0267 Onder 11 competitie (voorjaar)
Dwingeloo JO11-1
Staand: Leiders Annemieke Schöller en Chris Bijzet, Mees Spijkers, Kees Fledderus, Teun Schöller, Daan Petersen en leider Iwan de Vries
Zittend: Joost van der Koogh, Robbin Drenth, Hero de Vries, Kian Klein, Jasper Boer, Gijs Wiechers
Op de foto ontbreekt trainer Allard Wiechers
Teamleden
Spelers | |||||||
Jasper Boer | |||||||
Kees Fledderus | |||||||
Kian Klein | |||||||
Joost van der Koogh | |||||||
Daan Petersen | |||||||
Teun Schöller | |||||||
Mees Spijkers | |||||||
Hero de Vries | |||||||
Gijs Wiechers | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Annemieke Scholler | Jeugdleider | ||||||
Iwan de Vries | Jeugdleider | ||||||
Allard Wiechers | Jeugdtrainer | ||||||
Allard Wiechers | Leeftijdcoördinator |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 13-06-2018 18:30 | SC Rouveen JO11-1 | sv Olyphia JO11-1 | 108042 | 1-6 | ||
C | 07-06-2018 18:45 | SJO JVZ JO11-2 | sv Olyphia JO11-1 | 110684 | 0-7 | ||
C | 02-06-2018 09:15 | FC Oldemarkt JO11-1 | Ruinen JO11-1 | 108675 | 7-4 | ||
C | 02-06-2018 11:30 | Heerenveense Boys JO11-2 | Dwingeloo JO11-1 | 105425 | 10-3 | ||
C | 30-05-2018 18:30 | Alcides JO11-2 | MSC/Amslod JO11-2 | 109653 | 3-3 | ||
C | 29-05-2018 19:00 | FC Wolvega JO11-2 | Meppel FC JO11-2 | 106657 | 4-0 | ||
C | 26-05-2018 09:00 | MSC/Amslod JO11-2 | FC Wolvega JO11-2 | 106704 | 3-5 | ||
C | 26-05-2018 10:30 | Dwingeloo JO11-1 | SC Rouveen JO11-1 | 106831 | 3-3 | ||
C | 26-05-2018 09:00 | Ruinen JO11-1 | Meppel FC JO11-2 | 105357 | 4-6 | ||
C | 26-05-2018 09:15 | FC Oldemarkt JO11-1 | SJO JVZ JO11-2 | 107849 | 2-5 | ||
C | 22-05-2018 18:30 | MSC/Amslod JO11-2 | FC Oldemarkt JO11-1 | 108344 | 4-4 | ||
C | 19-05-2018 09:00 | SC Rouveen JO11-1 | FC Oldemarkt JO11-1 | 108211 | 7-4 | ||
C | 16-05-2018 18:30 | FC Oldemarkt JO11-1 | Dwingeloo JO11-1 | 109666 | 6-3 | ||
C | 15-05-2018 19:00 | sv Olyphia JO11-1 | FC Wolvega JO11-2 | 106267 | 4-3 | ||
C | 12-05-2018 09:00 | SC Rouveen JO11-1 | Meppel FC JO11-2 | 107161 | 8-0 | ||
C | 12-05-2018 09:00 | Ruinen JO11-1 | SJO JVZ JO11-2 | 110569 | 3-5 | ||
C | 12-05-2018 13:00 | Heerenveense Boys JO11-2 | Alcides JO11-2 | 110014 | 10-2 | ||
C | 05-05-2018 09:30 | Meppel FC JO11-2 | Heerenveense Boys JO11-2 | 107528 | 6-2 | ||
C | 05-05-2018 10:15 | FC Wolvega JO11-2 | Alcides JO11-2 | 110056 | 1-2 | ||
C | 05-05-2018 10:45 | Dwingeloo JO11-1 | SJO JVZ JO11-2 | 108238 | 3-5 | ||
C | 30-04-2018 18:45 | Ruinen JO11-1 | SC Rouveen JO11-1 | 106709 | 3-5 | ||
C | 28-04-2018 11:30 | Heerenveense Boys JO11-2 | MSC/Amslod JO11-2 | 108303 | 13-1 | ||
C | 28-04-2018 09:00 | Meppel FC JO11-2 | Dwingeloo JO11-1 | 108680 | 3-2 | ||
C | 25-04-2018 19:00 | sv Olyphia JO11-1 | Alcides JO11-2 | 107409 | 0-0 | ||
C | 21-04-2018 08:45 | Alcides JO11-2 | SC Rouveen JO11-1 | 109688 | 1-8 | ||
C | 21-04-2018 09:00 | Meppel FC JO11-2 | MSC/Amslod JO11-2 | 106370 | 3-1 | ||
C | 21-04-2018 09:45 | FC Wolvega JO11-2 | FC Oldemarkt JO11-1 | 107879 | 5-1 | ||
C | 21-04-2018 12:00 | Dwingeloo JO11-1 | sv Olyphia JO11-1 | 108882 | 0-4 | ||
C | 21-04-2018 11:30 | SJO JVZ JO11-2 | Heerenveense Boys JO11-2 | 106886 | 1-5 | ||
C | 14-04-2018 09:15 | FC Oldemarkt JO11-1 | Heerenveense Boys JO11-2 | 105872 | 2-8 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | Ruinen JO11-1 | MSC/Amslod JO11-2 | 110762 | 5-5 | ||
C | 14-04-2018 09:00 | SC Rouveen JO11-1 | FC Wolvega JO11-2 | 109602 | 6-2 | ||
C | 14-04-2018 11:30 | SJO JVZ JO11-2 | Alcides JO11-2 | 106403 | 1-8 | ||
C | 14-04-2018 10:00 | sv Olyphia JO11-1 | Meppel FC JO11-2 | 106228 | 5-2 | ||
C | 11-04-2018 18:30 | Dwingeloo JO11-1 | Ruinen JO11-1 | 106118 | 12-2 | ||
C | 07-04-2018 10:00 | Heerenveense Boys JO11-2 | SC Rouveen JO11-1 | 109564 | 3-4 | ||
C | 07-04-2018 10:15 | FC Wolvega JO11-2 | SJO JVZ JO11-2 | 106098 | 6-1 | ||
C | 07-04-2018 09:00 | Meppel FC JO11-2 | FC Oldemarkt JO11-1 | 105553 | 1-1 | ||
C | 07-04-2018 08:45 | MSC/Amslod JO11-2 | sv Olyphia JO11-1 | 105468 | 2-4 | ||
C | 04-04-2018 19:00 | Alcides JO11-2 | Ruinen JO11-1 | 108241 | 12-3 | ||
C | 31-03-2018 10:00 | sv Olyphia JO11-1 | Ruinen JO11-1 | 106116 | 9-0 | ||
C | 31-03-2018 11:30 | SJO JVZ JO11-2 | Meppel FC JO11-2 | 108008 | 4-3 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | SC Rouveen JO11-1 | SJO JVZ JO11-2 | 106871 | 13-4 | ||
C | 24-03-2018 09:15 | FC Oldemarkt JO11-1 | Alcides JO11-2 | 109637 | 1-5 | ||
C | 24-03-2018 10:00 | sv Olyphia JO11-1 | Heerenveense Boys JO11-2 | 108784 | 6-2 | ||
C | 24-03-2018 10:45 | MSC/Amslod JO11-2 | Dwingeloo JO11-1 | 110394 | 5-4 | ||
C | 24-03-2018 09:00 | Ruinen JO11-1 | FC Wolvega JO11-2 | 107676 | 1-6 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | Meppel FC JO11-2 | Alcides JO11-2 | 107210 | 2-1 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | Ruinen JO11-1 | Heerenveense Boys JO11-2 | 108539 | 4-11 | ||
C | 10-03-2018 10:45 | Dwingeloo JO11-1 | FC Wolvega JO11-2 | 110154 | 3-3 | ||
C | 10-03-2018 10:00 | sv Olyphia JO11-1 | FC Oldemarkt JO11-1 | 108896 | 11-1 | ||
C | 10-03-2018 09:00 | MSC/Amslod JO11-2 | SJO JVZ JO11-2 | 105731 | 4-3 | ||
C | 17-02-2018 10:15 | Heerenveense Boys JO11-2 | FC Wolvega JO11-2 | 105686 | 3-2 | ||
C | 17-02-2018 09:00 | SC Rouveen JO11-1 | MSC/Amslod JO11-2 | 105446 | 8-3 | ||
C | 17-02-2018 10:00 | Alcides JO11-2 | Dwingeloo JO11-1 | 109189 | 0-9 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd nr. | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-12-2017 13:15 | FC Assen JO11-6 | SJO J.V. Oostenburg JO11-3 | 54833 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 11:30 | Beilen JO11-3 | HZVV JO11-5 | 53115 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 11:30 | Beilen JO11-2 | Diever-Wapse JO11-1G | 77988 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 10:15 | Fit Boys JO11-2 | vv Stânfries JO11-1 | 56359 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 10:00 | HHCombi JO11-1 | Dwingeloo JO11-1 | 56638 | 0-0 | ||
C | 09-12-2017 09:00 | Wijster JO11-1 | S.V. Hoogersmilde JO11-1G | 53643 | 0-0 | ||
C | 04-12-2017 18:45 | Fit Boys JO11-2 | Diever-Wapse JO11-1G | 52808 | 5-2 | ||
C | 02-12-2017 10:30 | SJO J.V. Oostenburg JO11-3 | Beilen JO11-3 | 55439 | 12-1 | ||
C | 02-12-2017 10:30 | Dwingeloo JO11-1 | Wijster JO11-1 | 56472 | 2-7 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | vv Stânfries JO11-1 | Beilen JO11-2 | 77987 | 2-2 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | HZVV JO11-5 | Fit Boys JO11-2 | 54798 | 0-2 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | S.V. Hoogersmilde JO11-1G | HHCombi JO11-1 | 56510 | 0-2 | ||
C | 02-12-2017 09:00 | Diever-Wapse JO11-1G | FC Assen JO11-6 | 52826 | 9-1 | ||
C | 29-11-2017 18:30 | Wijster JO11-1 | vv Stânfries JO11-1 | 56266 | 0-0 | ||
C | 25-11-2017 09:00 | Wijster JO11-1 | HZVV JO11-5 | 55124 | 15-4 | ||
C | 25-11-2017 10:00 | HHCombi JO11-1 | vv Stânfries JO11-1 | 52672 | 2-2 | ||
C | 25-11-2017 10:15 | SJO J.V. Oostenburg JO11-3 | S.V. Hoogersmilde JO11-1G | 55664 | 4-4 | ||
C | 25-11-2017 11:30 | Beilen JO11-3 | Dwingeloo JO11-1 | 55991 | 3-11 | ||
C | 25-11-2017 11:30 | Beilen JO11-2 | FC Assen JO11-6 | 77986 | 9-1 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | Diever-Wapse JO11-1G | Wijster JO11-1 | 56987 | 4-11 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | S.V. Hoogersmilde JO11-1G | Beilen JO11-3 | 52989 | 9-1 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | HZVV JO11-5 | Dwingeloo JO11-1 | 57354 | 4-5 | ||
C | 18-11-2017 09:00 | vv Stânfries JO11-1 | SJO J.V. Oostenburg JO11-3 | 57462 | 1-5 | ||
C | 18-11-2017 10:00 | HHCombi JO11-1 | Beilen JO11-2 | 77985 | 8-4 | ||
C | 18-11-2017 11:45 | FC Assen JO11-6 | Fit Boys JO11-2 | 56056 | 1-3 | ||
C | 15-11-2017 18:00 | Fit Boys JO11-2 | HHCombi JO11-1 | 53345 | 3-2 | ||
C | 11-11-2017 10:15 | SJO J.V. Oostenburg JO11-3 | Diever-Wapse JO11-1G | 53074 | 3-6 | ||
C | 11-11-2017 10:30 | Dwingeloo JO11-1 | S.V. Hoogersmilde JO11-1G | 55204 | 2-5 | ||
C | 11-11-2017 11:30 | Beilen JO11-2 | HZVV JO11-5 | 77984 | 5-0 | ||
C | 11-11-2017 11:30 | Beilen JO11-3 | FC Assen JO11-6 | 57505 | 5-3 | ||
C | 04-11-2017 11:45 | FC Assen JO11-6 | Dwingeloo JO11-1 | 52875 | 3-9 | ||
C | 04-11-2017 11:30 | Beilen JO11-2 | S.V. Hoogersmilde JO11-1G | 77983 | 3-3 | ||
C | 04-11-2017 10:15 | Fit Boys JO11-2 | Beilen JO11-3 | 56989 | 15-2 | ||
C | 04-11-2017 10:00 | HHCombi JO11-1 | HZVV JO11-5 | 52761 | 11-0 | ||
C | 04-11-2017 09:00 | Wijster JO11-1 | SJO J.V. Oostenburg JO11-3 | 54557 | 6-6 | ||
C | 04-11-2017 09:00 | Diever-Wapse JO11-1G | vv Stânfries JO11-1 | 55792 | 2-1 | ||
C | 28-10-2017 09:00 | S.V. Hoogersmilde JO11-1G | Fit Boys JO11-2 | 55888 | 5-2 | ||
C | 28-10-2017 09:00 | SJO J.V. Oostenburg JO11-3 | HHCombi JO11-1 | 55771 | 2-2 | ||
C | 28-10-2017 09:00 | HZVV JO11-5 | Diever-Wapse JO11-1G | 57683 | 3-2 | ||
C | 28-10-2017 10:30 | vv Stânfries JO11-1 | FC Assen JO11-6 | 57970 | 6-0 | ||
C | 28-10-2017 11:30 | Beilen JO11-3 | Wijster JO11-1 | 53631 | 0-14 | ||
C | 21-10-2017 12:00 | Dwingeloo JO11-1 | Beilen JO11-2 | 77982 | 8-2 | ||
C | 14-10-2017 09:00 | vv Stânfries JO11-1 | Dwingeloo JO11-1 | 53744 | 1-1 | ||
C | 14-10-2017 09:00 | Diever-Wapse JO11-1G | S.V. Hoogersmilde JO11-1G | 54324 | 3-5 | ||
C | 14-10-2017 10:00 | HHCombi JO11-1 | Beilen JO11-3 | 57846 | 19-0 | ||
C | 14-10-2017 10:15 | Fit Boys JO11-2 | Wijster JO11-1 | 55723 | 3-6 | ||
C | 14-10-2017 11:45 | FC Assen JO11-6 | HZVV JO11-5 | 55351 | 1-0 | ||
C | 14-10-2017 11:30 | Beilen JO11-2 | SJO J.V. Oostenburg JO11-3 | 77981 | 2-3 | ||
C | 11-10-2017 18:30 | Wijster JO11-1 | HHCombi JO11-1 | 56877 | 2-6 | ||
C | 07-10-2017 09:00 | S.V. Hoogersmilde JO11-1G | FC Assen JO11-6 | 53269 | 9-0 | ||
C | 07-10-2017 09:00 | HZVV JO11-5 | vv Stânfries JO11-1 | 54019 | 0-8 | ||
C | 07-10-2017 10:15 | SJO J.V. Oostenburg JO11-3 | Fit Boys JO11-2 | 54452 | 6-3 | ||
C | 07-10-2017 10:30 | Dwingeloo JO11-1 | Diever-Wapse JO11-1G | 53639 | 7-2 | ||
C | 07-10-2017 11:30 | Beilen JO11-3 | Beilen JO11-2 | 77980 | 2-11 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | Diever-Wapse JO11-1G | Beilen JO11-3 | 54509 | 7-4 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | HZVV JO11-5 | SJO J.V. Oostenburg JO11-3 | 53460 | 0-9 | ||
C | 30-09-2017 09:00 | vv Stânfries JO11-1 | S.V. Hoogersmilde JO11-1G | 57692 | 4-1 | ||
C | 30-09-2017 10:45 | Dwingeloo JO11-1 | Fit Boys JO11-2 | 56918 | 3-2 | ||
C | 30-09-2017 13:00 | FC Assen JO11-6 | HHCombi JO11-1 | 54652 | 1-10 | ||
C | 30-09-2017 11:30 | Beilen JO11-2 | Wijster JO11-1 | 77979 | 8-4 | ||
C | 23-09-2017 10:30 | S.V. Hoogersmilde JO11-1G | HZVV JO11-5 | 55601 | 10-2 | ||
C | 23-09-2017 10:00 | HHCombi JO11-1 | Diever-Wapse JO11-1G | 53967 | 12-2 | ||
C | 23-09-2017 10:15 | SJO J.V. Oostenburg JO11-3 | Dwingeloo JO11-1 | 56052 | 0-8 | ||
C | 23-09-2017 11:30 | Beilen JO11-3 | Stanfries JO11-1 | 53983 | 0-12 | ||
C | 23-09-2017 10:15 | Fit Boys JO11-2 | Beilen JO11-2 | 77978 | 3-3 | ||
C | 23-09-2017 09:00 | Wijster JO11-1 | Assen FC JO11-6 | 57642 | 6-2 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | sv Olyphia JO11-1 | 10 | 9 | 1 | 0 | 28 | 56 | 11 | 45 | 0 |
2 | SC Rouveen JO11-1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 25 | 63 | 29 | 34 | 0 |
3 | Heerenveense Boys JO11-2 | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 67 | 31 | 36 | 0 |
4 | FC Wolvega JO11-2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 37 | 24 | 13 | 0 |
5 | Meppel FC JO11-2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 26 | 32 | -6 | 0 |
6 | Alcides JO11-2 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 34 | 38 | -4 | 0 |
7 | SJO JVZ JO11-2 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 29 | 54 | -25 | 0 |
8 | MSC/Amslod JO11-2 | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 31 | 52 | -21 | 0 |
9 | Dwingeloo JO11-1 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 42 | 41 | 1 | 0 |
10 | FC Oldemarkt JO11-1 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 29 | 53 | -24 | 0 |
11 | Ruinen JO11-1 | 10 | 0 | 1 | 9 | 1 | 29 | 78 | -49 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | sv Olyphia JO11-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 18 | 5 | 13 | 0 |
2 | Dwingeloo JO11-1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 19 | 10 | 9 | 0 |
3 | Diever-Wapse JO11-1G | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 14 | 13 | 1 | 0 |
4 | Havelte JO11-1G | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 26 | -23 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HHCombi JO11-1 | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | 74 | 16 | 58 | 0 |
2 | Dwingeloo JO11-1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | 56 | 29 | 27 | 0 |
3 | S.V. Hoogersmilde JO11-1G | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 51 | 23 | 28 | 0 |
4 | Wijster JO11-1 | 9 | 6 | 1 | 2 | 19 | 71 | 35 | 36 | 0 |
5 | SJO J.V. Oostenburg JO11-3 | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 | 50 | 33 | 17 | 0 |
6 | Fit Boys JO11-2 | 10 | 5 | 1 | 4 | 16 | 41 | 30 | 11 | 0 |
7 | vv Stânfries JO11-1 | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | 37 | 13 | 24 | 0 |
8 | Beilen JO11-2 | 10 | 4 | 3 | 3 | 15 | 49 | 34 | 15 | 0 |
9 | Diever-Wapse JO11-1G | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 39 | 52 | -13 | 0 |
10 | FC Assen JO11-6 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 13 | 66 | -53 | 0 |
11 | HZVV JO11-5 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 13 | 68 | -55 | 0 |
12 | Beilen JO11-3 | 10 | 1 | 0 | 9 | 3 | 18 | 113 | -95 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 17:45 - 18:15 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
maandag | 18:00 - 19:00 | veld 3 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 17:45 - 18:15 | Keepers training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 18:00 - 19:00 | veld 3 | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
Geplande trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ma 04-09-17 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 11-09-17 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 18-09-17 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 25-09-17 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 02-10-17 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 09-10-17 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 16-10-17 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 23-10-17 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 30-10-17 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 06-11-17 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 13-11-17 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 20-11-17 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 27-11-17 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 04-12-17 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 11-12-17 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 18-12-17 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 25-12-17 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 01-01-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 08-01-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 15-01-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 22-01-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 29-01-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 05-02-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 12-02-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 19-02-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 26-02-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 05-03-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 12-03-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 19-03-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 26-03-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 02-04-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 09-04-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 16-04-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 23-04-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 30-04-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 07-05-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 14-05-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 21-05-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 28-05-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 04-06-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 11-06-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 18-06-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||
ma 25-06-18 | 17:45 - 18:15 | Keepers training | Gaat door | |||||||||||
Trainingsdagen
|