Ondernemers Collectief Dwingeloo
Onder 12 beker poule

Dwingeloo JO12-1G

Staand: Peter Hoekstra (trainer/leider), Bente Vliek, Gijs Wiechers, Sven Venema, Pieter Eggink, Johnny Venema (trainer/leider)
Zittend: Roy Moes, Sem Hoekstra, Kian Klein, Bas Benders, Roald de Vries
Liggend: Okke Smits

Op de foto ontbreekt Andrea de Groot
 

Teamleden

Spelers
Bas Benders        
Pieter Eggink        
Sem Hoekstra        
Kian Klein        
Roy Moes        
Denzel Pollard        
Okke Smits        
Sven Venema        
Bente Vliek        
Roald de Vries        
Gijs Wiechers        
 
Overige teamleden
Peter Hoekstra Jeugdtrainer/leider
Johnny Venema Jeugdtrainer/leider
Andrea de Groot Jeugdleider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 16-11-2019 09:45 ACV JO12-3 Dwingeloo JO12-1G 49834 Catawiki Sportpark 08:45
C 23-11-2019 12:30 FC Assen JO12-2 Dwingeloo JO12-1G 50516 Sportpark De Hoogspanning 11:30
C 30-11-2019 10:30 Dwingeloo JO12-1G LTC JO12-2 50786 Sportpark Hulsebosch 10:00
C 07-12-2019 09:00 BSVV JO12-1 Dwingeloo JO12-1G 51181 Sportpark Bovensmilde 08:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 16-11-2019 09:45 ACV JO12-3 Dwingeloo JO12-1G
C 16-11-2019 09:00 Fit Boys JO12-1 LTC JO12-2
C 16-11-2019 09:00 BSVV JO12-1 FC Assen JO12-2
C 23-11-2019 08:45 LTC JO12-2 ACV JO12-3
C 23-11-2019 09:00 BSVV JO12-1 Fit Boys JO12-1
C 23-11-2019 12:30 FC Assen JO12-2 Dwingeloo JO12-1G
C 30-11-2019 10:40 FC Assen JO12-2 Fit Boys JO12-1
C 30-11-2019 10:30 Dwingeloo JO12-1G LTC JO12-2
C 30-11-2019 08:45 ACV JO12-3 BSVV JO12-1
C 07-12-2019 08:45 LTC JO12-2 FC Assen JO12-2
C 07-12-2019 09:00 Fit Boys JO12-1 ACV JO12-3
C 07-12-2019 09:00 BSVV JO12-1 Dwingeloo JO12-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-11-2019 12:00 FC Assen JO12-2 LTC JO12-2 49288 2-6
C 09-11-2019 09:00 Dwingeloo JO12-1G BSVV JO12-1 49148 6-3
C 09-11-2019 09:00 ACV JO12-3 Fit Boys JO12-1 49012 1-2
C 02-11-2019 11:30 FC Assen JO12-2 ACV JO12-3 49699 1-9
C 02-11-2019 10:30 Dwingeloo JO12-1G Fit Boys JO12-1 49556 1-4
C 02-11-2019 08:45 LTC JO12-2 BSVV JO12-1 49419 3-11
C 19-10-2019 10:30 FC Assen JO12-2 BSVV JO12-1 48063 0-0
C 12-10-2019 09:00 BSVV JO12-1 ACV JO12-3 48725 0-0
C 12-10-2019 09:00 Fit Boys JO12-1 FC Assen JO12-2 48593 7-0
C 12-10-2019 08:45 LTC JO12-2 Dwingeloo JO12-1G 48870 2-10
C 05-10-2019 10:30 Dwingeloo JO12-1G FC Assen JO12-2 48466 16-0
C 05-10-2019 09:00 Fit Boys JO12-1 BSVV JO12-1 48323 4-1
C 05-10-2019 13:00 ACV JO12-3 LTC JO12-2 48198 8-3
C 28-09-2019 10:30 Dwingeloo JO12-1G ACV JO12-3 47925 13-2
C 28-09-2019 08:45 LTC JO12-2 Fit Boys JO12-1 47780 1-9
C 21-09-2019 09:00 BSVV JO12-1 LTC JO12-2 47636 14-3
C 21-09-2019 09:00 Fit Boys JO12-1 Dwingeloo JO12-1G 47502 5-2
C 21-09-2019 11:45 ACV JO12-3 FC Assen JO12-2 47376 5-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HZVV JO12-2 3 3 0 0 9 30 6 24 0
2 Dwingeloo JO12-1G 3 2 0 1 6 22 12 10 0
3 ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-2 3 1 0 2 3 10 13 -3 0
4 Pesse JO12-1 3 0 0 3 0 2 33 -31 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Fit Boys JO12-1 6 6 0 0 18 31 6 25 0
2 Dwingeloo JO12-1G 6 4 0 2 12 48 16 32 0
3 ACV JO12-3 5 3 0 2 9 25 20 5 0
4 BSVV JO12-1 4 2 0 2 6 29 16 13 0
5 LTC JO12-2 6 1 0 5 3 18 54 -36 0
6 FC Assen JO12-2 5 0 0 5 0 4 43 -39 0

Training

Berichten



Terug naar boven