Ondernemers Collectief Dwingeloo
B4320 Zwaluen jeugdbeker Onder 10 poule

Dwingeloo JO10-1

Staand: Berdi Doorten (trainer/leider), Aron Sjabbens, Toby van der Veen, Anco Braakman, Leo van Zijl (trainer/leider)
Zittend: Rowen van Zijl, Wouter Turkstra, Gerko Kuiper, Rense Doorten, Suus Bierhuizen, Jelka Mekers

Op de foto ontbreken Dennis Menger en Berend Staats
 

Teamleden

Spelers
Suus Bierhuizen        
Anco Braakman        
Rense Doorten        
Gerko Kuiper        
Jelka Mekers        
Dennis Menger        
Aron Sjabbens        
Berend Staats        
Wouter Turkstra        
Toby van der Veen        
Rowen van Zijl        
 
Overige teamleden
Berdi Doorten Jeugdtrainer/leider
Leo van Zijl Jeugdtrainer/leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Aanwezig
C 16-11-2019 10:00 Vitesse'63 JO10-1G Dwingeloo JO10-1 60841 Sportpark Vitesse 09:00
C 23-11-2019 09:00 Havelte JO10-1 Dwingeloo JO10-1 42513 Sportpark Meerkamp 08:15
C 30-11-2019 10:00 vv Steenwijk JO10-1 Dwingeloo JO10-1 44386 Sportpark de Nwe Gagels 09:00
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo JO10-1 FC Meppel JO10-3 45726 Sportpark Hulsebosch 08:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 14-11-2019 18:30 Havelte JO10-1 Vitesse'63 JO10-1G
C 16-11-2019 09:00 Staphorst JO10-2 Havelte JO10-1
C 16-11-2019 10:00 d' Olde Veste'54 JO10-4 d' Olde Veste'54 JO10-3
C 16-11-2019 10:00 vv Steenwijk JO10-1 SJO WIJC JO10-2
C 16-11-2019 10:00 Vitesse'63 JO10-1G Dwingeloo JO10-1
C 16-11-2019 10:15 FC Meppel JO10-3 Blokzijl JO10-1G
C 20-11-2019 18:30 Staphorst JO10-2 d' Olde Veste'54 JO10-4
C 23-11-2019 10:00 vv Steenwijk JO10-1 Ruinen JO10-1
C 23-11-2019 10:00 d' Olde Veste'54 JO10-4 Vitesse'63 JO10-1G
C 23-11-2019 09:00 Blokzijl JO10-1G Staphorst JO10-2
C 23-11-2019 09:00 Havelte JO10-1 Dwingeloo JO10-1
C 23-11-2019 09:00 SJO WIJC JO10-2 FC Meppel JO10-3
C 30-11-2019 10:15 Ruinen JO10-1 Havelte JO10-1
C 30-11-2019 10:00 Vitesse'63 JO10-1G Blokzijl JO10-1G
C 30-11-2019 10:00 d' Olde Veste'54 JO10-3 SJO WIJC JO10-2
C 30-11-2019 10:00 vv Steenwijk JO10-1 Dwingeloo JO10-1
C 07-12-2019 09:00 Staphorst JO10-2 Vitesse'63 JO10-1G
C 07-12-2019 09:00 Havelte JO10-1 d' Olde Veste'54 JO10-3
C 07-12-2019 09:00 Dwingeloo JO10-1 FC Meppel JO10-3
C 07-12-2019 09:00 Blokzijl JO10-1G Ruinen JO10-1
C 07-12-2019 10:00 d' Olde Veste'54 JO10-4 vv Steenwijk JO10-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 09-11-2019 vervallen Dwingeloo JO10-1 d' Olde Veste'54 JO10-3 40913
C 02-11-2019 vervallen Ruinen JO10-1 Dwingeloo JO10-1 39311
C 26-10-2019 vervallen Dwingeloo JO10-1 Staphorst JO10-2 37445
B 19-10-2019 vervallen SVN'69 JO10-2 Dwingeloo JO10-1 80160
C 12-10-2019 vervallen Dwingeloo JO10-1 d' Olde Veste'54 JO10-4 58970
C 05-10-2019 vervallen Blokzijl JO10-1G Dwingeloo JO10-1 79953
C 05-10-2019 vervallen MSC/Amslod JO10-2 Dwingeloo JO10-1 57636
C 28-09-2019 09:00 SJO WIJC JO10-2 Dwingeloo JO10-1 56838
C 21-09-2019 vervallen Dwingeloo JO10-1 FC Meppel JO10-4 54704
B 14-09-2019 09:00 Havelte JO10-1 Dwingeloo JO10-1 8604
B 07-09-2019 10:30 Dwingeloo JO10-1 Vitesse'63 JO10-1G 8401
B 31-08-2019 vervallen Ruinen JO10-1 Dwingeloo JO10-1 8088
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 06-11-2019 18:30 SJO ZVC '14 JO10-2 KSC JO10-1 80166 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 09-11-2019 10:30 Dwingeloo JO10-1 d' Olde Veste'54 JO10-3 40913 0-0
C 09-11-2019 10:00 Vitesse'63 JO10-1G vv Steenwijk JO10-1 41458 0-0
C 09-11-2019 10:00 d' Olde Veste'54 JO10-4 Ruinen JO10-1 40385 0-0
C 09-11-2019 09:00 Blokzijl JO10-1G FC Meppel JO10-4M 79957 0-0
C 09-11-2019 09:00 Havelte JO10-1 SJO WIJC JO10-2 41189 0-0
C 09-11-2019 09:00 Staphorst JO10-2 FC Meppel JO10-3 41716 0-0
C 02-11-2019 09:00 SJO WIJC JO10-2 Blokzijl JO10-1G 79956 0-0
C 02-11-2019 10:00 vv Steenwijk JO10-1 Havelte JO10-1 39038 0-0
C 02-11-2019 10:00 d' Olde Veste'54 JO10-3 Staphorst JO10-2 38777 0-0
C 02-11-2019 10:30 Ruinen JO10-1 Dwingeloo JO10-1 39311 0-0
C 02-11-2019 09:00 FC Meppel JO10-3 Vitesse'63 JO10-1G 40104 0-0
C 02-11-2019 10:30 FC Meppel JO10-4M d' Olde Veste'54 JO10-4 39568 0-0
C 26-10-2019 09:00 Blokzijl JO10-1G d' Olde Veste'54 JO10-4 79955 0-0
C 26-10-2019 10:30 Dwingeloo JO10-1 Staphorst JO10-2 37445 0-0
C 26-10-2019 10:15 FC Meppel JO10-4M vv Steenwijk JO10-1 38238 0-0
C 26-10-2019 10:00 d' Olde Veste'54 JO10-3 FC Meppel JO10-3 37984 0-0
C 26-10-2019 09:00 SJO WIJC JO10-2 Ruinen JO10-1 38516 0-0
C 12-10-2019 10:15 FC Meppel JO10-4 Staphorst JO10-2 59768 0-0
C 12-10-2019 10:15 FC Meppel JO10-3 vv Steenwijk JO10-1 60295 0-0
C 12-10-2019 10:30 Dwingeloo JO10-1 d' Olde Veste'54 JO10-4 58970 0-0
C 12-10-2019 10:00 d' Olde Veste'54 JO10-3 Ruinen JO10-1 59517 0-0
C 12-10-2019 09:00 SJO WIJC JO10-2 Vitesse'63 JO10-1G 60041 0-0
C 12-10-2019 09:00 Havelte JO10-1 Blokzijl JO10-1G 79954 0-0
C 05-10-2019 09:00 Staphorst JO10-2 SJO WIJC JO10-2 58171 0-0
C 05-10-2019 10:10 d' Olde Veste'54 JO10-4 Havelte JO10-1 57379 0-0
C 05-10-2019 10:00 vv Steenwijk JO10-1 d' Olde Veste'54 JO10-3 58432 0-0
C 05-10-2019 10:00 Blokzijl JO10-1G Dwingeloo JO10-1 79953 0-0
C 05-10-2019 10:00 Vitesse'63 JO10-1G FC Meppel JO10-4 57910 0-0
C 05-10-2019 10:15 Ruinen JO10-1 FC Meppel JO10-3 58708 0-0
C 03-10-2019 18:30 d' Olde Veste'54 JO10-3 Blokzijl JO10-1G 79952 0-0
C 28-09-2019 09:00 SJO WIJC JO10-2 Dwingeloo JO10-1 56838 0-0
C 28-09-2019 10:00 vv Steenwijk JO10-1 Staphorst JO10-2 56034 0-0
C 28-09-2019 10:15 FC Meppel JO10-3 d' Olde Veste'54 JO10-4 57096 0-0
C 28-09-2019 10:15 FC Meppel JO10-4 Havelte JO10-1 56557 0-0
C 28-09-2019 10:15 Ruinen JO10-1 Vitesse'63 JO10-1G 56301 0-0
C 21-09-2019 10:30 Dwingeloo JO10-1 FC Meppel JO10-4 54704 0-0
C 21-09-2019 10:00 Vitesse'63 JO10-1G d' Olde Veste'54 JO10-3 55246 0-0
C 21-09-2019 10:00 d' Olde Veste'54 JO10-4 SJO WIJC JO10-2 54177 0-0
C 21-09-2019 09:00 Havelte JO10-1 FC Meppel JO10-3 54978 0-0
C 21-09-2019 09:00 Staphorst JO10-2 Ruinen JO10-1 55506 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Ruinen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Vitesse'63 JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Havelte JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dwingeloo JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO ZVC '14 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KSC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drenthina JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Mussel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SJO Dalen/DSC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SC Genemuiden JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HZVV JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SVN'69 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Dwingeloo JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 vv Steenwijk JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SVN'69 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Olympia'28 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Staphorst JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 EHS'85 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 BSVV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 VWC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Bant JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 SC Bolsward JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 SC Joure JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 SC Joure JO10-5M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 ONT JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 vv Stânfries JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 SJO Stellingwerven JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Aengwirden JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Rottevalle JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Mulier JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Oosterlittens JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Makkum JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Tzummarum JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 SJO DFC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 FVC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Blija JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Friesland JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Zwaagwesteinde JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 VCR JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Drachtster Boys JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 ONR JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 VVT JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Suawoude JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Grootegast Fc. JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 SC Twijzel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 VEV'67 JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Nieuw Roden JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 ACV JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 FC Zuidlaren JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Bareveld JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 S.V. Hoogersmilde JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48 WVV JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Gorecht JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 SV Bedum JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Westerbroek JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52 De Lauwers JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Noordpool-U.F.C. JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Helpman JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 MOVV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56 MOVV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Gruno JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 DZOH JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 d' Olde Veste'54 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Blokzijl JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dwingeloo JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Havelte JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Vitesse'63 JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Staphorst JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 d' Olde Veste'54 JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 vv Steenwijk JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Ruinen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SJO WIJC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Meppel JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Aengwirden JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 BSVV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Blija JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DZOH JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Drachtster Boys JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Dwingeloo JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Engelbert JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Zuidlaren JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FVC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 HZVV JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 KSC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 MOVV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 MOVV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Mulier JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Nieuw Roden JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Noordpool-U.F.C. JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Olympia'28 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 S.V. Hoogersmilde JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 SC Bolsward JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 SC Joure JO10-5M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 SC Twijzel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 SJO Dalen/DSC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 SJO ZVC '14 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 SV Mussel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 SVN'69 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Tzummarum JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 VVT JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 VWC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 WVV JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Westerbroek JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Zwaagwesteinde JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 vv Stânfries JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven