0518 Mannen Zondag reserve (A-cat)
Dwingeloo 2
Staand: trainer/coach Jantinus de Vries, leider Johan Oostra, Stefan de Beeld, Paul Schieving, Jeen van der Zee, Arjan Moes, Lars Rozeboom, Roland Bolding, assistent-scheidsrechter Reinder Kloesen
Zittend: Joost Mols, Henri Tuin, Erik Tuin, Leon Fopma, Arjen Nijstad, Hans Schieving, Pascal Hoekstra, Johnny Venema
Op de foto ontbreken Tim Dolsma, Martin de Graaf, Arjan Pit, Edwin van Sleen en Ibrahim Mayambala
Teamleden
Spelers | |||||||
Stephan de Beeld | |||||||
Roland Bolding | |||||||
Tim Dolsma | |||||||
Martin de Graaf | |||||||
Joost Mols | |||||||
Arjen Nijstad | |||||||
Arjan Pit | |||||||
Lars Rozeboom | |||||||
Hans Schieving | |||||||
Edwin van Sleen | |||||||
Erik Tuin | |||||||
Henri Tuin | |||||||
Jeen van der Zee | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Johan Oostra | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-05-2018 12:00 | Oldeholtpade 2 | Read Swart 2 | 23551 | 2-0 | ||
C | 27-05-2018 12:00 | SC Emmeloord 3 | FC Oldemarkt 2 | 22447 | 3-2 | ||
C | 27-05-2018 10:00 | Gorredijk 3 | Mildam 2 | 22749 | 0-2 | ||
C | 27-05-2018 10:00 | Dwingeloo 2 | Havelte 2 | 22642 | 3-2 | ||
C | 20-05-2018 12:00 | FC Oldemarkt 2 | Nieuweschoot 2 | 23500 | 6-3 | ||
C | 20-05-2018 10:30 | Havelte 2 | Dwingeloo 2 | 23632 | 2-3 | ||
C | 20-05-2018 11:00 | Read Swart 2 | Gorredijk 3 | 22599 | 3-2 | ||
C | 20-05-2018 11:30 | Mildam 2 | Oldeholtpade 2 | 23433 | 3-2 | ||
C | 17-05-2018 19:30 | Dwingeloo 2 | Mildam 2 | 123958 | 1-3 | ||
C | 13-05-2018 12:00 | SC Emmeloord 3 | Havelte 2 | 22778 | 5-0 | ||
C | 13-05-2018 10:00 | Gorredijk 3 | Oldeholtpade 2 | 22717 | 2-5 | ||
C | 13-05-2018 10:00 | Dwingeloo 2 | Nieuweschoot 2 | 23408 | 3-1 | ||
C | 13-05-2018 11:00 | Read Swart 2 | Udiros 2 | 23295 | 0-0 | ||
C | 10-05-2018 11:00 | Read Swart 2 | Mildam 2 | 23429 | 1-6 | ||
C | 10-05-2018 12:00 | FC Oldemarkt 2 | Oldeholtpade 2 | 23807 | 2-2 | ||
C | 10-05-2018 11:00 | Nieuweschoot 2 | Gorredijk 3 | 22600 | 1-0 | ||
C | 10-05-2018 10:00 | Dwingeloo 2 | SC Emmeloord 3 | 22487 | 2-4 | ||
C | 06-05-2018 10:30 | Read Swart 2 | Oldeholtpade 2 | 23481 | 2-1 | ||
C | 06-05-2018 10:30 | Havelte 2 | FC Oldemarkt 2 | 23686 | 1-3 | ||
C | 06-05-2018 12:00 | SC Emmeloord 3 | Udiros 2 | 87390 | 0-0 | ||
C | 06-05-2018 11:30 | Mildam 2 | Gorredijk 3 | 22489 | 7-1 | ||
C | 29-04-2018 11:00 | Read Swart 2 | Nieuweschoot 2 | 22897 | 2-2 | ||
C | 29-04-2018 12:00 | FC Oldemarkt 2 | SC Emmeloord 3 | 22602 | 4-2 | ||
C | 29-04-2018 10:30 | Havelte 2 | Gorredijk 3 | 82868 | 2-3 | ||
C | 29-04-2018 12:00 | Mildam 2 | Udiros 2 | 23160 | 0-0 | ||
C | 29-04-2018 10:00 | Dwingeloo 2 | Oldeholtpade 2 | 23210 | 0-1 | ||
C | 26-04-2018 19:00 | FC Oldemarkt 2 | Udiros 2 | 123131 | 0-0 | ||
C | 26-04-2018 20:00 | Havelte 2 | Oldeholtpade 2 | 23324 | 1-3 | ||
C | 22-04-2018 12:00 | FC Oldemarkt 2 | Gorredijk 3 | 23453 | 1-6 | ||
C | 22-04-2018 11:30 | Mildam 2 | Dwingeloo 2 | 23048 | 9-1 | ||
C | 22-04-2018 10:30 | Havelte 2 | Read Swart 2 | 23246 | 1-1 | ||
C | 22-04-2018 12:00 | Oldeholtpade 2 | SC Emmeloord 3 | 22637 | 1-2 | ||
C | 15-04-2018 12:00 | Oldeholtpade 2 | Nieuweschoot 2 | 23233 | 3-2 | ||
C | 15-04-2018 12:00 | Mildam 2 | FC Oldemarkt 2 | 23498 | 3-2 | ||
C | 15-04-2018 12:00 | SC Emmeloord 3 | Gorredijk 3 | 23829 | 5-3 | ||
C | 15-04-2018 10:30 | Havelte 2 | Udiros 2 | 23204 | 0-0 | ||
C | 15-04-2018 10:00 | Dwingeloo 2 | Read Swart 2 | 22792 | 0-2 | ||
C | 08-04-2018 11:00 | Nieuweschoot 2 | SC Emmeloord 3 | 23729 | 4-4 | ||
C | 08-04-2018 11:30 | Mildam 2 | Havelte 2 | 23609 | 12-0 | ||
C | 08-04-2018 12:00 | FC Oldemarkt 2 | Dwingeloo 2 | 22977 | 5-1 | ||
C | 08-04-2018 10:30 | Udiros 2 | Oldeholtpade 2 | 22740 | 1-4 | ||
C | 01-04-2018 11:30 | Mildam 2 | SC Emmeloord 3 | 22466 | 3-1 | ||
C | 01-04-2018 11:00 | Nieuweschoot 2 | Havelte 2 | 22445 | 3-2 | ||
C | 01-04-2018 12:00 | FC Oldemarkt 2 | Udiros 2 | 121686 | 0-0 | ||
C | 01-04-2018 12:00 | Oldeholtpade 2 | Gorredijk 3 | 23799 | 6-0 | ||
C | 25-03-2018 12:00 | Oldeholtpade 2 | FC Oldemarkt 2 | 23548 | 2-3 | ||
C | 25-03-2018 12:00 | SC Emmeloord 3 | Mildam 2 | 23863 | 3-5 | ||
C | 25-03-2018 10:00 | Dwingeloo 2 | Udiros 2 | 22630 | 2-1 | ||
C | 25-03-2018 10:00 | Gorredijk 3 | Nieuweschoot 2 | 23919 | 6-1 | ||
C | 18-03-2018 10:30 | Udiros 2 | Gorredijk 3 | 23833 | 1-9 | ||
C | 11-03-2018 12:00 | SC Emmeloord 3 | Read Swart 2 | 23796 | 2-1 | ||
C | 11-03-2018 11:00 | Nieuweschoot 2 | Mildam 2 | 23398 | 2-1 | ||
C | 11-03-2018 10:00 | Gorredijk 3 | Havelte 2 | 22661 | 9-0 | ||
C | 11-03-2018 12:00 | FC Oldemarkt 2 | Udiros 2 | 23979 | 0-0 | ||
C | 18-02-2018 10:30 | Udiros 2 | Nieuweschoot 2 | 22631 | 2-7 | ||
C | 11-02-2018 12:00 | FC Oldemarkt 2 | Read Swart 2 | 23042 | 6-0 | ||
C | 11-02-2018 10:00 | Gorredijk 3 | Dwingeloo 2 | 23601 | 12-3 | ||
C | 04-02-2018 11:00 | Read Swart 2 | Havelte 2 | 23742 | 2-0 | ||
C | 17-12-2017 12:00 | ONB 2 | Udiros 2 | 87103 | 0-0 | ||
C | 17-12-2017 10:00 | Dwingeloo 2 | Mildam 2 | 23805 | 0-0 | ||
C | 10-12-2017 12:00 | ONB 2 | Nieuweschoot 2 | 22520 | 0-0 | ||
C | 03-12-2017 12:00 | Oldeholtpade 2 | Mildam 2 | 23021 | 1-3 | ||
C | 03-12-2017 11:00 | Nieuweschoot 2 | FC Oldemarkt 2 | 23339 | 1-2 | ||
C | 03-12-2017 12:00 | SC Emmeloord 3 | Udiros 2 | 22989 | 0-0 | ||
C | 03-12-2017 10:00 | Gorredijk 3 | Read Swart 2 | 23588 | 1-4 | ||
C | 03-12-2017 10:00 | Dwingeloo 2 | ONB 2 | 23322 | 0-0 | ||
C | 26-11-2017 10:30 | Udiros 2 | Dwingeloo 2 | 22924 | 3-1 | ||
C | 26-11-2017 10:30 | Havelte 2 | ONB 2 | 22952 | 0-0 | ||
C | 19-11-2017 12:00 | SC Emmeloord 3 | Oldeholtpade 2 | 22596 | 2-3 | ||
C | 19-11-2017 12:00 | ONB 2 | Udiros 2 | 22624 | 0-0 | ||
C | 19-11-2017 10:00 | Gorredijk 3 | FC Oldemarkt 2 | 22587 | 2-9 | ||
C | 12-11-2017 10:30 | Havelte 2 | SC Emmeloord 3 | 22734 | 2-5 | ||
C | 12-11-2017 12:00 | FC Oldemarkt 2 | ONB 2 | 23751 | 12-0 | ||
C | 12-11-2017 10:30 | Udiros 2 | Read Swart 2 | 22942 | 0-4 | ||
C | 12-11-2017 11:00 | Nieuweschoot 2 | Dwingeloo 2 | 22441 | 5-3 | ||
C | 05-11-2017 10:30 | Udiros 2 | FC Oldemarkt 2 | 23956 | 1-2 | ||
C | 05-11-2017 10:30 | Havelte 2 | Gorredijk 3 | 23692 | 0-0 | ||
C | 05-11-2017 12:00 | ONB 2 | Oldeholtpade 2 | 23709 | 1-3 | ||
C | 05-11-2017 11:30 | Mildam 2 | Nieuweschoot 2 | 22758 | 4-3 | ||
C | 05-11-2017 11:00 | Read Swart 2 | SC Emmeloord 3 | 22711 | 1-4 | ||
C | 29-10-2017 12:00 | Oldeholtpade 2 | Havelte 2 | 23301 | 1-0 | ||
C | 29-10-2017 10:00 | SC Emmeloord 3 | Dwingeloo 2 | 23620 | 9-0 | ||
C | 29-10-2017 12:00 | FC Oldemarkt 2 | Mildam 2 | 22782 | 3-2 | ||
C | 29-10-2017 11:00 | Nieuweschoot 2 | Read Swart 2 | 22549 | 3-1 | ||
C | 29-10-2017 10:00 | Gorredijk 3 | Udiros 2 | 24001 | 7-2 | ||
C | 22-10-2017 10:00 | Gorredijk 3 | ONB 2 | 23725 | 3-3 | ||
C | 15-10-2017 10:30 | Udiros 2 | Mildam 2 | 22732 | 1-8 | ||
C | 15-10-2017 12:00 | ONB 2 | SC Emmeloord 3 | 23625 | 1-6 | ||
C | 15-10-2017 11:00 | Read Swart 2 | FC Oldemarkt 2 | 22907 | 2-2 | ||
C | 15-10-2017 10:00 | Dwingeloo 2 | Gorredijk 3 | 22634 | 4-1 | ||
C | 15-10-2017 10:30 | Havelte 2 | Nieuweschoot 2 | 22550 | 0-3 | ||
C | 08-10-2017 11:00 | Nieuweschoot 2 | Udiros 2 | 23506 | 4-1 | ||
C | 08-10-2017 12:00 | FC Oldemarkt 2 | Havelte 2 | 23276 | 4-0 | ||
C | 08-10-2017 12:00 | Oldeholtpade 2 | Dwingeloo 2 | 22477 | 3-0 | ||
C | 06-10-2017 20:00 | Mildam 2 | Read Swart 2 | 24011 | 3-4 | ||
C | 01-10-2017 10:00 | Dwingeloo 2 | FC Oldemarkt 2 | 23128 | 4-1 | ||
C | 01-10-2017 11:30 | Havelte 2 | Mildam 2 | 23357 | 0-3 | ||
C | 01-10-2017 11:00 | SC Emmeloord 3 | Nieuweschoot 2 | 23910 | 1-2 | ||
C | 01-10-2017 11:00 | Oldeholtpade 2 | Udiros 2 | 23773 | 6-0 | ||
C | 29-09-2017 20:00 | ONB 2 | Read Swart 2 | 23335 | 1-3 | ||
C | 24-09-2017 11:30 | Mildam 2 | ONB 2 | 23475 | 6-0 | ||
C | 24-09-2017 11:00 | Read Swart 2 | Dwingeloo 2 | 23695 | 9-0 | ||
C | 24-09-2017 11:00 | Nieuweschoot 2 | Oldeholtpade 2 | 23293 | 1-0 | ||
C | 24-09-2017 10:30 | Udiros 2 | Havelte 2 | 23630 | 3-3 | ||
C | 24-09-2017 10:00 | Gorredijk 3 | Emmeloord SC 3 | 23783 | 7-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mildam 2 | 16 | 13 | 0 | 3 | 39 | 69 | 25 | 44 | 0 |
2 | FC Oldemarkt 2 | 16 | 10 | 2 | 4 | 32 | 55 | 34 | 21 | 0 |
3 | SC Emmeloord 3 | 16 | 9 | 1 | 6 | 28 | 54 | 40 | 14 | 0 |
4 | Oldeholtpade 2 | 16 | 9 | 1 | 6 | 28 | 36 | 23 | 13 | 0 |
5 | Nieuweschoot 2 | 16 | 8 | 2 | 6 | 26 | 37 | 38 | -1 | 0 |
6 | Read Swart 2 | 16 | 7 | 3 | 6 | 24 | 35 | 35 | 0 | 0 |
7 | Dwingeloo 2 | 16 | 5 | 0 | 11 | 15 | 28 | 69 | -41 | 0 |
8 | Gorredijk 3 | 16 | 6 | 0 | 10 | 14 | 55 | 55 | 0 | 4 |
9 | Havelte 2 | 16 | 0 | 1 | 15 | 1 | 13 | 63 | -50 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ruinen 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 18 | 5 | 13 | 0 |
2 | Zuidwolde 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 10 | 2 | 8 | 0 |
3 | Dwingeloo 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 | 10 | 1 | 0 |
4 | Havelte 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 26 | -22 | 0 |