Staand: Dirk Bruins (Teammanager), Teun Bruins, Yuka Willers, Lieke Wanningen, Jorinde Kloeze
Zittend: Zepp van Zijl, Ivan Venema, Mirre van der Meiden, Wietse Amkreutz, Hidde van Barneveld, Floris Keus
Op de foto ontbreken Mirthe Sjabbens, leider/trainer Johnny Venema en trainer Charles Amkreutz
Teamleden
Spelers |
|
|
Wietse Amkreutz |
|
|
|
|
|
Hidde van Barneveld |
|
|
|
|
|
Teun Bruins |
|
|
|
|
|
Floris Keus |
|
|
|
|
|
Jorinde Kloeze |
|
|
|
|
|
Mirre van der Meiden |
|
|
|
|
|
Mirthe Sjabbens |
|
|
|
|
|
Ivan Venema |
|
|
|
|
|
Lieke Wanningen |
|
|
|
|
|
Rick Wieldraaijer |
|
|
|
|
|
Yuka Willers |
|
|
|
|
|
Zepp van Zijl |
|
|
|
|
|
|
Overige teamleden |
Dirk Bruins |
|
Teammanager |
|
|
|
Johnny Venema |
|
Jeugdtrainer/leider |
|
|
|
Charles Amkreutz |
|
Jeugdtrainer |
|
|
|
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
03-06-2023 10:15 |
LEO (Loon) JO11-1 |
Gomos JO11-1 | |
128762
|
4-13 |
|
C |
27-05-2023 12:30 |
Asser Boys JO11-1 |
LEO (Loon) JO11-1 | |
128771
|
0-0 |
|
C |
27-05-2023 10:45 |
FC Assen JO11-1 |
Dwingeloo JO11-1JM | |
128755
|
1-3 |
|
C |
27-05-2023 10:15 |
Gomos JO11-1 |
Achilles 1894 JO11-2 | |
128779
|
18-3 |
|
C |
27-05-2023 09:00 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 |
Fit Boys JO11-1 | |
128768
|
0-0 |
|
C |
20-05-2023 08:30 |
Achilles 1894 JO11-2 |
FC Assen JO11-1 | |
128775
|
0-10 |
|
C |
20-05-2023 10:15 |
Fit Boys JO11-1 |
Asser Boys JO11-1 | |
128764
|
9-3 |
|
C |
20-05-2023 10:30 |
Dwingeloo JO11-1JM |
S.V. Oosterwolde JO11-1 | |
128753
|
1-2 |
|
C |
13-05-2023 12:00 |
LEO (Loon) JO11-1 |
Fit Boys JO11-1 | |
128760
|
3-18 |
|
C |
13-05-2023 12:00 |
FC Assen JO11-1 |
Gomos JO11-1 | |
128758
|
1-6 |
|
C |
13-05-2023 11:30 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 |
Achilles 1894 JO11-2 | |
128769
|
9-0 |
|
C |
13-05-2023 10:30 |
Asser Boys JO11-1 |
Dwingeloo JO11-1JM | |
128770
|
4-3 |
|
C |
10-05-2023 17:45 |
Fit Boys JO11-1 |
Achilles 1894 JO11-2 | |
128765
|
15-2 |
|
C |
22-04-2023 13:30 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 |
FC Assen JO11-1 | |
128766
|
2-2 |
|
C |
22-04-2023 11:15 |
Asser Boys JO11-1 |
Gomos JO11-1 | |
128773
|
5-5 |
|
C |
22-04-2023 08:30 |
LEO (Loon) JO11-1 |
Dwingeloo JO11-1JM | |
128759
|
4-6 |
|
C |
15-04-2023 12:30 |
FC Assen JO11-1 |
LEO (Loon) JO11-1 | |
128756
|
3-2 |
|
C |
15-04-2023 10:30 |
Dwingeloo JO11-1JM |
Fit Boys JO11-1 | |
128752
|
4-4 |
|
C |
15-04-2023 11:00 |
Achilles 1894 JO11-2 |
Asser Boys JO11-1 | |
128776
|
2-10 |
|
C |
15-04-2023 12:15 |
Gomos JO11-1 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 | |
128778
|
5-3 |
|
C |
01-04-2023 10:15 |
Fit Boys JO11-1 |
FC Assen JO11-1 | |
128763
|
9-2 |
|
C |
01-04-2023 10:30 |
Dwingeloo JO11-1JM |
Gomos JO11-1 | |
128754
|
4-3 |
|
C |
01-04-2023 10:45 |
Asser Boys JO11-1 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 | |
128772
|
0-0 |
|
C |
25-03-2023 11:45 |
FC Assen JO11-1 |
Asser Boys JO11-1 | |
128757
|
2-4 |
|
C |
25-03-2023 10:30 |
Achilles 1894 JO11-2 |
Dwingeloo JO11-1JM | |
128774
|
0-6 |
|
C |
25-03-2023 12:30 |
Gomos JO11-1 |
Fit Boys JO11-1 | |
128777
|
3-3 |
|
C |
25-03-2023 09:00 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 |
LEO (Loon) JO11-1 | |
128767
|
8-1 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
18-03-2023 15:00 |
Asser Boys JO11-1 |
Achilles 1894 JO11-2 | |
98702
|
3-5 |
|
C |
18-03-2023 08:30 |
LEO (Loon) JO11-1 |
FC Assen JO11-1 | |
98691
|
2-7 |
|
C |
18-03-2023 10:30 |
Dwingeloo JO11-1JM |
Fit Boys JO11-1 | |
98683
|
1-0 |
|
C |
18-03-2023 10:15 |
Gomos JO11-1 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 | |
98709
|
2-4 |
|
C |
11-03-2023 10:15 |
Fit Boys JO11-1 |
Asser Boys JO11-1 | |
98696
|
0-0 |
|
C |
11-03-2023 10:15 |
Gomos JO11-1 |
LEO (Loon) JO11-1 | |
98707
|
0-0 |
|
C |
11-03-2023 10:30 |
Achilles 1894 JO11-2 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 | |
98705
|
0-0 |
|
C |
11-03-2023 10:45 |
FC Assen JO11-1 |
Dwingeloo JO11-1JM | |
98686
|
0-0 |
|
C |
18-02-2023 12:30 |
Asser Boys JO11-1 |
FC Assen JO11-1 | |
98700
|
1-3 |
|
C |
18-02-2023 10:45 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 |
LEO (Loon) JO11-1 | |
98698
|
3-3 |
|
C |
18-02-2023 10:30 |
Dwingeloo JO11-1JM |
Gomos JO11-1 | |
98685
|
5-1 |
|
C |
18-02-2023 10:30 |
Achilles 1894 JO11-2 |
Fit Boys JO11-1 | |
98704
|
12-6 |
|
C |
11-02-2023 10:45 |
FC Assen JO11-1 |
Achilles 1894 JO11-2 | |
98688
|
3-1 |
|
C |
11-02-2023 12:45 |
Gomos JO11-1 |
Asser Boys JO11-1 | |
98710
|
3-6 |
|
C |
11-02-2023 10:15 |
Fit Boys JO11-1 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 | |
98695
|
2-3 |
|
C |
11-02-2023 08:30 |
LEO (Loon) JO11-1 |
Dwingeloo JO11-1JM | |
98690
|
3-5 |
|
C |
04-02-2023 12:30 |
Asser Boys JO11-1 |
LEO (Loon) JO11-1 | |
98701
|
2-4 |
|
C |
04-02-2023 12:30 |
Achilles 1894 JO11-2 |
Gomos JO11-1 | |
98706
|
1-6 |
|
C |
04-02-2023 10:15 |
Fit Boys JO11-1 |
FC Assen JO11-1 | |
98693
|
7-3 |
|
C |
04-02-2023 09:00 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 |
Dwingeloo JO11-1JM | |
98697
|
1-0 |
|
C |
28-01-2023 08:30 |
LEO (Loon) JO11-1 |
Achilles 1894 JO11-2 | |
98692
|
2-3 |
|
C |
28-01-2023 10:15 |
Gomos JO11-1 |
Fit Boys JO11-1 | |
98708
|
1-4 |
|
C |
28-01-2023 12:00 |
Dwingeloo JO11-1JM |
Asser Boys JO11-1 | |
98684
|
3-1 |
|
C |
28-01-2023 10:45 |
FC Assen JO11-1 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 | |
98687
|
1-2 |
|
C |
21-01-2023 13:00 |
FC Assen JO11-1 |
Gomos JO11-1 | |
98689
|
3-4 |
|
C |
21-01-2023 12:30 |
Achilles 1894 JO11-2 |
Dwingeloo JO11-1JM | |
98703
|
2-10 |
|
C |
21-01-2023 10:15 |
Fit Boys JO11-1 |
LEO (Loon) JO11-1 | |
98694
|
11-8 |
|
C |
21-01-2023 09:00 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 |
Asser Boys JO11-1 | |
98699
|
0-0 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
17-12-2022 10:00 |
Asser Boys JO11-1 |
Dwingeloo JO11-1JM | |
65120
|
0-0 |
|
C |
14-12-2022 17:00 |
Achilles 1894 JO11-2 |
LEO (Loon) JO11-1 | |
65319
|
6-0 |
|
C |
10-12-2022 11:00 |
VKW JO11-1 |
FC Assen JO11-1 | |
64963
|
0-0 |
|
C |
10-12-2022 09:00 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 |
Achilles 1894 JO11-2 | |
65004
|
0-0 |
|
C |
10-12-2022 10:00 |
LEO (Loon) JO11-1 |
Fit Boys JO11-1 | |
64947
|
0-0 |
|
C |
03-12-2022 10:15 |
Fit Boys JO11-1 |
VKW JO11-1 | |
64991
|
12-0 |
|
C |
03-12-2022 10:30 |
Dwingeloo JO11-1JM |
S.V. Oosterwolde JO11-1 | |
64742
|
1-1 |
|
C |
03-12-2022 10:45 |
FC Assen JO11-1 |
Asser Boys JO11-1 | |
64871
|
2-1 |
|
C |
26-11-2022 11:00 |
VKW JO11-1 |
Achilles 1894 JO11-2 | |
64966
|
0-5 |
|
C |
26-11-2022 10:45 |
FC Assen JO11-1 |
Fit Boys JO11-1 | |
64870
|
4-8 |
|
C |
26-11-2022 10:15 |
LEO (Loon) JO11-1 |
Dwingeloo JO11-1JM | |
64945
|
2-5 |
|
C |
26-11-2022 09:00 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 |
Asser Boys JO11-1 | |
65003
|
2-3 |
|
C |
19-11-2022 12:30 |
Asser Boys JO11-1 |
Fit Boys JO11-1 | |
65121
|
6-7 |
|
C |
19-11-2022 10:30 |
Dwingeloo JO11-1JM |
VKW JO11-1 | |
64740
|
2-0 |
|
C |
19-11-2022 12:30 |
Achilles 1894 JO11-2 |
FC Assen JO11-1 | |
65318
|
3-1 |
|
C |
19-11-2022 11:15 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 |
LEO (Loon) JO11-1 | |
65002
|
7-5 |
|
C |
12-11-2022 11:00 |
VKW JO11-1 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 | |
64964
|
0-4 |
|
C |
12-11-2022 10:45 |
FC Assen JO11-1 |
Dwingeloo JO11-1JM | |
64868
|
1-2 |
|
C |
12-11-2022 10:15 |
Fit Boys JO11-1 |
Achilles 1894 JO11-2 | |
64993
|
7-5 |
|
C |
12-11-2022 08:30 |
LEO (Loon) JO11-1 |
Asser Boys JO11-1 | |
64948
|
1-9 |
|
C |
05-11-2022 08:30 |
LEO (Loon) JO11-1 |
VKW JO11-1 | |
64946
|
4-2 |
|
C |
05-11-2022 09:00 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 |
FC Assen JO11-1 | |
65001
|
7-0 |
|
C |
05-11-2022 10:30 |
Dwingeloo JO11-1JM |
Fit Boys JO11-1 | |
64741
|
3-3 |
|
C |
05-11-2022 13:00 |
Asser Boys JO11-1 |
Achilles 1894 JO11-2 | |
65122
|
7-2 |
|
C |
29-10-2022 11:00 |
VKW JO11-1 |
Asser Boys JO11-1 | |
64965
|
1-5 |
|
C |
29-10-2022 10:45 |
FC Assen JO11-1 |
LEO (Loon) JO11-1 | |
64869
|
2-2 |
|
C |
29-10-2022 10:30 |
Achilles 1894 JO11-2 |
Dwingeloo JO11-1JM | |
65317
|
0-4 |
|
C |
29-10-2022 10:15 |
Fit Boys JO11-1 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 | |
64992
|
2-7 |
|
|
Datum |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd nr. |
Uitslag |
|
C |
08-10-2022 11:30 |
ACV JO11-3 |
BSVV JO11-1 | |
16019
|
2-4 |
|
C |
08-10-2022 10:30 |
Meppel FC JO11-3JM |
Staphorst JO11-1 | |
30513
|
7-3 |
|
C |
08-10-2022 10:30 |
Dwingeloo JO11-1JM |
SJO Triville JO11-1JM | |
20446
|
9-0 |
|
C |
08-10-2022 09:00 |
Beilen JO11-1JM |
Olde Veste'54 JO11-2JM | |
11404
|
5-1 |
|
C |
01-10-2022 09:00 |
Olde Veste'54 JO11-2JM |
Meppel FC JO11-3JM | |
26858
|
3-2 |
|
C |
01-10-2022 09:00 |
Staphorst JO11-1 |
BSVV JO11-1 | |
31436
|
15-1 |
|
C |
01-10-2022 09:00 |
SJO Triville JO11-1JM |
Beilen JO11-1JM | |
21014
|
2-1 |
|
C |
01-10-2022 10:30 |
Dwingeloo JO11-1JM |
ACV JO11-3 | |
29542
|
21-0 |
|
C |
28-09-2022 18:30 |
BSVV JO11-1 |
Olde Veste'54 JO11-2JM | |
32235
|
1-5 |
|
C |
24-09-2022 13:00 |
ACV JO11-3 |
SJO Triville JO11-1JM | |
21018
|
3-2 |
|
C |
24-09-2022 10:30 |
Meppel FC JO11-3JM |
Dwingeloo JO11-1JM | |
28322
|
0-11 |
|
C |
24-09-2022 09:00 |
Beilen JO11-1JM |
Staphorst JO11-1 | |
31495
|
1-2 |
|
C |
17-09-2022 09:00 |
SJO Triville JO11-1JM |
Meppel FC JO11-3JM | |
25845
|
4-1 |
|
C |
17-09-2022 09:00 |
Staphorst JO11-1 |
ACV JO11-3 | |
30098
|
11-2 |
|
C |
17-09-2022 09:15 |
Olde Veste'54 JO11-2JM |
Dwingeloo JO11-1JM | |
21070
|
0-6 |
|
C |
17-09-2022 09:00 |
BSVV JO11-1 |
Beilen JO11-1JM | |
24940
|
0-8 |
|
C |
10-09-2022 10:35 |
Olde Veste'54 JO11-2JM |
ACV JO11-3 | |
31769
|
8-2 |
|
C |
10-09-2022 09:00 |
SJO Triville JO11-1JM |
Staphorst JO11-1 | |
34500
|
0-7 |
|
C |
10-09-2022 10:30 |
Meppel FC JO11-3JM |
Beilen JO11-1JM | |
24586
|
4-5 |
|
C |
10-09-2022 10:30 |
Dwingeloo JO11-1JM |
BSVV JO11-1 | |
30453
|
15-1 |
|
C |
03-09-2022 13:00 |
ACV JO11-3 |
Meppel FC JO11-3JM | |
28510
|
5-7 |
|
C |
03-09-2022 09:00 |
Staphorst JO11-1 |
Olde Veste'54 JO11-2JM | |
34035
|
16-1 |
|
C |
03-09-2022 09:00 |
BSVV JO11-1 |
SJO Triville JO11-1JM | |
13720
|
2-8 |
|
C |
03-09-2022 09:00 |
Beilen JO11-1JM |
Dwingeloo JO11-1JM | |
10624
|
3-5 |
|
Standen
1 |
Fit Boys JO11-1 |
7 |
4 |
3 |
0 |
15 |
58 |
17 |
41 |
0 |
2 |
Gomos JO11-1 |
7 |
4 |
2 |
1 |
14 |
53 |
23 |
30 |
0 |
3 |
Dwingeloo JO11-1JM |
7 |
4 |
1 |
2 |
13 |
27 |
18 |
9 |
0 |
4 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 |
6 |
3 |
2 |
1 |
11 |
24 |
9 |
15 |
0 |
5 |
Asser Boys JO11-1 |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
26 |
21 |
5 |
0 |
6 |
FC Assen JO11-1 |
7 |
2 |
1 |
4 |
7 |
21 |
26 |
-5 |
0 |
7 |
LEO (Loon) JO11-1 |
5 |
0 |
0 |
5 |
0 |
14 |
48 |
-34 |
0 |
8 |
Achilles 1894 JO11-2 |
6 |
0 |
0 |
6 |
0 |
7 |
68 |
-61 |
0 |
1 |
Dwingeloo JO11-1JM |
6 |
5 |
0 |
1 |
15 |
24 |
8 |
16 |
0 |
2 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 |
5 |
4 |
1 |
0 |
13 |
13 |
8 |
5 |
0 |
3 |
FC Assen JO11-1 |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
20 |
17 |
3 |
0 |
4 |
Fit Boys JO11-1 |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
30 |
28 |
2 |
0 |
5 |
Achilles 1894 JO11-2 |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
24 |
30 |
-6 |
0 |
6 |
Gomos JO11-1 |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
17 |
23 |
-6 |
0 |
7 |
LEO (Loon) JO11-1 |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
22 |
31 |
-9 |
0 |
8 |
Asser Boys JO11-1 |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
13 |
18 |
-5 |
0 |
1 |
Dwingeloo JO11-1JM |
6 |
4 |
2 |
0 |
14 |
17 |
7 |
10 |
0 |
2 |
S.V. Oosterwolde JO11-1 |
6 |
4 |
1 |
1 |
13 |
28 |
11 |
17 |
0 |
3 |
Fit Boys JO11-1 |
6 |
4 |
1 |
1 |
13 |
39 |
25 |
14 |
0 |
4 |
Asser Boys JO11-1 |
6 |
4 |
0 |
2 |
12 |
31 |
15 |
16 |
0 |
5 |
Achilles 1894 JO11-2 |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
21 |
19 |
2 |
0 |
6 |
FC Assen JO11-1 |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
10 |
23 |
-13 |
0 |
7 |
LEO (Loon) JO11-1 |
6 |
1 |
1 |
4 |
4 |
14 |
31 |
-17 |
0 |
8 |
VKW JO11-1 |
6 |
0 |
0 |
6 |
0 |
3 |
32 |
-29 |
0 |
1 |
Dwingeloo JO11-1JM |
6 |
6 |
0 |
0 |
18 |
67 |
4 |
63 |
0 |
2 |
Staphorst JO11-1 |
6 |
5 |
0 |
1 |
15 |
54 |
12 |
42 |
0 |
3 |
Beilen JO11-1 |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
23 |
14 |
9 |
0 |
4 |
SJO Triville JO11-1JM |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
16 |
23 |
-7 |
0 |
5 |
Olde Veste'54 JO11-2JM |
6 |
3 |
0 |
3 |
9 |
18 |
32 |
-14 |
0 |
6 |
Meppel FC JO11-3JM |
6 |
2 |
0 |
4 |
6 |
21 |
31 |
-10 |
0 |
7 |
ACV JO11-3 |
6 |
1 |
0 |
5 |
3 |
14 |
53 |
-39 |
0 |
8 |
BSVV JO11-1 |
6 |
1 |
0 |
5 |
3 |
9 |
53 |
-44 |
0 |
Training
Berichten
Weet je zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?