- 18 mei
- William Fledderus (Dwingeloo MO20-1)
- Daphne Poelstra (Dwingeloo VR1)
- 19 mei
- Femke van de Vliert
- Jurre Drenth
- 20 mei
- Lennart Eikelboom (Dwingeloo 35+3)
- Lennart Eikelboom
VV Dwingeloo in vogelvlucht
Luchtfoto's
Seizoen:
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 12:30 | Drenthina VR1 | Dwingeloo VR1 | 6 - 1 | |||
C | 18-05-2024 14:30 | Wacker VR1 | Dwingeloo VR2 | 5 - 1 | |||
C | 18-05-2024 13:00 | Dwingeloo JO15-1JM | De Weide JO15-2JM | 2 - 2 | |||
C | 18-05-2024 10:30 | Dwingeloo JO14-1 | d'Olde Veste '54 JO14-2JM | 3 - 6 | |||
C | 18-05-2024 09:00 | Dwingeloo JO13-1JM | Beilen JO13-1JM | 2 - 2 | |||
C | 18-05-2024 11:00 | Wijster JO11-1JM | Dwingeloo JO11-1JM | 2 - 12 | |||
C | 18-05-2024 11:00 | S.V. Oosterwolde JO10-2 | Dwingeloo JO10-1 | ||||
C | 15-05-2024 20:00 | Dwingeloo VR1 | SJO JVZ VR1 | 1 - 2 | |||
C | 12-05-2024 14:00 | Dwingeloo 1 | VV Sleen 1 | 2 - 0 | |||
C | 12-05-2024 10:00 | Noordster 2 | Dwingeloo 2 | 2 - 2 | |||
C | 12-05-2024 10:00 | VKW 5 | Dwingeloo 3 | 7 - 2 | |||
C | 12-05-2024 10:00 | Dwingeloo 4 | Smilde'94 4 | 4 - 2 | |||
C | 11-05-2024 11:00 | Dwingeloo VR2 | ST SCN/DKB VR1 | 0 - 3 | |||
C | 11-05-2024 12:30 | FC Meppel JO17-2 | Dwingeloo JO17-1 | 0 - 3 | |||
C | 11-05-2024 09:00 | Hoogeveen JO15-2JM | Dwingeloo JO15-1JM | 3 - 6 | |||
C | 11-05-2024 09:00 | SJO OFW JO14-1JM | Dwingeloo JO14-1 | 5 - 1 | |||
C | 11-05-2024 09:00 | De Weide JO12-1 | Dwingeloo JO12-1JM | 1 - 1 | |||
C | 11-05-2024 10:30 | Dwingeloo JO11-1JM | HHCombi JO11-1JM | 6 - 3 | |||
C | 11-05-2024 11:00 | HZVV JO8-4 | Dwingeloo JO8-1 | ||||
C | 10-05-2024 21:00 | Uffelte 35+1 | Dwingeloo 35+1 | ||||
C | 10-05-2024 19:30 | Havelte 35+1 | Dwingeloo 35+1 | ||||
C | 10-05-2024 20:00 | Dwingeloo 35+1 | Dwingeloo 35+2 | ||||
C | 10-05-2024 21:30 | Dwingeloo 35+1 | Wapserveen 35+1 | ||||
C | 10-05-2024 21:00 | Wapserveen 35+1 | Dwingeloo 35+2 | ||||
C | 10-05-2024 21:30 | Dwingeloo 35+2 | Havelte 35+1 | ||||
C | 10-05-2024 20:30 | Dwingeloo 35+2 | Uffelte 35+1 | ||||
C | 10-05-2024 20:30 | Dwingeloo 35+3 | Beilen 35+1 | ||||
C | 10-05-2024 19:30 | Dwingeloo 35+3 | Smilde'94 35+1 | ||||
C | 10-05-2024 20:00 | HHCombi 35+1 | Dwingeloo 35+3 | 5 - 1 | |||
C | 06-05-2024 19:30 | Pesse VR2 | Dwingeloo VR2 | 5 - 3 | |||
C | 05-05-2024 10:00 | Dwingeloo 3 | HHCombi 3 | 6 - 0 | |||
B | 04-05-2024 10:30 | S.F. Deinum JO17-1 | Dwingeloo JO17-1 | 0 - 2 | |||
C | 04-05-2024 10:15 | LTC JO11-5 | Dwingeloo JO11-1JM | 2 - 7 | |||
C | 28-04-2024 14:00 | HODO 1 | Dwingeloo 1 | 0 - 5 | |||
C | 28-04-2024 10:00 | Smilde'94 4 | Dwingeloo 3 | 6 - 2 | |||
C | 28-04-2024 10:00 | Dwingeloo 4 | Wijster 3 | 5 - 1 | |||
C | 21-04-2024 14:00 | Dwingeloo 1 | Raptim 1 | 1 - 3 | |||
C | 21-04-2024 10:00 | Ruinen 2 | Dwingeloo 2 | 4 - 4 | |||
C | 21-04-2024 10:00 | Dwingeloo 3 | vv Stânfries 3 | 0 - 5 | |||
C | 21-04-2024 10:00 | Dwingeloo 4 | HHCombi 3 | 3 - 0 | |||
C | 20-04-2024 14:30 | Dwingeloo VR1 | HZVV VR2 | 6 - 0 | |||
C | 20-04-2024 08:45 | ACV JO17-2 | Dwingeloo JO17-1 | 0 - 0 | |||
C | 20-04-2024 09:00 | SJO Triville JO15-1JM | Dwingeloo JO15-1JM | 2 - 4 | |||
C | 20-04-2024 08:45 | VENO JO14-1 | Dwingeloo JO14-1 | 7 - 3 | |||
C | 20-04-2024 09:00 | Olympia'28 JO13-2 | Dwingeloo JO13-1JM | 1 - 6 | |||
C | 20-04-2024 10:30 | Dwingeloo JO12-1JM | HZVV JO12-2 | 7 - 1 | |||
C | 20-04-2024 10:30 | Dwingeloo JO11-1JM | S.V. Oosterwolde JO11-3 | 3 - 1 | |||
C | 19-04-2024 afgelast | Uffelte 35+1 | Dwingeloo 35+1 | ||||
C | 19-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+1 | Havelte 35+1 | ||||
C | 19-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+1 | Wapserveen 35+1 | ||||
C | 19-04-2024 afgelast | Wapserveen 35+1 | Dwingeloo 35+2 | ||||
C | 19-04-2024 afgelast | Uffelte 35+1 | Dwingeloo 35+2 | ||||
C | 19-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+2 | Dwingeloo 35+1 | ||||
C | 19-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+2 | Havelte 35+1 | ||||
C | 19-04-2024 20:30 | Dwingeloo 35+3 | Smilde'94 35+1 | 0 - 2 | |||
C | 19-04-2024 20:00 | Beilen 35+1 | Dwingeloo 35+3 | 5 - 1 | |||
C | 19-04-2024 19:30 | HHCombi 35+1 | Dwingeloo 35+3 | 1 - 1 | |||
C | 17-04-2024 19:15 | SJO HH'97 JO15-1 | Dwingeloo JO15-1JM | 3 - 1 | |||
C | 14-04-2024 14:00 | Ruinerwold 1 | Dwingeloo 1 | 3 - 1 | |||
C | 14-04-2024 10:00 | Dwingeloo 2 | SC Erica 2 | 3 - 4 | |||
C | 14-04-2024 10:00 | Wijster 3 | Dwingeloo 3 | 0 - 3 | |||
C | 14-04-2024 11:00 | Beilen 6 | Dwingeloo 4 | 2 - 5 | |||
C | 13-04-2024 14:30 | VVAK VR1 | Dwingeloo VR1 | 3 - 0 | |||
C | 13-04-2024 13:00 | Dwingeloo JO15-1JM | VHK JO15-1 | 3 - 2 | |||
C | 13-04-2024 09:00 | SJO Triville JO12-1JM | Dwingeloo JO12-1JM | 0 - 6 | |||
C | 07-04-2024 14:00 | Dwingeloo 1 | Beilen 1 | 1 - 4 | |||
C | 07-04-2024 10:00 | Dwingeloo 3 | Smilde'94 4 | 1 - 5 | |||
C | 07-04-2024 10:00 | Dwingeloo 4 | Ruinen 3 | 2 - 1 | |||
C | 06-04-2024 14:30 | Dwingeloo VR1 | Hollandscheveld VR1 | 0 - 2 | |||
C | 06-04-2024 12:30 | Dwingeloo VR2 | HODO VR1 | 0 - 4 | |||
C | 06-04-2024 09:00 | Oldeholtpade JO14-1 | Dwingeloo JO14-1 | 2 - 4 | |||
C | 06-04-2024 10:30 | Dwingeloo JO12-1JM | SJO JVZ JO12-1 | 9 - 0 | |||
C | 06-04-2024 10:30 | Dwingeloo JO11-1JM | HZVV JO11-3 | 12 - 1 | |||
C | 05-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+1 | Uffelte 35+1 | ||||
C | 05-04-2024 afgelast | Wapserveen 35+1 | Dwingeloo 35+1 | ||||
C | 05-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+1 | Havelte 35+1 | ||||
C | 05-04-2024 afgelast | Havelte 35+1 | Dwingeloo 35+2 | ||||
C | 05-04-2024 afgelast | Wapserveen 35+1 | Dwingeloo 35+2 | ||||
C | 05-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+2 | Dwingeloo 35+1 | ||||
C | 05-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+2 | Uffelte 35+1 | ||||
C | 05-04-2024 22:00 | Dwingeloo 35+3 | HHCombi 35+1 | 2 - 2 | |||
C | 05-04-2024 21:00 | Smilde'94 35+1 | Dwingeloo 35+3 | 4 - 3 | |||
C | 05-04-2024 19:30 | Beilen 35+1 | Dwingeloo 35+3 | 4 - 0 | |||
B | 02-04-2024 19:30 | Dwingeloo JO17-1 | d'Olde Veste '54 JO17-2JM | 4 - 0 | |||
C | 01-04-2024 10:00 | Titan 2 | Dwingeloo 2 | 5 - 1 | |||
C | 30-03-2024 12:30 | Dwingeloo VR2 | De Weide VR2 | 2 - 1 | |||
C | 30-03-2024 10:30 | Noordscheschut JO17-1JM | Dwingeloo JO17-1 | 3 - 0 | |||
C | 30-03-2024 10:00 | LTC JO13-3 | Dwingeloo JO13-1JM | 4 - 8 | |||
C | 24-03-2024 14:00 | Dwingeloo 1 | Wacker 1 | 0 - 4 | |||
C | 24-03-2024 10:00 | OZW 2 | Dwingeloo 2 | 4 - 2 | |||
C | 24-03-2024 11:30 | Pesse 3 | Dwingeloo 3 | 7 - 2 | |||
C | 24-03-2024 10:00 | Wijster 3 | Dwingeloo 4 | 0 - 3 | |||
C | 23-03-2024 16:15 | FC Assen VR1 | Dwingeloo VR1 | 3 - 0 | |||
C | 23-03-2024 12:30 | vv Sweel VR2 | Dwingeloo VR2 | 3 - 3 | |||
C | 23-03-2024 14:30 | Dwingeloo JO17-1 | v.v. Diever-Wapse JO17-1 | 2 - 2 | |||
C | 23-03-2024 13:00 | Dwingeloo JO15-1JM | LTC JO15-3 | 3 - 4 | |||
C | 23-03-2024 09:00 | Dwingeloo JO13-1JM | FC Meppel JO13-2 | 2 - 1 | |||
C | 20-03-2024 20:00 | Dwingeloo VR1 | SJO JVZ VR1 | 0 - 0 | |||
C | 17-03-2024 14:00 | Schoonebeek 1 | Dwingeloo 1 | 2 - 2 | |||
C | 17-03-2024 10:00 | Dwingeloo 2 | WKE '16 2 | 1 - 1 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 12:30 | Drenthina VR1 | Dwingeloo VR1 | 6 - 1 | |||
C | 18-05-2024 14:30 | Wacker VR1 | Dwingeloo VR2 | 5 - 1 | |||
C | 18-05-2024 13:00 | Dwingeloo JO15-1JM | De Weide JO15-2JM | 2 - 2 | |||
C | 18-05-2024 10:30 | Dwingeloo JO14-1 | d'Olde Veste '54 JO14-2JM | 3 - 6 | |||
C | 18-05-2024 09:00 | Dwingeloo JO13-1JM | Beilen JO13-1JM | 2 - 2 | |||
C | 18-05-2024 11:00 | Wijster JO11-1JM | Dwingeloo JO11-1JM | 2 - 12 | |||
C | 18-05-2024 11:00 | S.V. Oosterwolde JO10-2 | Dwingeloo JO10-1 | ||||
C | 15-05-2024 20:00 | Dwingeloo VR1 | SJO JVZ VR1 | 1 - 2 | |||
C | 12-05-2024 14:00 | Dwingeloo 1 | VV Sleen 1 | 2 - 0 | |||
C | 12-05-2024 10:00 | Noordster 2 | Dwingeloo 2 | 2 - 2 | |||
C | 12-05-2024 10:00 | VKW 5 | Dwingeloo 3 | 7 - 2 | |||
C | 12-05-2024 10:00 | Dwingeloo 4 | Smilde'94 4 | 4 - 2 | |||
C | 11-05-2024 11:00 | Dwingeloo VR2 | ST SCN/DKB VR1 | 0 - 3 | |||
C | 11-05-2024 12:30 | FC Meppel JO17-2 | Dwingeloo JO17-1 | 0 - 3 | |||
C | 11-05-2024 09:00 | Hoogeveen JO15-2JM | Dwingeloo JO15-1JM | 3 - 6 | |||
C | 11-05-2024 09:00 | SJO OFW JO14-1JM | Dwingeloo JO14-1 | 5 - 1 | |||
C | 11-05-2024 09:00 | De Weide JO12-1 | Dwingeloo JO12-1JM | 1 - 1 | |||
C | 11-05-2024 10:30 | Dwingeloo JO11-1JM | HHCombi JO11-1JM | 6 - 3 | |||
C | 11-05-2024 11:00 | HZVV JO8-4 | Dwingeloo JO8-1 | ||||
C | 10-05-2024 21:00 | Uffelte 35+1 | Dwingeloo 35+1 | ||||
C | 10-05-2024 19:30 | Havelte 35+1 | Dwingeloo 35+1 | ||||
C | 10-05-2024 20:00 | Dwingeloo 35+1 | Dwingeloo 35+2 | ||||
C | 10-05-2024 21:30 | Dwingeloo 35+1 | Wapserveen 35+1 | ||||
C | 10-05-2024 21:00 | Wapserveen 35+1 | Dwingeloo 35+2 | ||||
C | 10-05-2024 21:30 | Dwingeloo 35+2 | Havelte 35+1 | ||||
C | 10-05-2024 20:30 | Dwingeloo 35+2 | Uffelte 35+1 | ||||
C | 10-05-2024 20:30 | Dwingeloo 35+3 | Beilen 35+1 | ||||
C | 10-05-2024 19:30 | Dwingeloo 35+3 | Smilde'94 35+1 | ||||
C | 10-05-2024 20:00 | HHCombi 35+1 | Dwingeloo 35+3 | 5 - 1 | |||
C | 06-05-2024 19:30 | Pesse VR2 | Dwingeloo VR2 | 5 - 3 | |||
C | 05-05-2024 10:00 | Dwingeloo 3 | HHCombi 3 | 6 - 0 | |||
C | 04-05-2024 10:15 | LTC JO11-5 | Dwingeloo JO11-1JM | 2 - 7 | |||
C | 28-04-2024 14:00 | HODO 1 | Dwingeloo 1 | 0 - 5 | |||
C | 28-04-2024 10:00 | Smilde'94 4 | Dwingeloo 3 | 6 - 2 | |||
C | 28-04-2024 10:00 | Dwingeloo 4 | Wijster 3 | 5 - 1 | |||
C | 21-04-2024 14:00 | Dwingeloo 1 | Raptim 1 | 1 - 3 | |||
C | 21-04-2024 10:00 | Ruinen 2 | Dwingeloo 2 | 4 - 4 | |||
C | 21-04-2024 10:00 | Dwingeloo 3 | vv Stânfries 3 | 0 - 5 | |||
C | 21-04-2024 10:00 | Dwingeloo 4 | HHCombi 3 | 3 - 0 | |||
C | 20-04-2024 14:30 | Dwingeloo VR1 | HZVV VR2 | 6 - 0 | |||
C | 20-04-2024 08:45 | ACV JO17-2 | Dwingeloo JO17-1 | 0 - 0 | |||
C | 20-04-2024 09:00 | SJO Triville JO15-1JM | Dwingeloo JO15-1JM | 2 - 4 | |||
C | 20-04-2024 08:45 | VENO JO14-1 | Dwingeloo JO14-1 | 7 - 3 | |||
C | 20-04-2024 09:00 | Olympia'28 JO13-2 | Dwingeloo JO13-1JM | 1 - 6 | |||
C | 20-04-2024 10:30 | Dwingeloo JO12-1JM | HZVV JO12-2 | 7 - 1 | |||
C | 20-04-2024 10:30 | Dwingeloo JO11-1JM | S.V. Oosterwolde JO11-3 | 3 - 1 | |||
C | 19-04-2024 afgelast | Uffelte 35+1 | Dwingeloo 35+1 | ||||
C | 19-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+1 | Havelte 35+1 | ||||
C | 19-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+1 | Wapserveen 35+1 | ||||
C | 19-04-2024 afgelast | Wapserveen 35+1 | Dwingeloo 35+2 | ||||
C | 19-04-2024 afgelast | Uffelte 35+1 | Dwingeloo 35+2 | ||||
C | 19-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+2 | Dwingeloo 35+1 | ||||
C | 19-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+2 | Havelte 35+1 | ||||
C | 19-04-2024 20:30 | Dwingeloo 35+3 | Smilde'94 35+1 | 0 - 2 | |||
C | 19-04-2024 20:00 | Beilen 35+1 | Dwingeloo 35+3 | 5 - 1 | |||
C | 19-04-2024 19:30 | HHCombi 35+1 | Dwingeloo 35+3 | 1 - 1 | |||
C | 17-04-2024 19:15 | SJO HH'97 JO15-1 | Dwingeloo JO15-1JM | 3 - 1 | |||
C | 14-04-2024 14:00 | Ruinerwold 1 | Dwingeloo 1 | 3 - 1 | |||
C | 14-04-2024 10:00 | Dwingeloo 2 | SC Erica 2 | 3 - 4 | |||
C | 14-04-2024 10:00 | Wijster 3 | Dwingeloo 3 | 0 - 3 | |||
C | 14-04-2024 11:00 | Beilen 6 | Dwingeloo 4 | 2 - 5 | |||
C | 13-04-2024 14:30 | VVAK VR1 | Dwingeloo VR1 | 3 - 0 | |||
C | 13-04-2024 13:00 | Dwingeloo JO15-1JM | VHK JO15-1 | 3 - 2 | |||
C | 13-04-2024 09:00 | SJO Triville JO12-1JM | Dwingeloo JO12-1JM | 0 - 6 | |||
C | 07-04-2024 14:00 | Dwingeloo 1 | Beilen 1 | 1 - 4 | |||
C | 07-04-2024 10:00 | Dwingeloo 3 | Smilde'94 4 | 1 - 5 | |||
C | 07-04-2024 10:00 | Dwingeloo 4 | Ruinen 3 | 2 - 1 | |||
C | 06-04-2024 14:30 | Dwingeloo VR1 | Hollandscheveld VR1 | 0 - 2 | |||
C | 06-04-2024 12:30 | Dwingeloo VR2 | HODO VR1 | 0 - 4 | |||
C | 06-04-2024 09:00 | Oldeholtpade JO14-1 | Dwingeloo JO14-1 | 2 - 4 | |||
C | 06-04-2024 10:30 | Dwingeloo JO12-1JM | SJO JVZ JO12-1 | 9 - 0 | |||
C | 06-04-2024 10:30 | Dwingeloo JO11-1JM | HZVV JO11-3 | 12 - 1 | |||
C | 05-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+1 | Uffelte 35+1 | ||||
C | 05-04-2024 afgelast | Wapserveen 35+1 | Dwingeloo 35+1 | ||||
C | 05-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+1 | Havelte 35+1 | ||||
C | 05-04-2024 afgelast | Havelte 35+1 | Dwingeloo 35+2 | ||||
C | 05-04-2024 afgelast | Wapserveen 35+1 | Dwingeloo 35+2 | ||||
C | 05-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+2 | Dwingeloo 35+1 | ||||
C | 05-04-2024 afgelast | Dwingeloo 35+2 | Uffelte 35+1 | ||||
C | 05-04-2024 22:00 | Dwingeloo 35+3 | HHCombi 35+1 | 2 - 2 | |||
C | 05-04-2024 21:00 | Smilde'94 35+1 | Dwingeloo 35+3 | 4 - 3 | |||
C | 05-04-2024 19:30 | Beilen 35+1 | Dwingeloo 35+3 | 4 - 0 | |||
C | 01-04-2024 10:00 | Titan 2 | Dwingeloo 2 | 5 - 1 | |||
C | 30-03-2024 12:30 | Dwingeloo VR2 | De Weide VR2 | 2 - 1 | |||
C | 30-03-2024 10:30 | Noordscheschut JO17-1JM | Dwingeloo JO17-1 | 3 - 0 | |||
C | 30-03-2024 10:00 | LTC JO13-3 | Dwingeloo JO13-1JM | 4 - 8 | |||
C | 24-03-2024 14:00 | Dwingeloo 1 | Wacker 1 | 0 - 4 | |||
C | 24-03-2024 10:00 | OZW 2 | Dwingeloo 2 | 4 - 2 | |||
C | 24-03-2024 11:30 | Pesse 3 | Dwingeloo 3 | 7 - 2 | |||
C | 24-03-2024 10:00 | Wijster 3 | Dwingeloo 4 | 0 - 3 | |||
C | 23-03-2024 16:15 | FC Assen VR1 | Dwingeloo VR1 | 3 - 0 | |||
C | 23-03-2024 12:30 | vv Sweel VR2 | Dwingeloo VR2 | 3 - 3 | |||
C | 23-03-2024 14:30 | Dwingeloo JO17-1 | v.v. Diever-Wapse JO17-1 | 2 - 2 | |||
C | 23-03-2024 13:00 | Dwingeloo JO15-1JM | LTC JO15-3 | 3 - 4 | |||
C | 23-03-2024 09:00 | Dwingeloo JO13-1JM | FC Meppel JO13-2 | 2 - 1 | |||
C | 20-03-2024 20:00 | Dwingeloo VR1 | SJO JVZ VR1 | 0 - 0 | |||
C | 17-03-2024 14:00 | Schoonebeek 1 | Dwingeloo 1 | 2 - 2 | |||
C | 17-03-2024 10:00 | Dwingeloo 2 | WKE '16 2 | 1 - 1 | |||
C | 17-03-2024 12:00 | Dwingeloo 3 | Trinitas 4 | 2 - 6 | |||
C | 17-03-2024 10:00 | Dwingeloo 4 | Pesse 3 | 4 - 1 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 04-05-2024 10:30 | S.F. Deinum JO17-1 | Dwingeloo JO17-1 | 0 - 2 | |||
B | 02-04-2024 19:30 | Dwingeloo JO17-1 | d'Olde Veste '54 JO17-2JM | 4 - 0 | |||
B | 27-02-2024 19:15 | Dwingeloo JO17-1 | SC Erica JO17-1 | 2 - 0 | |||
B | 27-01-2024 14:30 | Dwingeloo JO17-1 | ST Hoogeveen/Tiendeveen JO17-2JM | 6 - 0 | |||
B | 27-01-2024 09:30 | vv Stânfries JO14-1 | Dwingeloo JO14-1 | 2 - 2 (4 - 3) | |||
B | 21-09-2023 20:00 | Gomos 2 | Dwingeloo 2 | 5 - 2 | |||
B | 17-09-2023 14:00 | Dwingeloo 1 | Trinitas 1 | 0 - 3 | |||
B | 17-09-2023 10:00 | Beilen 2 | Dwingeloo 2 | 7 - 3 | |||
B | 16-09-2023 14:30 | Vitesse'63 VR1 | Dwingeloo VR1 | 6 - 0 | |||
B | 10-09-2023 14:00 | vv Stânfries 1 | Dwingeloo 1 | 3 - 2 | |||
B | 10-09-2023 10:00 | Dwingeloo 4 | M.S.C. 3 | 3 - 6 | |||
B | 09-09-2023 14:45 | d' Olde Veste'54 VR1 | Dwingeloo VR1 | 4 - 0 | |||
B | 03-09-2023 14:00 | Dwingeloo 1 | Sport Vereent 1 | 7 - 0 | |||
B | 03-09-2023 10:00 | Dwingeloo 2 | Rolder Boys 2 | 3 - 7 | |||
B | 03-09-2023 11:30 | Steenwijker Boys 2 | Dwingeloo 4 | 8 - 0 | |||
B | 02-09-2023 14:30 | Dwingeloo VR1 | ST FC Meppel/Alcides VR1 | 1 - 7 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
V | 18-02-2024 vervallen | Dwingeloo 1 | Veno | K.Lageveen (Scheidsrechter) | |||
V | 14-01-2024 14:00 | Dwingeloo 1 | Makkinga | K.Lageveen (Scheidsrechter) | |||
V | 12-09-2023 20:00 | Dwingeloo 1 | Alcides 1 1894 zaterdag | Geert Jan van Tongeren (Scheidsrechter) |
V.V. Dwingeloo - De Hulsebosch - Westeinde 1, 7991 RS te Dwingeloo - 0521-591594
Correspondentieadres: Moleneinde 6, 7991 AK Dwingeloo
Correspondentieadres: Moleneinde 6, 7991 AK Dwingeloo