Achter: Charles Amkreutz (jeugdtrainer/leider), Barbara Nieuwenhuis (Jeugdleider), Berdi Doorten (Teammanager)
Midden: Jolien Amkreutz, Berend Staats, Gerko Kuiper, Mick van den Heuvel
Voor: Tim Palma, Jimme Nieuwenhuis, Anco Braakman, Rense Doorten, Daniƫl Folkers, Wouter Turkstra
Op de foto ontbreken Jelka Mekers en Aron Sjabbens
Teamleden
Spelers |
|
|
Jolien Amkreutz |
|
|
|
|
|
Anco Braakman |
|
|
|
|
|
Rense Doorten |
|
|
|
|
|
Daniel Folkers |
|
|
|
|
|
Mick van den Heuvel |
|
|
|
|
|
Gerko Kuiper |
|
|
|
|
|
Mathis van der Meiden |
|
|
|
|
|
Jelka Mekers |
|
|
|
|
|
Jimme Nieuwenhuis |
|
|
|
|
|
Tim Palma |
|
|
|
|
|
Aron Sjabbens |
|
|
|
|
|
Berend Staats |
|
|
|
|
|
|
Overige teamleden |
Berdi Doorten |
|
Teammanager |
|
|
|
Charles Amkreutz |
|
Jeugdtrainer/leider |
|
|
|
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
28-05-2022 12:00 |
FC Meppel JO12-3 |
Willemsoord JO12-1 | |
127377
|
0-13 |
|
C |
28-05-2022 10:30 |
Dwingeloo JO12-1JM |
Staphorst MO12-1 | |
127384
|
4-4 |
|
C |
28-05-2022 09:00 |
De Weide JO12-3 |
vv Steenwijk JO12-2 | |
127381
|
7-2 |
|
C |
28-05-2022 09:00 |
Oldeholtpade JO12-1 |
De Blesse MO12-1 | |
127388
|
3-2 |
|
C |
21-05-2022 09:00 |
Staphorst MO12-1 |
FC Meppel JO12-3 | |
127372
|
12-2 |
|
C |
21-05-2022 09:30 |
Willemsoord JO12-1 |
Oldeholtpade JO12-1 | |
127364
|
5-6 |
|
C |
21-05-2022 10:00 |
vv Steenwijk JO12-2 |
Dwingeloo JO12-1JM | |
127362
|
5-2 |
|
C |
21-05-2022 11:00 |
De Blesse MO12-1 |
De Weide JO12-3 | |
127367
|
2-8 |
|
C |
14-05-2022 09:30 |
De Blesse MO12-1 |
Willemsoord JO12-1 | |
127369
|
6-3 |
|
C |
14-05-2022 09:00 |
FC Meppel JO12-3 |
vv Steenwijk JO12-2 | |
127378
|
3-3 |
|
C |
14-05-2022 10:30 |
Dwingeloo JO12-1JM |
De Weide JO12-3 | |
127383
|
1-7 |
|
C |
14-05-2022 09:00 |
Oldeholtpade JO12-1 |
Staphorst MO12-1 | |
127387
|
6-2 |
|
C |
23-04-2022 10:00 |
vv Steenwijk JO12-2 |
Oldeholtpade JO12-1 | |
127361
|
17-0 |
|
C |
23-04-2022 09:30 |
Willemsoord JO12-1 |
Dwingeloo JO12-1JM | |
127365
|
6-8 |
|
C |
23-04-2022 09:00 |
De Weide JO12-3 |
FC Meppel JO12-3 | |
127379
|
9-0 |
|
C |
23-04-2022 09:00 |
Staphorst MO12-1 |
De Blesse MO12-1 | |
127373
|
8-1 |
|
C |
09-04-2022 12:25 |
De Blesse MO12-1 |
vv Steenwijk JO12-2 | |
127370
|
3-2 |
|
C |
09-04-2022 09:00 |
FC Meppel JO12-3 |
Dwingeloo JO12-1JM | |
127376
|
0-12 |
|
C |
09-04-2022 09:30 |
Willemsoord JO12-1 |
Staphorst MO12-1 | |
127366
|
3-3 |
|
C |
09-04-2022 09:00 |
Oldeholtpade JO12-1 |
De Weide JO12-3 | |
127386
|
6-4 |
|
C |
02-04-2022 09:00 |
FC Meppel JO12-3 |
Oldeholtpade JO12-1 | |
127375
|
0-22 |
|
C |
02-04-2022 09:00 |
Staphorst MO12-1 |
vv Steenwijk JO12-2 | |
127374
|
3-4 |
|
C |
02-04-2022 09:00 |
De Weide JO12-3 |
Willemsoord JO12-1 | |
127380
|
11-2 |
|
C |
02-04-2022 10:30 |
Dwingeloo JO12-1JM |
De Blesse MO12-1 | |
127385
|
2-2 |
|
C |
26-03-2022 12:15 |
De Blesse MO12-1 |
FC Meppel JO12-3 | |
127368
|
9-6 |
|
C |
26-03-2022 10:30 |
Dwingeloo JO12-1JM |
Oldeholtpade JO12-1 | |
127382
|
2-5 |
|
C |
26-03-2022 10:15 |
Staphorst MO12-1 |
De Weide JO12-3 | |
127371
|
1-11 |
|
C |
26-03-2022 10:00 |
vv Steenwijk JO12-2 |
Willemsoord JO12-1 | |
127363
|
4-6 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
19-03-2022 09:00 |
SVV'04 JO12-1JM |
HZVV JO12-3 | |
110080
|
7-2 |
|
C |
12-03-2022 11:30 |
Beilen JO12-1JM |
Dwingeloo JO12-1JM | |
104440
|
0-8 |
|
C |
12-03-2022 11:00 |
Roswinkel Sp. JO12-1G |
SVV'04 JO12-1JM | |
110456
|
1-10 |
|
C |
12-03-2022 10:15 |
SJO FC Coevorden JO12-2 |
HZVV JO12-3 | |
104435
|
7-0 |
|
C |
12-03-2022 09:00 |
VKW JO12-3 |
ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-3 | |
104430
|
3-0 |
|
C |
05-03-2022 09:00 |
SVV'04 JO12-1JM |
SJO FC Coevorden JO12-2 | |
110083
|
2-2 |
|
C |
05-03-2022 10:30 |
Dwingeloo JO12-1JM |
VKW JO12-3 | |
104444
|
4-2 |
|
C |
05-03-2022 10:45 |
HZVV JO12-3 |
Roswinkel Sp. JO12-1G | |
110455
|
4-1 |
|
C |
05-03-2022 11:30 |
Beilen JO12-1JM |
ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-3 | |
104441
|
5-2 |
|
C |
19-02-2022 09:00 |
VKW JO12-3 |
SJO FC Coevorden JO12-2 | |
104431
|
1-3 |
|
C |
19-02-2022 09:00 |
HZVV JO12-3 |
Dwingeloo JO12-1JM | |
104436
|
2-3 |
|
C |
12-02-2022 11:00 |
Roswinkel Sp. JO12-1G |
Dwingeloo JO12-1JM | |
110454
|
0-0 |
|
C |
12-02-2022 09:00 |
VKW JO12-3 |
SVV'04 JO12-1JM | |
110082
|
1-3 |
|
C |
12-02-2022 10:15 |
SJO FC Coevorden JO12-2 |
Beilen JO12-1JM | |
104433
|
5-0 |
|
C |
12-02-2022 10:30 |
ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-3 |
HZVV JO12-3 | |
104439
|
11-4 |
|
C |
05-02-2022 12:00 |
Dwingeloo JO12-1JM |
SJO FC Coevorden JO12-2 | |
104443
|
0-5 |
|
C |
05-02-2022 11:30 |
Beilen JO12-1JM |
Roswinkel Sp. JO12-1G | |
110453
|
5-0 |
|
C |
05-02-2022 11:00 |
SVV'04 JO12-1JM |
ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-3 | |
110081
|
3-6 |
|
C |
05-02-2022 10:45 |
HZVV JO12-3 |
VKW JO12-3 | |
104437
|
10-0 |
|
C |
29-01-2022 09:00 |
ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-3 |
Dwingeloo JO12-1JM | |
104438
|
5-3 |
|
C |
29-01-2022 09:00 |
VKW JO12-3 |
Beilen JO12-1JM | |
104429
|
7-1 |
|
C |
29-01-2022 11:00 |
Roswinkel Sp. JO12-1G |
SJO FC Coevorden JO12-2 | |
110452
|
0-12 |
|
C |
22-01-2022 11:30 |
Beilen JO12-1JM |
HZVV JO12-3 | |
104442
|
0-0 |
|
C |
22-01-2022 10:15 |
SJO FC Coevorden JO12-2 |
ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-3 | |
104434
|
0-0 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
11-12-2021 11:30 |
Beilen JO12-1JM |
S.V. Oosterwolde MO12-1 | |
74841
|
0-0 |
|
C |
11-12-2021 10:30 |
Dwingeloo JO12-1JM |
VKW JO12-2 | |
74035
|
0-0 |
|
C |
11-12-2021 09:00 |
Donkerbroek JO12-1JM |
Sportclub Makkinga JO12-1 | |
74261
|
8-0 |
|
C |
11-12-2021 09:00 |
Asser Boys JO12-2 |
Smilde'94 JO12-1JM | |
74353
|
0-0 |
|
C |
04-12-2021 10:45 |
S.V. Oosterwolde MO12-1 |
Asser Boys JO12-2 | |
74032
|
0-0 |
|
C |
04-12-2021 10:15 |
Smilde'94 JO12-1JM |
Beilen JO12-1JM | |
74521
|
0-0 |
|
C |
04-12-2021 10:00 |
Sportclub Makkinga JO12-1 |
Dwingeloo JO12-1JM | |
74733
|
11-3 |
|
C |
04-12-2021 09:00 |
VKW JO12-2 |
Donkerbroek JO12-1JM | |
74883
|
0-0 |
|
C |
01-12-2021 18:30 |
Smilde'94 JO12-1JM |
Dwingeloo JO12-1JM | |
74372
|
0-0 |
|
C |
27-11-2021 10:30 |
Dwingeloo JO12-1JM |
Beilen JO12-1JM | |
74176
|
4-0 |
|
C |
27-11-2021 12:00 |
S.V. Oosterwolde MO12-1 |
Donkerbroek JO12-1JM | |
74078
|
0-5 |
|
C |
27-11-2021 09:00 |
VKW JO12-2 |
Smilde'94 JO12-1JM | |
75014
|
0-19 |
|
C |
27-11-2021 09:00 |
Asser Boys JO12-2 |
Sportclub Makkinga JO12-1 | |
74854
|
3-7 |
|
C |
20-11-2021 09:00 |
Donkerbroek JO12-1JM |
Asser Boys JO12-2 | |
74969
|
0-0 |
|
C |
20-11-2021 10:00 |
Sportclub Makkinga JO12-1 |
S.V. Oosterwolde MO12-1 | |
74789
|
1-2 |
|
C |
20-11-2021 11:30 |
Beilen JO12-1JM |
VKW JO12-2 | |
75176
|
1-3 |
|
C |
13-11-2021 09:00 |
Donkerbroek JO12-1JM |
Smilde'94 JO12-1JM | |
74024
|
5-1 |
|
C |
13-11-2021 09:00 |
Asser Boys JO12-2 |
VKW JO12-2 | |
74909
|
3-1 |
|
C |
13-11-2021 10:30 |
S.V. Oosterwolde MO12-1 |
Dwingeloo JO12-1JM | |
74904
|
3-1 |
|
C |
13-11-2021 10:00 |
Sportclub Makkinga JO12-1 |
Beilen JO12-1JM | |
74380
|
2-0 |
|
C |
06-11-2021 09:00 |
VKW JO12-2 |
Sportclub Makkinga JO12-1 | |
74188
|
2-9 |
|
C |
06-11-2021 10:15 |
Smilde'94 JO12-1JM |
S.V. Oosterwolde MO12-1 | |
74529
|
3-1 |
|
C |
06-11-2021 11:30 |
Beilen JO12-1JM |
Asser Boys JO12-2 | |
74907
|
1-4 |
|
C |
06-11-2021 09:00 |
Dwingeloo JO12-1JM |
Donkerbroek JO12-1JM | |
74236
|
2-5 |
|
C |
30-10-2021 10:30 |
S.V. Oosterwolde MO12-1 |
VKW JO12-2 | |
75037
|
7-4 |
|
C |
30-10-2021 10:00 |
Sportclub Makkinga JO12-1 |
Smilde'94 JO12-1JM | |
74804
|
3-5 |
|
C |
30-10-2021 09:00 |
Donkerbroek JO12-1JM |
Beilen JO12-1JM | |
74358
|
19-1 |
|
C |
30-10-2021 09:00 |
Asser Boys JO12-2 |
Dwingeloo JO12-1JM | |
74326
|
4-4 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
09-10-2021 10:30 |
S.V. Oosterwolde JO12-1 |
Beilen JO12-1JM | |
37772
|
18-0 |
|
C |
09-10-2021 10:30 |
Dwingeloo JO12-1JM |
S.V. Oosterwolde JO12-2 | |
38313
|
4-9 |
|
C |
09-10-2021 10:00 |
Sportclub Makkinga JO12-1 |
Trinitas JO12-1 | |
38015
|
2-6 |
|
C |
09-10-2021 09:00 |
VKW JO12-2 |
Donkerbroek JO12-1JM | |
37509
|
0-0 |
|
C |
02-10-2021 09:00 |
Donkerbroek JO12-1JM |
S.V. Oosterwolde JO12-2 | |
37235
|
0-0 |
|
C |
02-10-2021 10:30 |
S.V. Oosterwolde JO12-1 |
Sportclub Makkinga JO12-1 | |
36452
|
21-1 |
|
C |
02-10-2021 10:30 |
Trinitas JO12-1 |
Dwingeloo JO12-1JM | |
36970
|
9-1 |
|
C |
02-10-2021 11:30 |
Beilen JO12-1JM |
VKW JO12-2 | |
36715
|
4-6 |
|
C |
25-09-2021 10:30 |
Dwingeloo JO12-1JM |
S.V. Oosterwolde JO12-1 | |
35658
|
2-16 |
|
C |
25-09-2021 10:30 |
S.V. Oosterwolde JO12-2 |
Beilen JO12-1JM | |
36147
|
5-2 |
|
C |
25-09-2021 09:00 |
VKW JO12-2 |
Sportclub Makkinga JO12-1 | |
35383
|
4-10 |
|
C |
25-09-2021 09:00 |
Donkerbroek JO12-1JM |
Trinitas JO12-1 | |
35900
|
6-6 |
|
C |
18-09-2021 11:30 |
Beilen JO12-1JM |
Dwingeloo JO12-1JM | |
34584
|
0-10 |
|
C |
18-09-2021 10:30 |
Trinitas JO12-1 |
S.V. Oosterwolde JO12-2 | |
35096
|
11-6 |
|
C |
18-09-2021 10:00 |
Sportclub Makkinga JO12-1 |
Donkerbroek JO12-1JM | |
34831
|
1-6 |
|
C |
18-09-2021 09:00 |
S.V. Oosterwolde JO12-1 |
VKW JO12-2 | |
34324
|
21-1 |
|
C |
11-09-2021 09:00 |
Donkerbroek JO12-1JM |
S.V. Oosterwolde JO12-1 | |
33777
|
2-14 |
|
C |
11-09-2021 10:30 |
Trinitas JO12-1 |
Beilen JO12-1JM | |
33238
|
17-0 |
|
C |
11-09-2021 10:30 |
Dwingeloo JO12-1JM |
Sportclub Makkinga JO12-1 | |
33532
|
2-1 |
|
C |
11-09-2021 10:30 |
S.V. Oosterwolde JO12-2 |
VKW JO12-2 | |
34024
|
9-4 |
|
C |
04-09-2021 11:30 |
Beilen JO12-1JM |
Donkerbroek JO12-1JM | |
32718
|
0-14 |
|
C |
04-09-2021 10:00 |
Sportclub Makkinga JO12-1 |
S.V. Oosterwolde JO12-2 | |
32959
|
6-6 |
|
C |
04-09-2021 09:00 |
VKW JO12-2 |
Dwingeloo JO12-1JM | |
32191
|
1-1 |
|
C |
04-09-2021 09:00 |
S.V. Oosterwolde JO12-1 |
Trinitas JO12-1 | |
32460
|
14-2 |
|
Standen
1 |
De Weide JO12-3 |
7 |
6 |
0 |
1 |
18 |
57 |
14 |
43 |
0 |
2 |
Oldeholtpade JO12-1 |
7 |
6 |
0 |
1 |
18 |
48 |
32 |
16 |
0 |
3 |
vv Steenwijk JO12-2 |
7 |
3 |
1 |
3 |
10 |
37 |
24 |
13 |
0 |
4 |
De Blesse MO12-1 |
7 |
3 |
1 |
3 |
10 |
25 |
32 |
-7 |
0 |
5 |
Staphorst MO12-1 |
7 |
2 |
2 |
3 |
8 |
33 |
31 |
2 |
0 |
6 |
Dwingeloo JO12-1JM |
7 |
2 |
2 |
3 |
8 |
31 |
29 |
2 |
0 |
7 |
Willemsoord JO12-1 |
7 |
2 |
1 |
4 |
7 |
38 |
38 |
0 |
0 |
8 |
FC Meppel JO12-3 |
7 |
0 |
1 |
6 |
1 |
11 |
80 |
-69 |
0 |
1 |
SJO FC Coevorden JO12-2 |
6 |
5 |
1 |
0 |
16 |
34 |
3 |
31 |
0 |
2 |
SVV'04 JO12-1JM |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
25 |
12 |
13 |
0 |
3 |
ST Hoogeveen/Tiendeveen JO12-3 |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
24 |
18 |
6 |
0 |
4 |
Dwingeloo JO12-1JM |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
18 |
14 |
4 |
0 |
5 |
Beilen JO12-1JM |
5 |
2 |
0 |
3 |
6 |
11 |
22 |
-11 |
0 |
6 |
HZVV JO12-3 |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
22 |
29 |
-7 |
0 |
7 |
VKW JO12-3 |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
14 |
21 |
-7 |
0 |
8 |
Roswinkel Sp. JO12-1G |
4 |
0 |
0 |
4 |
0 |
2 |
31 |
-29 |
0 |
1 |
Donkerbroek JO12-1JM |
5 |
5 |
0 |
0 |
15 |
42 |
4 |
38 |
0 |
2 |
Sportclub Makkinga JO12-1 |
7 |
4 |
0 |
3 |
12 |
33 |
23 |
10 |
0 |
3 |
Smilde'94 JO12-1JM |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
28 |
9 |
19 |
0 |
4 |
S.V. Oosterwolde MO12-1 |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
13 |
14 |
-1 |
0 |
5 |
Asser Boys JO12-2 |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
14 |
13 |
1 |
0 |
6 |
Dwingeloo JO12-1JM |
5 |
1 |
1 |
3 |
4 |
14 |
23 |
-9 |
0 |
7 |
VKW JO12-2 |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
10 |
39 |
-29 |
0 |
8 |
Beilen JO12-1JM |
5 |
0 |
0 |
5 |
0 |
3 |
32 |
-29 |
0 |
1 |
S.V. Oosterwolde JO12-1 |
6 |
6 |
0 |
0 |
18 |
104 |
8 |
96 |
0 |
2 |
Trinitas JO12-1 |
6 |
4 |
1 |
1 |
13 |
51 |
29 |
22 |
0 |
3 |
S.V. Oosterwolde JO12-2 |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
35 |
27 |
8 |
0 |
4 |
Donkerbroek JO12-1JM |
4 |
2 |
1 |
1 |
7 |
28 |
21 |
7 |
0 |
5 |
Dwingeloo JO12-1JM |
6 |
2 |
1 |
3 |
7 |
20 |
36 |
-16 |
0 |
6 |
VKW JO12-2 |
5 |
1 |
1 |
3 |
4 |
16 |
45 |
-29 |
0 |
7 |
Sportclub Makkinga JO12-1 |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
21 |
45 |
-24 |
0 |
8 |
Beilen JO12-1JM |
6 |
0 |
0 |
6 |
0 |
6 |
70 |
-64 |
0 |
Training
Berichten
Weet je zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?