo JO13-1 Afgeschermd 37469 2 - 2
C 14-12-2019 10:00 Steenwijkerwold JO13-2 Dwingeloo JO13-1 Afgeschermd 59799 0 - 11
C 07-12-2019 10:30 Dwingeloo JO13-1 Diever-Wapse JO13-1G H. (Harrie) Wolters 46295 4 - 0
C 30-11-2019 09:00 Dwingeloo JO13-1 FC Meppel JO13-2 N. (Nemo) de Vries 43882 3 - 1
C 23-11-2019 09:00 Staphorst JO13-2G Dwingeloo JO13-1 T.M.R. (Taco) Hulleman 42260 0 - 11
C 16-11-2019 09:00 Dwingeloo JO13-1 MSC/Amslod JO13-2 N. (Nemo) de Vries 61135 0 - 0
C 09-11-2019 11:00 Dwingeloo JO13-1 Giethoorn JO13-1 N. (Nemo) de Vries 41749 10 - 0
C 02-11-2019 13:00 Ruinerwold JO13-1 Dwingeloo JO13-1 R. (Rudi) van der Klocht 38803 1 - 3
C 05-10-2019 09:00 Dwingeloo JO13-1 Alcides JO13-3 A (Albert) Elken 58203 16 - 0
C 28-09-2019 09:30 ST Havelte-Uffelte JO13-1G Dwingeloo JO13-1 P.C (Peter) Heupink 56062 0 - 5
C 21-09-2019 09:00 Dwingeloo JO13-1 Ruinen JO13-1 N. (Nemo) de Vries 55537 10 - 1
B 14-09-2019 09:00 Dwingeloo JO13-1 Diever-Wapse JO13-1G A. (Bertus) Fledderus 6573 3 - 2
B 07-09-2019 09:00 Weide De JO13-3G Dwingeloo JO13-1 M.C.G. (Marco) Koenraads 6321 0 - 12
B 31-08-2019 09:00 Dwingeloo JO13-1 Pesse JO13-1 N. (Nemo) de Vries 6130 2 - 3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 02-05-2020 11:00 HHCombi JO13-1 vv Stânfries JO13-1 101521 0-0
C 18-04-2020 13:30 FC Assen JO13-5 Smilde'94 JO13-1 101500 0-0
C 18-04-2020 11:00 HHCombi JO13-1 Fit Boys JO13-1 101519 0-0
C 18-04-2020 10:00 LEO (Loon) JO13-2 Wijster JO13-1 101489 0-0
C 18-04-2020 09:00 Pesse JO13-1 vv Stânfries JO13-1 101480 0-0
C 18-04-2020 09:00 FC Assen JO13-3 Dwingeloo JO13-1 101502 0-0
C 11-04-2020 11:00 Wijster JO13-1 vv Stânfries JO13-1 101516 0-0
C 04-04-2020 10:00 Wijster JO13-1 Asser Boys JO13-1 101514 0-0
C 04-04-2020 09:00 Pesse JO13-1 FC Assen JO13-3 101478 0-0
C 04-04-2020 09:00 vv Stânfries JO13-1 FC Assen JO13-5 101473 0-0
C 04-04-2020 10:15 Smilde'94 JO13-1 Dwingeloo JO13-1 101469 0-0
C 04-04-2020 11:00 HHCombi JO13-1 LEO (Loon) JO13-2 101518 0-0
C 28-03-2020 12:30 FC Assen JO13-5 Pesse JO13-1 101499 0-0
C 28-03-2020 10:45 LEO (Loon) JO13-2 Fit Boys JO13-1 101491 0-0
C 28-03-2020 09:00 Dwingeloo JO13-1 Wijster JO13-1 101506 0-0
C 28-03-2020 11:00 FC Assen JO13-3 vv Stânfries JO13-1 101504 0-0
C 28-03-2020 09:30 Asser Boys JO13-1 Smilde'94 JO13-1 101484 0-0
C 21-03-2020 11:00 Smilde'94 JO13-1 Wijster JO13-1 101468 0-0
C 21-03-2020 09:00 Pesse JO13-1 HHCombi JO13-1 101477 0-0
C 14-03-2020 11:00 Smilde'94 JO13-1 Pesse JO13-1 101471 0-0
C 14-03-2020 11:00 HHCombi JO13-1 Dwingeloo JO13-1 101517 0-0
C 14-03-2020 10:45 Fit Boys JO13-1 FC Assen JO13-3 101486 0-0
C 14-03-2020 09:00 FC Assen JO13-5 Asser Boys JO13-1 101498 0-0
C 07-03-2020 11:00 Wijster JO13-1 HHCombi JO13-1 101511 2-2
C 07-03-2020 10:00 LEO (Loon) JO13-2 Asser Boys JO13-1 101492 2-3
C 07-03-2020 09:00 Dwingeloo JO13-1 Fit Boys JO13-1 101508 4-0
C 07-03-2020 09:00 vv Stânfries JO13-1 Smilde'94 JO13-1 101476 1-2
C 07-03-2020 09:00 FC Assen JO13-3 FC Assen JO13-5 101503 6-0
C 29-02-2020 10:45 Fit Boys JO13-1 Pesse JO13-1 101488 2-1
C 29-02-2020 09:30 Asser Boys JO13-1 FC Assen JO13-3 101481 3-4
C 29-02-2020 09:00 FC Assen JO13-5 LEO (Loon) JO13-2 101497 1-3
C 12-02-2020 18:00 Asser Boys JO13-1 Pesse JO13-1 101483 2-2
C 08-02-2020 09:00 Wijster JO13-1 FC Assen JO13-5 101513 4-0
C 08-02-2020 09:00 Dwingeloo JO13-1 LEO (Loon) JO13-2 101507 1-0
C 08-02-2020 09:00 vv Stânfries JO13-1 Asser Boys JO13-1 101475 2-3
C 08-02-2020 11:00 Smilde'94 JO13-1 Fit Boys JO13-1 101470 1-4
C 01-02-2020 12:45 FC Assen JO13-5 Dwingeloo JO13-1 101496 1-3
C 01-02-2020 11:00 HHCombi JO13-1 Smilde'94 JO13-1 101522 4-2
C 01-02-2020 10:45 Fit Boys JO13-1 Wijster JO13-1 101485 1-1
C 01-02-2020 10:30 LEO (Loon) JO13-2 FC Assen JO13-3 101490 3-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 10:30 vv Steenwijk JO13-1 Dwingeloo JO13-1 37469 2-2
C 14-12-2019 10:00 Steenwijkerwold JO13-2 Dwingeloo JO13-1 59799 0-11
C 14-12-2019 09:00 Diever-Wapse JO13-1G Staphorst JO13-2G 43613 10-1
C 07-12-2019 10:30 Dwingeloo JO13-1 Diever-Wapse JO13-1G 46295 4-0
C 07-12-2019 10:30 vv Steenwijk JO13-1 Giethoorn JO13-1 45750 2-0
C 07-12-2019 10:00 Steenwijkerwold JO13-2 Alcides JO13-3 46552 0-4
C 07-12-2019 10:00 FC Meppel JO13-2 ST Havelte-Uffelte JO13-1G 45223 6-4
C 07-12-2019 09:00 Staphorst JO13-2G Ruinen JO13-1 45470 1-7
C 07-12-2019 11:45 MSC/Amslod JO13-2 Ruinerwold JO13-1 46012 2-3
C 30-11-2019 13:30 Ruinerwold JO13-1 Alcides JO13-3 44149 2-3
C 30-11-2019 10:45 ST Havelte-Uffelte JO13-1G vv Steenwijk JO13-1 44416 3-1
C 30-11-2019 09:00 Dwingeloo JO13-1 FC Meppel JO13-2 43882 3-1
C 30-11-2019 09:00 Ruinen JO13-1 MSC/Amslod JO13-2 44697 2-2
C 30-11-2019 09:00 Giethoorn JO13-1 Steenwijkerwold JO13-2 44954 0-0
C 23-11-2019 09:00 Staphorst JO13-2G Dwingeloo JO13-1 42260 0-11
C 23-11-2019 09:00 FC Meppel JO13-2 Diever-Wapse JO13-1G 42019 3-1
C 23-11-2019 09:00 ST Havelte-Uffelte JO13-1G Ruinen JO13-1 42812 1-4
C 23-11-2019 10:00 Steenwijkerwold JO13-2 Ruinerwold JO13-1 43074 0-3
C 23-11-2019 10:25 MSC/Amslod JO13-2 vv Steenwijk JO13-1 42529 2-2
C 23-11-2019 08:45 Alcides JO13-3 Giethoorn JO13-1 43343 2-2
C 16-11-2019 09:00 Diever-Wapse JO13-1G vv Steenwijk JO13-1 60865 4-4
C 16-11-2019 10:45 ST Havelte-Uffelte JO13-1G Alcides JO13-3 61397 6-1
C 16-11-2019 09:00 Ruinen JO13-1 Steenwijkerwold JO13-2 61670 9-0
C 16-11-2019 09:00 Giethoorn JO13-1 Staphorst JO13-2G 61934 3-1
C 16-11-2019 09:00 Dwingeloo JO13-1 MSC/Amslod JO13-2 61135 0-0
C 16-11-2019 09:00 FC Meppel JO13-2 Ruinerwold JO13-1 60605 1-2
C 09-11-2019 09:00 Staphorst JO13-2 Steenwijkerwold JO13-2 40659 5-0
C 09-11-2019 09:00 Diever-Wapse JO13-1G ST Havelte-Uffelte JO13-1G 41480 2-2
C 09-11-2019 11:00 Dwingeloo JO13-1 Giethoorn JO13-1 41749 10-0
C 09-11-2019 10:30 MSC/Amslod JO13-2 Alcides JO13-3 41205 5-2
C 09-11-2019 10:30 vv Steenwijk JO13-1 Ruinerwold JO13-1 40938 2-1
C 09-11-2019 09:00 FC Meppel JO13-2 Ruinen JO13-1 40415 3-1
C 02-11-2019 13:00 Ruinerwold JO13-1 Dwingeloo JO13-1 38803 1-3
C 02-11-2019 09:30 Steenwijkerwold JO13-2 FC Meppel JO13-2 39601 1-5
C 02-11-2019 10:45 ST Havelte-Uffelte JO13-1G MSC/Amslod JO13-2 39067 2-3
C 02-11-2019 09:00 Giethoorn JO13-1 Diever-Wapse JO13-1G 40146 3-2
C 02-11-2019 09:00 Ruinen JO13-1 vv Steenwijk JO13-1 39348 5-1
C 02-11-2019 08:45 Alcides JO13-3 Staphorst JO13-2 39870 6-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo JO13-1 3 3 0 0 9 8 1 7 0
2 FC Assen JO13-3 3 2 1 0 7 13 6 7 0
3 Asser Boys JO13-1 4 2 1 1 7 11 10 1 0
4 Fit Boys JO13-1 4 2 1 1 7 7 7 0 0
5 Wijster JO13-1 3 1 2 0 5 7 3 4 0
6 HHCombi JO13-1 2 1 1 0 4 6 4 2 0
7 LEO (Loon) JO13-2 4 1 1 2 4 8 8 0 0
8 Smilde'94 JO13-1 3 1 0 2 3 5 9 -4 0
9 Pesse JO13-1 2 0 1 1 1 3 4 -1 0
10 vv Stânfries JO13-1 2 0 0 2 0 3 5 -2 0
11 FC Assen JO13-5 4 0 0 4 0 2 16 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Dwingeloo JO13-1 11 9 2 0 29 75 5 70 0
2 MSC/Amslod JO13-2 11 7 3 1 24 36 15 21 0
3 vv Steenwijk JO13-1 11 6 3 2 21 40 22 18 0
4 Ruinen JO13-1 11 6 2 3 20 44 31 13 0
5 ST Havelte-Uffelte JO13-1G 11 6 1 4 19 42 27 15 0
6 FC Meppel JO13-2 11 6 1 4 19 31 20 11 0
7 Diever-Wapse JO13-1G 11 5 2 4 17 47 29 18 0
8 Ruinerwold JO13-1 11 5 1 5 16 32 27 5 0
9 Alcides JO13-3 11 3 1 7 10 24 61 -37 0
10 Giethoorn JO13-1 10 2 1 7 7 14 38 -24 0
11 Staphorst JO13-2G 11 1 1 9 4 17 57 -40 0
12 Steenwijkerwold JO13-2 10 0 0 10 0 3 73 -70 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Pesse JO13-1 3 3 0 0 9 17 4 13 0
2 Dwingeloo JO13-1 3 2 0 1 6 17 5 12 0
3 Diever-Wapse JO13-1G 3 1 0 2 3 18 8 10 0
4 Weide De JO13-3G 3 0 0 3 0 0 35 -35 0

Training

Berichten



Terug naar boven