0296 Mannen 35+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar)
Dwingeloo 35+2
Teamleden
Spelers | |||||||
Stephan de Beeld | |||||||
Rik Bloemerts | |||||||
Gertjan Boer | |||||||
Ivo Dolsma | |||||||
Remco van der Laan | |||||||
Klaas Wim Mooibroek | |||||||
Leon Pit | |||||||
Wesley Strijker | |||||||
Kevin Wanningen | |||||||
Jannes Westerveen | |||||||
Wijntjes |
Wedstrijdplanning
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Accommodatie | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 24-05-2024 20:00 | Uffelte 35+1 | Dwingeloo 35+2 | 113152 | Sportpark De Krollenkamp | |||
C | 24-05-2024 20:30 | Dwingeloo 35+2 | Dwingeloo 35+1 | 113365 | Sportpark De Krollenkamp | |||
C | 24-05-2024 21:00 | Wapserveen 35+1 | Dwingeloo 35+2 | 114287 | Sportpark De Krollenkamp | |||
C | 24-05-2024 21:30 | Dwingeloo 35+2 | Havelte 35+1 | 113369 | Sportpark De Krollenkamp |
Wedstrijdhistorie
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 10-05-2024 21:30 | Dwingeloo 35+2 | Havelte 35+1 | 113368 | ||||
C | 10-05-2024 21:00 | Wapserveen 35+1 | Dwingeloo 35+2 | 114286 | ||||
C | 10-05-2024 20:30 | Dwingeloo 35+2 | Uffelte 35+1 | 113362 | ||||
C | 10-05-2024 20:00 | Dwingeloo 35+1 | Dwingeloo 35+2 | 113181 | ||||
C | 19-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+2 | Havelte 35+1 | 113367 | ||||
C | 19-04-2024 afgelast | Uffelte 35+1 | Dwingeloo 35+2 | 113151 | ||||
C | 19-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+2 | Dwingeloo 35+1 | 113364 | ||||
C | 19-04-2024 afgelast | Wapserveen 35+1 | Dwingeloo 35+2 | 114285 | ||||
C | 05-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+2 | Uffelte 35+1 | 113361 | ||||
C | 05-04-2024 afgelast | Wapserveen 35+1 | Dwingeloo 35+2 | 114284 | ||||
C | 05-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+2 | Dwingeloo 35+1 | 113363 | ||||
C | 05-04-2024 afgelast | Havelte 35+1 | Dwingeloo 35+2 | 115221 | ||||
C | 15-03-2024 afgelast | Dwingeloo 35+2 | Wapserveen 35+1 | 113366 | ||||
C | 15-03-2024 afgelast | Dwingeloo 35+1 | Dwingeloo 35+2 | 113180 | ||||
C | 15-03-2024 afgelast | Dwingeloo 35+2 | Uffelte 35+1 | 113360 | ||||
C | 15-03-2024 afgelast | Havelte 35+1 | Dwingeloo 35+2 | 115220 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 10-05-2024 21:30 | Dwingeloo 35+1 | Wapserveen 35+1 | 113183 | 0-0 | ||
C | 10-05-2024 19:30 | Wapserveen 35+1 | Uffelte 35+1 | 114280 | 0-0 | ||
C | 10-05-2024 19:30 | Havelte 35+1 | Dwingeloo 35+1 | 115219 | 0-0 | ||
C | 10-05-2024 20:00 | Uffelte 35+1 | Havelte 35+1 | 113157 | 0-0 | ||
C | 10-05-2024 20:00 | Dwingeloo 35+1 | Dwingeloo 35+2 | 113181 | 0-0 | ||
C | 10-05-2024 20:30 | Havelte 35+1 | Wapserveen 35+1 | 115225 | 0-0 | ||
C | 10-05-2024 20:30 | Dwingeloo 35+2 | Uffelte 35+1 | 113362 | 0-0 | ||
C | 10-05-2024 21:00 | Uffelte 35+1 | Dwingeloo 35+1 | 113150 | 0-0 | ||
C | 10-05-2024 21:00 | Wapserveen 35+1 | Dwingeloo 35+2 | 114286 | 0-0 | ||
C | 10-05-2024 21:30 | Dwingeloo 35+2 | Havelte 35+1 | 113368 | 0-0 | ||
C | 19-04-2024 19:30 | Uffelte 35+1 | Dwingeloo 35+1 | 113149 | 0-0 | ||
C | 19-04-2024 20:00 | Wapserveen 35+1 | Dwingeloo 35+2 | 114285 | 0-0 | ||
C | 19-04-2024 20:00 | Dwingeloo 35+1 | Havelte 35+1 | 113186 | 0-0 | ||
C | 19-04-2024 20:30 | Dwingeloo 35+2 | Dwingeloo 35+1 | 113364 | 0-0 | ||
C | 19-04-2024 20:30 | Havelte 35+1 | Uffelte 35+1 | 115217 | 0-0 | ||
C | 19-04-2024 21:00 | Dwingeloo 35+1 | Wapserveen 35+1 | 113182 | 0-0 | ||
C | 19-04-2024 21:00 | Uffelte 35+1 | Dwingeloo 35+2 | 113151 | 0-0 | ||
C | 19-04-2024 21:30 | Wapserveen 35+1 | Uffelte 35+1 | 114279 | 0-0 | ||
C | 19-04-2024 21:30 | Dwingeloo 35+2 | Havelte 35+1 | 113367 | 0-0 | ||
C | 19-04-2024 19:30 | Havelte 35+1 | Wapserveen 35+1 | 115224 | 0-0 | ||
C | 05-04-2024 21:30 | Havelte 35+1 | Wapserveen 35+1 | 115223 | 0-0 | ||
C | 05-04-2024 19:30 | Uffelte 35+1 | Havelte 35+1 | 113156 | 0-0 | ||
C | 05-04-2024 19:30 | Wapserveen 35+1 | Dwingeloo 35+1 | 114282 | 0-0 | ||
C | 05-04-2024 20:00 | Havelte 35+1 | Dwingeloo 35+2 | 115221 | 0-0 | ||
C | 05-04-2024 20:00 | Dwingeloo 35+1 | Uffelte 35+1 | 113178 | 0-0 | ||
C | 05-04-2024 20:30 | Dwingeloo 35+2 | Dwingeloo 35+1 | 113363 | 0-0 | ||
C | 05-04-2024 20:30 | Uffelte 35+1 | Wapserveen 35+1 | 113153 | 0-0 | ||
C | 05-04-2024 21:00 | Dwingeloo 35+1 | Havelte 35+1 | 113185 | 0-0 | ||
C | 05-04-2024 21:00 | Wapserveen 35+1 | Dwingeloo 35+2 | 114284 | 0-0 | ||
C | 05-04-2024 21:30 | Dwingeloo 35+2 | Uffelte 35+1 | 113361 | 0-0 | ||
C | 15-03-2024 19:30 | Havelte 35+1 | Dwingeloo 35+2 | 115220 | 0-0 | ||
C | 15-03-2024 20:00 | Dwingeloo 35+2 | Uffelte 35+1 | 113360 | 0-0 | ||
C | 15-03-2024 20:00 | Dwingeloo 35+1 | Havelte 35+1 | 113184 | 0-0 | ||
C | 15-03-2024 20:30 | Uffelte 35+1 | Dwingeloo 35+1 | 113148 | 0-0 | ||
C | 15-03-2024 20:30 | Havelte 35+1 | Wapserveen 35+1 | 115222 | 0-0 | ||
C | 15-03-2024 21:00 | Wapserveen 35+1 | Uffelte 35+1 | 114278 | 0-0 | ||
C | 15-03-2024 21:00 | Dwingeloo 35+1 | Dwingeloo 35+2 | 113180 | 0-0 | ||
C | 15-03-2024 21:30 | Uffelte 35+1 | Havelte 35+1 | 113155 | 0-0 | ||
C | 15-03-2024 21:30 | Dwingeloo 35+2 | Wapserveen 35+1 | 113366 | 0-0 | ||
C | 15-03-2024 19:30 | Wapserveen 35+1 | Dwingeloo 35+1 | 114281 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dwingeloo 35+1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Dwingeloo 35+2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Havelte 35+1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Uffelte 35+1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Wapserveen 35+1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | v.v. Diever-Wapse 35+1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Dwingeloo 35+1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Dwingeloo 35+2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Havelte 35+1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Uffelte 35+1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Wapserveen 35+1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |