Staand: Gert Barelds (jeugdtrainer/leider), Sven Venema, Jurrian Kloosterman, Florien Bult, Bo van den Heuvel, Ilse de Weerd, Clemens Roos (teammanager)
Zittend: Job Roos, Roald de Vries, Yonah van der Meiden, Kian Klein, Okke Smits, Pieter Eggink
Op de foto ontbreken Gijs Wiechers en Ravi Stuivenberg
Teamleden
Spelers |
|
|
Florien Bult |
|
|
|
|
|
Pieter Eggink |
|
|
|
|
|
Bo van den Heuvel |
|
|
|
|
|
Kian Klein |
|
|
|
|
|
Jurrian Kloosterman |
|
|
|
|
|
Yonah van der Meiden |
|
|
|
|
|
Job Roos |
|
|
|
|
|
Okke Smits |
|
|
|
|
|
Ravi Stuivenberg |
|
|
|
|
|
Sven Venema |
|
|
|
|
|
Bente Vliek |
|
|
|
|
|
Roald de Vries |
|
|
|
|
|
Ilse de Weerd |
|
|
|
|
|
Gijs Wiechers |
|
|
|
|
|
|
Overige teamleden |
Clemens Roos |
|
Teammanager |
|
|
|
Gert Barelds |
|
Jeugdtrainer/leider |
|
|
|
Allard Wiechers |
|
Jeugdtrainer |
|
|
|
Wouter Wiechers |
|
Jeugdtrainer |
|
|
|
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
03-06-2023 09:00 |
FC Meppel JO15-2 |
VKW JO15-1JM | |
100046
|
3-5 |
|
C |
03-06-2023 10:15 |
LTC JO15-1 |
SJO JVZ JO15-2 | |
100077
|
6-2 |
|
C |
03-06-2023 10:30 |
SJO HH'97 JO15-1 |
M.S.C. JO15-1 | |
111238
|
2-7 |
|
C |
31-05-2023 19:00 |
VKW JO15-1JM |
SJO JVZ JO15-2 | |
111221
|
3-1 |
|
C |
27-05-2023 10:30 |
Dwingeloo JO15-1JM |
Wolvega FC JO15-2JM | |
111230
|
6-2 |
|
C |
27-05-2023 09:00 |
Beilen JO15-1 |
VKW JO15-1JM | |
111232
|
1-0 |
|
C |
27-05-2023 10:30 |
SJO HH'97 JO15-1 |
LTC JO15-1 | |
100068
|
1-8 |
|
C |
25-05-2023 19:30 |
HZVV JO15-2 |
ACV JO15-2 | |
111231
|
1-1 |
|
C |
23-05-2023 19:00 |
M.S.C. JO15-1 |
FC Meppel JO15-2 | |
111244
|
6-2 |
|
C |
23-05-2023 19:00 |
LTC JO15-1 |
VKW JO15-1JM | |
111214
|
4-2 |
|
C |
20-05-2023 09:00 |
ACV JO15-2 |
Dwingeloo JO15-1JM | |
111228
|
4-1 |
|
C |
20-05-2023 09:00 |
d' Olde Veste'54 JO15-2 |
M.S.C. JO15-1 | |
111243
|
0-7 |
|
C |
20-05-2023 12:30 |
Wolvega FC JO15-2JM |
Beilen JO15-1 | |
111226
|
3-8 |
|
C |
20-05-2023 10:45 |
FC Meppel JO15-2 |
HZVV JO15-2 | |
111229
|
3-0 |
|
C |
20-05-2023 10:30 |
VKW JO15-1JM |
Giethoorn JO15-1JM | |
111227
|
3-4 |
|
C |
15-05-2023 19:00 |
SJO JVZ JO15-2 |
d' Olde Veste'54 JO15-2 | |
100047
|
4-2 |
|
C |
13-05-2023 09:00 |
HZVV JO15-2 |
M.S.C. JO15-1 | |
111242
|
0-1 |
|
C |
13-05-2023 10:30 |
Giethoorn JO15-1JM |
Wolvega FC JO15-2JM | |
111224
|
4-4 |
|
C |
13-05-2023 10:30 |
SJO HH'97 JO15-1 |
VKW JO15-1JM | |
111223
|
2-1 |
|
C |
13-05-2023 09:45 |
d' Olde Veste'54 JO15-2 |
LTC JO15-1 | |
100023
|
1-4 |
|
C |
13-05-2023 13:00 |
Dwingeloo JO15-1JM |
FC Meppel JO15-2 | |
111222
|
3-3 |
|
C |
13-05-2023 09:00 |
Beilen JO15-1 |
ACV JO15-2 | |
111225
|
3-2 |
|
C |
06-05-2023 10:15 |
HZVV JO15-2 |
d' Olde Veste'54 JO15-2 | |
111219
|
1-0 |
|
C |
06-05-2023 12:00 |
Wolvega FC JO15-2JM |
SJO HH'97 JO15-1 | |
111220
|
0-1 |
|
C |
06-05-2023 10:30 |
M.S.C. JO15-1 |
Dwingeloo JO15-1JM | |
111241
|
5-5 |
|
C |
06-05-2023 09:00 |
ACV JO15-2 |
Giethoorn JO15-1JM | |
111217
|
6-2 |
|
C |
06-05-2023 09:00 |
FC Meppel JO15-2 |
Beilen JO15-1 | |
111218
|
3-5 |
|
C |
22-04-2023 12:15 |
SJO JVZ JO15-2 |
Wolvega FC JO15-2JM | |
111216
|
4-1 |
|
C |
22-04-2023 09:00 |
Beilen JO15-1 |
M.S.C. JO15-1 | |
111240
|
1-2 |
|
C |
22-04-2023 13:00 |
Dwingeloo JO15-1JM |
HZVV JO15-2 | |
100059
|
2-2 |
|
C |
22-04-2023 10:30 |
SJO HH'97 JO15-1 |
ACV JO15-2 | |
111215
|
0-2 |
|
C |
22-04-2023 10:30 |
Giethoorn JO15-1JM |
FC Meppel JO15-2 | |
111213
|
2-2 |
|
C |
15-04-2023 10:30 |
FC Meppel JO15-2 |
SJO HH'97 JO15-1 | |
111210
|
2-5 |
|
C |
15-04-2023 08:45 |
HZVV JO15-2 |
Beilen JO15-1 | |
100025
|
2-1 |
|
C |
15-04-2023 09:00 |
ACV JO15-2 |
SJO JVZ JO15-2 | |
111211
|
10-2 |
|
C |
15-04-2023 13:00 |
Dwingeloo JO15-1JM |
d' Olde Veste'54 JO15-2 | |
100058
|
2-2 |
|
C |
15-04-2023 11:30 |
M.S.C. JO15-1 |
Giethoorn JO15-1JM | |
111239
|
3-1 |
|
C |
15-04-2023 12:00 |
Wolvega FC JO15-2JM |
LTC JO15-1 | |
111212
|
0-6 |
|
C |
08-04-2023 13:00 |
Dwingeloo JO15-1JM |
SJO JVZ JO15-2 | |
100061
|
3-1 |
|
C |
08-04-2023 10:30 |
Giethoorn JO15-1JM |
d' Olde Veste'54 JO15-2 | |
100036
|
3-2 |
|
C |
08-04-2023 09:00 |
HZVV JO15-2 |
LTC JO15-1 | |
100028
|
2-5 |
|
C |
08-04-2023 09:00 |
Beilen JO15-1 |
SJO HH'97 JO15-1 | |
100033
|
5-2 |
|
C |
08-04-2023 09:30 |
ACV JO15-2 |
Wolvega FC JO15-2JM | |
100057
|
3-1 |
|
C |
05-04-2023 19:00 |
VKW JO15-1JM |
M.S.C. JO15-1 | |
111235
|
1-1 |
|
C |
01-04-2023 12:15 |
SJO JVZ JO15-2 |
FC Meppel JO15-2 | |
111209
|
2-5 |
|
C |
01-04-2023 11:00 |
d' Olde Veste'54 JO15-2 |
VKW JO15-1JM | |
100022
|
0-3 |
|
C |
01-04-2023 10:30 |
Giethoorn JO15-1JM |
HZVV JO15-2 | |
100037
|
2-1 |
|
C |
01-04-2023 10:15 |
LTC JO15-1 |
ACV JO15-2 | |
111208
|
6-0 |
|
C |
01-04-2023 09:00 |
Beilen JO15-1 |
Dwingeloo JO15-1JM | |
100032
|
2-3 |
|
C |
25-03-2023 09:00 |
FC Meppel JO15-2 |
LTC JO15-1 | |
111207
|
1-4 |
|
C |
25-03-2023 09:00 |
HZVV JO15-2 |
SJO HH'97 JO15-1 | |
100027
|
2-3 |
|
C |
25-03-2023 10:30 |
M.S.C. JO15-1 |
SJO JVZ JO15-2 | |
111237
|
5-0 |
|
C |
25-03-2023 12:00 |
Wolvega FC JO15-2JM |
VKW JO15-1JM | |
100084
|
0-3 |
|
C |
25-03-2023 13:00 |
Dwingeloo JO15-1JM |
Giethoorn JO15-1JM | |
100060
|
2-2 |
|
C |
25-03-2023 09:00 |
Beilen JO15-1 |
d' Olde Veste'54 JO15-2 | |
100030
|
4-1 |
|
C |
18-03-2023 10:30 |
SJO HH'97 JO15-1 |
Dwingeloo JO15-1JM | |
100067
|
3-3 |
|
C |
18-03-2023 10:15 |
LTC JO15-1 |
M.S.C. JO15-1 | |
111236
|
1-4 |
|
C |
18-03-2023 10:30 |
VKW JO15-1JM |
ACV JO15-2 | |
100072
|
2-4 |
|
C |
18-03-2023 10:35 |
d' Olde Veste'54 JO15-2 |
Wolvega FC JO15-2JM | |
100024
|
2-1 |
|
C |
18-03-2023 12:15 |
SJO JVZ JO15-2 |
HZVV JO15-2 | |
100048
|
1-4 |
|
C |
18-03-2023 10:30 |
Giethoorn JO15-1JM |
Beilen JO15-1 | |
100038
|
1-3 |
|
C |
18-02-2023 10:15 |
LTC JO15-1 |
Dwingeloo JO15-1JM | |
100078
|
5-1 |
|
C |
18-02-2023 10:30 |
SJO HH'97 JO15-1 |
Giethoorn JO15-1JM | |
100065
|
2-1 |
|
C |
18-02-2023 10:30 |
VKW JO15-1JM |
HZVV JO15-2 | |
100070
|
0-0 |
|
C |
18-02-2023 12:00 |
Wolvega FC JO15-2JM |
FC Meppel JO15-2 | |
100081
|
1-2 |
|
C |
18-02-2023 12:15 |
SJO JVZ JO15-2 |
Beilen JO15-1 | |
100049
|
2-4 |
|
C |
18-02-2023 09:45 |
d' Olde Veste'54 JO15-2 |
ACV JO15-2 | |
100021
|
0-2 |
|
C |
11-02-2023 10:30 |
Giethoorn JO15-1JM |
SJO JVZ JO15-2 | |
100039
|
3-1 |
|
C |
11-02-2023 09:00 |
FC Meppel JO15-2 |
ACV JO15-2 | |
100044
|
2-5 |
|
C |
11-02-2023 09:00 |
HZVV JO15-2 |
Wolvega FC JO15-2JM | |
100029
|
0-0 |
|
C |
11-02-2023 09:00 |
Beilen JO15-1 |
LTC JO15-1 | |
100034
|
2-3 |
|
C |
11-02-2023 13:00 |
Dwingeloo JO15-1JM |
VKW JO15-1JM | |
100063
|
0-0 |
|
C |
11-02-2023 10:30 |
SJO HH'97 JO15-1 |
d' Olde Veste'54 JO15-2 | |
100064
|
2-2 |
|
C |
11-02-2023 09:00 |
HZVV JO15-2 |
VKW JO15-1JM | |
111206
|
1-3 |
|
C |
11-02-2023 10:30 |
M.S.C. JO15-1 |
Wolvega FC JO15-2JM | |
111234
|
6-0 |
|
C |
04-02-2023 10:15 |
LTC JO15-1 |
Giethoorn JO15-1JM | |
100075
|
8-0 |
|
C |
04-02-2023 10:30 |
d' Olde Veste'54 JO15-2 |
FC Meppel JO15-2 | |
100020
|
2-0 |
|
C |
04-02-2023 10:30 |
VKW JO15-1JM |
Beilen JO15-1 | |
100071
|
0-0 |
|
C |
04-02-2023 12:00 |
Wolvega FC JO15-2JM |
Dwingeloo JO15-1JM | |
100083
|
0-0 |
|
C |
04-02-2023 12:15 |
SJO JVZ JO15-2 |
SJO HH'97 JO15-1 | |
100051
|
3-2 |
|
C |
04-02-2023 12:00 |
Wolvega FC JO15-2JM |
HZVV JO15-2 | |
111205
|
4-0 |
|
C |
04-02-2023 10:30 |
VKW JO15-1JM |
Dwingeloo JO15-1JM | |
111204
|
7-1 |
|
C |
04-02-2023 09:00 |
ACV JO15-2 |
HZVV JO15-2 | |
100053
|
0-0 |
|
C |
04-02-2023 09:00 |
ACV JO15-2 |
M.S.C. JO15-1 | |
111233
|
2-1 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
17-12-2022 11:00 |
VKW JO15-1JM |
Dwingeloo JO15-1JM | |
79015
|
0-0 |
|
C |
15-12-2022 18:45 |
SJO HH'97 JO15-1 |
Dwingeloo JO15-1JM | |
78853
|
0-0 |
|
C |
10-12-2022 09:00 |
ST Pesse/Wijster JO15-1 |
SJO HH'97 JO15-1 | |
79142
|
2-0 |
|
C |
10-12-2022 12:30 |
HZVV JO15-2 |
SJO JVZ JO15-2 | |
78605
|
0-0 |
|
C |
10-12-2022 09:00 |
Beilen JO15-1 |
VKW JO15-1JM | |
78653
|
0-0 |
|
C |
10-12-2022 10:30 |
Dwingeloo JO15-1JM |
SJO WNBC '09 JO15-1 | |
78843
|
0-0 |
|
C |
03-12-2022 12:15 |
SJO JVZ JO15-2 |
ST Pesse/Wijster JO15-1 | |
78783
|
1-5 |
|
C |
03-12-2022 10:00 |
SJO WNBC '09 JO15-1 |
Beilen JO15-1 | |
79671
|
2-3 |
|
C |
03-12-2022 10:30 |
VKW JO15-1JM |
HZVV JO15-2 | |
79014
|
0-2 |
|
C |
26-11-2022 09:00 |
ST Pesse/Wijster JO15-1 |
VKW JO15-1JM | |
79143
|
9-0 |
|
C |
26-11-2022 10:00 |
SJO WNBC '09 JO15-1 |
SJO HH'97 JO15-1 | |
79672
|
4-0 |
|
C |
26-11-2022 09:00 |
HZVV JO15-2 |
Beilen JO15-1 | |
78604
|
0-5 |
|
C |
26-11-2022 13:00 |
Dwingeloo JO15-1JM |
SJO JVZ JO15-2 | |
78842
|
3-1 |
|
C |
19-11-2022 09:00 |
Beilen JO15-1 |
SJO HH'97 JO15-1 | |
78652
|
2-2 |
|
C |
19-11-2022 12:15 |
SJO JVZ JO15-2 |
SJO WNBC '09 JO15-1 | |
78784
|
5-1 |
|
C |
19-11-2022 09:00 |
HZVV JO15-2 |
ST Pesse/Wijster JO15-1 | |
78606
|
1-2 |
|
C |
12-11-2022 10:30 |
Dwingeloo JO15-1JM |
HZVV JO15-2 | |
78840
|
0-3 |
|
C |
12-11-2022 10:30 |
SJO HH'97 JO15-1 |
SJO JVZ JO15-2 | |
78852
|
4-0 |
|
C |
12-11-2022 10:00 |
SJO WNBC '09 JO15-1 |
VKW JO15-1JM | |
79673
|
1-2 |
|
C |
12-11-2022 09:00 |
ST Pesse/Wijster JO15-1 |
Beilen JO15-1 | |
79140
|
5-1 |
|
C |
07-11-2022 19:00 |
ST Pesse/Wijster JO15-1 |
Dwingeloo JO15-1JM | |
79141
|
3-2 |
|
C |
05-11-2022 09:00 |
Beilen JO15-1 |
SJO JVZ JO15-2 | |
78651
|
4-1 |
|
C |
05-11-2022 09:00 |
HZVV JO15-2 |
SJO WNBC '09 JO15-1 | |
78607
|
2-2 |
|
C |
05-11-2022 10:30 |
VKW JO15-1JM |
SJO HH'97 JO15-1 | |
79016
|
3-0 |
|
C |
29-10-2022 10:30 |
Dwingeloo JO15-1JM |
Beilen JO15-1 | |
78841
|
4-1 |
|
C |
29-10-2022 12:15 |
SJO JVZ JO15-2 |
VKW JO15-1JM | |
78782
|
2-5 |
|
C |
29-10-2022 10:30 |
SJO HH'97 JO15-1 |
HZVV JO15-2 | |
78851
|
0-1 |
|
C |
29-10-2022 10:00 |
SJO WNBC '09 JO15-1 |
ST Pesse/Wijster JO15-1 | |
79674
|
0-5 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
01-10-2022 13:00 |
Dwingeloo JO15-1JM |
FC Assen JO15-2 | |
22230
|
1-6 |
|
C |
01-10-2022 11:00 |
Asser Boys JO15-1 |
Hoogeveen JO15-1 | |
35751
|
2-6 |
|
C |
01-10-2022 08:45 |
LEO (Loon) JO15-1 |
ACV JO15-2 | |
19123
|
3-0 |
|
C |
24-09-2022 12:30 |
FC Assen JO15-2 |
LEO (Loon) JO15-1 | |
10902
|
0-1 |
|
C |
24-09-2022 10:00 |
Hoogeveen JO15-1 |
Dwingeloo JO15-1JM | |
30893
|
12-1 |
|
C |
24-09-2022 10:30 |
ACV JO15-2 |
Asser Boys JO15-1 | |
19119
|
0-4 |
|
C |
21-09-2022 19:00 |
Dwingeloo JO15-1JM |
LEO (Loon) JO15-1 | |
8446
|
1-3 |
|
C |
17-09-2022 11:00 |
Asser Boys JO15-1 |
FC Assen JO15-2 | |
9512
|
0-5 |
|
C |
17-09-2022 10:00 |
Hoogeveen JO15-1 |
ACV JO15-2 | |
29283
|
13-2 |
|
C |
10-09-2022 11:00 |
Dwingeloo JO15-1JM |
ACV JO15-2 | |
10993
|
0-12 |
|
C |
10-09-2022 12:30 |
FC Assen JO15-2 |
Hoogeveen JO15-1 | |
21152
|
2-2 |
|
C |
08-09-2022 19:00 |
LEO (Loon) JO15-1 |
Asser Boys JO15-1 | |
23759
|
0-2 |
|
C |
03-09-2022 11:00 |
Asser Boys JO15-1 |
Dwingeloo JO15-1JM | |
8078
|
5-2 |
|
C |
03-09-2022 10:00 |
Hoogeveen JO15-1 |
LEO (Loon) JO15-1 | |
11333
|
8-2 |
|
C |
03-09-2022 09:00 |
ACV JO15-2 |
FC Assen JO15-2 | |
17933
|
1-4 |
|
Standen
1 |
LTC JO15-1 |
12 |
11 |
0 |
1 |
33 |
60 |
16 |
44 |
0 |
2 |
M.S.C. JO15-1 |
12 |
9 |
2 |
1 |
29 |
48 |
15 |
33 |
0 |
3 |
ACV JO15-2 |
12 |
9 |
1 |
2 |
28 |
41 |
21 |
20 |
0 |
4 |
Beilen JO15-1 |
12 |
8 |
0 |
4 |
24 |
39 |
24 |
15 |
0 |
5 |
VKW JO15-1JM |
12 |
6 |
1 |
5 |
19 |
33 |
22 |
11 |
0 |
6 |
SJO HH'97 JO15-1 |
12 |
5 |
2 |
5 |
17 |
25 |
36 |
-11 |
0 |
7 |
Dwingeloo JO15-1JM |
12 |
3 |
6 |
3 |
15 |
32 |
38 |
-6 |
0 |
8 |
Giethoorn JO15-1JM |
12 |
4 |
3 |
5 |
15 |
25 |
37 |
-12 |
0 |
9 |
HZVV JO15-2 |
12 |
3 |
2 |
7 |
11 |
16 |
26 |
-10 |
0 |
10 |
FC Meppel JO15-2 |
12 |
3 |
2 |
7 |
11 |
28 |
40 |
-12 |
0 |
11 |
SJO JVZ JO15-2 |
12 |
3 |
0 |
9 |
9 |
23 |
48 |
-25 |
0 |
12 |
d' Olde Veste'54 JO15-2 |
12 |
2 |
2 |
8 |
8 |
14 |
33 |
-19 |
0 |
13 |
Wolvega FC JO15-2JM |
12 |
1 |
1 |
10 |
4 |
17 |
45 |
-28 |
0 |
1 |
ST Pesse/Wijster JO15-1 |
7 |
7 |
0 |
0 |
21 |
31 |
5 |
26 |
0 |
2 |
Beilen JO15-1 |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
16 |
14 |
2 |
0 |
3 |
HZVV JO15-2 |
6 |
3 |
1 |
2 |
10 |
9 |
9 |
0 |
0 |
4 |
VKW JO15-1JM |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
10 |
14 |
-4 |
0 |
5 |
Dwingeloo JO15-1JM |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
9 |
8 |
1 |
0 |
6 |
SJO HH'97 JO15-1 |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
6 |
12 |
-6 |
0 |
7 |
SJO WNBC '09 JO15-1 |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
10 |
17 |
-7 |
0 |
8 |
SJO JVZ JO15-2 |
6 |
1 |
0 |
5 |
3 |
10 |
22 |
-12 |
0 |
1 |
Hoogeveen JO15-1 |
5 |
4 |
1 |
0 |
13 |
41 |
9 |
32 |
0 |
2 |
FC Assen JO15-2 |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
17 |
5 |
12 |
0 |
3 |
Asser Boys JO15-1 |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
13 |
13 |
0 |
0 |
4 |
LEO (Loon) JO15-1 |
5 |
3 |
0 |
2 |
9 |
9 |
11 |
-2 |
0 |
5 |
ACV JO15-2 |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
15 |
24 |
-9 |
0 |
6 |
Dwingeloo JO15-1JM |
5 |
0 |
0 |
5 |
0 |
5 |
38 |
-33 |
0 |
Training
Berichten
Weet je zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?