0519 Mannen Zondag reserve
Dwingeloo 3
Teamleden
Spelers | |||||||
Rolf Alberts | |||||||
Jeffrey Dekker | |||||||
Tim Dolsma | |||||||
Robin Doorten | |||||||
Rik Doorten | |||||||
René Frans | |||||||
Martin de Graaf | |||||||
Ferdinand van de Gun | |||||||
Ramon Hoiting | |||||||
Rienk Jonkers | |||||||
Jos Kemkers | |||||||
Robben de Kruijf | |||||||
Edwin van Sleen | |||||||
Emiel Stolk | |||||||
Maurice Vernooij | |||||||
Jannes Westerveen | |||||||
Henk Zantinge | |||||||
Hessel Zoer | |||||||
Overige teamleden | |||||||
René Frans | Leider | ||||||
Henk Zantinge | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 10-03-2024 10:00 | Dwingeloo 4 | Dwingeloo 3 | 58313 | 3 - 1 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-06-2022 10:00 | v.v. Diever-Wapse 2 | Steenwijker Boys 4 | 10627 | 3-0 | ||
C | 06-06-2022 10:30 | Steenwijker Boys 4 | v.v. Diever-Wapse 2 | 117664 | 1-2 | ||
C | 29-05-2022 10:00 | Dwingeloo 3 | Steenwijkerwold 6 | 9235 | 1-3 | ||
C | 29-05-2022 10:00 | FC Oldemarkt 3 | SV Zwolle 4 | 63639 | 1-6 | ||
C | 29-05-2022 10:00 | SC Emmeloord 8 | Steenwijker Boys 4 | 10209 | 2-4 | ||
C | 22-05-2022 10:00 | SC Emmeloord 8 | v.v. Diever-Wapse 2 | 12358 | 1-6 | ||
C | 22-05-2022 10:00 | FC Oldemarkt 3 | Steenwijkerwold 6 | 12249 | 0-6 | ||
C | 22-05-2022 10:00 | Ruinen 6 | Steenwijker Boys 4 | 12264 | 4-3 | ||
C | 22-05-2022 10:00 | Uffelte 2 | vv Steenwijk 3 | 12462 | 2-5 | ||
C | 22-05-2022 10:00 | Ruinerwold 4 | SV Zwolle 4 | 63648 | 1-9 | ||
C | 22-05-2022 14:00 | DVSV 2 | Dwingeloo 3 | 12334 | 6-2 | ||
C | 19-05-2022 19:00 | Dwingeloo 3 | Steenwijker Boys 4 | 9511 | 0-0 | ||
C | 18-05-2022 19:30 | vv Steenwijk 3 | SC Emmeloord 8 | 12153 | 2-1 | ||
C | 15-05-2022 10:00 | Dwingeloo 3 | Uffelte 2 | 11976 | 2-3 | ||
C | 15-05-2022 10:00 | v.v. Diever-Wapse 2 | FC Oldemarkt 3 | 12045 | 4-0 | ||
C | 15-05-2022 10:30 | Steenwijker Boys 4 | Ruinerwold 4 | 12021 | 5-2 | ||
C | 15-05-2022 11:00 | SV Zwolle 4 | DVSV 2 | 63647 | 3-1 | ||
C | 15-05-2022 12:00 | Steenwijkerwold 6 | Ruinen 6 | 12086 | 7-1 | ||
C | 08-05-2022 10:30 | Steenwijker Boys 4 | FC Oldemarkt 3 | 11473 | 7-1 | ||
C | 08-05-2022 10:00 | SC Emmeloord 8 | vv Steenwijk 3 | 7011 | 2-0 | ||
C | 08-05-2022 10:00 | Ruinen 6 | Dwingeloo 3 | 6917 | 3-1 | ||
C | 08-05-2022 10:00 | v.v. Diever-Wapse 2 | Steenwijkerwold 6 | 6876 | 4-2 | ||
C | 08-05-2022 10:00 | Uffelte 2 | SV Zwolle 4 | 63635 | 0-4 | ||
C | 01-05-2022 10:00 | vv Steenwijk 3 | Ruinen 6 | 9731 | 5-2 | ||
C | 01-05-2022 10:00 | Ruinerwold 4 | DVSV 2 | 11088 | 6-4 | ||
C | 01-05-2022 10:30 | Steenwijker Boys 4 | Steenwijkerwold 6 | 9781 | 3-7 | ||
C | 24-04-2022 10:00 | Uffelte 2 | Ruinen 6 | 11869 | 2-6 | ||
C | 24-04-2022 10:00 | Ruinerwold 4 | v.v. Diever-Wapse 2 | 11820 | 1-5 | ||
C | 24-04-2022 10:00 | FC Oldemarkt 3 | Dwingeloo 3 | 11703 | 3-1 | ||
C | 24-04-2022 14:00 | DVSV 2 | Steenwijker Boys 4 | 11742 | 7-2 | ||
C | 24-04-2022 10:00 | SC Emmeloord 8 | SV Zwolle 4 | 63646 | 0-3 | ||
C | 24-04-2022 10:00 | vv Steenwijk 3 | Steenwijkerwold 6 | 11923 | 0-3 | ||
C | 10-04-2022 10:00 | Dwingeloo 3 | SC Emmeloord 8 | 11429 | 1-2 | ||
C | 10-04-2022 11:00 | SV Zwolle 4 | Uffelte 2 | 63645 | 12-1 | ||
C | 10-04-2022 10:00 | v.v. Diever-Wapse 2 | vv Steenwijk 3 | 11497 | 3-0 | ||
C | 10-04-2022 10:00 | Ruinen 6 | Ruinerwold 4 | 11583 | 2-3 | ||
C | 10-04-2022 12:00 | Steenwijkerwold 6 | DVSV 2 | 11539 | 5-0 | ||
C | 03-04-2022 09:30 | SV Zwolle 4 | Steenwijker Boys 4 | 63644 | 7-4 | ||
C | 03-04-2022 14:00 | DVSV 2 | Ruinen 6 | 11194 | 6-1 | ||
C | 03-04-2022 10:00 | SC Emmeloord 8 | Steenwijkerwold 6 | 11217 | 2-6 | ||
C | 03-04-2022 10:00 | v.v. Diever-Wapse 2 | Dwingeloo 3 | 11130 | 2-0 | ||
C | 03-04-2022 10:00 | Uffelte 2 | Ruinerwold 4 | 11276 | 3-6 | ||
C | 03-04-2022 10:00 | vv Steenwijk 3 | FC Oldemarkt 3 | 11331 | 0-1 | ||
C | 30-03-2022 20:00 | SC Emmeloord 8 | Ruinerwold 4 | 10760 | 3-0 | ||
C | 27-03-2022 14:00 | DVSV 2 | SC Emmeloord 8 | 10419 | 2-1 | ||
C | 27-03-2022 10:00 | Ruinen 6 | v.v. Diever-Wapse 2 | 10349 | 4-2 | ||
C | 20-03-2022 12:00 | Steenwijkerwold 6 | Dwingeloo 3 | 10669 | 4-2 | ||
C | 20-03-2022 10:00 | vv Steenwijk 3 | SV Zwolle 4 | 63643 | 2-3 | ||
C | 20-03-2022 14:00 | DVSV 2 | Uffelte 2 | 10736 | 7-0 | ||
C | 20-03-2022 10:00 | FC Oldemarkt 3 | Ruinen 6 | 10606 | 2-0 | ||
C | 13-03-2022 11:00 | SV Zwolle 4 | Steenwijkerwold 6 | 63642 | 0-3 | ||
C | 13-03-2022 10:00 | Ruinerwold 4 | Dwingeloo 3 | 10453 | 1-2 | ||
C | 13-03-2022 10:00 | Uffelte 2 | FC Oldemarkt 3 | 10502 | 3-5 | ||
C | 13-03-2022 10:30 | Steenwijker Boys 4 | vv Steenwijk 3 | 10331 | 4-5 | ||
C | 06-03-2022 10:00 | Dwingeloo 3 | Ruinen 6 | 10058 | 2-0 | ||
C | 06-03-2022 10:00 | FC Oldemarkt 3 | DVSV 2 | 10105 | 8-1 | ||
C | 06-03-2022 10:00 | vv Steenwijk 3 | Ruinerwold 4 | 10279 | 11-0 | ||
C | 06-03-2022 10:00 | v.v. Diever-Wapse 2 | SV Zwolle 4 | 63641 | 7-2 | ||
C | 06-03-2022 12:00 | Steenwijkerwold 6 | Uffelte 2 | 10164 | 4-3 | ||
C | 27-02-2022 14:00 | DVSV 2 | vv Steenwijk 3 | 9869 | 3-0 | ||
C | 27-02-2022 10:00 | Ruinen 6 | SC Emmeloord 8 | 9799 | 1-6 | ||
C | 27-02-2022 12:00 | Steenwijkerwold 6 | Ruinerwold 4 | 9618 | 5-1 | ||
C | 27-02-2022 11:00 | SV Zwolle 4 | Dwingeloo 3 | 63640 | 3-4 | ||
C | 27-02-2022 10:00 | FC Oldemarkt 3 | Steenwijker Boys 4 | 6857 | 5-5 | ||
C | 20-02-2022 10:00 | vv Steenwijk 3 | Steenwijker Boys 4 | 6485 | 1-2 | ||
C | 13-02-2022 10:00 | Ruinerwold 4 | FC Oldemarkt 3 | 9903 | 7-6 | ||
C | 13-02-2022 10:00 | Uffelte 2 | v.v. Diever-Wapse 2 | 9952 | 1-8 | ||
C | 06-02-2022 10:00 | v.v. Diever-Wapse 2 | DVSV 2 | 9576 | 3-2 | ||
C | 06-02-2022 10:00 | SC Emmeloord 8 | Uffelte 2 | 9662 | 4-1 | ||
C | 30-01-2022 10:00 | Dwingeloo 3 | vv Steenwijk 3 | 10881 | 2-0 | ||
C | 30-01-2022 12:00 | Steenwijkerwold 6 | v.v. Diever-Wapse 2 | 10990 | 0-3 | ||
C | 30-01-2022 10:30 | Steenwijker Boys 4 | Uffelte 2 | 10971 | 6-1 | ||
C | 30-01-2022 10:00 | FC Oldemarkt 3 | SC Emmeloord 8 | 10928 | 5-4 | ||
C | 30-01-2022 10:00 | Ruinen 6 | SV Zwolle 4 | 63638 | 3-3 | ||
C | 12-12-2021 10:00 | SC Emmeloord 8 | Dwingeloo 3 | 7556 | 3-0 | ||
C | 12-12-2021 10:00 | v.v. Diever-Wapse 2 | Ruinerwold 4 | 7426 | 14-0 | ||
C | 12-12-2021 10:00 | FC Oldemarkt 3 | vv Steenwijk 3 | 7405 | 5-3 | ||
C | 12-12-2021 13:00 | DVSV 2 | SV Zwolle 4 | 63637 | 7-2 | ||
C | 12-12-2021 10:00 | Ruinen 6 | Steenwijkerwold 6 | 7466 | 4-2 | ||
C | 12-12-2021 10:00 | Uffelte 2 | Steenwijker Boys 4 | 7616 | 2-8 | ||
C | 05-12-2021 10:00 | Dwingeloo 3 | v.v. Diever-Wapse 2 | 7131 | 0-7 | ||
C | 05-12-2021 10:00 | Ruinerwold 4 | Ruinen 6 | 7249 | 2-5 | ||
C | 05-12-2021 10:00 | vv Steenwijk 3 | Uffelte 2 | 7307 | 8-2 | ||
C | 05-12-2021 10:30 | Steenwijker Boys 4 | DVSV 2 | 7176 | 5-1 | ||
C | 05-12-2021 11:00 | SV Zwolle 4 | SC Emmeloord 8 | 63636 | 1-0 | ||
C | 05-12-2021 12:00 | Steenwijkerwold 6 | FC Oldemarkt 3 | 7195 | 7-1 | ||
C | 28-11-2021 14:00 | DVSV 2 | Ruinerwold 4 | 6987 | 6-0 | ||
C | 21-11-2021 10:00 | Dwingeloo 3 | FC Oldemarkt 3 | 6582 | 1-1 | ||
C | 21-11-2021 10:00 | Ruinerwold 4 | Uffelte 2 | 6699 | 3-2 | ||
C | 21-11-2021 10:00 | vv Steenwijk 3 | DVSV 2 | 6759 | 3-5 | ||
C | 21-11-2021 10:30 | Steenwijker Boys 4 | Ruinen 6 | 6626 | 11-0 | ||
C | 21-11-2021 12:00 | Steenwijkerwold 6 | SC Emmeloord 8 | 6645 | 4-0 | ||
C | 21-11-2021 11:00 | SV Zwolle 4 | v.v. Diever-Wapse 2 | 63634 | 0-5 | ||
C | 14-11-2021 14:00 | DVSV 2 | v.v. Diever-Wapse 2 | 5206 | 0-6 | ||
C | 14-11-2021 10:00 | vv Steenwijk 3 | Dwingeloo 3 | 5390 | 5-0 | ||
C | 07-11-2021 14:00 | DVSV 2 | Steenwijkerwold 6 | 6347 | 1-2 | ||
C | 07-11-2021 10:00 | SC Emmeloord 8 | FC Oldemarkt 3 | 6370 | 4-5 | ||
C | 07-11-2021 10:00 | Uffelte 2 | Dwingeloo 3 | 6429 | 0-0 | ||
C | 07-11-2021 10:00 | v.v. Diever-Wapse 2 | Ruinen 6 | 6283 | 2-2 | ||
C | 07-11-2021 11:00 | SV Zwolle 4 | Ruinerwold 4 | 63633 | 6-1 | ||
C | 31-10-2021 10:00 | Ruinen 6 | Uffelte 2 | 6185 | 6-6 | ||
C | 31-10-2021 10:00 | Dwingeloo 3 | DVSV 2 | 6035 | 2-4 | ||
C | 31-10-2021 10:00 | FC Oldemarkt 3 | v.v. Diever-Wapse 2 | 6082 | 3-2 | ||
C | 31-10-2021 10:30 | Steenwijker Boys 4 | SC Emmeloord 8 | 6126 | 11-2 | ||
C | 31-10-2021 12:00 | Steenwijkerwold 6 | SV Zwolle 4 | 63632 | 5-2 | ||
C | 31-10-2021 10:00 | Ruinerwold 4 | vv Steenwijk 3 | 6242 | 0-1 | ||
C | 24-10-2021 10:00 | FC Oldemarkt 3 | Uffelte 2 | 4985 | 4-2 | ||
C | 10-10-2021 10:00 | SC Emmeloord 8 | DVSV 2 | 5684 | 1-3 | ||
C | 10-10-2021 10:00 | FC Oldemarkt 3 | Ruinerwold 4 | 5531 | 7-0 | ||
C | 10-10-2021 10:00 | Ruinen 6 | vv Steenwijk 3 | 5637 | 3-3 | ||
C | 10-10-2021 10:00 | v.v. Diever-Wapse 2 | Uffelte 2 | 5551 | 3-1 | ||
C | 10-10-2021 10:00 | Dwingeloo 3 | SV Zwolle 4 | 63631 | 1-0 | ||
C | 10-10-2021 12:00 | Steenwijkerwold 6 | Steenwijker Boys 4 | 5593 | 3-4 | ||
C | 03-10-2021 10:00 | SC Emmeloord 8 | Ruinen 6 | 5230 | 4-3 | ||
C | 03-10-2021 10:00 | Ruinerwold 4 | Steenwijker Boys 4 | 5286 | 2-9 | ||
C | 03-10-2021 10:00 | Uffelte 2 | Steenwijkerwold 6 | 5335 | 1-5 | ||
C | 03-10-2021 11:00 | SV Zwolle 4 | FC Oldemarkt 3 | 63630 | 3-6 | ||
C | 26-09-2021 10:00 | Dwingeloo 3 | Ruinerwold 4 | 4939 | 2-4 | ||
C | 26-09-2021 10:30 | Steenwijker Boys 4 | SV Zwolle 4 | 63629 | 4-3 | ||
C | 26-09-2021 10:00 | Ruinen 6 | DVSV 2 | 5136 | 2-2 | ||
C | 26-09-2021 10:00 | v.v. Diever-Wapse 2 | SC Emmeloord 8 | 5050 | 2-1 | ||
C | 26-09-2021 12:00 | Steenwijkerwold 6 | vv Steenwijk 3 | 5092 | 2-0 | ||
C | 19-09-2021 10:00 | Ruinerwold 4 | Steenwijkerwold 6 | 5833 | 0-6 | ||
C | 19-09-2021 10:00 | Uffelte 2 | SC Emmeloord 8 | 5882 | 5-1 | ||
C | 19-09-2021 10:30 | Steenwijker Boys 4 | Dwingeloo 3 | 5759 | 11-0 | ||
C | 19-09-2021 10:00 | vv Steenwijk 3 | v.v. Diever-Wapse 2 | 5938 | 0-3 | ||
C | 19-09-2021 14:00 | DVSV 2 | FC Oldemarkt 3 | 5800 | 3-3 | ||
C | 19-09-2021 10:00 | SV Zwolle 4 | Ruinen 6 | 63628 | 2-1 | ||
C | 12-09-2021 11:00 | SV Zwolle 4 | vv Steenwijk 3 | 63627 | 0-1 | ||
C | 12-09-2021 10:30 | Steenwijker Boys 4 | v.v. Diever-Wapse 2 | 9280 | 0-0 | ||
C | 12-09-2021 10:00 | Uffelte 2 | DVSV 2 | 9404 | 5-4 | ||
C | 12-09-2021 10:00 | Ruinerwold 4 | SC Emmeloord 8 | 9354 | 2-5 | ||
C | 12-09-2021 10:00 | Ruinen 6 | FC Oldemarkt 3 | 9298 | 0-6 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-10-2021 11:00 | Friesland 3 | ONB 3 | 70603 | 1-6 | ||
B | 21-10-2021 19:30 | Pekelder Boys 3 | Siddeburen 3 | 70585 | 2-1 | ||
B | 21-10-2021 20:00 | Gomos 4 | Donkerbroek 2 | 70589 | 4-0 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Engelbert 3 | Harkstede 2 | 70604 | 3-0 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | SSA DVC Dedemsvaart 7 | USV 3 | 70626 | 4-1 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Zwartemeerse Boys 3 | Valthermond 5 | 70607 | 3-1 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Borger 2 zo. | Heiligerlee 3 | 70711 | 3-1 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | ZNC 2 (zo) | Pekelder Boys 2 | 70598 | 4-0 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | VKW 5 | ST HOC/ValtherBoys 5 | 70616 | 5-0 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | VIOS (O) 2 | ST HOC/ValtherBoys 7 | 70591 | 4-2 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Thor 2 | Tijnje 2 | 70600 | 3-1 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Valthermond 4 | SC Erica 5 | 70615 | 4-4 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | ST HOC/ValtherBoys 6 | vv Sweel 3 | 70623 | 1-5 | ||
B | 17-10-2021 10:30 | Froombosch 2 | BATO 3 | 70601 | 1-3 | ||
B | 17-10-2021 10:30 | M.S.C. 3 | Ruinerwold 4 | 70608 | 9-4 | ||
B | 17-10-2021 14:00 | Blauwhuis 2 | Friesland 5 | 70574 | 0-0 | ||
B | 17-10-2021 11:30 | Ruinen 4 | IJhorst 3 | 70582 | 1-3 | ||
B | 17-10-2021 12:00 | Zuidlaarderveen 2 | Stadskanaal 4 | 70597 | 5-1 | ||
B | 17-10-2021 12:00 | FC Lewenborg 5 | Groen Geel 5 | 70594 | 1-2 | ||
B | 17-10-2021 11:00 | IJhorst 2 | Zuidwolde 5 | 70606 | 3-2 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Wildervank 2 | Pekelder Boys 4 | 70596 | 2-1 | ||
B | 17-10-2021 11:00 | SC Joure 2 | Langezwaag 2 | 70588 | 2-5 | ||
B | 17-10-2021 11:00 | FC Fochteloo 2 | Dwingeloo 3 | 70581 | 3-0 | ||
B | 17-10-2021 11:00 | Akkrum 4 | LSC 1890 7 | 70573 | 1-3 | ||
B | 17-10-2021 10:30 | LSC 1890 8 | Blauw Rood 3JM | 70624 | 1-2 | ||
B | 17-10-2021 10:30 | vv Sneek Wit Zwart 2 | Akkrum 3 | 70618 | 3-1 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | TLC 4 | LTC 2 | 70620 | 1-1 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Stadskanaal 5 | Buinen 3 | 70619 | 7-0 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | EHS'85 3 | SSA DVC Dedemsvaart 6 | 70612 | 1-13 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | SC Emmeloord 10 | FC Oldemarkt 3 | 70621 | 2-1 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Eext 3 | Gieterveen 2 | 70595 | 13-0 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | BNC 2 | Heiligerlee 4 | 70575 | 0-1 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Buitenpost 2 | Peize 4 | 70617 | 4-0 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Helpman 6 | Mamio 3 | 70605 | 7-3 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | DSC'65 2 | SSA DVC Dedemsvaart 5 | 70580 | 2-5 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Beilen 5 | LEO (Loon) 4 | 70593 | 4-1 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Bellingwolde 3 | Wedde 4 | 70609 | 6-1 | ||
B | 17-10-2021 09:00 | SC Stadspark 6 | Engelbert 4 | 70622 | 3-0 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Hoogezand 4 | HSC 4 | 70587 | 1-6 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Gasselternijveen 3 | Musselkanaal 5 | 70583 | 3-1 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | vv StĂ¢nfries 2 | ST Zandhuizen/Sport Vereent 2 | 70610 | 3-0 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | SVDB 1 | Gieten 6 | 70584 | 4-3 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Rolder Boys 5 | VKW 6 | 70614 | 0-11 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Scheerwolde 2 | FC Oldemarkt 4 | 70611 | 3-6 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Noordpool-U.F.C. 2 | NEC Delfzijl 2 | 70578 | 0-0 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Oerterp 3 | LAC Frisia 1883 2 | 70576 | 0-4 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Nieuweschoot 3 | SC Emmeloord 9 | 70577 | 4-1 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | JVV 2 | Veelerveen 3 | 70599 | 2-0 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Gorredijk 5 | S.V. Haulerwijk 2 | 70590 | 0-4 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Giethoorn 3 | SC Emmeloord 8 | 70586 | 3-3 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Dwingeloo 4 | Smilde'94 2 | 70579 | 4-1 | ||
B | 17-10-2021 10:00 | Farmsum 4 | Helpman 4 | 70613 | 2-0 | ||
B | 14-10-2021 19:00 | WVV 3 | Kwiek 7 | 70602 | 2-6 | ||
B | 05-09-2021 10:00 | v.v. Diever-Wapse 3 | Dwingeloo 3 | 1878 | 0-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | v.v. Diever-Wapse 2 | 22 | 19 | 1 | 2 | 58 | 96 | 21 | 75 | 0 |
2 | Steenwijkerwold 6 | 22 | 18 | 0 | 4 | 54 | 91 | 33 | 58 | 0 |
3 | FC Oldemarkt 3 | 22 | 13 | 3 | 6 | 42 | 78 | 69 | 9 | 0 |
4 | Steenwijker Boys 4 | 21 | 13 | 1 | 7 | 40 | 109 | 60 | 49 | 0 |
5 | DVSV 2 | 22 | 11 | 2 | 9 | 35 | 75 | 62 | 13 | 0 |
6 | SV Zwolle 4 | 22 | 11 | 1 | 10 | 34 | 74 | 58 | 16 | 0 |
7 | vv Steenwijk 3 | 22 | 9 | 1 | 12 | 28 | 55 | 48 | 7 | 0 |
8 | SC Emmeloord 8 | 22 | 8 | 0 | 14 | 24 | 49 | 67 | -18 | 0 |
9 | Ruinen 6 | 22 | 6 | 5 | 11 | 23 | 53 | 82 | -29 | 0 |
10 | Ruinerwold 4 | 22 | 6 | 0 | 16 | 18 | 42 | 118 | -76 | 0 |
11 | Dwingeloo 3 | 21 | 5 | 2 | 14 | 17 | 26 | 65 | -39 | 0 |
12 | Uffelte 2 | 22 | 3 | 2 | 17 | 11 | 46 | 111 | -65 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eext 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 13 | 0 | 13 | 0 |
2 | SSA DVC Dedemsvaart 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 13 | 1 | 12 | 0 |
3 | VKW 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 11 | 0 | 11 | 0 |
4 | Stadskanaal 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 7 | 0 |
5 | M.S.C. 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 9 | 4 | 5 | 0 |
6 | Bellingwolde 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 1 | 5 | 0 |
7 | HSC 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 1 | 5 | 0 |
8 | ONB 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 1 | 5 | 0 |
9 | VKW 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 5 | 0 |
10 | Helpman 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 3 | 4 | 0 |
11 | Kwiek 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 2 | 4 | 0 |
12 | vv Sweel 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 |
13 | Zuidlaarderveen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 |
14 | Buitenpost 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
15 | LAC Frisia 1883 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
16 | Gomos 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
17 | S.V. Haulerwijk 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
18 | ZNC 2 (zo) | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
19 | FC Oldemarkt 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 3 | 3 | 0 |
20 | Langezwaag 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 3 | 0 |
21 | SSA DVC Dedemsvaart 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 2 | 3 | 0 |
22 | Beilen 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
23 | Dwingeloo 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
24 | Nieuweschoot 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
25 | SSA DVC Dedemsvaart 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
26 | Engelbert 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
27 | FC Fochteloo 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
28 | SC Stadspark 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
29 | vv StĂ¢nfries 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
30 | VIOS (O) 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
31 | LSC 1890 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
32 | BATO 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
33 | Borger 2 zo. | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
34 | Gasselternijveen 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
35 | IJhorst 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
36 | vv Sneek Wit Zwart 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
37 | Thor 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
38 | Zwartemeerse Boys 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
39 | Farmsum 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 |
40 | JVV 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 |
41 | SVDB 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
42 | IJhorst 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
43 | Blauw Rood 3JM | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
44 | SC Emmeloord 10 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
45 | Groen Geel 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
46 | Pekelder Boys 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
47 | Wildervank 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
48 | Heiligerlee 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
49 | Valthermond 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 |
50 | Giethoorn 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 |
51 | LTC 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
52 | Noordpool-U.F.C. 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
53 | Blauwhuis 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
54 | GSAVV Forward 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
55 | Groninger Boys 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
56 | SC Erica 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 |
57 | SC Emmeloord 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
58 | TLC 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
59 | NEC Delfzijl 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
60 | Gieten 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | -1 | 0 |
61 | Zuidwolde 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
62 | FC Lewenborg 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
63 | LSC 1890 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
64 | FC Oldemarkt 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
65 | Pekelder Boys 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
66 | Siddeburen 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
67 | BNC 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
68 | ST HOC/ValtherBoys 7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | -2 | 0 |
69 | Akkrum 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
70 | Akkrum 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
71 | Froombosch 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
72 | Heiligerlee 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
73 | Musselkanaal 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
74 | Ruinen 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
75 | Tijnje 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
76 | Valthermond 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
77 | Helpman 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 |
78 | Veelerveen 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 |
79 | Scheerwolde 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 6 | -3 | 0 |
80 | DSC'65 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | -3 | 0 |
81 | SC Joure 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | -3 | 0 |
82 | SC Emmeloord 9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
83 | LEO (Loon) 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
84 | Smilde'94 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
85 | USV 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
86 | Dwingeloo 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
87 | Engelbert 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
88 | Harkstede 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
89 | ST Zandhuizen/Sport Vereent 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
90 | Mamio 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 7 | -4 | 0 |
91 | WVV 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | -4 | 0 |
92 | ST HOC/ValtherBoys 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
93 | Stadskanaal 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
94 | Donkerbroek 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
95 | Gorredijk 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
96 | Oerterp 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
97 | Peize 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
98 | Pekelder Boys 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
99 | Ruinerwold 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 9 | -5 | 0 |
100 | Friesland 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | -5 | 0 |
101 | Hoogezand 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | -5 | 0 |
102 | Wedde 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | -5 | 0 |
103 | ST HOC/ValtherBoys 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -5 | 0 |
104 | Buinen 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | -7 | 0 |
105 | Rolder Boys 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | -11 | 0 |
106 | EHS'85 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 13 | -12 | 0 |
107 | Gieterveen 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 13 | -13 | 0 |