- 18 mei
- William Fledderus (Dwingeloo MO20-1)
- Daphne Poelstra (Dwingeloo VR1)
- 19 mei
- Femke van de Vliert
- Jurre Drenth
- 20 mei
- Lennart Eikelboom (Dwingeloo 35+3)
- Lennart Eikelboom
VV Dwingeloo in vogelvlucht
Luchtfoto's
Seizoen:
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 17-03-2024 12:00 | Dwingeloo 3 | Trinitas 4 | 2 - 6 | |||
C | 17-03-2024 10:00 | Dwingeloo 4 | Pesse 3 | 4 - 1 | |||
C | 16-03-2024 12:30 | Dwingeloo VR2 | ST NKVV/Protos VR1 | 0 - 2 | |||
C | 16-03-2024 10:20 | d' Olde Veste'54 JO15-2 | Dwingeloo JO15-1JM | 2 - 1 | |||
C | 16-03-2024 10:00 | Blokzijl JO14-1JM | Dwingeloo JO14-1 | 6 - 1 | |||
C | 16-03-2024 09:00 | SC Genemuiden JO13-4JM | Dwingeloo JO13-1JM | 4 - 8 | |||
C | 16-03-2024 10:30 | Dwingeloo JO12-1JM | De Weide JO12-1 | 1 - 1 | |||
C | 16-03-2024 10:30 | Dwingeloo JO11-1JM | SJO JVZ JO11-1JM | 6 - 1 | |||
C | 16-03-2024 11:00 | HZVV JO9-2 | Dwingeloo JO9-1 | ||||
C | 15-03-2024 afgelast | Wapserveen 35+1 | Dwingeloo 35+1 | ||||
C | 15-03-2024 afgelast | Dwingeloo 35+1 | Havelte 35+1 | ||||
C | 15-03-2024 afgelast | Uffelte 35+1 | Dwingeloo 35+1 | ||||
C | 15-03-2024 afgelast | Dwingeloo 35+1 | Dwingeloo 35+2 | ||||
C | 15-03-2024 afgelast | Dwingeloo 35+2 | Wapserveen 35+1 | ||||
C | 15-03-2024 afgelast | Havelte 35+1 | Dwingeloo 35+2 | ||||
C | 15-03-2024 afgelast | Dwingeloo 35+2 | Uffelte 35+1 | ||||
C | 15-03-2024 19:30 | Smilde'94 35+1 | Dwingeloo 35+3 | 0 - 1 | |||
C | 15-03-2024 20:00 | Beilen 35+1 | Dwingeloo 35+3 | 1 - 1 | |||
C | 15-03-2024 20:30 | Dwingeloo 35+3 | HHCombi 35+1 | 1 - 0 | |||
C | 10-03-2024 14:00 | Dwingeloo 1 | Oranje Zwart 1 | 1 - 2 | |||
C | 10-03-2024 10:30 | Germanicus 2 | Dwingeloo 2 | 0 - 4 | |||
C | 10-03-2024 10:00 | Dwingeloo 4 | Dwingeloo 3 | 3 - 1 | |||
C | 09-03-2024 14:30 | Dwingeloo VR1 | Asser Boys VR1 | 1 - 4 | |||
C | 09-03-2024 12:45 | ST Ruinerwold/Ruinen JO17-1 | Dwingeloo JO17-1 | 0 - 5 | |||
C | 09-03-2024 09:00 | FC Meppel JO15-2 | Dwingeloo JO15-1JM | 0 - 6 | |||
C | 09-03-2024 09:00 | ST SVN'69/Oranje Zwart JO14-1JM | Dwingeloo JO14-1 | 7 - 2 | |||
C | 09-03-2024 09:00 | ACV JO13-2 | Dwingeloo JO13-1JM | 6 - 0 | |||
C | 09-03-2024 10:30 | Staphorst JO12-1 | Dwingeloo JO12-1JM | 2 - 3 | |||
C | 09-03-2024 09:00 | Beilen JO11-1 | Dwingeloo JO11-1JM | 3 - 6 | |||
C | 03-03-2024 10:00 | Dwingeloo 2 | Ruinerwold 2 | 5 - 1 | |||
C | 03-03-2024 10:00 | v.v. Diever-Wapse 2 | Dwingeloo 4 | 1 - 2 | |||
C | 02-03-2024 15:00 | ST FC Meppel/Alcides VR1 | Dwingeloo VR1 | 3 - 0 | |||
C | 02-03-2024 12:30 | HZVV VR3 | Dwingeloo VR2 | 5 - 4 | |||
C | 02-03-2024 14:30 | Dwingeloo JO17-1 | ST Pesse/Wijster JO17-1 | 1 - 1 | |||
C | 02-03-2024 10:30 | Dwingeloo JO14-1 | VHK JO14-1 | 6 - 4 | |||
C | 02-03-2024 09:00 | Dwingeloo JO13-1JM | Pesse JO13-1JM | 3 - 5 | |||
C | 02-03-2024 10:30 | Dwingeloo JO12-1JM | SJO JVZ JO12-1 | 3 - 4 | |||
C | 02-03-2024 10:30 | Dwingeloo JO11-1JM | v.v. Diever-Wapse JO11-1 | 7 - 2 | |||
C | 02-03-2024 09:00 | Dwingeloo JO10-1 | Olde Veste'54 JO10-3JM | ||||
C | 02-03-2024 11:00 | Donkerbroek JO9-1 | Dwingeloo JO9-1 | ||||
B | 27-02-2024 19:15 | Dwingeloo JO17-1 | SC Erica JO17-1 | 2 - 0 | |||
C | 25-02-2024 10:00 | Dwingeloo 3 | VKW 5 | 2 - 2 | |||
C | 25-02-2024 10:00 | Smilde'94 4 | Dwingeloo 4 | 0 - 3 | |||
C | 24-02-2024 14:30 | Dwingeloo VR1 | FC Assen VR1 | 1 - 0 | |||
C | 24-02-2024 10:30 | ST SCN/DKB VR1 | Dwingeloo VR2 | 7 - 0 | |||
C | 18-02-2024 14:00 | SVV'04 1 | Dwingeloo 1 | 1 - 1 | |||
V | 18-02-2024 vervallen | Dwingeloo 1 | Veno | K.Lageveen (Scheidsrechter) | |||
C | 18-02-2024 10:00 | Dwingeloo 2 | Noordster 2 | 3 - 9 | |||
C | 18-02-2024 10:00 | Trinitas 4 | Dwingeloo 3 | 7 - 0 | |||
C | 17-02-2024 14:30 | Dwingeloo VR1 | FC Klazienaveen VR1 | 1 - 3 | |||
C | 17-02-2024 14:30 | ST NKVV/Protos VR1 | Dwingeloo VR2 | 2 - 0 | |||
C | 11-02-2024 14:00 | Dwingeloo 1 | Pesse 1 | 0 - 0 | |||
C | 11-02-2024 10:00 | v.v. Diever-Wapse 2 | Dwingeloo 3 | 4 - 3 | |||
C | 11-02-2024 10:00 | Dwingeloo 4 | VKW 5 | 1 - 1 | |||
C | 10-02-2024 11:00 | SVM JO15-1 | Dwingeloo JO15-1JM | 3 - 4 | |||
C | 10-02-2024 10:50 | vv Steenwijk JO14-JM | Dwingeloo JO14-1 | 5 - 3 | |||
C | 10-02-2024 09:00 | SJO HH'97 JO13-2JM | Dwingeloo JO13-1JM | 6 - 3 | |||
C | 10-02-2024 09:00 | Hoogeveen JO12-1JM | Dwingeloo JO12-1JM | 2 - 7 | |||
C | 10-02-2024 09:00 | HZVV JO11-2 | Dwingeloo JO11-1JM | 1 - 12 | |||
C | 10-02-2024 10:15 | SJO OFW JO10-2 | Dwingeloo JO10-1 | ||||
C | 04-02-2024 14:00 | Ruinen 1 | Dwingeloo 1 | 7 - 0 | |||
C | 04-02-2024 10:00 | Dwingeloo 2 | WVV 2 | 1 - 2 | |||
C | 04-02-2024 10:00 | Dwingeloo 3 | Beilen 6 | 1 - 0 | |||
C | 04-02-2024 10:00 | vv Stânfries 3 | Dwingeloo 4 | 0 - 2 | |||
C | 03-02-2024 11:00 | ST SVBS'77/VHK VR1 | Dwingeloo VR1 | 3 - 3 | |||
C | 03-02-2024 14:30 | Raptim VR1 | Dwingeloo VR2 | 1 - 1 | |||
C | 03-02-2024 14:30 | Dwingeloo JO17-1 | Heerenveense Boys JO17-2 | 2 - 2 | |||
C | 03-02-2024 13:00 | Dwingeloo JO15-1JM | SJO Ens/Kraggenburg JO15-1 | 3 - 1 | |||
C | 03-02-2024 11:45 | Dwingeloo JO14-1 | SJO Ens/Kraggenburg JO14-1 | 1 - 0 | |||
C | 03-02-2024 09:00 | Dwingeloo JO13-1JM | Trinitas JO13-1JM | 1 - 2 | |||
C | 03-02-2024 10:30 | Dwingeloo JO12-1JM | HZVV JO12-1 | 2 - 4 | |||
C | 03-02-2024 09:00 | FC Meppel JO11-2 | Dwingeloo JO11-1JM | 4 - 3 | |||
C | 03-02-2024 09:00 | Ruinen JO8-2 | Dwingeloo JO8-1 | ||||
C | 31-01-2024 18:00 | Dwingeloo JO10-1 | Oldeholtpade JO10-2 | ||||
C | 28-01-2024 14:00 | Dwingeloo 1 | vv Sweel 1 | 1 - 5 | |||
C | 28-01-2024 10:00 | WKE '16 2 | Dwingeloo 2 | 1 - 3 | |||
C | 28-01-2024 10:00 | Dwingeloo 4 | Beilen 6 | 4 - 2 | |||
C | 27-01-2024 14:30 | Dwingeloo VR1 | Drenthina VR1 | 0 - 1 | |||
C | 27-01-2024 12:30 | Dwingeloo VR2 | vv Sweel VR2 | 1 - 4 | |||
B | 27-01-2024 14:30 | Dwingeloo JO17-1 | ST Hoogeveen/Tiendeveen JO17-2JM | 6 - 0 | |||
B | 27-01-2024 09:30 | vv Stânfries JO14-1 | Dwingeloo JO14-1 | 2 - 2 (4 - 3) | |||
C | 27-01-2024 11:00 | VKW JO12-1JM | Dwingeloo JO12-1JM | 1 - 2 | |||
C | 27-01-2024 10:30 | Dwingeloo JO11-1JM | SJO HUC'21 JO11-1 | 5 - 5 | |||
C | 27-01-2024 09:00 | SJO VIDOSA JO10-1 | Dwingeloo JO10-1 | ||||
C | 20-01-2024 afgelast | Dwingeloo JO12-1JM | SJO FC Coevorden JO12-1 | ||||
C | 20-01-2024 afgelast | SJO Triville JO11-1JM | Dwingeloo JO11-1JM | ||||
C | 20-01-2024 afgelast | Dwingeloo JO10-1 | vv Steenwijk JO10-2 | ||||
C | 20-01-2024 afgelast | Smilde'94 JO9-1 | Dwingeloo JO9-1 | ||||
C | 20-01-2024 afgelast | Ruinen JO8-1JM | Dwingeloo JO8-1 | ||||
V | 14-01-2024 14:00 | Dwingeloo 1 | Makkinga | K.Lageveen (Scheidsrechter) | |||
C | 21-12-2023 afgelast | Dwingeloo JO17-1 | Alcides JO17-2 | ||||
C | 20-12-2023 19:30 | Hoogeveen JO15-2JM | Dwingeloo JO15-1JM | 0 - 4 | |||
C | 17-12-2023 11:00 | WVV 2 | Dwingeloo 2 | 3 - 4 | |||
C | 17-12-2023 10:00 | Dwingeloo 3 | Pesse 3 | 8 - 2 | |||
C | 16-12-2023 10:30 | Dwingeloo MO20-1 | SVO VIVA'23 MO20-1 | 0 - 3 | |||
C | 16-12-2023 10:30 | De Weide JO17-2JM | Dwingeloo JO17-1 | 1 - 0 | |||
C | 16-12-2023 13:00 | Dwingeloo JO15-1JM | ST Ruinerwold/Ruinen JO15-2 | 9 - 2 | |||
C | 16-12-2023 10:30 | BSVV JO14-1 | Dwingeloo JO14-1 | 1 - 0 | |||
C | 16-12-2023 09:00 | ST SVN'69/Oranje Zwart JO13-1JM | Dwingeloo JO13-1JM | 4 - 1 | |||
C | 16-12-2023 10:30 | Staphorst JO12-1 | Dwingeloo JO12-1JM | 4 - 4 |
Datum | Thuis | Uit | Functionaris | Uitslag | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-03-2024 12:30 | Dwingeloo VR2 | ST NKVV/Protos VR1 | 0 - 2 | |||
C | 16-03-2024 10:20 | d' Olde Veste'54 JO15-2 | Dwingeloo JO15-1JM | 2 - 1 | |||
C | 16-03-2024 10:00 | Blokzijl JO14-1JM | Dwingeloo JO14-1 | 6 - 1 | |||
C | 16-03-2024 09:00 | SC Genemuiden JO13-4JM | Dwingeloo JO13-1JM | 4 - 8 | |||
C | 16-03-2024 10:30 | Dwingeloo JO12-1JM | De Weide JO12-1 | 1 - 1 | |||
C | 16-03-2024 10:30 | Dwingeloo JO11-1JM | SJO JVZ JO11-1JM | 6 - 1 | |||
C | 16-03-2024 11:00 | HZVV JO9-2 | Dwingeloo JO9-1 | ||||
C | 15-03-2024 afgelast | Wapserveen 35+1 | Dwingeloo 35+1 | ||||
C | 15-03-2024 afgelast | Dwingeloo 35+1 | Havelte 35+1 | ||||
C | 15-03-2024 afgelast | Uffelte 35+1 | Dwingeloo 35+1 | ||||
C | 15-03-2024 afgelast | Dwingeloo 35+1 | Dwingeloo 35+2 | ||||
C | 15-03-2024 afgelast | Dwingeloo 35+2 | Wapserveen 35+1 | ||||
C | 15-03-2024 afgelast | Havelte 35+1 | Dwingeloo 35+2 | ||||
C | 15-03-2024 afgelast | Dwingeloo 35+2 | Uffelte 35+1 | ||||
C | 15-03-2024 19:30 | Smilde'94 35+1 | Dwingeloo 35+3 | 0 - 1 | |||
C | 15-03-2024 20:00 | Beilen 35+1 | Dwingeloo 35+3 | 1 - 1 | |||
C | 15-03-2024 20:30 | Dwingeloo 35+3 | HHCombi 35+1 | 1 - 0 | |||
C | 10-03-2024 14:00 | Dwingeloo 1 | Oranje Zwart 1 | 1 - 2 | |||
C | 10-03-2024 10:30 | Germanicus 2 | Dwingeloo 2 | 0 - 4 | |||
C | 10-03-2024 10:00 | Dwingeloo 4 | Dwingeloo 3 | 3 - 1 | |||
C | 09-03-2024 14:30 | Dwingeloo VR1 | Asser Boys VR1 | 1 - 4 | |||
C | 09-03-2024 12:45 | ST Ruinerwold/Ruinen JO17-1 | Dwingeloo JO17-1 | 0 - 5 | |||
C | 09-03-2024 09:00 | FC Meppel JO15-2 | Dwingeloo JO15-1JM | 0 - 6 | |||
C | 09-03-2024 09:00 | ST SVN'69/Oranje Zwart JO14-1JM | Dwingeloo JO14-1 | 7 - 2 | |||
C | 09-03-2024 09:00 | ACV JO13-2 | Dwingeloo JO13-1JM | 6 - 0 | |||
C | 09-03-2024 10:30 | Staphorst JO12-1 | Dwingeloo JO12-1JM | 2 - 3 | |||
C | 09-03-2024 09:00 | Beilen JO11-1 | Dwingeloo JO11-1JM | 3 - 6 | |||
C | 03-03-2024 10:00 | Dwingeloo 2 | Ruinerwold 2 | 5 - 1 | |||
C | 03-03-2024 10:00 | v.v. Diever-Wapse 2 | Dwingeloo 4 | 1 - 2 | |||
C | 02-03-2024 15:00 | ST FC Meppel/Alcides VR1 | Dwingeloo VR1 | 3 - 0 | |||
C | 02-03-2024 12:30 | HZVV VR3 | Dwingeloo VR2 | 5 - 4 | |||
C | 02-03-2024 14:30 | Dwingeloo JO17-1 | ST Pesse/Wijster JO17-1 | 1 - 1 | |||
C | 02-03-2024 10:30 | Dwingeloo JO14-1 | VHK JO14-1 | 6 - 4 | |||
C | 02-03-2024 09:00 | Dwingeloo JO13-1JM | Pesse JO13-1JM | 3 - 5 | |||
C | 02-03-2024 10:30 | Dwingeloo JO12-1JM | SJO JVZ JO12-1 | 3 - 4 | |||
C | 02-03-2024 10:30 | Dwingeloo JO11-1JM | v.v. Diever-Wapse JO11-1 | 7 - 2 | |||
C | 02-03-2024 09:00 | Dwingeloo JO10-1 | Olde Veste'54 JO10-3JM | ||||
C | 02-03-2024 11:00 | Donkerbroek JO9-1 | Dwingeloo JO9-1 | ||||
C | 25-02-2024 10:00 | Dwingeloo 3 | VKW 5 | 2 - 2 | |||
C | 25-02-2024 10:00 | Smilde'94 4 | Dwingeloo 4 | 0 - 3 | |||
C | 24-02-2024 14:30 | Dwingeloo VR1 | FC Assen VR1 | 1 - 0 | |||
C | 24-02-2024 10:30 | ST SCN/DKB VR1 | Dwingeloo VR2 | 7 - 0 | |||
C | 18-02-2024 14:00 | SVV'04 1 | Dwingeloo 1 | 1 - 1 | |||
C | 18-02-2024 10:00 | Dwingeloo 2 | Noordster 2 | 3 - 9 | |||
C | 18-02-2024 10:00 | Trinitas 4 | Dwingeloo 3 | 7 - 0 | |||
C | 17-02-2024 14:30 | Dwingeloo VR1 | FC Klazienaveen VR1 | 1 - 3 | |||
C | 17-02-2024 14:30 | ST NKVV/Protos VR1 | Dwingeloo VR2 | 2 - 0 | |||
C | 11-02-2024 14:00 | Dwingeloo 1 | Pesse 1 | 0 - 0 | |||
C | 11-02-2024 10:00 | v.v. Diever-Wapse 2 | Dwingeloo 3 | 4 - 3 | |||
C | 11-02-2024 10:00 | Dwingeloo 4 | VKW 5 | 1 - 1 | |||
C | 10-02-2024 11:00 | SVM JO15-1 | Dwingeloo JO15-1JM | 3 - 4 | |||
C | 10-02-2024 10:50 | vv Steenwijk JO14-JM | Dwingeloo JO14-1 | 5 - 3 | |||
C | 10-02-2024 09:00 | SJO HH'97 JO13-2JM | Dwingeloo JO13-1JM | 6 - 3 | |||
C | 10-02-2024 09:00 | Hoogeveen JO12-1JM | Dwingeloo JO12-1JM | 2 - 7 | |||
C | 10-02-2024 09:00 | HZVV JO11-2 | Dwingeloo JO11-1JM | 1 - 12 | |||
C | 10-02-2024 10:15 | SJO OFW JO10-2 | Dwingeloo JO10-1 | ||||
C | 04-02-2024 14:00 | Ruinen 1 | Dwingeloo 1 | 7 - 0 | |||
C | 04-02-2024 10:00 | Dwingeloo 2 | WVV 2 | 1 - 2 | |||
C | 04-02-2024 10:00 | Dwingeloo 3 | Beilen 6 | 1 - 0 | |||
C | 04-02-2024 10:00 | vv Stânfries 3 | Dwingeloo 4 | 0 - 2 | |||
C | 03-02-2024 11:00 | ST SVBS'77/VHK VR1 | Dwingeloo VR1 | 3 - 3 | |||
C | 03-02-2024 14:30 | Raptim VR1 | Dwingeloo VR2 | 1 - 1 | |||
C | 03-02-2024 14:30 | Dwingeloo JO17-1 | Heerenveense Boys JO17-2 | 2 - 2 | |||
C | 03-02-2024 13:00 | Dwingeloo JO15-1JM | SJO Ens/Kraggenburg JO15-1 | 3 - 1 | |||
C | 03-02-2024 11:45 | Dwingeloo JO14-1 | SJO Ens/Kraggenburg JO14-1 | 1 - 0 | |||
C | 03-02-2024 09:00 | Dwingeloo JO13-1JM | Trinitas JO13-1JM | 1 - 2 | |||
C | 03-02-2024 10:30 | Dwingeloo JO12-1JM | HZVV JO12-1 | 2 - 4 | |||
C | 03-02-2024 09:00 | FC Meppel JO11-2 | Dwingeloo JO11-1JM | 4 - 3 | |||
C | 03-02-2024 09:00 | Ruinen JO8-2 | Dwingeloo JO8-1 | ||||
C | 31-01-2024 18:00 | Dwingeloo JO10-1 | Oldeholtpade JO10-2 | ||||
C | 28-01-2024 14:00 | Dwingeloo 1 | vv Sweel 1 | 1 - 5 | |||
C | 28-01-2024 10:00 | WKE '16 2 | Dwingeloo 2 | 1 - 3 | |||
C | 28-01-2024 10:00 | Dwingeloo 4 | Beilen 6 | 4 - 2 | |||
C | 27-01-2024 14:30 | Dwingeloo VR1 | Drenthina VR1 | 0 - 1 | |||
C | 27-01-2024 12:30 | Dwingeloo VR2 | vv Sweel VR2 | 1 - 4 | |||
C | 27-01-2024 11:00 | VKW JO12-1JM | Dwingeloo JO12-1JM | 1 - 2 | |||
C | 27-01-2024 10:30 | Dwingeloo JO11-1JM | SJO HUC'21 JO11-1 | 5 - 5 | |||
C | 27-01-2024 09:00 | SJO VIDOSA JO10-1 | Dwingeloo JO10-1 | ||||
C | 20-01-2024 afgelast | Dwingeloo JO12-1JM | SJO FC Coevorden JO12-1 | ||||
C | 20-01-2024 afgelast | SJO Triville JO11-1JM | Dwingeloo JO11-1JM | ||||
C | 20-01-2024 afgelast | Dwingeloo JO10-1 | vv Steenwijk JO10-2 | ||||
C | 20-01-2024 afgelast | Smilde'94 JO9-1 | Dwingeloo JO9-1 | ||||
C | 20-01-2024 afgelast | Ruinen JO8-1JM | Dwingeloo JO8-1 | ||||
C | 21-12-2023 afgelast | Dwingeloo JO17-1 | Alcides JO17-2 | ||||
C | 20-12-2023 19:30 | Hoogeveen JO15-2JM | Dwingeloo JO15-1JM | 0 - 4 | |||
C | 17-12-2023 11:00 | WVV 2 | Dwingeloo 2 | 3 - 4 | |||
C | 17-12-2023 10:00 | Dwingeloo 3 | Pesse 3 | 8 - 2 | |||
C | 16-12-2023 10:30 | Dwingeloo MO20-1 | SVO VIVA'23 MO20-1 | 0 - 3 | |||
C | 16-12-2023 10:30 | De Weide JO17-2JM | Dwingeloo JO17-1 | 1 - 0 | |||
C | 16-12-2023 13:00 | Dwingeloo JO15-1JM | ST Ruinerwold/Ruinen JO15-2 | 9 - 2 | |||
C | 16-12-2023 10:30 | BSVV JO14-1 | Dwingeloo JO14-1 | 1 - 0 | |||
C | 16-12-2023 09:00 | ST SVN'69/Oranje Zwart JO13-1JM | Dwingeloo JO13-1JM | 4 - 1 | |||
C | 16-12-2023 10:30 | Staphorst JO12-1 | Dwingeloo JO12-1JM | 4 - 4 | |||
C | 16-12-2023 10:30 | Dwingeloo JO11-1JM | Smilde'94 JO11-1 | 5 - 0 | |||
C | 13-12-2023 19:30 | Dwingeloo JO15-1JM | SJO Triville JO15-1JM | 4 - 3 | |||
C | 10-12-2023 14:00 | VV Sleen 1 | Dwingeloo 1 | 1 - 0 | |||
C | 09-12-2023 12:30 | Gorredijk MO20-1 | Dwingeloo MO20-1 | 4 - 1 | |||
C | 09-12-2023 afgelast | Dwingeloo JO17-1 | FC Meppel JO17-2 | ||||
C | 09-12-2023 10:30 | VKW JO15-1 | Dwingeloo JO15-1JM | 1 - 0 | |||
C | 09-12-2023 afgelast | Dwingeloo JO14-1 | vv Stânfries JO14-1 |
V.V. Dwingeloo - De Hulsebosch - Westeinde 1, 7991 RS te Dwingeloo - 0521-591594
Correspondentieadres: Moleneinde 6, 7991 AK Dwingeloo
Correspondentieadres: Moleneinde 6, 7991 AK Dwingeloo